Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33401) Zjunior válasza L_YKing (#33398) üzenetére


Zjunior
veterán

Ha nem LAN kabelel van összekötve hanem wifiről megy a letöltés akkor normális...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#33402) L_YKing válasza Zjunior (#33401) üzenetére


L_YKing
addikt

Wifirol jon de fura, ahhoz kepest, hogy a Forza, Fifa, Battlefield, Ufc, stb.. Ea access gamek lejottek kb 5ora alatt sokallom ezt.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#33403) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na vajon ez m i lesz? :D

Live-Die-Respawn

(#33404) gianni85 válasza oriic (#33403) üzenetére


gianni85
veterán

Ryse 2, Titanfall 2, Fifa 15-2 :D

(#33405) Def26 válasza oriic (#33403) üzenetére


Def26
félisten

Xbox one 2 :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33406) vg válasza oriic (#33403) üzenetére


vg
addikt

Braille-írás? Kérj meg egy vak embert fordítsa le a feliratot...

(#33407) gianni85 válasza L_YKing (#33402) üzenetére


gianni85
veterán

GTA 5 nem szereti a wifit :)
Reggel vettem meg a DR3-at 27GB, fél óra alatt lejött 10% wifin és elég láma netem van. 20Mb/s

(#33408) pzstm válasza Rage47 (#33395) üzenetére


pzstm
titán

volt már rá példa. Mert? :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33409) pzstm válasza L_YKing (#33398) üzenetére


pzstm
titán

én anno előtöltöttem GTA V-t. Éjfél után indítottam el letöltést, reggel hatra 100% volt :U Instant On módban természetesen

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33410) Def26


Def26
félisten

Van minden héten valami upload verseny. Beküldenék egy videót, nem tudjátok hova kell? Esetleg milyen módon kell jelentkezni?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33411) Rage47 válasza pzstm (#33408) üzenetére


Rage47
veterán

6megabites feltoltesem van de igy is akadozott tegnap. mennyi kell neki? neked hogy megy? mar ha Mo-n vagy...

(#33412) pzstm válasza Rage47 (#33411) üzenetére


pzstm
titán

akadozásra ki panaszkodott? konkrétan volt nem egyszer olyan hogy nálam akadozott twitchen nézve bizonyos böngészőkből, Xbox One-on folyamatos volt, másik böngészőben szintén.

50/25-es netem van kishazánkban amúgy :B

Vasárnap este vagy hétfőn lehet twitchelik is egy kis Mordort, hogy mit bénázok benne :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33413) Rage47 válasza pzstm (#33412) üzenetére


Rage47
veterán

saját ipademen néztem.

(#33414) pzstm


pzstm
titán

régi nosztalgia emlékeimre való tekintettel gondoltam Smartglasson megveszem a Riptide GP2-t. (5dollár)

Smartglasson rámentem, paypal volt kiválasztva és mindenféle VPN trükk nélkül magyar kártyával simán sikerült a vásárlás :) :C

Just FYI

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33415) Kecuhun válasza L_YKing (#33398) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Sajnos igen. Nálam 20 Mbites nettel egy 40-45 gigás játékot letölteni, feltelepíteni és patchelni kb 20 óra volt. Szégyen! Számomra ez az Xbox One egyik legnagyobb hibája. :(((

(#33416) Def26 válasza Kecuhun (#33415) üzenetére


Def26
félisten

Mióta van boxod?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33417) xboxoneuser


xboxoneuser
csendes tag

http://www.thexboxhub.com/apb-reloaded-coming-to-new-generation-consoles-for-free-later-this-year/

(#33418) bulikavagyok válasza Kecuhun (#33415) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez nem biztos, hogy a box hibája. Melyik játék volt az? Vagy minden játék ilyen lassan jön? Nekem minden digitálisan van meg (több mint 20 játék), de még egyik sem jött 2 óránál tovább. 60-as netem van, és amikor néztem mindig 5-6mb/sec-el töltött. Ha wifin vagy szerintem térj át kábelre, bár ennyit nem számíthat szerintem. Illetve csinálj a boxon egy speed tesztet, és ha ott nem hozza a kellő sebességet nézz rá a routerredre is.

[ Szerkesztve ]

(#33419) pzstm válasza Kecuhun (#33415) üzenetére


pzstm
titán

ott valami gáz lesz akkor....

ez természetesen nem normális. 6-7óra alatt le kellene tudni rántani ennyit szerintem :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33420) gianni85 válasza Kecuhun (#33415) üzenetére


gianni85
veterán

de ugye ez nem a Unity volt, ami patch címén leszedte még egyszer a teljes játékot? :D

Én is tanúsíthatom, hogy wifin ha nem is a teljes, de a sávszélem 70%-ával tuti töltök le.

[ Szerkesztve ]

(#33421) vg válasza Kecuhun (#33415) üzenetére


vg
addikt

Tegnap este leszedtem Crimson Dragon cuccost, 7GB és nem volt több mint 15 perc, 250-es upc. Az viszont tény, hogy teljesen kiszámíthatatlan mikor gyors vagy lassú a live. Gyanítom amikor megjelenik egy új, népszerűbb játék, akkor lassabb lehet. Amúgy meg használj google dns és level 3 dns-t(ezt főleg ha amerikai profilt használsz).

(#33422) norbi2010


norbi2010
őstag

Cdkeys-en Black Flag alig 7 dollár, vettem is egyet gyorsan l. :D

(#33423) pzstm válasza norbi2010 (#33422) üzenetére


pzstm
titán

azt lehet beszákolom én is, hogy meglegyen, bár már anno majdnem végigvittem és eladtam. Megkérdem home-társamat, hogy belefér-e költségvetésünkbe ;] :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33424) Xirtam válasza Kecuhun (#33415) üzenetére


Xirtam
veterán

A szolgáltatód szolgáltatása miatt rossz az XONE?! :D Jó vicc, normális internettel, 1 óra alatt lent a játék. 90 percet vártam a HALO-nál. . .

(#33425) B3ny00


B3ny00
aktív tag

nekem a 6 megas nettemmel ami inkabb 4 :D azzal is lassu :C :DD ;]

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#33426) oriic válasza Xirtam (#33424) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát hja, 63 gigát még a leggyorsabb net sem kap le pár perc alatt itthon. :D

Kíváncsi leszek hogy az ODST majd a Collection részeként lesz-e elérhető, vagy külön. Mert akkor plusz 8-10 giga, már így is a ONE éra legnagyobb játéka a Collection a maga 60+ gigájával. :DDD

Live-Die-Respawn

(#33427) JamesHun válasza Mister_X (#33396) üzenetére


JamesHun
addikt

ha össze is engedik és lesz bill egér, tuti lesz a szerverkeresőben opció, hogy cross platformos szervert szeretnél-e vagy One only-t

a bill egérre nem tudom mennyire lehetnétek mérgesek. nem 1 ember irta itt, hogy jobban lő kontrollerrel mint bill egérrel :D Persze az nem én vagyok, bár ki tudja, ha lenne sok időm játszani és PC-n nem nyomnám a BF4-et lehet átszoknék én is rendesen, de így nehéz :D

SeriesX: JamesSHun

(#33428) pzstm válasza JamesHun (#33427) üzenetére


pzstm
titán

van olyan "kollega", aki valamilyen átalakítós minimális input lagos dologgal játszik Destiny-t. Raid-ben ha valami miatt csúszunk akkor az ó szokott lenni. Kontrollerrel semmivel nem vagyok rosszabb mint egérrel lennék, sőt az elmúlt éveknek köszönhetően szerintem bőven jobb vagyok :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33429) Madwe válasza pzstm (#33428) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát ha az xbox one-ra moddolással hackeléssel köthető egér billről beszélünk, igen, nem jobb (vagy nem sokkal) mert ugyanúgy kontrollernek képezi le a mozgást. Viszont ha rendes pc rendes egér billjéről, ott már ég és föld a különbség. S ha crossplatform olyanok ellen kell fpsben kontrollerrel menni, az tényleg elég nagy hátrány xoneosoknak... Lehet ügyesnek lenni kontrollerrel, lehet nagyon ügyesnek is lenni, illetve lehet bénábbnak is lenni egérrel, de hasonló ügyességgel sokkal jobb az egér. Pontosabb, gyorsabb. Jobban leköveti a mozgást, így lehet gyors pontos 360 noscope killeket nyomni 0.00001 mp alatt :)

Pl itt egy random figura aki controllerrel tolja pc-n mert konzolos volt. Sír is az aim assist hiánya miatt pl, bár gondolom crossplatformnál a konzolosok azt megtartják...

[ Szerkesztve ]

(#33430) spae válasza spae (#33197) üzenetére


spae
aktív tag

A 2. kérdésre senki?

(#33431) pzstm


pzstm
titán

jelenlegi terv szerint Win10 után sem lehet majd kötni közvetlen egeret vagy PC-s kormányt az Xbox-ra ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33432) Def26 válasza pzstm (#33431) üzenetére


Def26
félisten

:R jó hír Zsoltika!

Mondjuk explorer alatt nem lenne baj de ez már csak az én faszságom.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33433) vg válasza pzstm (#33431) üzenetére


vg
addikt

Jah, de ha streameled pc-re? Kapalomra fogadok, hogy lesznek cégek akik árulnak majd ilyen "programokat", amivel megoldható majd pc-n az egér/bill. Szar lesz ez így.

[ Szerkesztve ]

(#33434) norbi2010


norbi2010
őstag

Ti tudtok kódot aktiválni? Írtam ugye, hogy vettem egy Black Flag kódot, de csak SVC60017 hibát kapok. (xbox.com-ról, boxon még nem tudom megpróbálni)

(#33435) zzola válasza norbi2010 (#33434) üzenetére


zzola
félisten

Majd írd meg sikerült - e. Milyen régión vagy?

(#33436) Gebriel


Gebriel
veterán

(#33437) Kecuhun válasza Def26 (#33416) üzenetére


Kecuhun
senior tag

2014. szeptember. Miért?

(#33438) Kecuhun válasza Xirtam (#33424) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Nem a letöltés sebességével van a probléma, inkább az install-al.

(#33439) gianni85 válasza Kecuhun (#33438) üzenetére


gianni85
veterán

De hogyan tudod megkülönböztetni? Az egész folyamat install címszó alatt fut.

(#33440) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Innen aki játszott a Halo 5 béta multival letudná nekem írni nagy vonalakban milyen benyomást keltett benne a játék? Matchmaking nem tartott évekig mint a MCC-nél? Nem volt nagyon laggos, stb.? Erős dilemmában vagyok, hogy melyik next-gen konzol legyen és a Halo 5 minősége lenne döntő a témában. :)

What I cannot create, I do not understand

(#33441) Csöbronit


Csöbronit
tag

Üdv. van nekem egy stereo headset adapterem a one kontrollerhez és ez idáig működött is ahogy kell,de tegnaptól hiába dugom be a fülest semmi hang nincs. Maga a füles jó mert sz.gépen szól. Lehet hogy a kontrollerrel lett valami azért nem jó az adapter?

FaZe Clan Member - MLG player

(#33442) Alexios válasza PandaMonium (#33440) üzenetére


Alexios
veterán

A matchmaking nekem volt hogy szo szerint 20percig allt aztán utana meguntam es kikapcsoltam..:D lag viszont nem volt, a játékmenet meg kifejezetten Bejött nekem. En a béta alapjan azert nem vonnek le mondjuk messzemenő következtetést pl a matchmakingre vonatkozóan, megis csak egy béta, illetve a játékosok száma is kevesebb mint a veglegesnel

(#33443) Mister_X válasza PandaMonium (#33440) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sokat fejlődött a multi, részben visszatért a Halo 2-3 féle multihoz, de bekerült rengeteg, a játékmenetet felpörgető dolog (sprint, climb, aim, stb). A grafika szép volt, bár 720p60FPS (de azt betonstabilan), de ez csak egy béta, jóval a megjelenés előttről. Matchmaking nem volt olyan háklis, bár én késő esténként tudtam csak játszani vele.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33444) bLaCkDoGoNe válasza PandaMonium (#33440) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem kifejezetten rossz tapasztalataim voltak, sokáig tartott a meccskeresés, ráadásul mindig überskilles terminátorokkal lettem összesorsolva, szóval kábé folyamatosan meghaltam-respawnoltam. A pörgős játékmenet miatt a kisebb pályákat esélyed sincs kiismerni, respawn után sokszor két-három lépést nem tudtam megtenni anélkül, hogy valaki a pálya másik feléről le nem szedett volna.

Én nem vagyok egy skillbajnok lövész, de más multi játékokban elég jól eltanyázok a középmezőnyben vagy a felső harmadban, itt viszont folyamatosan utolsó voltam. Itt volt ragequit is, ami pedig végképp nem jellemző rám. Nekem az egész úgy ahogy van nem tetszett.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#33445) Alice90 válasza Mister_X (#33443) üzenetére


Alice90
aktív tag

mikor lehet játszani a halo 5 bétával?

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#33446) bulikavagyok válasza Alice90 (#33445) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

:C

[ Szerkesztve ]

(#33447) Mister_X válasza Alice90 (#33445) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vegyél PS4-et, ott még lehet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33448) oriic válasza Alice90 (#33445) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már nem lehet, most járt le a próbaidőszak.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#33449) godzsy2 válasza norbi2010 (#33434) üzenetére


godzsy2
senior tag

Nekem sikerült xbox one-ról, már jön is lefele. 7 dolcsi, az röhej érte. :)

(#33450) gulb válasza norbi2010 (#33434) üzenetére


gulb
senior tag

USA regioba vagy? szerintem azzal lesz gond hogy a kod es a regiod nem egyezik

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.