Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28101) ferensz válasza Rage47 (#28100) üzenetére


ferensz
senior tag

jaja, engem is légyszi. gamertag: ferensz

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#28102) JamesHun


JamesHun
addikt

AC Unityhez nincs valami klánunk?
Rájöttem még 1 be sem léptem be és lehet nem ártana :)

SeriesX: JamesSHun

(#28103) losilee1337


losilee1337
aktív tag

Engem is köszi:gt ipistok

Psn id: HungaryLosi

(#28104) Rage47


Rage47
veterán

Upload Studio-ban lehetséges pl. egy 9 perces videó utolsó 4 percét bevágni? Mikor szerkeszteni akartam a tegnapi 9 perces videómat, mindig az első 5 percet rakta csak be és azt szerkeszthettem, de én az utolsó perceket akartam volna szerkeszteni...

(#28105) fityere


fityere
senior tag

Engem is berakhattok összefoglaló listájába. Gamertag:jozso121

Köszönöm

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#28106) pzstm válasza Rage47 (#28104) üzenetére


pzstm
titán

9 perces videót Te hogy vettél fel? :F

5 perc a maximum emlékeim szerint :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28107) Rage47 válasza pzstm (#28106) üzenetére


Rage47
veterán

Tessék

Felraktam Youtube appal. De jobb lett volna Upload Studioval, mert ott lehet vágni stb. :)

(#28108) adrian94 válasza Rage47 (#28107) üzenetére


adrian94
őstag

Ezt nem értem.. :) 5 percnél többet nem lehet fel venni nem ?

(#28109) vg válasza Rage47 (#28107) üzenetére


vg
addikt

Én is tolom már két napja, bár még nem járok itt, csak vadazgatom a főnököket, ezért nem is néztem végig. Remek cucc, megvettem a season pass-t is és még úgy is csak kb 13e volt a -pénteki- 8e után.

(#28110) godzsy2 válasza adrian94 (#28108) üzenetére


godzsy2
senior tag

Én is úgy tudom. Sőt, ha több klippet akarsz összevágni, 5-öt enged csak, de az sem lehet hosszabb 5 percnél.

(#28111) medvekutya válasza Rage47 (#28094) üzenetére


medvekutya
aktív tag

ha érdekel, akkor szinte minden este titánozunk hárman vagy négyen :K

(#28112) bulikavagyok válasza medvekutya (#28111) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én is csatlakozom majd hozzátok, csak jöjjön meg a headset-em.. :)

[ Szerkesztve ]

(#28113) Rage47 válasza medvekutya (#28111) üzenetére


Rage47
veterán

naná :)
headsetem egyelőre a gyári van, és viszonylag random játszok, mikor ráérek.

(#28114) B3ny00 válasza Rage47 (#28107) üzenetére


B3ny00
aktív tag

az egyik kedvencem nekem is a Mordor :D , Titan engem is érdekel , ha egyszer gép elé jutok . Nyugodtan kuldjetek rám invitet.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#28115) medvekutya válasza bulikavagyok (#28112) üzenetére


medvekutya
aktív tag

kokrétum van már a beérkezés kapcsán ?

Rage47 : akkor bejelöltelek :K

[ Szerkesztve ]

(#28116) tunkiih válasza adrian94 (#28108) üzenetére


tunkiih
őstag

legyetek már egy kicsit kreatívak, a twichen keresztül 50 perces garden warfare videót tettem fel pár hete, youtubera. teljesen jó minőségbe. :D

Rage47: így van, várunk a titanfallba. ;)

(#28117) Rage47 válasza tunkiih (#28116) üzenetére


Rage47
veterán

tegnap próbáltam csatlakozni hozzád, csak mindig tele volt a szerver :)

én csak simán startoltam a Game DVR-t és vettem a gameplayt, aztán 9 perc után lekapcsoltam, majd Youtube app-pal ment is az upload.

[ Szerkesztve ]

(#28118) pzstm válasza Rage47 (#28117) üzenetére


pzstm
titán

jah hogy nem visszamenőleg vetted fel, hanem starts from here? hmmmm...olyat még sosem próbáltam :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28119) Rage47 válasza pzstm (#28118) üzenetére


Rage47
veterán

visszamenőleg?
alapból vesz mindent a box és visszamenőleg lehet szerkeszteni? az upload studioban nem láttam semmit mentve, csak amit manuálisan vettem fel a game dvr-ben.

(#28120) adrian94 válasza tunkiih (#28116) üzenetére


adrian94
őstag

az úgy más tészta.. de Ő a sima game dvr-al vett fel annyit amivel elvileg max 5 percet enged...

(#28121) pzstm válasza Rage47 (#28119) üzenetére


pzstm
titán

nem vesz alapból, hanem ends here van, vagy ha szólsz neki utolsó 30 másodpercet

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28122) zzola


zzola
félisten

Store-ban a heti akció melyik napon szokott cserélődni?

(#28123) tunkiih válasza adrian94 (#28120) üzenetére


tunkiih
őstag

tiszta sor, de igy könnyen kilehet játszani.

(#28124) tibibi válasza tibibi (#27955) üzenetére


tibibi
őstag

No megjött ezen bizony egy karc nincs mintha újat vettem volna (vagy nagyon jól tudnak csomagolni) a tartozékok bontatlanok voltak .Még kicsit szoktatom ;] a benti hőmérséklethez aztán kipróbálom.Szóval bátran tudom ajánlani kereken postával 100 db "mátyás" volt 20 a kinect + 7 a lemezes sport rivals. :K

[ Szerkesztve ]

(#28125) B3ny00 válasza tibibi (#28124) üzenetére


B3ny00
aktív tag

hol volt 7 a rivals?

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#28126) CseleNiko


CseleNiko
újonc

Nem csak a vas meg a fa megy :DD :C http://index.hu/tech/2014/12/09/ketmilliardos_afacsalassal_gyanusitanak_jatekkonzolos_boltokat/

(#28127) cyberkind válasza CseleNiko (#28126) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, nálunk a kínaiba(én csak kísérő vagyok, különben be nem teszem a lábam ilyen putriba) a pénztárgép már hivatalosan nyár vége óta nem létezik, vagyis nem lehet használni, ergo ők nem is működhetnének(számtalan példa van), de mégis, ilyenkor is kérdem hol van ez a mocskos korrupt NAV?
Fura módon sokan jönnek hogy ilyen kis semmiségekért megbünteti őket a NAV 2 kilóra, ezek meg vígan mennek a 20 éves Samsung géppel. :W

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#28128) gulb válasza CseleNiko (#28126) üzenetére


gulb
senior tag

Mondjuk 67M arukeszlettel 2Milliard afat elcsalni az mar ugyes:)) nagyon ugyes:)) hanyszor is igenyeltek porgettek korbe, hogy senkinek nem tunt fel csak mikor mar 2Milliard volt.. orulet mekkora madarnak nezik az embereket....

(#28129) tibibi válasza B3ny00 (#28125) üzenetére


tibibi
őstag

játékaim.hu

Location mit érdemes beállítani magyart?

(#28130) cyberkind


cyberkind
félisten

Rise of the Tomb Raider megjelenés - újra téma lehet az Xbox-exkluzivitás?

Gyerünk csak, aki ilyet akar tolni vegye csak meg az Xbone-t. :K :))

Paranormal Cocktivity

(#28131) Mister_X válasza cyberkind (#28130) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amúgy nem kötözködésképpen, de a 2013-as TR-hez van köze? Nem játszottam még vele, de ott úgy volt elvileg, hogy Lara szépen sütkérezett a luxushajón, amikor megölt egy rá törő ellent, akkor ki volt akadva - tehát afféle "első rész". Aztán a Rise of the Tomb Raider ezt követi? Vagy sequel? Mert anno pszichodokinál volt a GC-s trailerben.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28132) cyberkind válasza Mister_X (#28131) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez elvileg egyenesági folytatás, és ahogy írják is, nagyon hasonlít az Uncharted-re, így nemhiába akarják exkluzívvá tenni.

Vagy nem tudom, én úgy tudtam hogy folytatás, de szerintem az is, de majd megcáfolnak.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#28133) Xirtam válasza Mister_X (#28131) üzenetére


Xirtam
veterán

A tavalyi az egy remake, így az előtti részekhez semmi köze. Viszont az új a "Rise of the" az teljes értékű folytatás lesz.

(#28134) Mister_X válasza Xirtam (#28133) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akarod mondani reboot. De akkor csak erre voltam kíváncsi, hogy a Rise of the az időrendbe hol helyezkedne el.

Hm, lehet ki kéne próbálni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28135) cyberkind válasza Mister_X (#28134) üzenetére


cyberkind
félisten

Nagyon ki, rettenet jó játék lett az új, és ez csak jobb lesz, a Microsoft kezei jók, már csak egy új normális GoW kéne, meg a régiek felújítása azt kész is. :))

Paranormal Cocktivity

(#28136) Xirtam válasza Mister_X (#28134) üzenetére


Xirtam
veterán

Ahogy mondod, csak meetingen vagyok. :DDD

De csak ajánlani tudom én is, 2013-as év meglepetése volt. :K

[ Szerkesztve ]

(#28137) bLaCkDoGoNe válasza Mister_X (#28131) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen, elvileg ez a 2013-as rebootnak a folytatása lesz.
A 2013-as sztorit nem tudom honnan vetted, de "kicsit" más volt a játék története. Nem volt luxushajó (bár hajó igen), sem sütkérezés, sem sütkérezés közben rátörő ellen... :)

Egyébként mindenképpen ajánlom, én most pörgettem ki újra (egyszer már X360-on is végigjátszottam), megy az apróba eladásra, ha érdekel. ;)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#28138) Mister_X válasza bLaCkDoGoNe (#28137) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na azt nem mondtam, hogy megszállták a hajót a kalózok, teszteket olvastam és annak volt az az elején, hogy a sztori alapján, Croft kisasszony a hajón sütkérezik meg zenét hallgat, majd vihar, hajó K.O. és egy szigeten köt ki - a véres jelenetek, műdráma, majd a terminátor mód szép sorban követik egymást.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28139) Xirtam válasza Mister_X (#28138) üzenetére


Xirtam
veterán

Van benne sütkérezés, de ez csak a játék 15%-ánál derül ki, amikor talál egy kamerát.

(#28140) PodMAN


PodMAN
senior tag

Énis-énis PH listára: PodMANO (nem nulla, hanem nagy o)

(#28141) woodbear válasza sch_a (#28087) üzenetére


woodbear
addikt

Köszi, megnézem majd ;)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#28142) woodbear válasza Mister_X (#28138) üzenetére


woodbear
addikt

Én is kimaxolom majd one-on is...nem csak 360-on...annyira szar lett az a tomb raider :P

Oldalam: www.swsfoto.de

(#28143) cyberkind válasza woodbear (#28142) üzenetére


cyberkind
félisten

Én jelenleg egy barlangban vagyok, és kijutni nem tudok, megoldani se, így beszoptam. :o

Paranormal Cocktivity

(#28144) pzstm válasza woodbear (#28142) üzenetére


pzstm
titán

Destiny-t most sem késő elkezdeni, pláne első DLC-vel amúgy, jah és mellékesen bejelentette bungie, hogy a guardianodat (guardianjaidat) a Destiny2-be is átviheted és folytathatod :K

Szóval mint láthatod kockamaci ha belejössz csöppet sem lesz addikt a cucc ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28145) Alt4Ir


Alt4Ir
tag

Hello..
Keresek Xbox One tapegyseget... Ha valakinek netan lenne elfekvoben az privatban keressen..
Koszonom :R

Xbox One Gamertag : suxyyy

(#28146) bulikavagyok válasza medvekutya (#28115) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

KSZ-ben visszamondtam a rendelést, mert azt mondták, hogy idén már ne számítsak rá. Gamersroom, Platinum kb ugyanez, így megrendeltem a hivatalos oldalról. Most várom, hogy hozza a postás, de mivel a számlán kívül semmi visszajelzést nem kaptam, így csak reménykedhetek, hogy a héten megkapom..

(#28147) krokk válasza pzstm (#28144) üzenetére


krokk
senior tag

hogy érted hogy pláne első dlcvel? a season passt meg akarom venni de gondoltam előbb még elérem a lvl 30at :) még nem nagyon néztem meg hogy mit adnak, csak annyit hogy a 2. dlc az endgamet tolja ki.

Én is nagyon rákattantam :) haverral ketten játszunk :)
Pedig nagyon úgy voltam vele hogy AC széria és nagyon fpssel nem fogok játszani...
Aztán be tudtam cserélni a codomat egy destinyre azóta meg nem tudom letenni :)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#28148) pzstm válasza krokk (#28147) üzenetére


pzstm
titán

level 32-ig mehetsz fel DLC-vel, bár lehet DLC nélkül is már vehetsz vanguardnál olyat, aminek 33 a lightja :B

Expansion Pass-t megvettem én is. Csütörtök este fogom tolni. Vegyetek fel nyugodtan ha úgy van, ha kell szívesen segítek. Van egy 30-as Titanom meg egy kicsike 29-es Warlockom. Van klán is meg egyebek, ha érdekel írj privátot vagy itt vagy Live-on akár, azt is látom telefonról, thx to smartglass :DDD

(gamertagem pzstm, felvehetsz nyugodtan)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28149) XFishboneHUN válasza pzstm (#28148) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Beinveljük őt EpicSquadba! :D

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#28150) pzstm válasza XFishboneHUN (#28149) üzenetére


pzstm
titán

:C :DD :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.