Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28051) wannnabeees válasza JamesHun (#28050) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Sajna nem.
"There's no release date for Dead Kings just yet."

(#28052) wannnabeees


wannnabeees
aktív tag

AVENGER REFLEX KONTROLLER KIEGÉSZÍTŐ XBOX ONE

Ezen besz@rtam. Bocsánat a kifejezésért. Tényleg van valaki aki így/ilyennel tolja?! (Kínaiakon kívül)
Erre még tényleg fel kell tolni 1 kontrolfreeket és totálisan elhagyjuk a normál kontroller érzetet.

szerk: esetleg ha valakinek testközelből van tapasztalata, ossza már meg velem, hogy mennyire volt könnyű hozzá szokni illetve, hogy tényleg nagy pluszt ad e a reakcióidő javításában

[ Szerkesztve ]

(#28053) bulikavagyok válasza wannnabeees (#28052) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

WTF! :Y Egy élet is kevés lenne, hogy megszokjam a kezelését! :DD
KontrolFreek-em van, nekem nem sok pluszt adott. Használom, ha már megvan, de nélküle ugyanolyan jó (vagy inkább rossz :) ) vagyok. Titanfall-nál talán kicsit többet ad, mint a COD-nál..

[ Szerkesztve ]

(#28054) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Tudna valaki segíteni? Ma vettem egy új kontrollert, de xbox.com-on nem tudom beregisztrálni, mert ami a dobozon van serial number az két számmal több, mint kellene. A Play& Charge Kit-nél ugyanez van, azt féléve vettem.

[ Szerkesztve ]

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#28055) JamesHun válasza wannnabeees (#28051) üzenetére


JamesHun
addikt

az kár. csak ért érdekelne, mert tuningolnám a karakteremet és van 1-2 jó cucc, de ahhoz kellene ez a kiegészítő. De akkor azokat most pihentetem és veszek mást a karakteremnek :D

SeriesX: JamesSHun

(#28056) wannnabeees válasza Krisz0630 (#28054) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Jelenlegi információm alapján nem kell beregisztrálni az eszközöket tartozékokat.

[ Szerkesztve ]

(#28057) godzsy2 válasza wannnabeees (#28052) üzenetére


godzsy2
senior tag

CoD-nál dedikált szerver hiányában minden ms számít. :D Ezért kell egy fsza monitor/tv, aminek az input laggja minnél kisebb legyen, nem árt a Scuf kontrolleren a rövidebb trigger út is. Ez a kiegészítő a KontrolFreekkel nem használható, mert pont a legfontosabbat, az ugrást akadályozza.

(#28053) bulikavagyok:
Én KontrolFreek nélkül már semtex-et sem tudok rendesen dobni. :D

(#28058) wannnabeees válasza godzsy2 (#28057) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Hát én bekakilok :D azt hittem konzolvásárlás előtt, hogy itt van 1 fajta kontroller (több színben) és kész. Mindenki ugyanazzal tolja. Ehhez képest...ilyen olyan kiegészítők, egér+billentyűzetes megoldásokat. Őrület :DD

(#28059) Krisz0630 válasza wannnabeees (#28056) üzenetére


Krisz0630
senior tag

És ha baj lenne velük, hogy gariztatom? A Microsofttól kérek egy cserét és kész?

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#28060) bulikavagyok válasza wannnabeees (#28058) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

És akkor a 7.1-es fejeseket már ne is említsük..! :D

(#28063) wannnabeees válasza Krisz0630 (#28059) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Valaki itt már cseréltetett controllert. Reméljük ő leírja neked a dolgot. Van valami tartozékok cseréje/javítása menüpont. Lehet ott tud az ember bűvészkedni.

bulikavagyok - és még az is ....:D de legalább szoftveres különbségek nincsenek (ugye?!?! :D)

(#28064) Mister_X válasza wannnabeees (#28063) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ki az aki itt monitoron űzi az ipart?

szerk.: nem válasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28065) oriic válasza Mister_X (#28064) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En azon tolom.

Live-Die-Respawn

(#28066) wannnabeees válasza Mister_X (#28064) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Vicces hogy pont tőlem kérdezed, de én pl. Sajnos nincs hangkimenet rajta, adaptert meg nem vettem még így addig szünetel a box bekapcsolása. Hang nélkül nem az igazi.

Szerencsére már nem sokáig...hamarosan jön a fizu (csak a bürokrata ************ emberek húzzák a fizetés kiutalását...) és jön az új tv :)

[ Szerkesztve ]

(#28067) steeel35 válasza Mister_X (#28064) üzenetére


steeel35
tag

Nekem is monitor van egyelőre.

(#28068) vg válasza oriic (#28065) üzenetére


vg
addikt

Szeretem amikor törlöd a hsz-eket teljesen értelmetlen módon. Akkor is ostobaság azt mondani egy lassú rendszerre, hogy "nekem aztán" azonnal betölt.

[ Szerkesztve ]

(#28069) Mister_X válasza oriic (#28065) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Múltkorában linkeltél egy képet, amin egy nagyon nem kicsi TV volt :F

A kérdés mindnyájótokhoz:

1) hogy alkalmazkodnak a monitorok? Sajnos az enyém nem Full HD-s, így lehet lesz egy kis képi zavar. TV ugye skáláz magának, de a monitorokban nem hinném, hogy ilyen skálázórendszer van egyáltalán...

2) Kontroller tud hangot közvetíteni, azaz ha bedugok egy jackes fülest, hallom majd a dolgokat?

3) a kontroller emlékeim szerint elemes... ugye nem?

@vg: a házigazdák nem rendelkeznek moderátori jogkörrel (azaz van amelyik igen, de oric emlékeim szerint pont nem).

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28070) wannnabeees válasza Mister_X (#28069) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Nálam be kellett állítani a képernyőméretet. Felfelé - lefelé és oldalra voltak nyilak, amikkel az xbox képét tudtam felnagyítani. (alapból pedig fullhd a monitor)

A kontroller tud, ha veszel hozzá stereo adaptert.

Elemes, de lehet használni vezetékkel is. Illetve venni lehet hozzá akksit is.
Arra kell figyelni, hogy ha vezetékkel használod, hogy ha van bent elem...akkor arról szívja az energiát és nem a kábelről. :D

(#28071) MunezXBK válasza Mister_X (#28069) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

3. De. De akksit vehetsz bele.

(#28072) L_YKing válasza wannnabeees (#28052) üzenetére


L_YKing
addikt

Betegesen szar. Szerintem ezzel már élményt veszti a game...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#28073) vg válasza Mister_X (#28069) üzenetére


vg
addikt

Elem? Minek? Veszel egy mini usb kábelt aztán kész, nem kell soha tölteni, hülye elemekkel baszkurálni, viszont szép zsineges lesz. meg tudod vele magad fojtani ha kell. És könnyű is, mert se elem se aksi nem kell bele.

(#28074) godzsy2


godzsy2
senior tag

A jobb monitoroknak mekkora input laggja van? Én a hétvégén néztem Ali-A gaming setupját, ő egy 24 colos Benq monitoron tolja, mert állítólag annak baromi alacsony ez az értéke. De a hsz-ekben nem találtam meg kifejezetten azt a típust, amivel játszik, de ajánlottak pár Benq-t és Asus monitort, amit kifejezetten gameing célra szántak a gyártók és azoknak kb. 20 ms-os input laggja van. Tudok olyan Sony TV-ről, ami 12 ms-os, akkor most a TV jobb, mint egy monitor ilyen szempontból? (Jó, persze ez a 12 ms kivételes cucc, az átlagérték olyan 30 ms körül van, de van olyan TV is, ami a 65-öt súrolja.)

(#28075) oriic válasza vg (#28068) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elnezest de semmit nem toroltem. Nincs is jogkorom hozza.

Live-Die-Respawn

(#28076) Mister_X válasza vg (#28073) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Te amúgy szedsz valamit?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28077) vg válasza godzsy2 (#28074) üzenetére


vg
addikt

20ms-es monitor? wow! a leggagyibbak is maximum 5. Szerintem felesd el azokat akiktől a tanácsokat kapod.

(#28078) vg válasza Mister_X (#28076) üzenetére


vg
addikt

Miért? Gondolod nem írtam igazat? Próbáld ki, aztán szedhetjük együtt a hangyákat, mert nekem is úgy van.

(#28079) Mooka-Miki válasza vg (#28077) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Amit a monitorgyártók megadnak az g2g késleltetés. S tudtommal nem szürkeárnyalatos játékokkal játszol. ;) A reális inputlag jóval magasabb.

(#28080) vg válasza Mooka-Miki (#28079) üzenetére


vg
addikt

gamer monitorrol volt szó nem?

(#28081) Mooka-Miki válasza vg (#28080) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Igen. Tesztek alapján a leggyorsabb panelekkel is 9-11ms. Nekik elég normális tesztelési metódusuk van, nem hinném, hogy lódítanak.

(#28082) vg válasza Mooka-Miki (#28081) üzenetére


vg
addikt

De ezek 60 vagy 120, és nem igazi gamer monitor ami 144hz. Feltételezem ő arra gondolt.

(#28083) gduck


gduck
addikt

Nektek a showcase hozzáadás működik?
Megyek profilba, megyek videókhoz, bejön UPLOAD progi, videó kiválaszt SHARE, SHOWCASE és állandóan jön a hibaüzi, hogy valami bibi van próbálkozzak később...

(#28084) thrill


thrill
tag

Volt szó itt boltokról, Überkonzolról mi a tapasztalat?

(#28085) Mankó válasza godzsy2 (#28074) üzenetére


Mankó
veterán

Az en sony tv-mnek is nagy az input lagja, de ha jatek modra allitod, akkor leveszi a feature-kat es hozza a jatszhato szintet. Jatek moddal minden klappolt x360-nal, nelkule lattam furcsa dolgokat.
A monitoroknak teljesen mas a felepitese, az elektronikaja, ott sokkal kisebb az input lag. Gondolom nem nagyon lattal egyiknel se olyat, hogy kesobb reagalt volna az eger kurzor, mint ahogy az egeret mozgattad.

(#28086) woodbear válasza Mankó (#28085) üzenetére


woodbear
addikt

Nálam is az LG tv érdekes amikor nem játék módra van állítva olyan mintha minden 60fps lenne de mégis furább :) ha meg bekapcsolom a 3D-t, hogy konvertálja át a 2D képet, ott.is van néha bután nézés :) bár a dual play kifejezetten jól.működik, nagyon szimpatikus fícsör.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#28087) sch_a válasza woodbear (#28086) üzenetére


sch_a
addikt

LG-n nem elég játék módra állítani, a bemenet címkéjét kell PC-re állítani. Különben ocsmány lesz a Forza5 :DDD

(#28088) zzola válasza sch_a (#28087) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#28089) PodMAN válasza sch_a (#28087) üzenetére


PodMAN
senior tag

Ez igaz a Samura is, legalábbis a régebbi szériákra biztosan (pl. "D" széria).

(#28090) Csöbronit


Csöbronit
tag

Olyan kábelt ami egy mikrofonos füles jack részét külön hang és külön mikrofon kimenetre osztja szét hol lehet kapni? Ebay nem pálya. Meg egyáltalán mi annak a neve tudja valaki?

FaZe Clan Member - MLG player

(#28091) Jovanny2 válasza PodMAN (#28089) üzenetére


Jovanny2
őstag

Az "E" szériánál is "Játék"-ra kell állítani a nevét, és automatikusan tiltja a 100Hz-et, stb...

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#28092) B3ny00 válasza pzstm (#28045) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Engemiis?

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#28093) pzstm válasza B3ny00 (#28092) üzenetére


pzstm
titán

ha megvan már a játék akkor persze. Csütörtök este két karakterrel kell letolnom bountykat, nightfallt, weekly heroicot, daily heroicot meg új DLC-t is, RAID-el még várok az újjal, nem akarok azon elsők között lenni akik tizenórákat szenvednek vele, mint az előzővel, amíg rá nem jönnek a titok nyitjára :DDD

addig kizárt, hogy egy perc időm is legyen akár boxot bekapcsolni :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28094) Rage47


Rage47
veterán

hat nem bántam meg a onet eddig. ugy érzem magam mint kiskoromban mikor pcn játszottam nagyban :D teljesen lekot a Mordor es a Titanfall egyelore. 360-t 1.5 eve vettem es nem éreztem ilyet.

(#28095) losilee1337 válasza thrill (#28084) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Üdv korrekt bolt rendes eladok amig zugloban voltak sokat jártam hozájuk.

Psn id: HungaryLosi

(#28096) Madwe válasza vg (#28082) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezektől a 144hzes monitoroktól kivagyok :) Amúgy xbox onehoz minek? Ha a stabil 144 fps megvan, akkor van értelme... Amúgy meg, ha nincs meg, csak hátránya van: 144hzesnél csak úgy tudják megoldani, h meglegyen a 144hz, hogy visszaveszik a színmélységet, emiatt az átmenetek pl rohadt rondák lesznek (pl egy kék ég sok árnyalattal maszatos lesz nem egyenletes) de persze ez a true gamert nem érdekli, mert tényleg minden ms számít. Csakhogy boxhoz ilyet ne vegyen az ember, mert a 144hz nem ad pluszt, csak rondább képet :) Amúgy a true gamer crt monitoron játszik, mert az a legjobb erre :D

(#28097) B3ny00 válasza pzstm (#28093) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Megvan persze 4 vagy 5 ös szinten vagyok. World of warcraft jut az eszembe :D ott is lehetett heteket raidelni hogy megolj valamit. Nekem se nagyon van időm játszani. Majd radirok valamikor .

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#28098) fityere


fityere
senior tag

Egy kis Gta
Viharos kep[link]
Esti hangulat [link]

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#28099) godzsy2 válasza vg (#28077) üzenetére


godzsy2
senior tag

Ne keverd össze a válaszidőt az input laggal.

(#28100) Rage47


Rage47
veterán

Engem is beraktok légyszi az összefoglaló listájába? Köszi.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.