Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27201) tDr1v3r válasza medvekutya (#27176) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Köszi, bevásárolva.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#27202) Something_ válasza bulikavagyok (#27200) üzenetére


Something_
őstag

Jah, lesz cod-os kontroller, meg ugye van egy titanfallosom is :-)

(#27203) bulikavagyok válasza Something_ (#27202) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az igen! :) A titanfall-os az eddigi legszebb X1 kontroller szerintem.

(#27204) medvekutya válasza Something_ (#27199) üzenetére


medvekutya
aktív tag

ha megvan képeket kérünk ám :K

(#27205) Zjunior


Zjunior
veterán

X1 Ben csak 1db USB bemenet van?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#27206) Blaise válasza Zjunior (#27205) üzenetére


Blaise
veterán

3db van

(#27207) Zjunior válasza Blaise (#27206) üzenetére


Zjunior
veterán

Akkor a HDD hátra megy:)!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#27208) fagee01


fagee01
csendes tag

Ha most veszek 1 hónapos live gold előfizetést, akkor is le tudom tölteni a worms-t?

(#27209) MunezXBK válasza fagee01 (#27208) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

:K

(#27210) Something_ válasza MunezXBK (#27209) üzenetére


Something_
őstag

Ha jól emlékszem, minimum 3 havi live előfizetés kell a gold kedvezményekhez.

(#27211) MunezXBK válasza Something_ (#27210) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Havi elég. ;)

(#27212) fagee01 válasza MunezXBK (#27211) üzenetére


fagee01
csendes tag

köszi!

(#27213) wannnabeees


wannnabeees
aktív tag

Nem tudom mennyire járkáltok a konzolboltok weboldalain, de gondoltam megosztom ezt veletek. Van egy platinumshop nevű boltocska.

Semmi extra igazából. Közepesen jó áraik vannak (nem ismerem őket megbízhatóság szempontjából! még sosem vásároltam itt!). Viszont elindult náluk az adventezés. Minden nap akciós valami. Itt az adventi naptár.

Mai akció: Grand Theft Auto V +1,000,000$ in-game cash DLC + ajándék poszter = 15 000 huf

[ Szerkesztve ]

(#27214) Alice90


Alice90
aktív tag

Sziasztok valakinek nincs meg a sunset overdrive úgy ,hogy storeba vette meg vagy letöltötte kártyáról?

azért kérdezem mert ha a profilját letöltöm az enyémre utánna énsi tudok vele játszani a játékkal (persze utánna törlöm a profilját és a játék megmarad nekem)

(fizetnék érte)

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#27215) B3ny00 válasza wannnabeees (#27213) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Most néztem 576ot ott is minden nap van akció 24ig. ha nem költöttem volna annyit venném is Gtat.

Valaki nem tudja a Witcherbe lesz magyar felirat?

[ Szerkesztve ]

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#27216) wannnabeees válasza Alice90 (#27214) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Nem értelek már teljesen, most mégis van XO-d?

Nekem digitálisan van meg a sunset, viszont erről mesélhetnél, hogy hogyan is maradna meg neked miután törlöd a profilomat. Ez valami külön sunsetes akció? :F

(#27217) wannnabeees válasza B3ny00 (#27215) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Multiple Language Support
Don't speak English? Not a problem. The Witcher 3 will have the following languages:

English
Polish
German
French
Russian
Brazilian Portuguese
Japanese (full voiceover)
Arabic
Italian
Spanish
Tradition Chinese
Czech
Hungarian
Latin American Spanish
Korean (subtitles)

forrás
szerk: steam szerint is lesz magyar felület és felirat :) :)

[ Szerkesztve ]

(#27218) bulikavagyok válasza wannnabeees (#27216) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Biztos a haverjának kell! ;]

(#27219) wannnabeees válasza bulikavagyok (#27218) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

:DD :DD az biza meglehet, a barátjáról elfelejtkezek mindig

[ Szerkesztve ]

(#27220) bulikavagyok válasza wannnabeees (#27219) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Egyébkén nem mond hülyeséget.. :D Megveszed a játékot digitálisan, 100 ember letölti a gépére ezzel a módszerrel (nyilván mind fizet neked), és pikk-pakk megvan az uzsipénzed! :D

(#27221) medvekutya válasza bulikavagyok (#27218) üzenetére


medvekutya
aktív tag

amit megrendeltél és a KVben kapható 510es modell között mi a külömbség ?

[ Szerkesztve ]

(#27222) tunkiih válasza bulikavagyok (#27203) üzenetére


tunkiih
őstag

Pont ma rendeltem meg ujonnan a Titanfall kontrollert nálam is ez az ász és amugy is akartam még egy gamepadot.. ha már Titanfall.. az Advanced Warfare-t is eladtam, ha már modern multi, akkor ez közelebb áll hozzám (tudom hogy neked már mondtam :P )

[ Szerkesztve ]

(#27223) wannnabeees válasza bulikavagyok (#27220) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Kiderült a turpisság vett használtan egyet ami nem zúg! :D Most már őt is családtagként kell üdvözölnünk. :DD

(#27222) tunkiih - ha szabad kérdeznem mennyiért vetted és honnan? Én nekem ez van kinézve második kontrollernek. 5-6 ezerért tudnék venni P&C kitet így ha 16-ért beszerezhető lenne a titanfallos kontroller, akkor megérné nekem azt az 1-2 ezer felárat.

[ Szerkesztve ]

(#27224) bulikavagyok válasza medvekutya (#27221) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az az elődmodell. Külön kábel, és adapter kell a kontroller aljára ha chatelni akarsz. Az 500X az első (és egyenlőre egyedüli) teljesen vezetékmentes fejes One-hoz
tunkiih: Még árulják? Sajnálom, hogy én sima feketét vettem második joy-nak..
wannnabeees: Háromszoros hip hip hurrá! :D

[ Szerkesztve ]

(#27225) bLaCkDoGoNe válasza bulikavagyok (#27218) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Vagy egy házmester mentalitású figura, aki rögtön felnyomja az illetőt a Microsoft-nál vagy ki tudja hol.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#27226) Alice90


Alice90
aktív tag

Azt nem tudja valaki hogy 2100 microsoft points ha beváltom mennyi pénzre váltodik át?

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#27227) tunkiih


tunkiih
őstag

16500ért intéztem postával együtt ujonnan garival, csak egy darab volt, lekerült már az oldalról.

(#27224) bulikavagyok: nálam csakis ez jöhetett szóba, pont most akartam is venni, nem vártam tovább.. a másodlagos-vendég pedig a fekete. :D

[ Szerkesztve ]

(#27228) medvekutya válasza bulikavagyok (#27224) üzenetére


medvekutya
aktív tag

áhá :) köszi ;)
megint lehet kapni :K

(#27229) wannnabeees


wannnabeees
aktív tag

Tisztelt okos emberek! Segítsetek eloszlatni a kételyeimet. Van egy felvetés amit Alice hozott:

"Ez úgy müködne ,hogy megadod az adaidat én ráinportlátom az accodat az én xbox onem-ra
utánna letöltöm a sunset overdrive-t utánna letörlöm a profilod és nekem addig megmarad a játék mig le nem törlöm a játékok közül"

Én azt hittem, hogy így működnek a dolgok:
"A játékok profilhoz vannak kötve. Ha letörlöd a profilomat, akkor a játék is törlődik.
Először is elsődlegessé kellene tenni a te xboxodat az én profilomra. Így tudnád csak a saját profilod alól letölteni a játékot. Ha ezt nem tennénk meg, akkor csak az enyémből lehetne letölteni a gépre. Viszont mindkét esetben a profilomhoz köti a játékot és ahogy fentebb írtam, törli a játékto ha a profil is törölve lesz. Sőt már akkor sem tudod elérni, ha vissza lenne vonva az elsődleges géppé tétel."

és a végén az ő reakciója:
"tévedsz mivel ezt már megcsináltuk az ismerösömmel
és a játék nem törlödik csak a profil

ez az xbox 360-ra is igy volt "

A kérdésem: akkor ez most tényleg lehetséges? Mert így összeáll 10 ember. Csinálnak egy közös accot amire vásárolnak, a saját gépükön letöltik és így fityingekért veszik a játékokat.

szerk: igazából csak érdeklődés címén kérdezem, mert én jól elvagyok a 100%osan legális megoldásokkal :Đ homeolni sem homeolok senkivel. Viszont ez tényleg o.O kategória lenne, ha tényleg működne.

[ Szerkesztve ]

(#27230) pzstm válasza wannnabeees (#27229) üzenetére


pzstm
titán

lásd: homeolás

Van ingyen sör, örök élet és MS-nél idióták dolgoznak és a fórumtárson kívül senkinek még nem jutott az eszébe az egész világon. Profilból kiléphetsz, de ha törlöd is akkor utána nem fog elindulni már a játék (törlődni vinyódról nem törlődik...)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#27231) wannnabeees válasza pzstm (#27230) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

tehát Alice hazudott :DD

(#27232) bulikavagyok válasza wannnabeees (#27231) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem hazudott, csak Csodaországban él! :)
#27225) bLaCkDoGoNe : Ilyen gonoszságok szóba sem jöhetnek! :)

[ Szerkesztve ]

(#27233) Alice90 válasza bulikavagyok (#27232) üzenetére


Alice90
aktív tag

hát pedig ismerösömmel megtudtuk csinálni és mükszik :D

de ti tudjátok.

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#27234) vg válasza wannnabeees (#27229) üzenetére


vg
addikt

Én ezt kipróbáltam mert egy másik profilom alól "vettem" pár hónapig mindig a gold-os ingyenes játékokat és amikor vettem one-t csináltam egy másikat, leszedtem a régi gold-os cuccokat majd a régi profilt letöröltem. Addig elindul a játék amíg nem kell nyomni start-ot vagy bármit, aztán kidob, hogy ez bizony másik profilhoz van kötve, így nem megy.

(#27235) Alice90 válasza vg (#27234) üzenetére


Alice90
aktív tag

de nekem pedig jo.

plants vs zombies garden warfare-val teszteltük

(lehet nem minden játékot lehetséges igy)

ami ilyen uplay vagy máshoz is van kötve..

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#27236) XFishboneHUN válasza Alice90 (#27235) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Persze, mese habbal!... ;] ;] :DDD

Ha home-olsz leszeded a másik acc-ról a gémet és letörlöd azt a profilt, a letöltött játék, amit az ő profilján keresztül szedtél le nem fog elindulni :)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#27237) B3ny00 válasza Alice90 (#27235) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Videót köszi Helló!

Wannnabeees köszi várom már nagyon.

[ Szerkesztve ]

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#27238) norbi2010


norbi2010
őstag

Konzolok szerviznél ha veszek egy játékot amihez van ingyenes szállítás, mellé pedig még egyet amihez nincs, akkor vajon kell fizetnem érte vagy nem? (Far Cry 4 + GTA 5)

(#27239) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

üdv One-osok :)

nagyon elgondolkodtam egy one és egy ps4 mellett, de még nem tudok dönteni :(
olyan kérdésem lenne, hogy a letöltőkódos játékokat csak Xbox live előfizetéssel tudom letölteni? illetve, ha utána törlésre kerül a játék, akkor utánna újra meg kell vennem vagy az a játék örökre enyém marad?
és egy alapgép játék nélkül újonnan megéri a 104k-t? tudtok valami webáruházat ahol olcsóbbak a játékok a többi bolthoz képest?

előre is köszönet :R

(#27240) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Aki küldött már controllert szervizbe: Mennyi idő alatt jött meg neki az új? Múlthét csütörtökön vitte el tőlem a UPS, ahogy néztem már szombaton megérkezett Frankfurtba. Van esély, hogy még a héten visszaküldik?

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#27241) Jovanny2 válasza HELLAFLUSH (#27239) üzenetére


Jovanny2
őstag

Szia,

live mindenképp kell, de gold nem hiszem, anélkül szerintem tudsz vásárolni. Ha valamit megvettél, az a profilodhoz fog íródni, törölheted, aztán újra lehúzhatod ingyen. Ugyanígy az ingyenjáték, amit letöltesz Games with Golddal, örökre a tiéd marad, bármikor lehúzhatod újra.

@Krisz0630: Én múlt hétfőn küldtem, szerdán odaért. közben küldtem a boxot is, csak máshová (CZ), de a kontroller rendelésem eltűnt, csak 1 csomagom jön (a cserebox) Frankfurtból. Holnap ér ide elvileg, de a 4kg feladási súly helyett ez 5kg, tehát szerintem összecsapták a kontrollerrel, ha így van, akkor durván 1 hét.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#27242) XFishboneHUN válasza HELLAFLUSH (#27239) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

olyan kérdésem lenne, hogy a letöltőkódos játékokat csak Xbox live előfizetéssel tudom letölteni?
igen, mivel máshogy nem engedne fel a rendszerre és játszani sem tudnál!

illetve, ha utána törlésre kerül a játék, akkor utánna újra meg kell vennem vagy az a játék örökre enyém marad?
Örökre az accountodon marad a játék.

egy alapgép játék nélkül újonnan megéri a 104k-t?
Szerintem ez jó ár!

tudtok valami webáruházat ahol olcsóbbak a játékok a többi bolthoz képest?
Átlagban egy szinten vannak a konzolboltok, vagy 1-2 ezer forintos eltérés lehet max!

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#27243) wannnabeees válasza HELLAFLUSH (#27239) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Véleményem szerint XO-val jobban jársz. Én jobban szeretem mint a PS4-et szerettem.

"letöltőkódos játékokat csak Xbox live előfizetéssel tudom letölteni?"
nem :) le tudod anélkül is szerk: én gold előfizetésre gondoltam, hisz a livera nem kell előfizetni csak regelni egy accot

"illetve, ha utána törlésre kerül a játék, akkor utánna újra meg kell vennem vagy az a játék örökre enyém marad?"
Megmaradnak örökre. Bármikor le tudod tölteni majd őket utána.

""és egy alapgép játék nélkül újonnan megéri a 104k-t?
Igen :) jelenleg igen. Néha (2 hete volt) vannak nagyon jó bundlek amik jobban megérik, de jelenleg 104-ért megéri. Veszel hozzá egy év liveot (11 ezer) + ea access (6 ezer 1 évre) és bőven megvan a kezdő játék pakkod is akár. (BATTLEFIELD 4, MADDEN NFL 25, FIFA 14, PEGGLE 2, NEED FOR SPEED RIVALS, PLANTS VS ZOMBIES GARDEN WARFARE + liveon ingyenes most a Worms XO-s verziója)

"tudtok valami webáruházat ahol olcsóbbak a játékok a többi bolthoz képest?"
Legjobban használt játékokkal jársz. Illetve ha újonan akarsz (gamertech, konzolstudio, platinumshop, corvin konzol) ezek szokták a legolcsóbban adni őket. Ha van barátod akinek van XO-ja, akkor digitális játékokat tudtok úgy venni hogy elég egyszer megvenni és tudjátok mindketten használni. Digitálisakat találsz ebayen is.

[ Szerkesztve ]

(#27244) n000rbi válasza Krisz0630 (#27240) üzenetére


n000rbi
senior tag

Tőlem múlt kedden vitték a tápot, csütörtök reggel már Frankfurtban volt, pénteken pedig jött a mail, hogy úton van visszafelé. Ha még nem kaptál mailt a visszaútról, akkor nem biztos, hogy meglesz a héten.

(#27245) adrian94


adrian94
őstag

Ha Home-olva vagyok haverommal akkor offline (ha nincs net) live-on vásárolt játékokkal vagy letöltőkódos játékokkal nem lehet játszani ? valamelyikre azt írja, ki, hogy kell neki net (FH2) valamelyikre meg azt, hogy állítsam be Home-nak (Fifa 15) az én one-omat az én profilommal (de akkor ugrik ugye a home-olás a haverommal..) valamelyik meg elindul simán (Forza 5)...

ha ez így van, hogy csak online lehet játszani a live-on megvásárolt vagy letöltőkódos játékok nagy részével akkor az nem a legjobb... vagy kell neki a Home Xbox beállítás de az sem jó mert akkor meg a haver nem tud játszani a játékokkal...

(#27246) MunezXBK válasza Krisz0630 (#27240) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Szerdán vitte UPS, köv. szerdán hozta a posta.

(#27247) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget :R
akkor Xbox one-ra kelül majd a választás ha még ilyen akciós marad :C

(#27248) wannnabeees válasza HELLAFLUSH (#27247) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Nem megzavarni akarlak, de ezt nézd még meg :) Ez a legfontosabb konzolválasztáskor.

A bal (PS4) és a jobb (XO) oszlopot nézd meg.
A középső mindkét konzolon elérhető játékokat mutatja. A bal és jobb pedig a konzol exkluzívakat.
Tehát ha több olyan van a bal oldali listában amivel mindenképp játszani akarsz, mint a jobb oldali listában, akkor PS4-et kell venned. :) (persze lehet mindkettőt is venni, meg lehet olyat is hogy 3 év múlva veszel ps4-et és bepótolod az exkluzívakat)

szerk:
A fenti lista nem mutat minden játékot.
XO
PS4

Itt megtalálod kb az összeset. :) Jó mazsolázást

[ Szerkesztve ]

(#27249) HELLAFLUSH válasza wannnabeees (#27248) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

köszönöm nagyon hasznos lista :R

PS-en ami megfogott az az Infamous, Order1886, Uncharted , meg majd az új Silent Hill PT (ez lesz boxra is?)

Xbox-on ami leyűgözött az a Forza sorozat, Titanfall és a Halo,

(#27250) L_YKing


L_YKing
addikt

Konzolvilág mennyire megbízható? Mert úgy tűnik náluk fogom megrendelni az anyagot :D
Van esély valami faszányos akcióra karácsonykor?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.