Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28901) medvekutya válasza B3ny00 (#28895) üzenetére


medvekutya
aktív tag

harvester megvédése a hullámokban érkezø botoktól :)

[ Szerkesztve ]

(#28902) Rage47 válasza tunkiih (#28900) üzenetére


Rage47
veterán

meg szerintem nem lehet annyira összejátszani egy ilyen pörgős COD-szerű játékban, mint pl. a squad-okra osztott BF-ben.

(#28903) tunkiih válasza Rage47 (#28902) üzenetére


tunkiih
őstag

ez sok mindentől függ, de azt hiszem értem mit akarsz mondani. :) de azért itt is bőven vannak olyan játékmódok, ahol összedolgozva többet érsz el.

kinek mi, azért van ennyi féle FPS hogy mindenki megtalálja a neki valót. :P

[ Szerkesztve ]

(#28904) Rage47 válasza tunkiih (#28903) üzenetére


Rage47
veterán

én eddig csak 1x játszottam TF-fel mikrofonos party-ban, de semmi összjáték nem volt igazából :D

Ettől függetlenül nagyon bejön a TF is, mert pörgős, és mindig jó érzés Titánnal ownolni :D

(#28905) tunkiih válasza Rage47 (#28904) üzenetére


tunkiih
őstag

Attritionban nem igazán kell összjáték, csak a kill a lényeg... a foglalósnál már kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28906) B3ny00 válasza medvekutya (#28901) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Ilyen rendezvényen még nem jártam :D, fel 5 tol kB nyomhatjuk

[ Szerkesztve ]

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#28907) pzstm válasza tunkiih (#28905) üzenetére


pzstm
titán

nem beszélve a CTFről (amiből már csak egyet kell nyernem azt hiszem az achievementhez :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28908) Rage47 válasza tunkiih (#28905) üzenetére


Rage47
veterán

végülis igaz!

(#28909) MunezXBK válasza B3ny00 (#28895) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Hullámokban jönnek a botok, tornyot kell védeni.

(#28910) godzsy2


godzsy2
senior tag

Csapatmunka egyébként is csak klánban lehet. Én is ha bemegyek CoD-ba, akkor sima TDM, KC vagy Domination-t szoktam játszani. Az SD-nek is megvan a maga varázsa, de ott is inkább magadra vagy utalva. De a legjobb csapatjátékos mód a Ghosts-ba a Blitz volt. ClanWars-ba imádtuk ezt a módot játszani. Ketten-hárman bevédtük a saját zászlónkat, a másik két játékos pedig szaladt bejutni az ellenfél zászlójához. A futók tele voltak rush-olós perkekkel, mi, akik védtünk meg teleszórtuk C4-el és egyéb robbanószerrel a zászlót, minden irányból plusz full ammo-val felszerelkezve. Akiket hozzánk sorsoltak, azok köpni nyelni nem tudtak, ugye egyikük sem beszélgetett a másikkal, nem taktikáztak, csak rohangáltak össze-vissza.

(#28911) Zsotyek


Zsotyek
tag

Üdv mindenkinek!
Mivel eddig nem volt a családban konzol, így most arra a döntésre jutottam,hogy az ünnepekre való tekintettel meglepem a családomat és jómagamat egy géppel. Mondván tuti élvezetesebb egy 127cm-es tévén játszani mint a monitor előtt görnyedve. A kérdésem az lenne a Tisztelt fórumozókhoz, de ha lehet elfogultság nélkül, hogy melyik gép vásárlása mellett tegyem le a voksomat. Kérnék érveket és ellenérveket. A PS4 vagy az X-box one mellett?
Valamint azt szeretném kérdezni, hogy ezek a konzolok mennyire kompatibilisek az előző gépekre kiadott játékokkal.
Nagy kedvencem a Tombraider és jó lenne ha esetleg a régebbi Call Of dutty-k is mennének rajta.
Segítségeket, tanácsokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Asus Maximus VI Hero, Intel Core i5 4670k, Samsung 840Pro SSD, 2db Seagate Barracuda 3TB 7200rpm 64MB ST3000DM001 merevlemez, 2x4Gb Kingston Hyperx 2400Mhz, Saphire radeon 6870, Chiftek nagytorony ház, FSP AURUM S 600 WATT.

(#28912) zzola válasza Zsotyek (#28911) üzenetére


zzola
félisten

Csak pár száz komment szól erről.
A régebbi játékok egyiken sem futnak....
Nyers erőben a PS4 jobb, a live szolgáltatása viszont a Mikrofosnak stabilabb.
Az új játékok egységesen baromi drágák mindegyikhez.

(#28913) pzstm válasza Zsotyek (#28911) üzenetére


pzstm
titán

27cm-es TV gondolom 127cm

visszafele egyik sem kompatibilis. Család tagjai ha mind fogják használni akkor gyerek/gyerekek is ha játszanak vele Kinect mindenképp javasolt.
EA Access is sokat dob rajta és jó bundle csomagok foghatóak ki.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28914) Madwe válasza Zsotyek (#28911) üzenetére


Madwe
nagyúr

27 cm-es tévé??? nem 27 colos? s még az is a kisebbik fajta :B

Az, hogy mi kell neked, te tudhatod csak. Miután családnak lesz, ezért jó eséllyel tetszene nektek pár kinektes ugrabugra cím, az psre egyáltalán nincs. Ha az kell, egyértelmű a döntés.

Ha az nem fontos, akkor leginkább az exklúzív címek között nézz körül, melyik gépre mik jöttek s mik fognak kijönni a következő pár évben. Műfaj s stílus alapján el lehet dönteni, melyik fekszik inkább neked.

Az, hogy a ps4 erősebb, szvsz annyit nem számít, főleg ha 27 cmen nézed ;]

A visszafele kompabilitás egyik konzolnál sincs megoldva! A ps4re jön majd a gaikai utódja, amivel régebbi címeket lehet majd kölcsönözni, de mire az itthon megjelenik...

Amúgy ha nem feltétlen kell a legszebb, és érdekel a kinekt, lehet egy x360al járnátok a legjobban... Arra temérdek kinektes cím is van (xoneon azért nincs sok, kb semmi) cserébe sokkal olcsóbban kijössz az egészből!

(#28915) vg válasza Madwe (#28914) üzenetére


vg
addikt

Én mindig csodálom, hogy van türelmetek ezekre válaszolni, főleg akkor, amikor a kérdező egy relatíve net veterán.

(#28916) Zsotyek válasza Madwe (#28914) üzenetére


Zsotyek
tag

Köszi, közben javítottam a tv méretét. :)
Valójában a konzol nekem és a nejemnek lenne (45 vagyunk), mert a lányom már nem él velünk.

Asus Maximus VI Hero, Intel Core i5 4670k, Samsung 840Pro SSD, 2db Seagate Barracuda 3TB 7200rpm 64MB ST3000DM001 merevlemez, 2x4Gb Kingston Hyperx 2400Mhz, Saphire radeon 6870, Chiftek nagytorony ház, FSP AURUM S 600 WATT.

(#28917) Zsotyek válasza pzstm (#28913) üzenetére


Zsotyek
tag

Köszi, közben javítottam a tv méretét. :)
Valójában a konzol nekem és a nejemnek lenne (45 vagyunk), mert a lányom már nem él velünk.

Asus Maximus VI Hero, Intel Core i5 4670k, Samsung 840Pro SSD, 2db Seagate Barracuda 3TB 7200rpm 64MB ST3000DM001 merevlemez, 2x4Gb Kingston Hyperx 2400Mhz, Saphire radeon 6870, Chiftek nagytorony ház, FSP AURUM S 600 WATT.

(#28918) pzstm válasza Zsotyek (#28916) üzenetére


pzstm
titán

Asszony fitnessezni és táncolni ha akar akkor Kinect. Illetve milyen típusú játékokkal játszanátok?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28919) zzola válasza pzstm (#28918) üzenetére


zzola
félisten

Írta: TombRaider illetve COD!

(#28920) Zsotyek válasza vg (#28915) üzenetére


Zsotyek
tag

Már bocsájts meg, de azért mert net veterán vagyok akkor úgy véled,hogy nem tehetek fel kérdést é nem kérhetek segítséget? Inkább ha már segíteni nm vagy hajlandó akkor finoman fogalmazva is menj a búba. :W :W

Asus Maximus VI Hero, Intel Core i5 4670k, Samsung 840Pro SSD, 2db Seagate Barracuda 3TB 7200rpm 64MB ST3000DM001 merevlemez, 2x4Gb Kingston Hyperx 2400Mhz, Saphire radeon 6870, Chiftek nagytorony ház, FSP AURUM S 600 WATT.

(#28921) Zsotyek válasza zzola (#28919) üzenetére


Zsotyek
tag

Cod, Tombraider, FarCray, Ilyen jellegű akció, kaland és természetesen az asszony szívesen ugrabugrálna a tévé előtt én mg tuti jókat mulatnék közben rajt. :)
Akkor
ha jól veszem ki a soraitokból jobb választás az X_-BOX ONE.

Asus Maximus VI Hero, Intel Core i5 4670k, Samsung 840Pro SSD, 2db Seagate Barracuda 3TB 7200rpm 64MB ST3000DM001 merevlemez, 2x4Gb Kingston Hyperx 2400Mhz, Saphire radeon 6870, Chiftek nagytorony ház, FSP AURUM S 600 WATT.

(#28922) vg válasza Zsotyek (#28920) üzenetére


vg
addikt

Tudod mit? Teljes méretekben igazad van.

(#28923) Madwe válasza Zsotyek (#28921) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha ugrabugra szóba jön (vigyázz mert tuti téged is berángat elé, nagy móka tud lenni :D) de azért akció kaland játékok is pörögnének, akkor xone inkább mint 360, de semmiképp nem ps4, mert ott nincs ugrabugra :) vgvel ne törődj, ő ilyen kis mogorva itt mindig :)

(#28922) vg :Y nem ismerek rád! :B

[ Szerkesztve ]

(#28924) zzola válasza Zsotyek (#28921) üzenetére


zzola
félisten

Nyilván a MS exclusive játékai szépen futnak, de pl. egy Battlefield 4 multiplatform játék szerintem botrányos! Olyan szinten akad a 64 fős pálya-némelyik-amit csak PS3-on észleltem eddig.
XO-on a játékok általában alacsonyabb felbontáson futnak mint a PS4-en, de elviekben ezért cserébe stabilabban kell lennie az FPS-nek.
+ a mozgásérzékelős szekciója azért jobb a XO-nak.
Szerintem ha ezt választod sem jársz rosszul....

Nem azért mondta, hogy nem akar segíteni, csak hetente több ember bejön ugyanezzel a kérdéssel és Ő már nem bírja idegileg! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28925) vg válasza Madwe (#28923) üzenetére


vg
addikt

Most ezt miért mondod? Nem is vagyok mogorva. Éppen készítem neki a prezentációt melyik a jobb. (x)

(#28926) Madwe válasza zzola (#28924) üzenetére


Madwe
nagyúr

Jó, hát a bf4 az úgy botrány ahogy van optimalizáció s bugvadászat terén, ps4en is van vele probléma, pcn meg főleg :)

(#28927) zzola válasza Madwe (#28926) üzenetére


zzola
félisten

Nekem mondod, mindegyiken platformon játszottam vele. Szerintem még egy ilyen ostoba ember mint én, nincs ebben az országban! :W

(#28928) Rage47 válasza zzola (#28924) üzenetére


Rage47
veterán

azért ennyire nem szörnyű a helyzet :D
én féltem ettől a felbontás mizériától, de semmit nem veszek észre xboxon, hogy "rosszabb" lenne

(#28929) zzola válasza Rage47 (#28928) üzenetére


zzola
félisten

Én igen! Bár hozzá tartozik az igazsághoz az is, hogy PS4-et 23" IPS-en használtam, a One-t meg 42" TV-n, szóval a monitoron azért szebb volt a kép. De nem is a képet hoztam fel, hanem azt, hogy meg-meg akad a játék, mint mikor elfogy PC-n a vram....

(#28930) Because válasza zzola (#28924) üzenetére


Because
őstag

az alacsonyabb felbontásól nem veszek észre semmit főleg, hogy nincs mellette amivel össze tudnám hasonlítani. viszont az bosszant, hogy nálam minden eddig próbált játék akadt... nem állandóan, de 30 alá ne menjünk már! next gen :U

(#28931) pzstm válasza zzola (#28924) üzenetére


pzstm
titán

Xbox One akkor.

GTA is mehet esetleg, TR Definitive edition meg EA access esetleg Kinect SPorts Rivals. Autósokat kár hogy nem szereted :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28932) vg válasza Because (#28930) üzenetére


vg
addikt

Shadow of Mordor mikor akad? Én már beleöltem eddig kb 15 órát, de az bizony nem akad egy picit se.

(#28933) tDr1v3r válasza Zsotyek (#28921) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Call of Duty-ból XO-ra csak a Ghosts és az Advanced Warfare elérhető. 360-ra meg a második résztől kezdve mindegyik.

TR-nél ha jól emlékszem az Underworld-től elérhető 360-on, XO-n meg csak az új, számozatlan (reboot) rész van.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#28934) zzola válasza pzstm (#28931) üzenetére


zzola
félisten

:F

(#28935) Because válasza vg (#28932) üzenetére


Because
őstag

menj be egy stronghold-ba kergessenek páran az már elég. ha még bele is durrantasz 1 hordóba megkapod a fényképvetítés módot

(#28936) wannnabeees válasza Because (#28930) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

El kellene küldeni garanciába a gépedet, mert nem akadnak a játékok. Főleg nem mind.
Lehet valami megdeglett belül.

(#28937) pzstm válasza zzola (#28934) üzenetére


pzstm
titán

Zsotyek kollégának szántam, félrakattintottam.

Sorry :R :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28938) Because válasza wannnabeees (#28936) üzenetére


Because
őstag

az is lehet vagy csak nem vagyok ennyire elfogult :)

(#28939) vg válasza Because (#28935) üzenetére


vg
addikt

Tudod mit? Teljes méretekben igazad van.

(#28940) pzstm válasza Because (#28938) üzenetére


pzstm
titán

1-1 játéknál megérteném... de az összesnél kizárt :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28941) Because válasza pzstm (#28940) üzenetére


Because
őstag

nem próbáltam sokat tomb raider, evil within, mordor (ugye evil-t ismeritek az a legszörnyűbb :) )

(#28942) pzstm válasza Because (#28941) üzenetére


pzstm
titán

Tomb Raider olyan szinten volt fix emlékeim szerin mint annak a rendje

de már régen játszottam vele :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28943) B3ny00


B3ny00
aktív tag

Szoftverhiba miatt 1 pennyért adta termékeit az Amazon

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#28944) wannnabeees válasza Because (#28938) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Az is lehet hogy a te szemed képes lehet 35-40 képkockát (sőt legyen 60+) is látni másodpercenként a 24 helyett. A valóságot nem látod akadozónak?

Nem bunkózás a kommentem, de te válaszodra kb ilyen választ kell adni. Tényleg nem akadnak a játékok. Simán lehet, hogy valamiért nem olyan jó a hűtése a gépnek és a proci nem pörög úgy. A memória is lehet ludas...sőt bármelyik alkatrész. Az is lehet, hogy nem veszi fel a gép a megfelelő árammennyiséget és így nem működik megfelelően.

Elküldöd MS-nek gariba (hisz ha akadnak a játékok úgyse játszol a géppel, nem fog hiányozni 1-2 hétig.). Leírod nekik, hogy mik a tünetek..mely játékoknál blabla. Tuti segítőkészek lesznek.

szerk: Mi veszteni valód lenne a gariztatással? Főleg, hogy árulod ha jól tudom a gépet. Jelzed a hirdetésben, hogy akadoznak a játékok?

[ Szerkesztve ]

(#28945) JamesHun


JamesHun
addikt

Mordor nekem csak 1x-1x akadt, de hát az PC-n volt :D

SeriesX: JamesSHun

(#28946) Alexios válasza wannnabeees (#28944) üzenetére


Alexios
veterán

Mert a te szemed csak 24-et tud látni másodpercenként? :F

(#28947) Rage47


Rage47
veterán

Hát komolyan volt már olyan, hogy 30-50-en rohantak utánam Mordorban és odanyomtam egy tüzes robbantást és meg sem röccent.
A 360-on észrevettem a röccenéseket, itt még semmi ilyet nem tapasztaltam.

(#28948) wannnabeees válasza Alexios (#28946) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Igazad van. My bad...a dupláját fogja fel az agyunk, de 25től már folyamatosnak látjuk a látványt.
Viszont ha ő alapból többet lát a normál emberektől, akkor többet is tud feldolgozni az agya, így a normál folyam lehet neki akadozós.

(#28949) vg válasza wannnabeees (#28948) üzenetére


vg
addikt

:D :D :D Az ő agya más!

(#28950) cyberkind válasza Alexios (#28946) üzenetére


cyberkind
félisten

Mindenki látja a többet, de bőven elég a 24, vagy inkább a 30, engem zavar is ha több. :)

(#28942) pzstm
Azért vannak helyek ahol becsöppen 20 köré. ;)

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.