Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27601) adamos87


adamos87
tag

Vigyétek!
14 napos Gold:
KJP9G-3YGDT-GTXDG-2HPB9-7GMKX

Samsung QE55Q80T, XBOX Series X, Live: razorramon1987

(#27602) cyberkind


cyberkind
félisten

A Horizon 2-ben melyik a leggyorsabb hypercar?
Bugatti nem kell, összkerékmeghajtást rühellem.
Koenigsegget fellehet húzni 10-re a sebesség szempontjából?

Paranormal Cocktivity

(#27603) sch_a válasza he7edik. (#27595) üzenetére


sch_a
addikt

Én amikor PC-vel próbáltam, pont a ravaszok rezgése nem működött. Lehet azóta jött ki újabb driver, nem próbáltam azóta, de ha ez lenne a fő szempont a One kontrollere mellett, akkor nézz utána szerintem. Amúgy szerintem tökéletes a 360-é is, olcsóbb is.

(#27604) he7edik. válasza sch_a (#27603) üzenetére


he7edik.
addikt

Nincs a 360 kontrollerével semmi bajom de a One-é kisebbnek és kompaktabbnak tűnik, nekem meg nincs annyira lapát kezem.

[ Szerkesztve ]

Égő szöveg a flém vázon

(#27605) wannnabeees válasza he7edik. (#27604) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Párom szerint az x360-as tökéletes és XO-n nem éri el kényelmesen az összes gombot. :)

(#27606) n000rbi válasza adamos87 (#27601) üzenetére


n000rbi
senior tag

Vittem, köszi! :R

(#27607) Lefty válasza steeel35 (#27600) üzenetére


Lefty
addikt

Kösz mindenkinek, de egy szerencsétlen vagyok :) Travis volt a nyerő.

(#27608) fityere


fityere
senior tag

Szép estet. Mától én is boldog tulaja vagyok egy Xbox One-nek. Gamertag:jozso121 Ha valakit érdekel :)
Játékaim amivel tudok multizni. GTA, Dragon Age es Ac Unity/Black flag.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#27609) steeel35 válasza fityere (#27608) üzenetére


steeel35
tag

Üdv a klubban!! Kellemesen eltöltött játékórákat neked! :D

(#27610) he7edik. válasza wannnabeees (#27605) üzenetére


he7edik.
addikt

Jó hát a Bélának elég rövidek az ujjai :DD

Égő szöveg a flém vázon

(#27611) A.tessz válasza he7edik. (#27610) üzenetére


A.tessz
senior tag

Ez beteg volt :DD

(#27612) adamos87 válasza n000rbi (#27606) üzenetére


adamos87
tag

:K

Samsung QE55Q80T, XBOX Series X, Live: razorramon1987

(#27613) losilee1337


losilee1337
aktív tag

Üdv most szándékozom ps4 ről onera váltani, volt már oneom,a ps4 elött akkor könnyű volt a váltás mert mindenhol azt nyomták hogy a ps4 erösebb és boxon végesztem is az akkori cimekel legalábbis ami érdekelt,most viszont hiába huzzok az one felé egyébb ok miatt , nehezem megy a döntés mert tisztában vok, hogy joval gyengébb a box,ti mivel gyöztétek magatokat az eszkluziv cimeken kivül,mert az van mind két gépre olyan ami érdekes lehet számomra.illetve most már érzékelhetőa hardveres elöny vagy majd csak joval később jönn el az az idő,mert lehet addigra ujra ps4 lesz esetleg mindkettő.Remélem nagyából érthető a kérdésem aggodalmam. :K :R

Ui: ja és ciripelös boxot mostanság is ki lehet fogni,mert olyat semmikép nem szeretnék.

[ Szerkesztve ]

Psn id: HungaryLosi

(#27614) godzsy2 válasza he7edik. (#27595) üzenetére


godzsy2
senior tag

Az Xbox One kontrollere olyan sz*r, hogy ma bontottam ki a harmadikat, vacsi újonnan és 25 perc játék után már látszik, hogy a bal analóg morzsolja le a belső karimáját. Hihetetlen milyen sz*r anyagot választottak hozzá. A fejlesztés legaljának tekintem a kontrollert anyagválasztás szempontjából. Kézre esik, meg minden, de míg a 360-hoz a legelső kontrolleremet 3 év után váltottam le (azt is csak azért, mert ennyi idő alatt kopott le a gumírozás a thumbstick-ről), addig a One-nál egy év alatt a harmadik darab kelti a csalódást.

A force feedback-et meg szerintem csak kevés játék fogja használni PC-n. Úgyhogy én helyedben maradnék a 360-as verziónál. Olcsóbb is és időt állóbb.

[ Szerkesztve ]

(#27615) wannnabeees válasza losilee1337 (#27613) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

A PS4 elvileg 30-40%-os erőfölénnyel rendelkezik.
A 900p és az 1080p között is nagyjából 30-40% az eltérés (lusta vagyok beütni a számológépbe).

Tehát leegyszerűsítve amit a PS4 1080p-ben tud, azt az XO tudni fogja 900p-ben.
A kérdés ezek után annyi, hogy képes vagy e meglátni a különbséget a kettő között.
Én nem :) valaki igen (42"-ig szerintem nem nagyon észrevehető, felette elhiszem hogy már talán kijön...főleg ha valaki 100"-en játszik projektorral :D).

A másik pedig, hogy ez a két konzol lesz még 3-4-5 évig. Nem lesz új. Az XBox szolgáltatásrendszere (Live + úgy az egész) jobb a PS-énél. Az exkluzív játékok is vonzák a játékosokat.
Ezzel azt akarom kifejezni, hogy nem lesz kihalt ez a platform. Ami pedig azt jelenti, hogy a játékfejlesztő cégeknek XO-ra is megéri fejleszteni, mert sok bevételt hoz majd nekik.

Ha pedig elindul a fejlesztés, akkor a gyengébb hardverhez kell igazodni, mert túl sok pénz+energia kellene ahhoz, hogy teljesen külön készüljön a PS4-es és az XO-s verzió.
Tehát 99.999% hogy csak a natív felbontás fog különbözni a játékokban illetve imitt amott olyan szirszarok mint pl a GTA V-ben a fű :C

Tehát a teljesítmény miatt aggódni nem kell. :) Ha pedig egy cég mégis külön fejlesztene PS4-re és XO-ra, akkor majd MS küld egy kis pénzt az XO verzióhoz, hogy azt még jobban optimalizálják és ugyanúgy megkapjuk a remek játékot.

Azt pedig már most érzem, hogy XO-ra sokkal olcsóbban jutok játékokhoz. Ez pedig elég fontos érv.

szerk: Kifogni ki lehet, de MS zokszó nélkül cseréli. Mint ahogy PS4-ből is ki lehet most is fogni porszívógépeket is. Ez benne van az elektronikai termékekben. Amíg a garit jól intézik, e miatt nem szabad aggódni.

[ Szerkesztve ]

(#27616) tunkiih válasza losilee1337 (#27613) üzenetére


tunkiih
őstag

nem kell győzködni szerintem itt senkit sem, önmagában semmit sem ér az erősebb hardver, jóval összetettebb ettől a döntés, hogy melyik való neked (gamepad-játékkinálat-rendszer-körítés...), önmagában azért mert az egyik erősebb, nem kell még oda húzni ettől még érezheted magad itt jobban összeségében, ahogy mi is érezzük.. :DD

ciripelős boxok elméletileg már nincsenek, az októberi update "kijavította" a ciripelős tulajok szerint.

(#27617) cyberkind válasza losilee1337 (#27613) üzenetére


cyberkind
félisten

Én azzal hogy normális autósjátékot akartam már élvezni, itt nagyon megvan, a kontroller istenkirály kényelmes, a gép abszolút hangtalan(vagy max én nem hallom), nekem annyira bejön hogy mindent erre veszek majd meg, abszolút leszarom hogy a Ps4-en szebb lesz a játék, meg 1080p. :)
Egyértelmű hogy most érzékelhető, 900p vs 1080p vagy 30fps vs 60fps, vagy lásd Gta 5 fű, meg Lens Flare, ez a ciklus végére úgy fog kinézni, hogy ami Ps-en 900p itt 720p lesz szerintem.

Paranormal Cocktivity

(#27618) wannnabeees válasza tunkiih (#27616) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

"ettől még érezheted magad itt jobban összeségében, ahogy mi is érezzük"

Fuh de tökéletesen leírtad a lényeget :) nem bántani akarom a PS-es brigádot, de mióta XO-n játszok sokkkkal jobban érzem magam. Ez persze nagyrészt a társaságtól függ. Ugyanúgy jól fogja érezni magát valaki PS-en jó társaságban, mint XO-n. Viszont én itt jobban meg találtam a számításaimat és ez a lényeg.

(#27619) Mister_X válasza losilee1337 (#27613) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Itt a topicban egyszerűen mindenki h... izé, önsanyargató, hogy nem a GDDR5-ös rendszermemóriával meg a hipi-szupi GPU-val felszerelt PS4-et választotta. Ja, a tücskök alaptartozékok ;]

Komolyabbra fogva a szót, ugye a hardver nem minden, ezt láthattuk az előző generációban is. Egymás mellé téve lehetett látni a multiplatform címek beli különbséget (Xbox 360 javára az esetek 98%-ában), de jelentős különbség ott se volt, itt se lesz. Le kell ülni játszani és nem azon sopánkodni, hogy bezzeg PS4-en van fű a GTA V-ben valami távoli völgyben.

Ami sokaknak hatalmas előny, az a szolgáltatás minősége, azaz maga az Xbox Live. Talán a generáció közepére-végére behozza a Sony a lemaradást. Amiért én Xbox One-t fogok venni (ha a csillagok állása úgy hozza, már csak egy levelet várok), az alábbiak miatt:
- Xbox Live
- exkluzívok (Halo, Forza, PS4-esek szeretik emlegetni a majdani címeket, hát egy nextgen Gears of War is ütne)
- csempe
- jobban tetszik a designja
- majdani Kinect, ha tud neadjisten japánul (az de baró lenne!)
- márkahűség (passzolna a Win8-as gép meg a Lumia 735 mellé)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27620) tunkiih válasza wannnabeees (#27618) üzenetére


tunkiih
őstag

:) A társaság nagy mozgató erő igen, de ha azt lecsapom a nézeteimből, alap esetben is jobban érzem magam ezen a rendszeren ezzel a körítéssel és az xbox live-al, egyszóval igazából minden téren előnyben van nálam és felszines dolognak tartom ha valaki az egyedüli pozitivumot abban tartja a konkurenciánál hogy erősebb, ez kevés, hogy minden a helyén legyen... vegyen 1 k*baszott PC-t az ilyen, de ne konzolt aki csak ezt nézi.. :K

[ Szerkesztve ]

(#27621) cyberkind válasza Mister_X (#27619) üzenetére


cyberkind
félisten

Szinte biztos hogy lesz a GoW One-ra, pont mint ahogy a Halo, legalább olyan húzócíme ez a boxnak.

Paranormal Cocktivity

(#27622) cyberkind


cyberkind
félisten

Egyébként a The Crew-hoz kell gold előfizu?

Paranormal Cocktivity

(#27623) wannnabeees válasza cyberkind (#27622) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Question
Can I play The Crew without a PS+ or Xbox Live membership?

Answer
Players with Xbox Live Silver or PlayStation Network accounts can play The Crew, enjoy Free Ride across the US map, play every mission and skills challenge, cross other players' paths, and participate in all the asynchronous activities that The Crew offers.

However, in order to communicate with others and to dive further into the multiplayer experience with Co-op and PvP, either a Xbox Live Gold or PS+ membership will be required.

(#27624) cyberkind válasza wannnabeees (#27623) üzenetére


cyberkind
félisten

Szegényes az angolom. :D
Tehát úgy kell felfogni mint a Destiny-ben, hogy csak 1-2 küldihez kell és kész?

Paranormal Cocktivity

(#27625) wannnabeees válasza cyberkind (#27624) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Bocsánat :)
Röviden a lényege, hogy csak a multis dolgokhoz kell a Gold.
Elv nem tudsz semmit csinálni a többiekkel (coop pvp és társai). Olyan mintha singleplayerben nyomnád.

(#27626) cyberkind válasza wannnabeees (#27625) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszönöm, akkor ez így még jobb is mint a Destiny, oké, nem lett nagy durranás ez a játék, de autós, csak elleszek vele ha 1x(tehát soha) befejezem a Forza-kat. :R :))

Paranormal Cocktivity

(#27627) MunezXBK válasza cyberkind (#27626) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én megvárom inkább a Project cars-t.

(#27628) cyberkind válasza MunezXBK (#27627) üzenetére


cyberkind
félisten

Nfs Shit után te még reménykedsz, mikor a motor is ugyanaz(ha jól tudom)? :DDD

Paranormal Cocktivity

(#27629) losilee1337


losilee1337
aktív tag

Köszi srácok mindenkinek a tanácsokat az hogy épp 900p vagy 1080p nem igazán érdekel,bizonyos efektek ki hagyása inkább,de tul tudom magam tenni rajta :),évekig volt metál pc- ém de már nem érdekel a hiper szuper ultra grafika,meg bele is fáradtam,és fogytam anyagilag :) hogy fél évente fejlesztgesek,mert pikk pakk elavulnak a szuper hiper hardverek,szerintem meggyöztetek jo a társaság is,a forumot gyakran olvasom,szoval ha elmegy a ps4 akkor szerintem egyel többen leszünk.Lesznek majd tuti kérdések még mert még az elején nov, dec ben volt boxom,és ahogy olvasgatam változtak azota a dolgok rendesen. :R

Psn id: HungaryLosi

(#27630) tunkiih válasza losilee1337 (#27629) üzenetére


tunkiih
őstag

Várunk, jól döntöttél! :U :C :R

(#27631) MunezXBK válasza cyberkind (#27628) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Crew bétát nyomtam, ha azért valaki pénzt ad... :))

(#27632) tunkiih válasza MunezXBK (#27631) üzenetére


tunkiih
őstag

Horizon 2 >>>> Crew :P

(#27633) cyberkind válasza MunezXBK (#27631) üzenetére


cyberkind
félisten

Én is nyomtam, tudom miről beszélsz. :D
Viszont, én sose szerettem a hardcore szimeket, ez a Forza 5 is valamikor sok tud lenni, pedig messze van ez a valóságtól is. :)

(#27632) tunkiih
Ez tény, bár szerintem kicsi lett a bejárható terület. :DDD
Viszont a komoly zenei csatorna isteni, azt hallgatom csak.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#27634) MunezXBK válasza tunkiih (#27632) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Horizon 2 sincs meg.

(#27635) losilee1337 válasza tunkiih (#27630) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Szerintem is,és fifa forever és itt a váltás egyik oka legendás játékosok beszerzése. :B

Psn id: HungaryLosi

(#27636) Def26 válasza losilee1337 (#27635) üzenetére


Def26
félisten

na meg nem szarik be olyan sokszor a live mint a psn.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27637) zzola


zzola
félisten

Factrory reset után kell újra frissíteni a kontrollert a gyári MS headset miatt?

Valaki mondta, hogy értékeljem a konzolt, nekem ugye ez az első XO-om.
Tehát (csak instant) az értékelés:
Playstation után nagyon furcsa a dashboard.
Csak a Battlefield 4-et próbáltam ki, pár kör Locker meg egy 3000-es 64 fős Metro ment este. Lockeren akadozott rendesen a játék, legutoljára PS3-on láttam ilyet. A grafika nem olyan budget-mint gondoltam, de elég nehéz megítélni, mert eddig 23"-on játszottam, most meg 42"-on kockulok.

A kontroller kellemes csalódás, x360 után nekem sokkal kényelmesebbnek tűnik! Gyári MS fejhallgató is tetszik, egyszerű, bár már most serceg a fejhallgató csatlakozója, amikor piszkálom...

Egyelőre nem érzem azt, hogy rosszul jártam volna, a készülékhez és a szolgáltatásokhoz is olcsóbban jutottam hozzá, mint ha PS4-et vettem volna.

(#27638) B3ny00


B3ny00
aktív tag

Tegnap nem tudom ki hívott titanfall partyba, pont akkor már mennem kellet bocsi. De ma raerek 4-től.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#27639) Rage47 válasza losilee1337 (#27629) üzenetére


Rage47
veterán

van játék ami a gyengébb hardver ellenére is stabilabban fut, pl. Unity és Cod AW. Olyat is olvastam, hogy xboxon általában stabilabb a frame rate, míg a ps4 az 1080p miatt többet ingadozhat.
nekem még a halk működés és a kontroller is érv volt.
aztán a többit elmondtak a többiek :)

(#27640) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#27500) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:R

(#27546) Zjunior: Neked is jár a :R a gesztusért.

(#27601) adamos87: Meg neked is :R, úgy látom mindenkit a karácsony szelleme jár át. :D

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#27641) Zjunior válasza bLaCkDoGoNe (#27640) üzenetére


Zjunior
veterán

Nincs mit!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#27642) alexdeak


alexdeak
csendes tag

Sziasztok,

Én is beléptem a klubba, kérlek vegyetek fel nyugodtan:

Liveid: VonAXeL

Egyenlőre csak Destiny-vel játszom, ehhez keresek társakat a Weekly strikehoz és Raidekhez, nyugodtan vegyetek fel, esténként megtalálható vagyok.

Szép napot és Üdv, Alex

(#27643) eastone1


eastone1
senior tag

Nem enged vásárolni us store ból csak live gold ot.
Felhívom a support ot, erre mondja a srác, hogy bekeményítettek. Mindenki haza. Ezentúl mindenki csak a saját régiójában vásárolhat.
Csak azt nem értem a k@rva goldot miért engedte és miért nem figyelmeztették a tagokat mivel nem volt tiltva csak egy kiskapu volt. Két játékot akartam volna venni az egyik 8 a másik 3 ezerrel drágább itthon.
Valamelyik nap elgondolkodtam hogy eladom és veszek belőle egy r9290x videó kártyát és csesszék meg a live jukat és a drága játékaikat. Így most már megerősítettek.

(#27644) medvekutya válasza eastone1 (#27643) üzenetére


medvekutya
aktív tag

mit akartál megvenni ?

(#27645) pzstm válasza eastone1 (#27643) üzenetére


pzstm
titán

amazon gift card vagy VPN. Többször leírtuk már. Szerencsére így még megy ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#27646) godzsy2 válasza eastone1 (#27643) üzenetére


godzsy2
senior tag

A gift cardos megoldás sem működik már?

Szerk.: Látom közbe pzstm megírta.

[ Szerkesztve ]

(#27647) pzstm válasza alexdeak (#27642) üzenetére


pzstm
titán

ment privát és fel is vettelek ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#27648) eastone1


eastone1
senior tag

Visszafizetni nem tudják és az is lehet menet közben megszűnik. Ez mekkora figyelmesség volt a részükről.
Így lehet sokan szopóágon lesznek a már megvásárolt digi tartalommal, ha valamiért törölni kell a vinyót. Mert az us live ot is tiltják. Ip cím alapján mindenki otthon.

(#27649) pzstm válasza eastone1 (#27648) üzenetére


pzstm
titán

????

ezt most nem értem. :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#27650) eastone1 válasza pzstm (#27645) üzenetére


eastone1
senior tag

De minek venni ha tiltva lesz. Utánna később nem fogod tudni letölteni az us store játékaidat. De ugyan ez áll uk, orosz, kínai....stb.

Később csak magyar live ra fizethetsz elő. Onnan meg nem fogod tudni letölteni az us és egyébb store ban vásárolt digi játékokat ha valamiért beszarik a vinyód és újból leakarnád tölteni. Us live ot nem fogja engedni mert ip cím alapján csekkol.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.