Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28251) steeel35 válasza sassza007 (#28250) üzenetére


steeel35
tag

Éjszakára Instant-on és lejön az pikkpakk. :P

(#28252) medvekutya válasza sassza007 (#28250) üzenetére


medvekutya
aktív tag

ebbøl ne csinálj rendszert, ha nem megy 1 játék ;]

(#28253) fityere


fityere
senior tag

Valaki Dragon age Multi ? Lvl egytől ?

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#28254) sassza007 válasza medvekutya (#28252) üzenetére


sassza007
csendes tag

360 on is nyomtam, most 1-en de még soha nem fordult elő ilyen, majdnem szívrohamot kaptam:D

(#28255) A 8. utas válasza sassza007 (#28254) üzenetére


A 8. utas
tag

szívrohamot mert nem indul egy játék...úristen...

Xbox One Gamertag: Corsa1982

(#28256) sassza007 válasza A 8. utas (#28255) üzenetére


sassza007
csendes tag

azért, mert azt hittem, hogy a one-nak van baja...

(#28257) A 8. utas válasza sassza007 (#28256) üzenetére


A 8. utas
tag

1. akkor kipróbálsz másik játékot is és ezt kiküszöbölöd
2. ha a konzolodnak van baja akkor sem kell szívrohamot kapni max vinni gariba...ennyi.mi lenne ha vmi komolyabb dologról lenne szó az életben veled?

Xbox One Gamertag: Corsa1982

(#28258) sassza007 válasza A 8. utas (#28257) üzenetére


sassza007
csendes tag

most nehogy már egy szón akadjál fent. Foglalkozz a sajátoddal, ne az enyémmel

(#28259) sassza007 válasza A 8. utas (#28257) üzenetére


sassza007
csendes tag

legközelebb majd azt írom, ha lesz, h nagyon meg lepődtem, elnézést

(#28260) Mister_X válasza sassza007 (#28258) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Leírom neked is, mint többeknek: mint egy való életi társaságban a kimondott szónak, úgy az online közösségekben a leírtaknak van súlya, következménye. Aki leír valamit, annak vállalnia kell azt, hogy arra válaszok fognak érkezni, még ha az nem is fog tetszeni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28261) A 8. utas válasza sassza007 (#28258) üzenetére


A 8. utas
tag

hány éves vagy?

Xbox One Gamertag: Corsa1982

(#28262) Mister_X válasza A 8. utas (#28261) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Részletkérdés, a téma túltárgyalva. Megkérlek titeket, hog py fejezzétek be.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28263) A 8. utas


A 8. utas
tag

tudja vki hogy a fiókomnál miért írja (support.xbox.com oldalon) az Xbox Live állapotra, hogy: Vásárlás és tartalomhasználat Korlátozott

Ez mi? minden más zölden kipipálva...

Ez lehet az oka annak hogy a 3hónapos prepaid kódomat nem tudom beváltani? konzolhoz kaptam de hiába írom be, azt írja hogy vmi nem múködik probáljam ujra.de hiába próbálom. Beszéltem ma az xbox supportal vmi csajszival, megnéztem az accountomat meg minden szart és azt mondta hogy a kód aktív, más lehet a baj,próbáljam meg azt, hogy megváltoztatom a telefonszámot és az email címet és akkor frissül az egész és akkór jó lesz.ok.megtettem,semmi változás,továbbra sem tudom beváltani a kódot.

Egy kérdés: előtte volt xbox360.arról le kellett volna törölnöm ezt a profilt?bezavarhatja az?

Xbox One Gamertag: Corsa1982

(#28264) MunezXBK válasza A 8. utas (#28263) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Login.live.com-on próbáld meg.

(#28265) A 8. utas válasza MunezXBK (#28264) üzenetére


A 8. utas
tag

itt voltam az előbb.ezt mondta telóba angol csajszi hogy ezen az oldalon változtassam meg a security résznél az emailt és a telefonszámot hogy frissuljon.megtettem.de semmi. mit csináljak itt?

Xbox One Gamertag: Corsa1982

(#28266) MunezXBK válasza A 8. utas (#28265) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kód beváltása résznél írd be a kódot.

(#28267) A 8. utas válasza MunezXBK (#28266) üzenetére


A 8. utas
tag

azt csináltam.és kiírja hogy vmi nem működik...

Xbox One Gamertag: Corsa1982

(#28268) A 8. utas válasza MunezXBK (#28266) üzenetére


A 8. utas
tag

egyébként a login.live.com oldalon nincs ilyen hogy kód beváltása...azaz xbox.com oldalon van a live gold résznél...de mind1 akkorse működik.

[ Szerkesztve ]

Xbox One Gamertag: Corsa1982

(#28269) MunezXBK válasza A 8. utas (#28268) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Hidd el, hogy van. Ott váltottam be a feltöltőkártyám.

(#28270) bulikavagyok válasza A 8. utas (#28268) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ott van az. :)

De nem létezik, hogy a support ne tudjon segíteni, szerintem próbáld meg újra felhívni őket.

[ Szerkesztve ]

(#28271) pzstm


pzstm
titán

ajjj már...most nézem, hogy új Tomb Raider jön 360-ra is :W :W :W

Remélem MS beletol annyi zsetont, hogy szétszedje teljesen a két platform fejlesztését mint a Horizon2-nél, különben eléggé erősen vissza lesz fogva a cucc :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28272) Rage47 válasza pzstm (#28271) üzenetére


Rage47
veterán

:W

(#28273) zzola válasza pzstm (#28271) üzenetére


zzola
félisten

:W

(#28274) Mister_X válasza pzstm (#28271) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Aztán kiderül, hogy az MS erőltette a 360 kiadást. A minőségtől azért nem félek ONE esetén.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28275) vg válasza Mister_X (#28274) üzenetére


vg
addikt

A TR az egyike azon játékoknak amik sokkal, sokkal jobban futottak ps4-en. Én kitoltam ps4-en platinumra szóval elég sok órát beletettem és pár napja megvettem ONE-ra (igaz még nem toltam sokat), de érezhetően lassabb mint a ps4-es volt. Ha ugyanaz az engine, akkor lesz félni valód.

(#28276) pzstm válasza Mister_X (#28274) üzenetére


pzstm
titán

félni nem félek én sem, csak lehet, hogy többet ki lehetne hozni ONE only esetében, bár mondom, hogy a Horizon2 esetében is megoldották, két külön fejlesztő csapattal :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28277) oriic válasza pzstm (#28276) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg is lett a végeredménye. Az x360-as port kritikán aluli.

Live-Die-Respawn

(#28278) CseleNiko


CseleNiko
újonc

Lehet hogy most ez polgárpukkasztó lesz és nem is veszitek figyelembe de tudna valaki abban segíteni hogy " Gold " verziójú Xbox One létezik-e ? Gondolok, olyanra mint iPhone-ból a gold verzió, internetet böngészve találtam párat ( http://www.gamespot.com/articles/golden-xbox-one-selling-for-10-000/1100-6416750/ ) esetleg ha valaki tudná hol lehet beszerezni, illetve beszerezné nekem kis juttatás fejébe, kérlek ne habozzon elérhető vagyok telefonon mindig ( 30/8603207 ) az árakkal tisztában vagyok s emiatt ne aggódjon senki sem. :R

# Szerk.: Megtaláltam : http://www.technet.hu/game/20131217/22_millio_forintos_luxus_xbox_one/ , amint sikerül megszereznem bemutatom.

[ Szerkesztve ]

(#28279) Madwe válasza CseleNiko (#28278) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát ha 2-3 milliót ráköltesz, akkor akár meg is csináltathatod vkivel (a linkelt is custom made 1 példánnyal), vagy menj dubaiba, ott pörögnek az ilyenek ;]

(#28280) bulikavagyok válasza Madwe (#28279) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én is a Dubai Mall-t akartam javasolni, mint lehetséges beszerzési hely.. :))

(#28281) oriic válasza CseleNiko (#28278) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosan nem csinálja meg senki neked szerintem. A legolcsóbban (pf, ez így most elég relatív :DDD ) úgy jönnél ki, hogy ha valaki megcsinálná neked azt, hogy a gyári gépet full arannyal bevonja. :D Ha megcsinálod szólj megkereslek egy interjúra. :D

Live-Die-Respawn

(#28282) Gebriel válasza CseleNiko (#28278) üzenetére


Gebriel
veterán

Hajrá, hajrá várjuk... csak a kérdés az.. minek írtad ezt ide, ha tudod rá a választ :F

[ Szerkesztve ]

(#28283) bulikavagyok válasza CseleNiko (#28278) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Most látom, hogy megtaláltad... Szerintem ettől olcsóbban is meg tudnád oldani, de persze azt is meg tudom érteni, hogy néha nem számítanak a költségek. :)

(#28284) Xirtam válasza vg (#28275) üzenetére


Xirtam
veterán

Ez megint csak tévedés. MS jelenlegi hozzáállása alapján inkább fix fps-re lövik be a játékot és beáldozzák a felbontást.

TR 1080p@60 fps-re lett belőve PS4-en, de nagyon kevés az a hely ahol képes fixen tartani ezt az fps számot. Sokszor 24 körüli értékre esik

TR 1080p@30 fps , átvezetőknél meg 900p@30 fps

Én inkább a fix és kevésbé ingadozó fps-re szavazok, hamarabb észreveszem ha dropol az fps.

De 100 fős csapat járja most a nagyobb kiadókat, hogy együtt megpróbáljanak megoldást találni arra a problémára, hogy ne legyen 1080p vs 900/720p háború.

De igazából, teljesen felesleges ezzel foglalkozni. Hiába vannak játékok amik szebbek vagy jobban futnak PS4-en, az élmény számít.

Másik példa erre a DA Inquisition, ott is 1080p PS4-en és nem tudja fixen tartani a 30 fps-t, XONE-on 900p és kevésbé droppol.

[ Szerkesztve ]

(#28285) B3ny00 válasza CseleNiko (#28278) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Igazából meg lehetne csinálni kis pénzből, aranyra bármelyiket. Ha persze neked nem az kell hogy az egész ház full arany legyen. Motortankra raktam már Pl.

[ Szerkesztve ]

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#28286) vg válasza Xirtam (#28284) üzenetére


vg
addikt

Miben is tévedtem? Jobban fut? Igen. Hát akkor?

(#28287) tDr1v3r válasza Gebriel (#28282) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Kell a vagizás.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#28288) B3ny00 válasza CseleNiko (#28278) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Michael Schumacher´s gold-plated helmet, Spa, 201…: http://youtu.be/Ky5ZoiEKtgU ezzel a megoldással viszonylag elég olcsón meg lehetne csinálni.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#28289) medvekutya válasza vg (#28286) üzenetére


medvekutya
aktív tag

nos ha ragaszkodsz hozzá, søt külön kéred : noob :DDD :DDD

(#28290) N.otorious válasza CseleNiko (#28278) üzenetére


N.otorious
senior tag

Múltkor a lidle -ben volt arany meg ezüst fújós festék....

[ Szerkesztve ]

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#28291) medvekutya válasza Mister_X (#28189) üzenetére


medvekutya
aktív tag

telefonos support nem ezt mondta, átadható a fiók a játékokkal ;)

(#28292) sch_a válasza medvekutya (#28291) üzenetére


sch_a
addikt

Én már bevonattam a one-t arannyal, már csak a kontrollert kéne. De úgy, hogy az analóg karok is be legyenek, nem baj , ha nem mozognak. Plusz a TV is tervben van, csak meg kell várnom a jövő hetet, hogy legyen elég kp-m rá, 65 coll-t kell bearanyozni. Még az A, B, X,Y-t akarom gyémántra cserélni és minden fasza.

(#28293) godzsy2 válasza sch_a (#28292) üzenetére


godzsy2
senior tag

Én az enyémet sz*rral akarom. Az annyira egyedi lenne. Senkinek nem jut eszébe sz*rral bevonni a konzolját. Még várok a 12 raklapnyi légfrissítőre, nem hozza a futár, nagy a forgalom az ünnepek miatt. Addig nem merek belevágni, túl büdös lesz a szobába. És a PS4 fanok is örülhetnek neki, mert így aztán elmondhatják tényleg milyen sz*r az Xbox One. :D (csak viccelek.)

(#28294) medvekutya válasza sch_a (#28292) üzenetére


medvekutya
aktív tag

grandiózus, de mindezt miért nekem ? :DDD

(#28295) sch_a válasza medvekutya (#28294) üzenetére


sch_a
addikt

Mert tegnap bevonattam a szemüvegem is arannyal és az "új" helyett a "válaszra" nyomtam.

(#28293) godzsy2

Majd egy képet kérnék róla!

(#28296) steeel35 válasza godzsy2 (#28293) üzenetére


steeel35
tag

Vagy csak vegyél ps-t!! ;]

Még mielőtt valaki nekem esne jelzem, hogy csak viccnek szántam.

(#28297) Mister_X válasza medvekutya (#28291) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor a supportos balfasz volt -már bocsánat-, én az ilyennek elbeszélgetnék a főnökével. Idézet az "Xbox Live magatartási kódexből" (code of conduct):

H. Csalás és kereskedés
- A fiókok és a becenevek nem ruházhatók át másra. Ne vásároljon fiókot vagy becenevet harmadik féltől.
- Nem értékesítheti és nem adhatja tovább a Live szolgáltatás bármilyen részét, sem a Live szolgáltatáshoz való hozzáférést.

Ha még mindig nem világos: sem az átruházása, sem az eladása nem megemgedett a profilnak.

Hogy átvigyem az okokat egy életszerű példába: veszel egy gépet, amihez a tulaj elkért még +30k-t, hogy a profiljával adja el, amin van 20 játék, 10 hó Gold meg EA Access. Hazaviszed, összerakod a cuccot, megváltoztatod a jelszót, az első pár napban örülsz, majd pislogsz, hogy nem enged bejelentkezni, nem indul el semmi sem: az eredeti tulaj fogta magát és betelefonált a supportnak, hogy ellopták az accountját és visszakerült hozzá, módosította a jelszót, etc. Van jogod reklamálni? Nincs.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28298) n000rbi


n000rbi
senior tag

Kinect vagy IR-kábel nélkül nem tud olyat a ONE, hogy bekapcsolásnál kapcsolja a tv-t is?

(#28299) Seat válasza n000rbi (#28298) üzenetére


Seat
tag

Ezek nélkül tuggya! 😊 (ha a tv is) Hdmi-n keresztul. Settings ben tessek kotoraszni, nem tudom most fejbol melyik pont😑

[ Szerkesztve ]

(#28300) medvekutya válasza Mister_X (#28297) üzenetére


medvekutya
aktív tag

evidens, hogy ha el akarnám adni egyben az egészet, akkor minden, fiókban megadott adat módosításra kerülne :)

amúgy biztos van így 1 pár gép a világban :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.