Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ebből a fegyóbol kitudok váltani kettőt ugye? Mer nem uniqos. Csak azért kérdem mer egyet kivettem azt, akkor kiegig kiveszek mégegyet aztán mehet a titans grip.:)

(#18102) CactuS válasza LucifeI2 (#18099) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bg mark of honorok :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18103) LucifeI2 válasza CactuS (#18102) üzenetére


LucifeI2
őstag

Igen, de miért tabi?

(#18104) Viktor77 válasza SzlobiG (#18101) üzenetére


Viktor77
titán

Elméletileg igen, de a helyedben megvárnám a patchet, hogy mely cuccokat alakítanak át, vagy tesznek rá korlátozást.
Akkor is ott lesz az árus, ugyanannyiba is fog kerülni, szóval nem vesztesz semmit.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#18105) SzlobiG válasza Viktor77 (#18104) üzenetére


SzlobiG
félisten

Végül is igaz úgy sincs annyi badgem jelenleg, hogy mégegyet kitudjak váltani.

(#18106) CactuS válasza LucifeI2 (#18103) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nemtom :B Tabinak mondták, nem kérdeztem miért, de barátságosabban hangzik az, hogy tabifarm, mint a mark of honor farm.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18107) D4v3 válasza Viktor77 (#18090) üzenetére


D4v3
őstag

Én Skullflamel szoktam farmolni, nekem jobban bejön, mint a Sporeggaros. Shockadin gearben van 1000 dmg up-om és a "when struck in a combat steals 35 life"-ból 1035 lesz... Asszem van rá valami 3% így aoe farmoláskor csomószor beadja + a spike + a fire sebzése (1% chance).

(#18108) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Azt meg tudja valaki mondani, hogy az Inscriptionnek lesz olyan itemj, amit csak magának tud készíteni? (Mint pl a jc/engi stb)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18109) bobace


bobace
őstag

Hajjaj ha jól tudom, erősítsetek meg!, akkor jövő héten jön a patch?

Plusz full újraraktam a WoW-ot, és addonproblémám van. A régi jó addonok már nem mennek százasan, én meg szeretnék újra teljes valómban játszani. Így elhatároztam, hogy új UI-t készítek, és sok száz megás addon könyvtár shift-del lett. Kicsit wall of text amit kérni szeretnék, de bízom benne, van valaki, aki segít. Leszedtem a franyák Curse addonamagert is. Névlistát kérnék addonokhoz, mik a jók most ezek helyett. Írok pár támpontot/témát/mit használtam, és kérnék rá megerősítést vagy jobbat.
Pitbull unitframe
Bartender 4 gombok
Prat chat
Fubar gyorsinfók
Closetgnome öltözni
Onebag/bank/ring Inventory
Omen threat
Damagemeters az aminek hívják
Auctioneer
Proximo, arénára
Tinytip
Cartographer, Herbalism
Deadly boss mod, bossmod, ennéltuti van jobb
Quartz kasztbar
Elkano buffbar a buffokhoz
Grid raidhez
illetve bármi hasznos és musthave PVP-re ill. PVE-re. Druidhoz, lockhoz és rugóhoz.
Nagyon köszönöm :R

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#18110) LucifeI2 válasza CactuS (#18108) üzenetére


LucifeI2
őstag

(#18111) ciao válasza bobace (#18109) üzenetére


ciao
senior tag

ez a darth vaderes hello kitty avatár nagyon durva

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#18112) Viktor77 válasza bobace (#18109) üzenetére


Viktor77
titán

Hirtelen ránézésre a Pitbull és a Cartographer egyből kieseik, ezek 3.0-val nem működnek tovább.

De a helyedben megvárnám a jövő heti 3.0-ás patchet, addig felesleges bármit összeállítani, bármi behalhat.

Majd Wolv mond még valamit.

MOD: A Deadlynél meg nincs jobb, pontosabban nem rosszabb mint a BigWigs. Van aki ezt használja, van aki azt, mindegy.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#18113) CactuS válasza LucifeI2 (#18110) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Oh, vak vagyok, pedig ezt az oldalt ismerem/használom. Köszönöm. Egész jónak tűnnek az inscriptionös offhandek. Még a végén nekiállok a droodommal virágot szedni. Nincs is annál szebb látvány, mikor egy bociszarvas gésa ruhába gyömöszölt duci tehén virágot szed a mezőn :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18114) Wolverine válasza bobace (#18109) üzenetére


Wolverine
félisten

Na lássuk:

Pitbull unitframe - hackelik, hogy működjön a Wrathban, de én ag_UF bétára váltottam vissza, amit viszont jelenleg nem egyszerű letölteni...
Bartender 4 gombok - van Wrath-ready változata a fejlesztő githubos accountján
Prat chat - van Wrath ready bétája
Fubar gyorsinfók - jelenleg nincs Wrath-ready verzió, talán hackelnek valamit; ha ez nem elég, akkor Broker-displayek vannak: Titan Panel, StatBlockCore, Fortress, Button Bin, Carousel
Closetgnome öltözni - alfa verzióban van a Wrathos kiadás, az ItemRack viszont működik a 3.0-ban is
Onebag/bank/ring Inventory - a fejlesztő, Kaelten hegeszti, de mivel az övé a wowace.com domain, így azzal van főleg elfoglalva... előbb-utóbb frissülni fog, addig vagy Combuctor vagy cargBags használható
Omen threat - a Wrathos verzió erősen alfa, és az új threat-API miatt talán csak Wrathra lesz kész; a 3.0 patchre biztosan nem; threatmeterek vannak itt-ott, de csak olyan mobról kaphatsz infót, amivel combatban vagy, ez a Blizzard megkötése (emiatt szív Xinhuan is az Omen3-mal)
Damagemeters az aminek hívják - a Recountból csinálják az új verziót, még béta
Auctioneer - passz, gyanítom, hogy lez belőle új, de évek óta nem használom...
Proximo, arénára - szintén passz, de nem fejlesztik hónapok óta, így halottnak nyilvánítom; és mivel nem arénázom, lövésem sincs, mi mire való a PvP addonok közül :DDD
Tinytip - nincs új verzió, nem is lesz, én a TipTopot használom mostanság
Cartographer, Herbalism - ennek vége; vagy váltasz Cartographer 3.0-ra, ami teljesen más jellegű (GoogleMaps-szerű megjelenítést képzelj el), vagy Mapster/pMap + GatherMate
Deadly boss mod, bossmod, ennéltuti van jobb - passz, sosem használtam; a BigWigsen faragnak, az biztos
Quartz kasztbar - passz, valsz. lesz valami, de nem használtam nagyon rég
Elkano buffbar a buffokhoz - szintén passz; ezt az API-t is lecserélte a Blizz, így a régi biztosan meghal, talán lesz új, én nem használok buffbarokat (bár a Satrina Buff Framesnek van ilyen üzemmódja is, és abból van 3.0 béta)
Grid raidhez - készül a Grid2, de még unreleased alfa

Specifikus addonokat nem tudok javasolni, mert a bétás UI-mban egy kasztspecifikus addon sincs, bár lockhoz pl. én is használok párat, csak a lockomat nem másolhattam PTR-re :)

szerk: Ripper: 3,5 év alatt ez volt a második, az előző pár napja egy epic BS recept volt Quel'danason, akkor örvendeztem is itt a topikban :DDD Viktor, a lifesteal skálázódik a spelldmg-dzsel, és régebben az AoE fire is skálázódott, bár a jelek szerint ez utóbbi már nem igaz, vagy csak lecsökkenteték a koefficienst ;)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18115) Wolverine válasza Wolverine (#18114) üzenetére


Wolverine
félisten

Némi update: egy wikipage az adonokról, nagyon nem teljes, és nem is egészen naprakész még, de összefoglaló; a Quartznak van Wrath-béta verziója.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18116) Cathfaern válasza Wolverine (#18114) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Auctinoneer helyett mit használsz?
ag_UF beta target's targetet illetve party's targetet tud (vagy legalább pet's targetet)?

[ Szerkesztve ]

(#18117) CactuS válasza Cathfaern (#18116) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jobban szeretném tudni, hogy hogyan lehet leszedni az ace3as verziót. Tudom TortoiseSVNvel elvileg, de nem igazán jött nekem ez össze anno :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18118) Wolverine válasza Cathfaern (#18116) üzenetére


Wolverine
félisten

KC_Items van fent jelenleg, de nem teszteltem 3.0-s környezetben (ráadásul ez egy őskövület, szvsz ne kísérletezz vele :D).
Emlékeim szerint party és pet target van az agUF-ban, ToT biztosan. Viszont nem tudok hozzá linket adni, a régi letöltési helye több-kevésbé halott. szerk: hopp, megvan: [link] - viszint a libraryket manuálisan kell begyűjteni; az ag_Extrasban az incomingheal modul bugos és nem működik, ki kell kapcsolni (vagy eleve le sem szedni)

szerk2: CactuS, a live-on működő Ace3-as ag_UF itt van; kell az Ace3, az ag_Options és az ag_Extras mappa tartalma.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18119) bobace válasza Wolverine (#18114) üzenetére


bobace
őstag

Köszi szépen. :R
Mégegy: az Elkanot használtam debufokkra is, stunra, dotra, hotokra stb. Erre van valamilyen jó addon?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#18120) CactuS válasza Wolverine (#18118) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha azt írja ki,hogy dependecies: .ag_UnitFrames, mikor be akarom tölteni, akkor mit rontottam el?:B Bemásoltam az addon mappába a többi közé az Ace3, az ag_Options és az ag_Extras mappákat.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18121) bobace válasza CactuS (#18120) üzenetére


bobace
őstag

Azt hogy pont a lényeget nem szedted le az ag_Unitframest :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#18122) CactuS válasza bobace (#18121) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jah, valahogy sejtettem, hogy az hiányzik :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18123) CactuS válasza bobace (#18121) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Na jó, bevállalom, balf*sz vagyok, vagyis lányos zavaromban nem jön össze a dolog :B Szóval ott az a link, amit Wolvi adott, azok közül mit és hova is kéne másolnom, hogy működjön a jelenlegi live alatt?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18124) bobace válasza CactuS (#18123) üzenetére


bobace
őstag

Fúúú nem rossz. Mire mind a 3 mappa tartalmát leszeded megőszülsz egyesével... Ha mindent leszedtél bemásolod egy közös mappába szerintem.

#18125: need az a progi.

Amúgy jövő hétre megbeszélhetnénk egy kis baráti PVP-t valami temető közelébe, megnézném mi maradt meg mióta nem játszok, neked meg pont rugód és palád van ha jól tudom, azokat utálom eléggé :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#18125) CactuS válasza bobace (#18124) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Teleport Pro lekapott mindent, még azt is, amit nem kellett :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18126) Wolverine válasza bobace (#18119) üzenetére


Wolverine
félisten

Én most a Yatba nevű cuccot ajánlom, ami nem jelent semmit :D

CactuS: az Ace3 nevűt nevezd át ag_UnitFramesre :U (és persze az Ace3 mappádból szedd ki az ag_UF fájljait :P)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18127) bobace válasza Wolverine (#18126) üzenetére


bobace
őstag

Nem tűnik rossznak leírás alapján. Úgy látom fejlesztik szépen, egy próbát megér. :R

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#18128) DebilEvil válasza Wolverine (#18114) üzenetére


DebilEvil
tag

Elkano buffbar nekem megy rendesen betan.
Gridnez be kell masolni valamelyik ace-s addonbol a wotlk-es cuccokat es mukodik.

(#18129) Wolverine


Wolverine
félisten

Még egy megjegyzés: a Blizzard átírt kódja (amiről még nem tudni, bug-e vagy tervezett) miatt a Load on Demand addonok nem működnek a bétakliensen és a PTR-en sem, ezek pirossal vannak megjelölve az addonablakban. Mivel a legtöbb, önállóan futtatott library LoD (vagyis csak akkor töltődik be, ha egy addon hívja), így ezek sem működnek. Megoldás: a) módosítani a toc-file-okat és kiszedni a LoD sort; b) visszaállni embedded módba.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18130) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hm nem semmi ez a főboss HC Gundrakban. Rhino formban a premade druidra 7500 melee swingeket csapott.. és még enragel is (+100% attack speed) néha felszúr random embereket, 12k charge keretein belül. persze ha közel állsz akkor meg stompol nem sokkal kevsebb dmg-el, és még hátra is dob.

(#18131) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nemtudja valaki a kiegbe már támogatja a több GPU-s rendszereket a gém? Mer a simába nem vettem észre gyorsulást igaz a wotlk-ba se, csak kíváncsi lennék rá ,hogy hivatalosan van-e támogatás.:)

(#18132) whitezo88


whitezo88
nagyúr

bocs félrement

[ Szerkesztve ]

(#18133) bobace válasza Wolverine (#18129) üzenetére


bobace
őstag

Nem tudom mennyire értesz az addon íráshoz mester. Leszedtem ezt az addont. Egy délután alatt sikerült átírnom a kódjában mindent, amit szerettem volna, kivétel a Unitframes részt. Így szeretnék mást használni arra. Az egész addon lényege az a gomb, amivel válthatok a party/solo/raid10 között, és úgy át is alakul az UI. Szerinted meg lehet oldani, hogy pl Ag_Uf-al is menjen, nehéz lehet egy ilyet írni, van valami jó hely ahol ebben segíthetnek? Vagyis ha én megnyomok egy gombot, akkor az aktuális unitframes eltűnik és előjön egy másik összeállítás, teljesen átrendezve. Ha megnézed az addon képeit lehet hamarabb megérted mire gondolok :)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#18134) Wolverine válasza bobace (#18133) üzenetére


Wolverine
félisten

Szvsz megoldható, az eredeti kódben szereplő unitframe-eket (amik, ha jól értem, sajátok) kell behelyettesíteni az ag_UF megfelelő frame-jeivel - viszont én nem tudok lekódolni egy Hello Worldöt sem, ebben nem tudok segíteni :B Kódolási problémákat a legegyszerűbben a wowace-es fórumon vagy IRC-n lehet megvitatni, ott sok fejlesztő van :) Esetleg írj a nUI készítőjének, hogy tud-e segíteni ebben a változtatásban.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18135) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Ez volt már? Rólam szól. :DDD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#18136) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Játszok/játszott valaki WoW-al trackballt (hanyattegeret) használva? Ha igen, milyennel és mennyire volt használható? Gondolkozok egy ilyen beszerzésén, csak kissé félek, hogy a kamerával fordulás nem lesz az igazi vele, ahhoz meg túl drágák, hogy próbaképp beszerezzen egyet az ember :(

U.I.: A "én még közelében se jártam ilyen egérnek, de szerintem szar lesz" típusú hsz-ektől kíméljetek meg pls :D

(#18137) Petie válasza Cathfaern (#18136) üzenetére


Petie
veterán

én még közelében se jártam ilyen egérnek, de szerintem szar lesz...

:DDD

nincs baráti körben valakinek olyanja? kölcsönbe szerezz egyet úgy olcsóbb :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#18138) Nevar


Nevar
aktív tag

A mai 3v3mat 2439-en fejeztük be, ezzel elsők vagyunk európában! :C

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#18139) LucifeI2 válasza Nevar (#18138) üzenetére


LucifeI2
őstag

omgnolájf pvpiseasy pveishard l2pve

Hatalmas GZ amúgy, és főleg neked azért, hogy kibírtad és megnevelted Faithlezzéket, az tényleg emberfeletti teljesítmény volt tőled.:D

(#18140) CactuS válasza Nevar (#18138) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Gratula.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18141) MCGaiwer válasza Nevar (#18138) üzenetére


MCGaiwer
addikt

grat. és mi a helyzet nihilumal és x6tencel?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18142) Nevar válasza MCGaiwer (#18141) üzenetére


Nevar
aktív tag

Velük majd ESL-en játszunk, viszonylag soká, Nihilummal elvileg januárra vagyunk kiírva. Csak nem tudom hogy lvl70es lesz a tournament már akkor, vagy lvl80as :F Kicsit igénytelen már ilyenkor tournamentet kezdeni, de mi csak erre tudtunk menni sajna. Akárhogy is, azokat tuti frapselem majd :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#18143) Viktor77 válasza Nevar (#18138) üzenetére


Viktor77
titán

Nagy gz! Ez már valami!

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#18144) Petie válasza Nevar (#18138) üzenetére


Petie
veterán

nagy gratula :))

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#18145) arpi6k


arpi6k
addikt

Mi értelme kiadni az új lvl 80-ra szánt talent fákat, úgy hogy csak 61 pontot lehet kiosztani? :F

Intel & ATI

(#18146) Petie válasza arpi6k (#18145) üzenetére


Petie
veterán

miért hogy adják ki? :F bc is így volt.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#18147) CactuS válasza arpi6k (#18145) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Így is ki tudod rakni azokat a skilleket,és a hátralévő 1 hónapban van mivel szórakoznia az embereknek.

Más: Multiple data saving problémája volt már valakinek az updaterrel?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18148) Petie válasza CactuS (#18147) üzenetére


Petie
veterán

"Más: Multiple data saving problémája volt már valakinek az updaterrel?"

nekem...95%nál áll 1.51gb és nem megy tovább :(
Neked hol állt meg?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#18149) CactuS válasza Petie (#18148) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

99%nál. 1.57/1.57Gb. Ráadásul tölt folyamatosan, mint a bolond, de nem igazán akarja az igazságot.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18150) bobace válasza CactuS (#18149) üzenetére


bobace
őstag

Már irtam de nem igen láttad: A hétre megbeszélhetnénk egy kis baráti PVP-t valami temető közelébe, megnézném mi maradt meg mióta nem játszok, neked meg pont rugód és palád van ha jól tudom, azokat utálom eléggé :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.