Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18851) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Rohadt jó ez a zombis cucc, de nem akar senki raidet szervezni... :( Orgimmar előtt mindig leölnek.

(#18852) Wolverine válasza Vigneau (#18850) üzenetére


Wolverine
félisten

Legkésőbb november 13-án :) De addig is... két blue post:
- Kisirani, world designer: It certainly does seem containable, doesn't it? :)
- Nethaera, US CM: If only Arthas had just cleansed everyone versus killing them, right? Right? So easy!

szerk: ja igen. Ha rajtad van már a 10 perces disease debuff... kerüld a Stoneformot/Ice Blockot/palabubit... :U

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18853) szilchi


szilchi
őstag

Van valami damage meter ami megy az új patch-el?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#18854) Cathfaern válasza szilchi (#18853) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

recount

Wolv: miért?

(#18855) Wolverine válasza Cathfaern (#18854) üzenetére


Wolverine
félisten

:DDD Ha gondolod, próbáld ki ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18856) Cathfaern válasza Wolverine (#18855) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azt nem próbáltam ki (mondjuk hunterrel elég nehéz lenne bármelyiket is :P), ellenben azt igen, hogy mivan ha griffen ülsz épp mikor lejár a buff :D
[link]

[ Szerkesztve ]

(#18857) Wolverine válasza Cathfaern (#18856) üzenetére


Wolverine
félisten

Dwarf hunterrel a stoneform simán menne ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18858) Iginotus


Iginotus
őstag

Szerintetek mi üt most jol az aránában hunterrel milyen talent?? :)
Én most fullra rányomtam a marksmensipre.. De nem tetszik lehet a BM még mindig jobb eddig mindig az voltam :)

Plug and Pray... :)

(#18859) Cathfaern válasza Iginotus (#18858) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

BM eddig is az egyik legjobb volt, s szerintem most végképp az lett. Petek elég szép buffot kaptak, longetivityvel többször tudod BW-t használni, ez is csak plusz pont. Egy jól megválasztott pettel szerintem nagyon tud most ütni BM.

(#18860) Iginotus válasza Cathfaern (#18859) üzenetére


Iginotus
őstag

Na akkor megnézem mégis csak a bm-et ezzel nem vagyok megelégedve :) Én szeretem a petem :) Mitszolsz ehez a talenthez?
BM-re?

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#18861) Cathfaern válasza Iginotus (#18860) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem Invigorationre semmi szükség nincs PVP-n, nem oszt vagy szoroz az a kevés mana amit visszatölt (meg ahogy elnéztem eddigi tapasztalatokat, beleértve a sajátomat is, PVE-ben ér se sokat, talán nagyon magas pet critnél, de még ott se biztos).
Animal handler viszont megfontolandó, a Master's Call CD csökkentés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#18862) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Jó reggelt!
Újra tettem az egész wow-ot és a blizz letöltővel jött le az 1,1 gigás patch is és most szedi az 1,62 gigásat.Na most én ezt nem szeretném megvárni valaki linkelne egy oldalt ahonan gyorsabban le tudom tölteni?2.4.3 to 3.0.2 köszönöm :R

(#18863) Iginotus válasza Bencus88 (#18862) üzenetére


Iginotus
őstag

Igazábol torrent, vagy wowwiki ahol én néztem de még mindig a blizes a leggyorsabb nekem... Legalábbis az volt mikot töltötem..

Plug and Pray... :)

(#18864) Bencus88 válasza Iginotus (#18863) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor ma sem lesz játék:)Köszi

(#18865) Iginotus válasza Cathfaern (#18861) üzenetére


Iginotus
őstag

Entrapment
Ain
Itt van 2 melyik akkor a jobb pvp-re? AP vagy az hogy 25% ba ne mozogjon ha csapdázok?

Plug and Pray... :)

(#18866) Iginotus válasza Bencus88 (#18864) üzenetére


Iginotus
őstag

Ha hazaérek megoszthatom valahogy torrenten neked 10mbitel tudom feltolni csak most dolgozok :)
Meg nem csináltam még soha torrentet :)

Plug and Pray... :)

(#18867) mobal


mobal
MODERÁTOR

Kalec és Brutallus down SWP -ben :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18868) Cathfaern válasza Bencus88 (#18862) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ugyebár a blizz letöltő se más, mint egy torrent, gépeden ott van a .torrent fájl hozzá, próbáld meg, hogy berakod rendes torrent kliensbe, gyorsulni szokott.
Vagy esetleg próbálkozz itt, de változó, hogy melyikről jön jól: [link]

(#18869) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ha az egyik Hallow Endes achivem bugos, kkor GMek tudnak/fognak segíteni? Vagy leráznak azzal, hogy majd WotLKban reklamáljak az achik miatt? A candy gyűjtögetős dologgal van bajom, hogy a Zangas/ Zabra'Jin, illetve az Area52ben lévőt nem számolja/mutatja, pedig megcsináltam, mert nincsen a tök felett a felkiáltójel :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18870) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Köszi srácok bár már lejött közel 300mb és nem akarom elkezdeni újból hétha megáll vagy valami probléma keletkezik.Ma már úgy se tudok játszani szóval ráér.Köszi azért :R

(#18871) Wolverine válasza CactuS (#18869) üzenetére


Wolverine
félisten

Próbálj beszélni a GM-ekkel, mást nem tehetsz.

Más: a Scourge invázió a 2. fázisba lépett. Inkább ne AoE-zzetek a nagyvárosokban, ha nem akartok zombik lenni :U
Megint más: kíváncsiságból toltam egy tesztem egy 70-es bábun; szakadt feral dps-nek csúfolt gearemben, csak selfbuff volt rajtam. Mangle-Rake-Rip spammal - OoC procnál, vagy ha épp belefért, ment egy Shred is - 760 sustained dps-t értem el :Y Teljesen meg vagyok döbbenve.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18872) CactuS válasza Wolverine (#18871) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Oké,Írtam nekik. Remélem helyreteszik a karit, mielőtt az event véget ér :B Ráadásul ez valami egyedi hiba lehet, mert nemrég a guildtársam gond nélkül végigvitte outlanden ezt a cukorszedegetős vackot.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18873) slayer006 válasza Bencus88 (#18870) üzenetére


slayer006
addikt

még 60% körül is jobban jársz, ha átteszed a .torrent -et egy kliensbe ;)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#18874) CactuS válasza Wolverine (#18871) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Megoldódott, rolling restart után már megvan mind2 (outland+a 3 együtt) :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18875) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

[link] Nem egy világrekord, de bg+inscription+dudvászással együtt annyira a nem is lassú talán. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18876) Vigneau válasza Bencus88 (#18862) üzenetére


Vigneau
félisten

Tényleg, jó lenne egy ilyen patch sorozat link az 1. postba. :K :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#18877) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Tegnap ismét leöltük ilcsit és kidobta az offhand-et, mekkora hülye voltam, hogy átengedtem egy rugónak.:D Már bánom a dolgot, mert bőven volt dkp-m, mondjuk használni nem használtam volna valszeg.:U

Benéztem bétára warri meg is kapta a nerfet ahogy azt kell.:D Rendet nerfelik elég szépen meg a sudden death már nem 30% crit után fogja engedni az execute használatát, hanem 9% hit után, viszont rájöttek, hogy a Titans Grip nem olyan nyerő 15%-al így 12%-ra levitték igaz nem sokat ér...persze aki már utána olvasott ezt mind tudja.:)

(#18878) bobace


bobace
őstag

Ejj de szépen halad PVE karrierem :DDD Ma 2:20 alatt kipucultuk Karát először, pedig rendesen Pug volt a téma... Gz me. Feral staff own

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#18879) Wolverine válasza SzlobiG (#18877) üzenetére


Wolverine
félisten

A Titan's Grip végül csak 5% hitbüntetést fog kapni, amint az két napja kiderült blue postokból :P

CactuS: gz, én anno 2005 április - 2007 május időtartam alatt értem el a 70-et; BC-nél még nem volt 60-asom... :DDD (és azóta sincs második 70-es...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18880) Nevar válasza SzlobiG (#18877) üzenetére


Nevar
aktív tag

Tegnap ismét leöltük ilcsit

A Budapest szerver (bocsánat, szeró) emléke kísért.

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#18881) SzlobiG válasza Wolverine (#18879) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hmm, akkor ha jól gondolom a nem béta 3.03-ba lesz már ez az 5%-os hit.:U Így már elég jó lesz a fury lehet vissza is fogok rá állni, majd elválik egyenlőre arms büntet...

Nevar: :D

(#18882) Cathfaern válasza Wolverine (#18879) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Pedig azt mondtad LK-ig felhúzol minden kasztból egyet 70-ig :P

(#18883) Vigneau válasza Wolverine (#18879) üzenetére


Vigneau
félisten

Az új talentek kimaxolhatóak a BC-vel is, vagy csak a WOTLK-kal? A Titan's Grip nekem is felkeltette az érdeklődésem.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#18884) Cathfaern válasza Vigneau (#18883) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kimaxolhatóak.

Részben off: nem tudja valaki, hogy mi történt ezzel az oldallal? [link]

(#18885) whitezo88 válasza Vigneau (#18883) üzenetére


whitezo88
nagyúr

51 pont kell hozzá, szóval igen.

(#18886) SzlobiG válasza Vigneau (#18883) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pl itt egy fury talent én ezt használtam, de az új patchel jobb lesz a fury mint jelenleg.

(#18887) MCGaiwer válasza SzlobiG (#18881) üzenetére


MCGaiwer
addikt

Tg jelenleg is, és ha a jelenlegi formályában marad akkor 80on is 1x2h + 1x1hgyors fegyverrel a legjobb.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18888) Wolverine válasza Cathfaern (#18882) üzenetére


Wolverine
félisten

Hja, idővel meglesz, csak mostanában se időm, se kedvem, se pénzem játszani.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18889) Vigneau válasza Cathfaern (#18884) üzenetére


Vigneau
félisten

Arra gondoltam, hogy esetleg le lesznek tiltva, de akkor ilyen probléma nem áll fent - szerencsére.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#18890) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Valaki tud arról valamit, hogy tovább fogják e nerfelni a palákat a wotlkben? (vagy nevezzük balancenak, most nem ez a lenyeg :B) Szóval, gondolkodom, hogy a pala(holy) vagy drood(resto) legyen a 80 felé szárnyaló kis kedvencem. A probléma az, hogy félek attól, hogy mire eljutunk a kiegig, addigra megint lehúzzák annyira, hogy csak szánalomból visznek bárhova is. Nagy igényeim nincsenek:

Szeretnék vele 5fős instákban (heroic) healelni, plusz 3v3azni egy WL+warrival. (Vagy holy pala+lock+warri nagyon halott 5let?) Tudom, most a retri a menő, de engem jobban érdekel, hogy mi lesz lvl 80on. Jelenleg még nem vettem meg az 5ks repülést se a Droodnak, se a paladinnak, szeretnék előtte kicsit tisztábban látni :B

Szóval a kérdés adott: Resto drood vagy holy pala?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18891) whitezo88 válasza CactuS (#18890) üzenetére


whitezo88
nagyúr

holyt nem hiszem, hogy nerfelik, a prot meg a retri ami túl erős.

(#18892) Cathfaern válasza CactuS (#18890) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Resto druidot biztosabb választás, elég nehezen tudom elképzelni, hogy jelentősen meginogjon a trónja (bár persze "megfelelő" skálázottsággal mindent el lehet rontani, láttunk már erre példát, bár az heroic szinten annyire nem érezhető még szerintem).
Holy pala ugyancsak stabilabb dolog, kétlem, hogy hozzányúlnának negatívan. Retri pala már kérdésesebb... szerintem kiegig nem fog kapni már jelentős nerfet (3.0.3 után mármint), utána már nem vagyok benne ennyire biztos. Bár az alapján, hogy kezdetben semmi más nem ment csak sírás a retri palák miatt, azonban már alig-alig hallani, talán megmarad a jelenlegi helyén, s nem nerfelik szét.

(#18893) LucifeI2


LucifeI2
őstag

6 óta megy az ally raid. Thrallt és Sylvanast lecsapták hamar, de TB-t tartjuk most egy jó ideje. ;] Már volt nekik 2 wipe.

(#18894) Wolverine


Wolverine
félisten

A 9138-as bétabuildben a retri palák megkapták a nerfet; manavisszatöltés kb. felezve judgementből, a sealek sebzése 20%-os mínuszt kapott...

szerk: ja igen, a zombik 3 nap alatt eljutottak a 3. fázisba.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18895) CactuS válasza Wolverine (#18894) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A manatöltéssel mondjuk egyetértek. Tényleg egy kicsit komolytalan, hogy úgy lenyomom a daily questeket a szigeten, hogy egyszer sem kell megállnom healelni, vagy manaregelni :)

Más kérdés, hogy a divine storm (Lamellarban) már most is csak kb a 2/3át sebzi (de már most is physical). Ha ezt még lejjebb veszik, akkor kapnak a palák egy gyögyörű szép animációt, amit lehet nyomkodni városban, sőt akár még steatherek keresésésre is használhatják.

A -20% Judgement dmg elsőre nagyon soknak tűnik. Továbbra is azt tartom nagy problámának, hogy nincsen a retriknek se lassító, se értelmes cc (nerfelt reptance, illetve a stun, mindkettő hatalmas cdvel) skillje, se healcsökkentője. Na mind1, úgy látom a fejlesztők nem akarják, hogy retri paladinokkal játszanak az emberek. :B

3. Fázis amúgy mit takar? Még kevesebb healer, még gyorsabb átváltozás? Remélem nem lesz sokkal durvább, tököm tele van néha, amikor valami vicces gyerek átváltoztatja a flightmastert/AH npcket...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18896) Wolverine válasza CactuS (#18895) üzenetére


Wolverine
félisten

Debuff 5 percre csökkent, az Argent Healerek egy része eltűnt, a robbanással fertőzött terület sugara drasztikusan megnőtt, a fertőzés dispellje nehezebb, és fertőzött NPC-k spawnolnak a fővárosok előtt többé-kevésbé folyamatosan... és hidd el, lesz ez még rosszabb is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18897) SzlobiG válasza MCGaiwer (#18887) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor amit linkeltem talent az jó is, nem? Ezek után mégjobban bánom, hogy nem vittem az offhand azzinothot. :W

Még egy kérdés a "vérzős" armsra, akkor azt úgy kell, hogy a rendet folyamatosan a bosson tartani amikor mehet az overpower, akkor azt tolni, de ahogy lehet berserkbe legyek azt mennyen a slam+MS? Eléggé stance dance a dolog így.

(#18898) mobal válasza MCGaiwer (#18887) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

warriornál fury -n mindig a lassu fegyver a nagyobb dps. és ez 80 on is igy lesz. nem hastre kell gemel hanem crit + ap után arp. offba miért gyorsat?

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18899) mobal válasza SzlobiG (#18897) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

PvE szerintem Fury. 80 on is. Valszeg a Deep Fury lesz a menö. Talentröl ennyit: most még 70 en WotLK tálentummal: [link] ez a menö 80 on majd meg még nemtudom. Lényeg minél nagyobb legyen a fegyó dps -e annál többet tolsz ki :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18900) sasa311 válasza CactuS (#18895) üzenetére


sasa311
veterán

Hagyjuk már ezt a marhaságot, hogy nincs a paladinnak healcsökkentő debuffja.. Istenem, alapvetően csak a rugónak van, ezen felül hunternek és warriornak talent meg troll papoknak volt valami racial (ha az még benne van a játékban).
Ezek után kit érdekel, hogy van-e a paladinnak? :U Másik 6 classnak sincs.
Nemmellesleg tudsz bubizni, healelni meg minden szépet és jót.
Lassítása meg van, judgement of anyámfarka, ugyan nem lassít de 100%-ra csökkenti a max speedet, ergo elfutni sem lehet a paladin elől. Kitalentelted, hogy 16%al gyorsabban fussál oszt' annyi.

Azért meg rögtön megszakad a szívem, hogy csak 2 db 6 seces stunja van a palának és CD-t mertek rá tenni! Felháborító!

Térjünk már magunkhoz... Aki retri paladint indít mind megbuggyan?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.