Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18951) MCGaiwer válasza Nevar (#18949) üzenetére


MCGaiwer
addikt

pontosan igy van. az volt benne hogy "...as it is now!" na most ebből nem lehet tudni pontosan mire gondolt :(

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18952) MCGaiwer válasza SzlobiG (#18946) üzenetére


MCGaiwer
addikt

figy, én tök pucéran egy szál skining knifeal ütök 7ks executot. sztem nerf me....

az, hogy kinek hogy válaszolok nagyban függ attól mit bizonyított. se veled, se cactussal az ég világon semmi bajom. de mind te, mind ő olyan kommenteket postoltatok, amivel számomra egyértelműen bizonyítottátok hogy nem vagytok teljesen tisztában azzal amiről beszéltek. nem kell félreérteni, nem azzal van a problémám hogy relatív újoncok nem tudnak valamit és KÉRDEZNEK, hanem azzal hogy kijelentenek vmit amit vhol vmi haver hallot hogy egy másik látta. egyszerűen nagyon sokszor nincs igazatok, ést ezt még akkor is későn, vagy rosszabb esetben egyáltalán nem értitek meg amikor egy nálatok tapasztaltabb rámutatt a pontos igazságra. ott van példának a multkori talent vitánk. nekem volt igazam és a számok is engem igazolnak. vagy ott van a TG-s commentem, Mobal elég nyilvánvalóan kétségbe vonta, pedig megint nekem van igazam, csak idő kérdése hogy belássa.

Azt kell elfogadni hogy a butaságot nem birom. ez nem egyenlő azzal hogy valamit nem tudsz és megkérdezed. ilyen esetben ugy válaszolok ahogy. Azt látom hogy sokszor túl nyers vagyok, és sokan ezt nem dolgozzák fel vagy akár személyes támadásnak veszik. a szándékom pusztán anyi, hogy ne kelljen 40 következő kommentben ismételgetni magam.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18953) MCGaiwer válasza Nevar (#18949) üzenetére


MCGaiwer
addikt

amugy azért kételkedek mert az mmo-champion -os talent calculátort most frissítették és a jelenlegi béta állapotot tükrözi. namost a beta ma frissült jópár változtatással köztük warrior változtatás is volt. na szóval ott még 3/6/9 chance on hites a sudden death.

ez most lehet egy hiba az mmo-championosoknál, vagy a blizz felejtette el visszaállítani, vagy direkt ilyen és erre gondolt a kék is.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18954) CactuS válasza MCGaiwer (#18952) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Megkértelek rá pmben, megteszem most is: Próbálj meg se nem hivatkozni rám, se nem válaszolni a hszeimre. Nincs kedvem fél napokat vitatkozni egy olyan emberrel, akinek gondjai vannak a szövegértéssel...

Tisztelettel Köszönöm.

Utolsó off volt, még 1x elnézést...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18955) MCGaiwer válasza CactuS (#18954) üzenetére


MCGaiwer
addikt

igaz hogy az éretségi egy vicc manapság de szövegértésem 95%os lett...
szerintem könyű volt, bár sajnos a többi 80%a a diákoknak nem igy gondolta.

lehet hogy az embereknek (köztük nekem is) kéne megtanulni értelmesen fogalmazni?

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18956) 7


7
addikt

Cactus, McGalwer: Azt mondtam, fejezzétek be ebben a topicban egymás marását! Ne kelljen harmadszor is szólnom!

[ Szerkesztve ]

(#18957) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Csak, hogy megtörjem a csendet... :B
Mage-et még mindig frost ágon érdemesebb szintezni? Azt kezdeném következőnek, de a változásokat nem nagyon követtem (pár hete nem is játszom), hátha nagyot változott a helyzet.

(#18958) MCGaiwer válasza ígyvanferi (#18957) üzenetére


MCGaiwer
addikt

én froston szintezném a sajátom, de fireval nagyon jól lehet haladni a questeléssel. viszont ha csak szimplán lvlezni akarsz akkor frost, az új critelős blizzard a sok slowval nagyon durva aoezni. (eddig is az volt, csak kicsit bele kell jönni)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18959) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Milyen jó is volt ez a fórum 1-2 évvel ezelőtt, mostmár SG szinten megy a dolog.

(#18960) Petie válasza Jarlaxle (#18959) üzenetére


Petie
veterán

/agree :(

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#18961) sasa311 válasza samfishR (#18950) üzenetére


sasa311
veterán

A mutilétezni akarsz, akkor az S2 honordagger, hogyha pedig hemozni/lolstep verziót akkor szerintem kard, az esetleg PVE talenten is jó lehet, hogyha úgy hozza a sors.
Bár a 15% armor ignore sem gyenge mostmár PVE-re (mace).

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#18962) -conrad- válasza Wolverine (#18871) üzenetére


-conrad-
addikt

Én most toltam csak saját totembuffal gyors fegyókkal (1,8/1,3) 750et a shamanommal.. bár csak 64es ;)
Azon gondolkodom, hogy mi most a jobb: lassú fegyók + 2x wf még mindig, vagy gyors offhand a lavalash miatt rajta flametongue, és lassabb mainahnd WF-el, aztán ezen a talenten ligthning bolt spam?

[ Szerkesztve ]

(#18963) Jarlaxle válasza -conrad- (#18962) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

2x lassú fegyver wf-fel a legjobb, kivéve ha sok hasted van mert akkor 2x lassű wf+ft-vel. Majd lvl75től már egyértelműen jobb lesz a wf+ft az elemental fury miatt. Amúgy meg érdemes elitistjerks.com-ot olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#18964) samfishR válasza sasa311 (#18961) üzenetére


samfishR
senior tag

Bocs, de még lame vagyok ilyen téren, nem tudom h melyik set hanyas, és mi tartozik oda. én erre, vagy erre gondoltam. (hemora vagyok talentolva).

(#18965) sasa311 válasza samfishR (#18964) üzenetére


sasa311
veterán

S2 = merciless, honorból azt tudod venni jelenleg.

Amit linkeltél az az S2 kard és Fist weapon. Igazából deep sub talenten mind1, hogy fistet vagy kardot használsz, de hogyha át akarsz combatra (pve-re) talentelni, akkor a kard egy picit jobb lenne.
Karddal vigyázz, offhandnak a gyorsat vedd ne a 2.6-os speedát (fistből nem is tudod)

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#18966) slayer006


slayer006
addikt

100-as lockpicking-et hol érdemes tovább fejleszteni (lvl35) ally oldalon?

[ Szerkesztve ]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#18967) CactuS válasza slayer006 (#18966) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

[link] Anno ez alapján csináltam a hordás oldalon sacc/kb, nem volt olyan rossz.

Más: Nemtom a többi serveren, hogy van, de nálunk kezd az embereknél betelni a pohár. Sok okos mást se csinál, csak a kisebb városokat átváltoztatja, illetve a nagyobbakban az npcket (Flightmater,Bank,daily, stb) folyamatosan leölik. Elsőre jónak tűnt, pár nap után már annyira nem vicces...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18968) Vigneau


Vigneau
félisten

Már nagyon várom 11.13.-at - már csak 1 perc van eljutni az Argent Healer-hez. Szinte lehetetlen. Xroads-ból folyamatosan menekülnöm kell... :DDD
Ez így kicsit már gáz, alig lehet leadni a küldetéseket. :U

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#18969) slayer006 válasza CactuS (#18967) üzenetére


slayer006
addikt

köszönöm +nézem

zombies: kicsit túllőtek a célon szvsz, egy új lvl1 -es aki nem ALT sikítva menekül a wow -tól :(

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#18970) Vigneau válasza slayer006 (#18969) üzenetére


Vigneau
félisten

Én is most lettem épp csak 20-as. Vért izzadok - szinte az lehet mondani... :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#18971) Wolverine válasza CactuS (#18967) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez nem is a viccről szól, hanem a lore-ról: nem akarom elspoilerezni, de lesz ez még durvább is a jelek szerint :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18972) Vigneau válasza Wolverine (#18971) üzenetére


Vigneau
félisten

Kíváncsi lennék, mennyire gondoltak bele jól ebbe a húzásba a Blizzard marketingesei... :)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#18973) CactuS válasza Wolverine (#18971) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát kíváncsi leszek. Ha lesz egy kis időm, azért végigtúrom a realm fórumokat, hogy hányan pihentetik a játékot/néznek meg mást, amíg ez le nem zajlik :B

(Plusz megoldhatnák, hogy ne bugoljanak fel a zombik a bank tetejére, mikor Hurricane-el gyilkolom őket :D)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18974) Wolverine válasza Vigneau (#18972) üzenetére


Wolverine
félisten

Gyanítom, hogy elsősorban a frozen acc-ok felélesztése volt a cél kieg előtt egy nagyszabású world eventtel; BC-nél sokan morogtak azon, hogy a csata a Dark Portalnál nem volt eléggé epic... na erre az invázióra már nem lehet ezt mondani :DDD

szerk: tegnap észrevettem egy furcsaságot... zombivá változtam SW-ben - és a sámán trainer nem volt piros; neutral volt még zombiként is...

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18975) Vigneau válasza Wolverine (#18974) üzenetére


Vigneau
félisten

Gondolod, hogy ettől megjön az étvágya a Csipkerózsika álmukat alvó játékosoknak? Remélem igazad lesz, és mi, aktív játékosok sem fogunk annyit morogni. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#18976) CactuS válasza Wolverine (#18974) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én azt vettem észre, ha zombieként TPzel Shattból, akkor kivág Disconnect from the server üzenettel. Végre kezd helyreállni a helyzet Shattban. Bár tanultam 1-2 új káromkodást angolul az elmúlt 2 órában :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18977) sasa311 válasza Wolverine (#18974) üzenetére


sasa311
veterán

Mondom BGzek egyet a rugómmal lefekvés előtt..

Erre mit látok: A teljes BG bejelentő szoba kiahalt :DDD
Na mondom ennek fele se tréfa, kinézek már odakinn mi a helyzet. Ez a kép fogadott :Y :D
hehe

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#18978) samfishR válasza sasa311 (#18965) üzenetére


samfishR
senior tag

Miért jobb a kard mint a fist weapon és miért kell offhandbe gyors fegyver?:D (kinéztem egy 1.5-ös merciless quickblade-et)

[ Szerkesztve ]

(#18979) Petie válasza sasa311 (#18977) üzenetére


Petie
veterán

vicces a neved :D

Alakiron orgriban akkora lagg volt hogy inkább kiléptem. mindenhol zombi hulla hegyek megmaradni nem lehet :D inkább megnéztem Max Payne-t :DDD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#18980) Petie válasza samfishR (#18978) üzenetére


Petie
veterán

kardra lehet jobban specelni pve szempontból ha egyszer arra szánnád a fejed.
off handbe meg azért kell mert rugo inkább csak a skilljeivel üt nagyot, azokat meg csak main hand csinálja. off handre meg méreg kenés, gyors fegyver gyorsabban üt, gyorsabban megy fel méreg.

sasa javíts ki ha tévedek :D kicsit ittam már lehet félreírkálok :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#18981) Cathfaern válasza Petie (#18980) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Illetve combat ágon minden egyes offhand ütés után kap energyt, ahol csak az ütésszám számít (s hogy be is üssön), a sebzés nem, így minél többet üt offhanddel, annál több energy, annál több dps.

(#18982) sasa311 válasza samfishR (#18978) üzenetére


sasa311
veterán

Kard spec = 5% esély, hogy kapsz egy extra ütést a kardoddal
Mace spec = 15% armor ignore
Fist spec = 5% extra critical strike chance
Dagger = 5% extra critical strike chance

Gyors offhand = combat potency

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#18983) -conrad- válasza sasa311 (#18982) üzenetére


-conrad-
addikt

Akkor nézz be a lockkal IF-be... basszus mi megy ott :D belogoltam postázni és meg is fertőztek, erre ki van előttem a bankban? Cherry... ;]

(#18984) szilchi


szilchi
őstag

áááááá...Belog...SW kihalt,mindenütt hulla hegyek meg scourge mobok.Megfertőznek,na hol az a healer.Sehol.Volt 1 percem át is változtam.Bahhh...pedig rajtam volt a buff amit Onyxia vagy Nefarian leölése után kap az ember,ha a fővárosban van.

Ja meg tegnap reggel volt pár halálfej nálunk Kalimdor pár pontjánál miszerint a hely támadás alatt van.Mindenki ment oda és kereste a Necropolist(gondolom mindenki Naxxramasos eventre gondolt) de sehol nem volt semmi.

update:Megjöttek a necropolisok.Stormwind elött/felett már ott lebeg egy

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#18985) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Közben rájöttem a 3.x bevezetésekor ült volna ez az event. Remekül lehetett volna takaritani az inscriptionös trainernél ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18986) szilchi


szilchi
őstag

Nemsokára 60 leszek,van 2 hét a kiegig.Érdemes még nekiállni a T3 szett pár darabjának,vagy inkább ne?Vagy nem is találnék csoportot akivel tudnék menni vagy aki magával vinne.Mert pár 70-es nálunk is jár Naxx-ba,de azok csak 70-est visznek magukkal...

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#18987) Viktor77 válasza szilchi (#18986) üzenetére


Viktor77
titán

Naxx-ba már nem mész. A patchcsel átrepült Northrendre.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#18988) szilchi válasza Viktor77 (#18987) üzenetére


szilchi
őstag

Jaaa...hmmm.Pedig a pre-questek még megvannak.Mármint ahol össze kellett szedni a bone fragmenteket meg a dark iron scrap-et. :F

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#18989) ciao


ciao
senior tag

na ez az event már kezd cseppet sem vices lenni! amíg volt több idő healert keresni még elment a dolod, de már nincs argent healer és csak 1 perc a debuff, viszont az aldor bank mellett felvehető fej vicceseket suttog :D

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#18990) -conrad- válasza SzlobiG (#18946) üzenetére


-conrad-
addikt

"pve gear és az execute közötti párhuzam. lol..."
Pont az van, hogy pve gearben nagyobbat fogsz csapni, mert a pvpgearen stamina meg resilience van, a pve-ben meg arra mész rá, hogy maximalizáld a dps-ed, így jóhogy nagyobbat fogsz ütni ellenben nagyobbat is kapsz be.
(nem véletlen tolják t6-ban meg dualglaive-vel a rugók, mert akkora dps-e van abban a gearben, hogy nem kell stami meg resilience, lenuke-ol egy stun alatt. :U

(#18991) MCGaiwer válasza -conrad- (#18990) üzenetére


MCGaiwer
addikt

az execute kibaszottde nem gearfüggő...
max a pve gearből összeszedhető minimális plusz armor ignore ami növelheti a sebzését.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18992) MCGaiwer válasza -conrad- (#18990) üzenetére


MCGaiwer
addikt

valamint az se teljesen igaz, hogy pve gearben nagyobbat fogsz ütni. ugyanis a pve dps statikus eseményekre van eltervezve, pvp meg nem az. ha csak a warrioroknél maradunk pve dps nagy részét eddig a slam tette ki, ami ugye pvpben elég ritkán volt használható. valamivel kevesebb is a crit pve gearen mivel 50% al több hit ratinget kellet összeszedni.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18993) -conrad- válasza MCGaiwer (#18991) üzenetére


-conrad-
addikt

Execute-ot tudom, általánosságban beszéltem.
Pl. a papommal akkora spelldamage-em van, hogy kinuke-olni könnyebb vele valakit mint pvp gearben, viszont könnyebben megesznek ebben a gearben, mert semmi hp-m meg resim nincs.
Warrinál több az AP meg a crit meg az armor ignore.

(#18994) Viktor77 válasza szilchi (#18988) üzenetére


Viktor77
titán

Azokért még mindig lehet tokeneket kapni, amikért vásárolhatsz AD-nál. Nincs közük Naxxhoz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#18995) -conrad-


-conrad-
addikt

Karazhan új bosshoz hol kell felvenni valami questet? Írtak valami CPL( ? ) -t FS!-on de nem tudom a rövidítésből, hogy mi az..

(#18996) Iginotus válasza -conrad- (#18995) üzenetére


Iginotus
őstag

Minden nagyvárosban a bank elött általább SWben a fötéren a kut és a bank közt a sátor elött állo két mukinál. A többit nem néztem én ott vettem fel :)

Plug and Pray... :)

(#18997) szilchi válasza Viktor77 (#18994) üzenetére


szilchi
őstag

Meg jó sok XP-t...Akkor jól van..már azt hittem,mert a nevükben ott van a T3-as szettek neve(Cryptstalker,Dreadnought,stb..),közük van Naxx-hoz.Akkor ezzel meg is szünt a T3 szett?

Hellfire citadell-be mitől érdemes menni?Asszem már 58-tól lehet bemenni :F ,de gondolom a droppok 60-ra vannak.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#18998) szilchi válasza Iginotus (#18996) üzenetére


szilchi
őstag

Hát akkor nehéz lesz neki mivel nálunk SW-be az Argentos npc-k(és végül is bárki más) élettartama kb. 1-2 perc.Aztán jön a zombizás.. :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#18999) samfishR


samfishR
senior tag

Kösz mindhármótoknak a segítséget, ezzel is okosabb lettem:D :R

(#19000) Iginotus válasza szilchi (#18998) üzenetére


Iginotus
őstag

Nem tudom de én néha élvezem tegnap hajnalban éfjél után uncsi BG után elmentem zombizni, egész lower cityt shattratban átváltoztattam a BGtöl lefelé :) De elbambultam és egy 200ks elit elkapott de bosszubol jokiszombi lett de meghaltam és elmentem aludni :)
Szoval 7végére szervezek egy jo kis inváziot.

Plug and Pray... :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.