Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17401) Cathfaern válasza Bencus88 (#17398) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha normális áron adnák (12-14k Ft kb.), akkor nem gondolkoznék, de 21k-t kicsit sokallok érte azért...

(#17402) CactuS válasza Cathfaern (#17401) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szintén zenész. Marad a normál kiadás, az is futárral rendelve, francnak van kedve éjjel a hidegben ácsorogni. Eleget vártam én bulik után egy szál ingben a lángososra, hogy kinyisson :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17403) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ebben a videoban azt meg tudná mondani, hogy melyik addon rendezi sebzéseket/healeket/debuffokat/stb oldalra? (kb a 3/4énél AVs résznél látszik nagyon jól, sokkal átláthatóbb, mint a default, amikor csak pörög, csak pörög...)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17404) samfishR


samfishR
senior tag

üdv!

stormwindből hogy lehet eljutni kalimdorba? mert elértem a 30as levelt (night elf rugó) és kéne mountot szerezni hozzá. de ezt sem tudom h kalimdorban pontosan hol kell. előre is köszi

(#17405) Viktor77 válasza CactuS (#17403) üzenetére


Viktor77
titán

Scrolling Combat Text.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17406) Viktor77 válasza samfishR (#17404) üzenetére


Viktor77
titán

Elrepülsz Menethilbe, felszállsz a távolabbi hajóra (nem egyenesen a griffestől, hanem jobbra), átmész vele a másik földrészre. Ha megérkeztél, átmész egyből szembe a másik hajóhoz. Ha megérkeztél felfutsz a teleporthoz, és elmész ide.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17407) LucifeI2 válasza Bencus88 (#17398) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nekem a doboza tetszik, jól fog mutatni a szobámba. Én tuti CE-t veszek.

(#17408) steveetm válasza Cathfaern (#17401) üzenetére


steveetm
őstag

Mintha ma olvastam volna 70 dolláros árat rá.
Üdv.: steveetm

(#17409) CactuS válasza Viktor77 (#17405) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszönöm.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17410) adrian360 válasza steveetm (#17408) üzenetére


adrian360
őstag

http://eu.blizzard.com/en/press/080915.html

35 euro a sima, 70 euro a CE

(#17411) ArmanD. válasza Viktor77 (#17400) üzenetére


ArmanD.
őstag

Köszi nagyon klassz :)

Öreg vagyok már bohócnak!

(#17412) samfishR válasza Viktor77 (#17406) üzenetére


samfishR
senior tag

Az a baj h nem tudok elrepülni, mert nincs "felfedezve" ott a griffes (meg az útbaesőek sem, csak duskwood, westfall, lakeshire és SW griffesei vannak meg). Nincs vmi alternatív módszer? Nincs vmi portál SW-ben amivel el lehetne jutni?

(#17413) Viktor77 válasza samfishR (#17412) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor két lehetőség van.

1. Megkérsz egy mageet, nyisson neked portált Darnába.
2. Metróval átmész IF-be, és aztán átfutsz Menethilbe (azért 30-ason már nem nehéz). Összedobtam neked egy útvonalat. IF-ben és Menethilben ne felejtsd el felvenni a flying pointokat.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17414) mobal


mobal
MODERÁTOR

Illidan down by Lunatic. Nem voltam ott de 2. ra lement.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#17415) SzlobiG válasza mobal (#17414) üzenetére


SzlobiG
félisten

Gz! :C

Mi meg ma is csak szívtunk archin.:(

(#17416) GreenBO válasza mobal (#17414) üzenetére


GreenBO
csendes tag

Grat!!! :R :R :C :C :C

(#17417) mobal válasza SzlobiG (#17415) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

az nekünk sem fért bele. az maradt benn 1 edül t6 boss a hétre.

ja vittem sámlinkóval t6 ot :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#17418) SzlobiG válasza mobal (#17417) üzenetére


SzlobiG
félisten

Meguntad Warrit?:D

(#17419) Cathfaern válasza steveetm (#17408) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Iigen, 70 euró az ára, de magyarországi boltokban 20k alatt nincs sehol előrendelés :( Mondjuk kérdéses, hogy postaköltséggel együtt mennyire jönne ki angliából rendelve.

(#17420) Wolverine válasza Cathfaern (#17419) üzenetére


Wolverine
félisten

A BC CE még 30k volt :U Ahhoz képest ez szinte baráti.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17421) Wolverine válasza CactuS (#17403) üzenetére


Wolverine
félisten

Ugyan mindegyik ilyen addonnál testre szabható a betűtípus, de ismerve a defaultokat ezt Mikk's Scrolling Battle Textre tippelem. (Parrot nem lehet, mert nincs a minimapen Rock-config gomb, az SCT meg más fontot használ alapból)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17422) CactuS válasza Wolverine (#17421) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

SCTt feltettem, kicsit átláthatóbb lett a dolog, de majd rásasolok a Mikk's félére is. Ma sikerült legyártanom végre a Goblin Rocket Launcher-emet, illetve a Deathblow X11 Goggles szemüvegemet. Kár, hogy szerintem én az életbe nem fogok lejutni SPbe az x44es reciért. Pedig jó lenne :( Viszont a Rocket launcher iszonyat poén, eddig csak párszor használtam BGben poén szinten, de rendszerint a "wtf was that?" "Omg" és "rofl"-t kapom a csapattársaktól :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17423) Bencus88 válasza Cathfaern (#17401) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Így van maradt a sima verzió nekem is :R
LucifeI2:Egy doboz nekem nem ér 11K-t :DDD
mobal:nagy gz :C :C

(#17424) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Ha még a PTR-t nem akarom feltenni, de a letöltést nem a "wow-ban" akarom csinálni akkor előre 2.4.3 → 3.0.2 PTR-t kell letöltenem?

"Csak úgy mondom"

(#17425) nak0n válasza samfishR (#17404) üzenetére


nak0n
aktív tag

Azt tanácsolom, ha night elf vagy és Stormwindben tengeted napjaidat, hogy pont úgy juss vissza Darnassusba, ahogy annak idején elmentél Stormwindbe, csak most visszafelé menj. :)

(#17426) mobal válasza SzlobiG (#17418) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

azt nem igy mondanám. ráuntam meg a healer az needesebb. azt ( volt szerencsére lehetőségem és alkalmam) váltani tudtam. healelni sokkal jobb mint DPS -elni. nem unod magad szét reszketsz beér -e a heal, felidegesitenek a "healelj má" beszolásokkal stb. jobban tetszik na.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#17427) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

Nos ma megvettem énis ezt a mérget ;)

Melyik szerot javasoljatok?

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#17428) mobal válasza [-HERO-] (#17427) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

PvP -t :D

Bloodscalp a "nép" szervere ,mi is arrafele progresselgetünk. Ragnaros a kevesebb magyaros szeró ha PvE -re szeretnél menni akkor Arathor.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#17429) [-HERO-] válasza mobal (#17428) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Sok insta is unalmassá válik egyszer, ezért mindenképp PvP, gondolom csak instáznak ottis, mert azt kell :)

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#17430) Bencus88 válasza [-HERO-] (#17427) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ragnaros powa :R

(#17431) Cathfaern válasza [-HERO-] (#17429) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

PVP és PVE szerver csak az outdoor pvp-ben különbözik, battleground és arena ugyanúgy van mindkét helyen. Szóval azért az messze nem igaz, hogy pve szerveren nincs pvp :)

(#17432) [-HERO-] válasza Cathfaern (#17431) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Egyenlőre még patcheket szedeget az ultrabrutal gyors netem :D
Szóval még gondolkodom addig milegyen hogylegyen :F :B

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#17433) Petie válasza [-HERO-] (#17432) üzenetére


Petie
veterán

ha nyugodt ember vagy akkor mehetsz pvp-re, ott elveszted a nyugalmad :)
ha ideges típus akkor mindenképp pve.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#17434) L4mie


L4mie
veterán

Kalecgos DOWN :D 2. raidnapon amit teljesen erre szántunk :)
utána még volt 2 óránk brutalust tryolni....hát izé nem véletlenül ez a neve ;]

tegnapelőtt felvettük egy healer droodot :D karás-badge-s cuccba :) szerencsétlent lerángattuk SWP-be mert csak 7 healer volt meg 3 decurse így lett 8-4 :) és vitte Kalecgos healer gatyát :D

[link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#17435) [-HERO-] válasza Petie (#17433) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Nagyjabol tisztaban vagyok a dolgokkal 1,5 evig törtön játszottam, de mostmár megelégeltem :)

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#17436) ciao


ciao
senior tag

1 kis PTR beszámoló hátha valakinek még új lesz, 70es warriort és papot sikarült másolnom mielőtt 7 napos várakozás lett a karaktermásoló oldalon, warival dobtam a JC skillt és elkezdtem felhúzni a herb/inscription párost, ami az új szakmánál furcsa hogy alacsony szinten is jó dolgokat tud csinálni nem kell kimaxolni ahhoz hogy über cuccokhoz juss, nagyon meg fog nőni a kis gazok iránt a kereslet és a 28as herb zsák iránt is. aminek enchanterként örültem az a scrollra tehető enchant aztán jött a pofon hogy csak a pre BC-s twinkeknek való enchantokat lehet rá tenni a BC-s enchantokhoz nincs még scroll, a másik idegesítő cucc a teleport scrollt csak 50as szintíg lehet használni nagyobb változat ebből sincs még, mivel wari inscriptek nincsenek még, csak a paposokat tudtam tesztelni, mivel holy vagyok a healingeseket főleg, ami imba és minden healernek meglesz az a renew: 1el kevesebb tick, de 40%al többet gyógyít 1 tick (0.8*1,4=1.12) 12%-al többet gyógyít és hamarabb is, 1 másik a flash heal manaköltségét csökkenti 20%al, nem nagy szám de nem rosz, a power word: shield insciprtje nem működött elvileg gyógyit amíg elnyeli a bebzést, 20%át az elnyelt sebzésnek ez sem rossz, ami imba lenne ha működne a spirit of redemption, 6 szor haltam meg de 1szer sem proccolt ami a 20% hoz képest nem túl jó, elvileg minden spellnek amíg spiritben vagy 20%ban megnyújtja a spirit idejét 20s-el ami statisztikailag azt jelentené, hogy végtelen hosszan végtelen manából tudnék gyógyítani megszakítás nélkül, igaz nem tudnék mozogni, de mivel sebződni sem tudok, ha jó helyen halnék nem kicsit lenne imba, az inner fire: healt csak a wrathos rankjai növelnek , jelenleg a talent csak a töltetek számát növeli amit az inscript hibás tooltipje ellenére csak 20al növel, a többinek 1 értelmű a leírása.
a skill húzása egyszerű 225-ig, aztán már nem 1 hanem 3 tinta kell 1 skill ponthoz, 25 szintenként kapunk minden klasshoz 1 receptet és 50 pontonként 2 új tintát, tintát pigmentekből lehet gyártani, 1 uncommon tintához 1 uncommon pigment kell, 4-5 fajta gazból lesz 1 fajta common és 1 fajta uncommon pigment, jelenleg csak az uncommon(fehér színű) pigmentből készült tinták kellenek, 5 egyforma gazt lehet csak őrölni, aminek a szedéséhez kisebb herb skill kell abból általában kevesebb pigment lesz és kisebb eséllyel dob uncommon pigmentet is, 1 őrlésből 2-4 fehér és 1-2 zöld pigment lehet, black és fel lotust nem lehet őrölni, PTRen jelenleg csak a druida inscripteknek van normális anyag igénye, a többihez a 4 fajta papír első gazokból gyártható tinta és mageroyal kell, a scriptek 5ösével stackelnek mint a potik és az anyag igénye is hasonló, szóval elképzelhető, hogy bossonként vagy instánkánt cserélgesd 3 nagy script lehet rajrad eszerre, és 3 kicsi de jelenleg kicsik nincsenek. a herbalizmusból kapott hotot gyengének tartom a nyúzásból kapott crithez képest

healer pap újdonságok az 51 pontos talent jó de messza nem ér annyit hogy lemondjak a 30% os kast közbeni manaregenről, mivel a down rank teljesen eltünk a 3/3 serendipity nélkülözhetetlen, akinek megvan még 2 T5 darab az keresse elő! a max rank greater heal 712 mana ha csak 1 heal is overbe megy talentolva ami a serendipityből -178, a set bónusból -100 ami a jelenleg rank 2 gheal környékén van, és így már baráti a mana költsége a Improved Holy Concentration egyezrre proccol a clearcasttal de tobább tart a spellhaste buff, a Test of Faithet is jónak tartom, ha renew-t 50% HP alatt teszem fel de a köv. tick már 50% felett van akkor is a növelt érték tickel tovább, az új lightwell is használhatónak tűnik és scriptelve még többet gyógyít

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#17437) Cathfaern válasza ciao (#17436) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mondjuk ha ennyire bugos meg hiányos a PTR is, akkor nem tudom hogy fognak kijönni 2 hónap múlva a wotlk-val

(#17438) ciao válasza Cathfaern (#17437) üzenetére


ciao
senior tag

szerintem sehogy, ebből is úgy mint a BC novemberi megjhelenéséből nem lesz semmi

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#17439) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Egy ilyen konfigon hogy futna a wow? C2D T7250, 1G ram, Intel X3100.

(#17440) Wolverine válasza Cathfaern (#17437) üzenetére


Wolverine
félisten

Attól, hogy valamit nem élesítettek, még nem biztos, hogy nincsen kész ;) Egyébként úgy emlékszem, hogy anno BC előtt december közepén jött a 2.0.1, de mire megjelent a BC, már 2.0.3-ról patcheltünk 2.0.5-re :D (szerk: és utána egy hónapon belül már 2.0.8 volt az aktuális)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17441) L4mie válasza (Kolombusz) (#17439) üzenetére


L4mie
veterán

futni fut....de hogyan :) nagy raidekre ne nagyon akarj menni, farmolni, szintezgetni bőven elég.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#17442) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

hali, van 2 eladó [link]

mivel már csak 3asával lehet rendelni igy 44euró a 3 darab

Item Subtotal:
EUR 15,13
Sales Tax:
EUR 2,87
Shipping & Handling:
EUR 22,00
Shipping Tax:
EUR 4,18
Total:
EUR 44,18

szóval akinek kell 1 vagy esetleg mindkettő irjon privit.
ár: 15euro ami ugye mindig változik az árfolyam alapján. jelenleg:
15.00 EUR = 3,622.80 HUF
Euro Hungary Forint
1 EUR = 241.520 HUF 1 HUF = 0.00414044 EUR

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#17443) SzlobiG válasza mobal (#17426) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hmm, biztos megvan a healelésnek is a maga vonzata, de valahogy én nem tudnám csinálni inkább azt nézem, hogy megy le a boss hp-ja minthogy a tanknak.:D

(#17444) MCGaiwer válasza MCGaiwer (#17442) üzenetére


MCGaiwer
addikt

jelenleg mind2 lefoglalva mobalnak és viktornak, ha visszamondják szólok.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#17445) CactuS válasza MCGaiwer (#17442) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez az eszköz amúgy, hogy működik pontosan? Ha jól tudom, akkor az acc managernél kell hozzáadni, de, hogy kommunikál az eszköz a serverrel az egyedi kódok miatt? Vagy csak az eszköz széria számához tartozik mondjuk egy bizonyos mennyiségű random generált kulcs, és azokat ismételgeti?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17446) Cathfaern válasza CactuS (#17445) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Gyakorlatilag úgy működik, hogy egy speciális algoritmus fut rajta, ami vele párhuzamosan fut a szerveren is. Az algoritmus időhöz kötött, tehát a tokenen lévő algoritmus, s a szerveren lévő algoritmus mondjuk 16 óra 30 perckor ugyanott tart, azaz ugyanazt a kódot adja ki. Módszer előnye, hogy algoritmus ismerete nélkül feltörhetetlen (nem lehet próbálkozással feltörni pontosabban), hátránya, hogy ha a token elkezd késni, vagy sietni, akkor idő után problémát jelent majd (tapasztalatok szerint ez 2-3 évet jelent kb), de értelemszerűen egy kód relatív hosszú ideig (pár percig) él, tehát kis csúszás még nem gond.

(#17447) mobal válasza MCGaiwer (#17444) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

??? :D wtf

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#17448) mobal válasza SzlobiG (#17443) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

az elején furcsa volt kapkodtam is nagyon. aztán egy re egyszerübbé válik. pl egy 5 fős insta az már gyakorlatilag overheal nélkül megoldható. amúgy meg egy idő után nem okoz új meglepetéseket. monnyuk 1 - 2 fighton pl councilon gáz healelni :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#17449) LucifeI2 válasza ciao (#17438) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én se vagyok annyira biztos a novemberi megjelenésben. BC is elvileg novemberben jelent volna meg, de aztán csúszott egy jó pár hónapot.

(#17450) CactuS válasza Cathfaern (#17446) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát végülis, ha 2-3 év után ki lehet szedni az accból, akkor nem tűnik olyan vészesnek a dolog :D Köszönöm a magyarázatot, fontolóra veszek én is 1et, na nem mintha lenne mit ellopni :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.