Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17201) Darth_Revan válasza capafog23 (#17199) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Igen.
A realmlist.wtf fájl módosításán kívül csak abban az esetben kell megcsinálni a többi dolgot, ha nem zavar, hogy US patchet kell feltenni a klienshez és nem EU patchet :) (E miatt pl gond lehet patchelésnél, mivel US patch általában 1 nappal hamarabb jön, mint EU patch, tehát 1 napig nem tudsz játszani EU szerveren US kliensel patcheléskor)

[ Szerkesztve ]

(#17202) Wolverine válasza capafog23 (#17199) üzenetére


Wolverine
félisten

Van amerikai Bloodscalp szerver is. (ha 10 szembejövőből 8-nak magyar a neve vagy a guildneve, akkor jó helyen vagy)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17203) Darth_Revan válasza Wolverine (#17202) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hunbélahun, Petihunhun, Hunplutóhun, Hunhunhun, Szembeszappan, stb :DDD :DDD

(#17204) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Le a kalappal a Blizzard előtt. Death Knight kezdő küldetések iszonyatosan jók. :R

(#17205) capafog23


capafog23
őstag

Egyenlőre még nem találkoztam senkivel. (undead)
De mondjatok egy online embert és megnézem hogy fennvan e. És akkor kiderülhet hogy rossz helyen vagyok e.

Szerk: Szerintem jó helyen vagyok most találkoztam egy szalacsibával :)

[ Szerkesztve ]

(#17206) Sly-1 válasza Wolverine (#17202) üzenetére


Sly-1
tag

Nem is tudtam. Talan megegyezik a tobbi is? Te jatszotal mar amerikai szeron?
En a BurningBladen jatszok ott volt egy urge aki jatszot, es ha jol tudom vissza is ment oda. O mondta sokkal baratsagosabbak es segitokezsegesek az emberek. mint az Eu-s szeron.

Ez mondjuk az en rossz tapasztalatom, de lattok igasagot. Mindenki hangsulyoza, hogy igy csapat jatek, ugy csapat jatek, ha valamit nem tudsz akkor meg hulye vagy. Kersz valamihez segitseget akkor bocsi mar nekem kesz van a valasza es ennyi. Utana meg anyazik, mert mondjuk nem tutsz veluk instaba menni.

Azert azt hoza tenem, hogy uj LvL70-es vagyok, es edig nem sok kozom volt a PvE-hez.(Nem reg jartam utana, hogy az instakhoz kuldi vagy kulcs szuksegeltetik.)
Ugye kezdoknek mindig nehez. :) Plane ha nincs ismerosod, aki segithetne.

[ Szerkesztve ]

(#17207) OgreImre


OgreImre
senior tag

A név azonosság egy szerverre vonatkozik, vagy horda alli-ra szét van bontva? Lehet azonos nevű karakter egy szerveren 2db? Egyik horda másik alli?

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#17208) Wolverine válasza Sly-1 (#17206) üzenetére


Wolverine
félisten

Vannak olyan szerverek, amik mindkét helyen megvannak, vannak csak US, és vannak csak EU szerverek is :)

OgreImre: szerverenként egy karakter viselhet egy nevet, mindegy, melyik oldalon van.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17209) L4mie


L4mie
veterán

bazz hihetetlenek vagytok...egy hétig pang az egész és amikor már végre nem unatkozom akkor telespammelitek a topicot ;] szégyeljétek magatokat.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#17210) OgreImre


OgreImre
senior tag

Kár:(
Akkor törölje ki valaki a lvl 13-as human hölgy rugóját a Ragnaroson pls:) /vicc
Keresnem kell egy jó nevet akkor az ide költöző hordás karakteremnek:)

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#17211) whitezo88


whitezo88
nagyúr

OMG kaptam kulcsot betahoz! :C
azért megkérdem: ez ugye nem phishing? [link]

(#17212) Wolverine válasza whitezo88 (#17211) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem. Anno nekem is ezt küldte el Vaneras ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17213) whitezo88 válasza Wolverine (#17212) üzenetére


whitezo88
nagyúr

oké :)

váá még 5 óra amíg lejön... meg gondolom a patchek se 2 perc...
amúgy access denied-t dob upgrade után copynál (meg ottani DL linkre is)

[ Szerkesztve ]

(#17214) anxius


anxius
aktív tag

Úgynézki én már nem kapok béta kulcsot:((

:W

(#17215) Nevar válasza whitezo88 (#17213) üzenetére


Nevar
aktív tag

A bétát én torrenten szedtem le, az úgy elég gyors volt. Viszont a patchek ... pff, volt amelyiket 9 óráig szedte. Kemény 700 mega volt az a patch, GG

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#17216) Viktor77


Viktor77
titán

LOL, én is kaptam! :) Beszarok!

MOD: Mivel valószínűleg úgyis másik nevet kell választanom, Vikthorbs lesz a neve (ahogy az elöző bétában is), ha esetleg valaki keresne.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17217) Harti


Harti
senior tag

Üdv mindenkinek!

Gondolkozom, hogy kicsit visszatérek a játékba, de szeretnék előtte egy 10 napos trialt nyomni, hogy egyáltalán élvezném-e a játékot újra. Csak menni pár kört a karival aztán úgyis érzem, hogy akarok-e igazán vagy sem. A létező accommal nem tudok 10 napos trialt kérni, muszály létrehoznom újat. Tényleg nincs lehetősége egy évekig hűséges játékosnak arra, hogy csak úgy 10 napos accot szerezzen?

(#17218) anxius válasza Viktor77 (#17216) üzenetére


anxius
aktív tag

Neeee:((

Hát engem már senki sem szán meg?:((

[ Szerkesztve ]

(#17219) LucifeI2 válasza Harti (#17217) üzenetére


LucifeI2
őstag

Van rá lehetőség, de a magyarok számára tiltva van. :(

(#17220) Sly-1


Sly-1
tag

Es ki fog az eredetin jatszani ha mindenki betazik!? :C

[ Szerkesztve ]

(#17221) SzlobiG válasza Sly-1 (#17220) üzenetére


SzlobiG
félisten

Aki nem kapoktt kulcsot.:D

(#17222) Harti válasza LucifeI2 (#17219) üzenetére


Harti
senior tag

Hát sajnálom! :(

(#17223) GRaul


GRaul
őstag

Nah megvettem a gemet.
Meg most a triallal tolom.Ugye az ugy ok h amig az le nem jar(vagy a 20as szintet el nem erem)azzal tolom.Utana majd beutom a kodot:)
Jah es meg vmi.
Erdemes rogton felrakni Vele a BC?
Vagy az nem csak 58as szinttol hasznalhato?
Jah mondjuk Blood elfet jo lenne inditani:)
Csak a hordat annyira nem szeretem:(

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#17224) Sly-1 válasza GRaul (#17223) üzenetére


Sly-1
tag

Szerintem eleg, ha lejart a trial, vagy az utolso napokban. En is igy csinaltam. A BC-t javaslom felrakni, ugy is fel kel patchelni 2.4.3-ig.

[ Szerkesztve ]

(#17225) Nevar


Nevar
aktív tag

lol kaptam mégegy béta kulcsot :D

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#17226) CactuS válasza Sly-1 (#17224) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pendingel az ingyen 1 hónap, tehát ha az első nap aktiválja a eljes játékot, akkor is végig fog menni a 10 nap.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17227) whitezo88 válasza Nevar (#17225) üzenetére


whitezo88
nagyúr

add el ;]

(#17228) GRaul válasza CactuS (#17226) üzenetére


GRaul
őstag

Szoval
A Trial 12 vagy 14 nap.Ha arra regeltem.Es beirom a kodot ami a jatekba van.
Akkor lesz 30+12nap teljes erteku jatekom
Elkezdtem felrakni.Nyafogott h keves a ram.
A Trial nem nyafogott.De ez meg igen.Grrr....:D

[ Szerkesztve ]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#17229) Nevar válasza whitezo88 (#17227) üzenetére


Nevar
aktív tag

Nekiadtam lockunknak, meg most regisztráltunk valami ESL wow versenyre, nem blizz szervezi, de nemtom attól ki lehet-e menni ha túljutunk a selejtezőkből... mindenesetre jó lesz végre aktívan játszani, most még heti 10 meccs sincs main teammel...

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#17230) anxius válasza Nevar (#17225) üzenetére


anxius
aktív tag

:W :W :( :O

Mivé lesz ez a világ? :U

(#17231) CactuS válasza GRaul (#17228) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, az account managementnél meg tudod nézni. Ha hozzáadod a kódot, amit a játékhoz kaptál, akkor amig le nem tellik a trial, addig pending státuszban lesz az ingyen 30 nap.

Ramhoz hozzászólni nem tudok, nekem 4 giga van, azért nem szólt :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17232) whitezo88


whitezo88
nagyúr

már telepít :DD megoldható, hogy autom. letöltse a patcheket utána? mert benthagynám éjszakára.

(#17233) GRaul válasza CactuS (#17231) üzenetére


GRaul
őstag

Az a gigszer h laptoprol nyomom.Es kellene meg bel ramocska:D

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#17234) sasa311 válasza whitezo88 (#17232) üzenetére


sasa311
veterán

inkább töltsd le a peccseket FS!ről, blizz updater egy szar.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#17235) whitezo88 válasza sasa311 (#17234) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ott csak a BC patcheket találtam meg.

(#17236) GRaul válasza whitezo88 (#17235) üzenetére


GRaul
őstag

FElraktam a wowot meg a kieget.
Lehetseges h 1.1gigas javitast tolt le hozza??:D
Jah es h befogok e tudni innen is lepni csak a sima wowos accal BC nelkulivel.
Koszi a valaszokat

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#17237) szilchi válasza GRaul (#17236) üzenetére


szilchi
őstag

Igen,a patch kb. 1 giga.Én benn hagytam a patch letöltést,amíg aludtam.De ha külön szeded le,nem Blizz updaterrel,akkor gyorsabb lehet.

u.i:Minden gamecardhoz adnak egy trial passt?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#17238) Cathfaern válasza szilchi (#17237) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ráadásul ő még csak a 2.4-et tölti, az is 1GB, utána jöhet még neki a 3.0 előtöltésbe, az újabb 1GB lesz :D

(#17239) bobace válasza anxius (#17230) üzenetére


bobace
őstag

Szép új béta nélküli reggelt mindenkinek....

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#17240) whitezo88


whitezo88
nagyúr

szép dczős beta reggelt :(
hajnal 2-3kor nem volt gond most meg dc lánc.

[ Szerkesztve ]

(#17241) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Szerintetek érdemes még az S2es armor settet kiszedni egy lassan 70re érkező karinak? Mármint megéri azt a non-stop 1-1,5 hét AVt, vagy inkább csak gyűjtögessen a kiegre? (Vagy a honort is nullázzák WotLKban? Vagy nem is lesz honoros armor?)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17242) sasa311 válasza CactuS (#17241) üzenetére


sasa311
veterán

kiegre nem hinném, hogy megéri honort elrakni, inkább vedd ki az S2-őt.
Meg azért még nem is holnap jön a kieg.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#17243) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mellesleg miért nem EU idő van a játékban? én EU verziót szedtem le és a realmlistben is EU verzió van írva.

(#17244) CactuS válasza whitezo88 (#17243) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

EU idő, azmiaz?:B Azért van pár időzóna az EUban. GMT+1 szerint gondolkoznak, ha jól tudom.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17245) DebilEvil


DebilEvil
tag

Erdekes egyik csodas magyar oldalon sem olvastam meg, hogy miert kellett mindig kivenni Icecrown-t es Storm Peaks-et.
Mert ez 2 terulet reszben ugy mukodik, mintha egy instance lenne. Icecrown-ban meg a party tagok sem fogjak latni egymas vizualisan, ha nem tartanak ugyanott a questlineban. Ahogy haladsz elore a questline-ban, ugy jutsz kozelebb a Lich King-hez, eloretolt torony epul, egyeni eventek.

(#17246) Wolverine válasza whitezo88 (#17243) üzenetére


Wolverine
félisten

A bétaszerver Amerikában van; az órát állítsd át, hogy a realm time helyett a géped idejét mutassa és rendben lesz :)

DebilEvil: Én speciel ennek a két területnek a közelében sem jártam, de a DK kezdőhely is így működik és arról írtunk nem egyszer.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17247) DebilEvil válasza Wolverine (#17246) üzenetére


DebilEvil
tag

Az ok, hogy a DK kezdo is ilyen, de meretben ossze sem lehet hasonlitani ezzel a 2 terulettel.

Valaki irta, hogy nem jo, hogy ennyien tesztelnek. Ha nem igy lenne, akkor nem biztos, hogy kiderulne, hogy nem megfelelo 1-2 quest leirasa, a mob(ok) nem dob(nak) quest itemet, a quest ado nem adja a questhez szukseges cuccot. Esetleg nincs modellje egy mob fajtanak. Tobb tesztelovel ezek a dolgok gyorsabban kiderulnek.

(#17248) animatrix11


animatrix11
őstag

szia

hátha tudtok segiteni, vinyót cseréltem uj rendszer raktam fel, és wowot ujra, semmi addon, azt vetem észre pár perc játék után elkezd villgoni a képernyó és megáll az egesz :W valamikor még a winfosba sem tudok visszaváltani, valamikor igen :Y , jó vindózt leszedem ujra, wow ujra, ugyanaaz :W a másik vinyón megvolt még a régi wow telepités, és onnan elinditom simán müxik, tehát nem hardver, nem vindóz hiba...
mi lehet? :((

jah 2.4.2es patchel van

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#17249) Darth_Revan válasza animatrix11 (#17248) üzenetére


Darth_Revan
veterán

2.4.2 ?! Akkor viszlát... :U (Az eredeti WoW 2.4.3-nál tart)

(#17250) Guargumi válasza Nevar (#17145) üzenetére


Guargumi
tag

szvsz a pve content nemcsak swp ből áll, ha tényleg megszeretnétek ismerni, olyan csapatot keressetek, akik ssc/tk, mh/bt vonalon vannak s onnan menjetek együtt swp be, ez emlitett guild szerintem csak ott raidel.
Loot - olyan ami upgrade - nem nagyon fog kelleni, bár ki tudja, de tapasztalatszerzésnek kiválló.
Rugót néztem csak, full s4, kevesebb jobb item van, talán a t6 set és néhány badge/craftolt cucc jobb pve, valamint retalent.
Dps warrior is brutális tud lenni, szóval lehet máshol tártkarokkal fogadnak.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.