Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17501) Sirandrish válasza Sirandrish (#17500) üzenetére


Sirandrish
legenda

bazzeeeeeeg!!!!

Jól látom amit látok(árra célzok)?
[link]

#17499: akkor jól látom..bakker:))
Huhuuu veszek még ilyen kieget:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17502) Wolverine válasza Sirandrish (#17501) üzenetére


Wolverine
félisten

Korántsem biztos, hogy találsz még egy ilyen lapot :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17503) Sirandrish válasza Wolverine (#17502) üzenetére


Sirandrish
legenda

azzal tisztában vagyok:)
De azért ez így nem rossz...1100ft-ért vettem egy kieget kiváncsiságból hgy mégis milyen ez a TCG erre kijön egy 25-30K-s lap?:)
hát ez zsiiiir:)
Köszi Blizzard hogy ezt is kiadtátok:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17504) Jarlaxle válasza Sirandrish (#17503) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Még egy vevőt is kell találnod rá, önmagában nem sokat ér a "30ks lap". ;)

(#17505) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Lesz arra valaha is valami esély, hogy kitilják a 2-3-4-5 boxos karikat a játékból?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17506) bobace válasza CactuS (#17505) üzenetére


bobace
őstag

Elég sokszor volt vitatéma, de mindig maradhattak, hiába sírnak a népek. Végülis fizet 5 accot és nem is farmrobot. Szóval Blizznke csak jó, és ami nekik jó az nekünk nem :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#17507) LucifeI2 válasza CactuS (#17505) üzenetére


LucifeI2
őstag

Miért tiltanák ki? Semmilyen szabályt nem szeg meg vele.

(#17508) CactuS válasza LucifeI2 (#17507) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem azért kérdeztem, mert szabályt tilt, tudom, hogy nem. Csak a kérdés az, hogy ez jó e a blizznek. +3-4 acc megér annyit, hogy jópáran megutálják a játékot? (Mondjuk én kiröhögtem most a shamyt, mert ABn fogta nagy büszkén LMet, a többi meg mind a mienk volt...) Legjobb az lenne, ha nem a dualboxot tiltanák, hanem a programot blokkolnák, ami lehetővé teszi, hogy egyszerre irányítsa a karikat.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17509) sasa311 válasza CactuS (#17508) üzenetére


sasa311
veterán

Aki 5boxolni tud úgy, hogy nem tudjátok likvidálni azt azért nem tudjátok, mert jól játszik (vagy aki nem tudja kiiktatni őket az béna inkább, soz, ne vedd magadra ^^).

Sok ilyen 5 boxos sámán videót és forumot olvastam, és írta, hogy kb 1 AOE fear vagy spellreflect és máris beszívta.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#17510) LucifeI2 válasza CactuS (#17508) üzenetére


LucifeI2
őstag

Azért szerintem nincs belőle annyira sok, hogy ez miatt megutáld a játékot. Én eddig összesen találkoztam 2-vel. Abból az egyik nagyon béna volt, a másik viszont megölt párszor AB-n, tényleg kicsit idegesítő volt, de nem ez miatt fogom utálni a játékot, hanem inkább az új Orgrimmar aréna miatt. :S

(#17511) CactuS válasza sasa311 (#17509) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nagyobb gond az, hogy a csapattársaim valamiért késztetést éreznek arra, hogy megöljék, és ez, ha mondjuk leköt 8-9 embert, akkor az nem túl egészséges a BG szempontjából.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17512) Sirandrish válasza Jarlaxle (#17504) üzenetére


Sirandrish
legenda

figyi ha egy lap 30K-t ér és én 10K-ért meghirdetem akkor 99% hogy 2 napon belül elviszik(tapasztalat)...és nekem még ugy is bőven megérte:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17513) sasa311 válasza CactuS (#17511) üzenetére


sasa311
veterán

A BG-kre TARDFILTER kéne, ez nem a multiboxing hibája :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#17514) LucifeI2 válasza sasa311 (#17513) üzenetére


LucifeI2
őstag

Több BG is kéne és érdekesebbek, szórakoztatóbbak. Nem hiszem el, hogy két évig 2 BG volt összesen (AV az inkább PvE insta), aztán csináltak egy harmadikat, ami gyakorlatilag az eddig meglévő 2 BG ötvözése. Arról nem is beszélve, hogy ha jobbak lennének a BG-k és kevesebb honor kéne az itemekhez (40.000 honor epic pvp trinket LOL), akkor valószínű kevesebben AFK-olnánk vagy egyáltalán nem lenne AFK játékos.

Az új BG biztos jó lesz meg minden, de miért csak 1 új BG-t csinálnak, kiegészítőnként egy BG az iszonyat kevés. :(

(#17515) CactuS válasza LucifeI2 (#17514) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jah, elég gyorsan megunhatóak, még akkor is, ha nem random teammel mész. Anno Daocban jóval több RvR terület volt (igaz,hogy nem fix létszámú), non-stop ment a balhé a várakért (amik lerombolhatóak voltak már jó pár évvel ezelőtt is), soha nem lehetett unatkozni. Itt meg :( Marad a world pvp, bár nehéz olyanokat találni, akik ott maradnak azonos létszámban. Vagy hozzák a fél guildet, vagy temetőben kelnek.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17516) -conrad-


-conrad-
addikt

WTF, felmegyek a FS!-ra és "trojan" vírus, nem engedte tovább a vírusirtóm. Másnál is van ilyen?

(#17517) Cathfaern válasza -conrad- (#17516) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nálam is/meg szól a Chrome hogy nem kéne. Szerintem valami hirdetés lehet az oldalon, vagy külső link, ami nem százas, lehet csak vakriasztás, de inkább nem kockáztatok.

(#17518) Viktor77 válasza -conrad- (#17516) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, Chrome nálam is szólt, de aztán csak továbbléptem. Írják, hogy szóltak nekik többen is, de semmit nem találtak az oldal kódjában.

FS!-ról link: [link]

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17519) bobace válasza -conrad- (#17516) üzenetére


bobace
őstag

Van bizony. Akkor már tudom hogy mi tette tönkre a 3 (!) perces új telepítésem dálután, és utána aztán le se lehetett vakarni...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#17520) Petie válasza LucifeI2 (#17510) üzenetére


Petie
veterán

én taliztam mage multiboxerrel is :)
jött fel av-n toronyba nagy tömegben. csak annyit láttam hogy dőlnek a gnóm mage-ek, mert nagyon nem tudott hozzám érni mert közel volt, ww, meg cleave, stb :)
vicces volt ^^

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#17521) bobace


bobace
őstag

Hát nem tetszenek ezek a mindennapi patchek, amit egyik nap adnak a moonkinnek, másnap elveszik... Pofám leszakad, 3 pontos Nature's Grace...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#17522) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ha a wow legelőször 32bites winre lett installálva, akkor az fog menni 64bites winen?

(#17523) CactuS válasza SzlobiG (#17522) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha az a kérdés, hogy fut-e 64bites oprendszeren, akkor igen (Nálam XP 64bit van fent). Iletve működik a gépről gépre másolás is (avagy winről winre).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17524) animatrix11


animatrix11
őstag

csá

nem tudjátok az új pöccsöt le lehet tölteni esetleg weboldalról nem csak az updaterrel? mert egész éjszakata töltöttem reggel 11ig és lejött 3% :W :W :W

jah meg egy kérdeés az ffs mindek a röviditése? :U

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#17525) animatrix11 válasza Sirandrish (#17498) üzenetére


animatrix11
őstag

Mi az a Tcg lap amugy ennyi zsét ér? :Y :F

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#17526) SzlobiG válasza CactuS (#17523) üzenetére


SzlobiG
félisten

Valóban működik a másolásos dologgal.:)

(#17527) Wolverine válasza animatrix11 (#17524) üzenetére


Wolverine
félisten

for fuck's sake :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17528) Reno7 válasza Viktor77 (#17452) üzenetére


Reno7
senior tag

Jaja azt tom,de azt nemakartam mer sokba került volna...ennyit nemér a gnome repu :DDD közben rájöttem h Gnomereganba még van egy rakat q,szal már minden fővárosban megvan az exalted :))

Ezaz :DD Bár én élvezem a healelést,nemérzem munkának. :U

A mostani sörfesztiválos mountokat hogyan tudom megvenni vagy kiváltani?Mer se a hordás se az ally-s karimmal nemjöttem rá :(

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#17529) Cathfaern válasza Reno7 (#17528) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

BRD-ben van egy spec boss, az dobja

(#17530) samfishR


samfishR
senior tag

Hello!

Melyik fontos sebzés szempontjából? (gondolok itt iylenre h stamina agility intellect stb) előre is kösz! Night elf rugóhoz kérdezem :R

(#17531) Wolverine válasza samfishR (#17530) üzenetére


Wolverine
félisten

Rugónál elsősorban az Agility és az Attack Power, sokkal kevésbé a Strength.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17532) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Végre oda került a Thunder Clap meg a Tactical Mastery ahova való remélem így is marad.:U

(#17533) Guargumi válasza samfishR (#17530) üzenetére


Guargumi
tag

agility, attack power, hit rating

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#17534) animatrix11


animatrix11
őstag

nem tudjátok az új pöccsöt le lehet tölteni esetleg weboldalról nem csak az updaterrel? mert egész éjszakata töltöttem reggel 11ig és lejött 3%

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#17535) SzlobiG válasza animatrix11 (#17534) üzenetére


SzlobiG
félisten

Minek akarod letölteni mikor még úgyse érsz vele semmit?:)

(#17536) adrian360


adrian360
őstag

Ragnaroson minden allys ilyen kotsog? egy questet nem tudok már fél órája megcsinálni, mert miközben küzdök egy-két mob-bal, jön egy-két gyerek aki beáll mögém és elkezd hátulról hentelni. Egymás után vagy négyszer nyirtak így ki. mire visszamegyek persze elunom az életem, meg a mobok is visszanőnek, és kezdhetem a tiszogatás elölről. Kezd kicsit idegesítő lenni ...

(#17537) Petie válasza adrian360 (#17536) üzenetére


Petie
veterán

reroll pve.
a pvp szerverek 95%-án ez van.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#17538) CactuS válasza Petie (#17537) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azért nem kell ennyire menekülni. PvP szerver ezzel jár (többek közt), persze azért van, ahol több az olyan ember, akiket kiskorukban nem áldottak meg 1 gyerekszobával...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17539) CactuS válasza CactuS (#17538) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bah, reggel van, a megfogalmazás nem a legjobb, de azért talán kibogozható :B

adrian360: Ha nagyon ne mhagynak béként, akkor questelj egy kicsit arrébb, vagy keress 1 azonos szintű mapot. Általában legalább 2 mapon mindig találsz a szintednek megfelelő questeket.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17540) Guargumi válasza animatrix11 (#17534) üzenetére


Guargumi
tag

torrent
lejött 3 óra alatt nekem

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#17541) mobal válasza adrian360 (#17536) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

2 karit is felhuztam BS alli oldalon. ne izgulj nem csak az allisok "kocsogok". STV pl BS -en felejtös. min 3 - 4 full s3 as 70 es boci rohangál ott egész nap.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#17542) Wolverine válasza adrian360 (#17536) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez kölcsönös, ahogy írták; és ilyenkor valóban odébb kell menni questelni, vagy belépni másik karakterrel :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17543) animatrix11 válasza SzlobiG (#17535) üzenetére


animatrix11
őstag

:F

nem ugy van hugy az új peccsel már pl jönnek az uj talentek 2-3 hét múlva pl.

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#17544) animatrix11 válasza Guargumi (#17540) üzenetére


animatrix11
őstag

megnézem :R

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#17545) Guargumi válasza animatrix11 (#17543) üzenetére


Guargumi
tag

3.0, 992 mb, egyenlőre fenn van, de még nem lehet aktiválni, gyanitom lesz még pár patch, igy akarják elkerülni, hogy 1x kelljen letölteni több giga cuccot.
http://thepiratebay.org/
innen szedtem le

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#17546) Wolverine válasza animatrix11 (#17543) üzenetére


Wolverine
félisten

De, de nincs időpontja még a 3.0-nak; leghamarabb egy hónap múlva lesz itt szvsz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17547) Viktor77 válasza Wolverine (#17546) üzenetére


Viktor77
titán

Nincs 1 hónap.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17548) SzlobiG válasza animatrix11 (#17543) üzenetére


SzlobiG
félisten

De igen, viszont még semmit nem érsz vele ha letöltöd mivel nincs aktiválva...

(#17549) animatrix11 válasza SzlobiG (#17548) üzenetére


animatrix11
őstag

igen csak ha már aktiválnák és nincs meg az a szivás :K

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#17550) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Egy rougehoz értő emberke tudna valamit tippelni, hogy muti után lesz-e élet még tőrrel? (mármint a 3.xben) Nagyon nem akarodzik a hemo+körbefutok 475x az ellen körült játszani.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.