Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17751) Nevar válasza anxius (#17749) üzenetére


Nevar
aktív tag

Ez kurvajó :DDD Ilcsi pengék :DDD

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#17752) Wolverine


Wolverine
félisten

A WoWAceUpdater meghalt - ahogy minden egyéb, a WoWAce-ről frissítő program is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17753) whitezo88


whitezo88
nagyúr

van vmi quartermaster northrenden? egyet találtam warsong holdban, az is alliance vanguardhoz ad cuccot :DDD

(#17754) steveetm válasza Wolverine (#17752) üzenetére


steveetm
őstag

Nekem tök simán fut már. Mármint csak félig, mert én WUU-t használok, de wowaceről frissít, de ezek alapján WAU-nak is mennie kéne^^

Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#17755) Wolverine válasza steveetm (#17754) üzenetére


Wolverine
félisten

Próbálj update-elni ;) A WUU és a jWU hozzáférése is blokkolva van már. Ezért halott a WAU is... Kb. szerdától fog élni a WoWAce-re is a Curse Client, addig nincs hozzáférése senki usernek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17756) steveetm válasza Wolverine (#17755) üzenetére


steveetm
őstag

Mindent updateeltem, sőt ma reggel újra megnéztem, a check is, és az update is működik tökéletesen.
Üdv.: steveetm

(#17757) Ribi


Ribi
nagyúr

Nyomulunk mint a gőzmozdony.
Anyuci iz dáun.
Kb 3 ora tiszta try után. Ez 2x 2 ora - 2x tress.
Most jöhet a káunszil tráj. Aztná reszkess Illi. Persze azert az elotte levo bossokban meg sok a szerencsefaktor, de 2-3 alkalommal le szoktak menni.

(#17758) laci666


laci666
senior tag

Nekem most ez a Blizzard Downloder egy 2,62GB-os wow 2.4.3-to-3.0.1-etupdatel,de ez mi a rák. :U
Már le szedet 1x1GB meg pár megát.
Remélem ez valami grafikai tuning mert azért nem vágtam egy hátast a grafikától,mondjuk itt nem is az a lényeg de akkor is.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#17759) CactuS válasza laci666 (#17758) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hm? Nekem még mindig csak azt a 992megás filet nézi csak, ami már egy ideje letölthető.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17760) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Más kérdés: Akkor is lehet multiboxozni, ha az accountok nem egy néven vannak? (Konrétan arra gondoltam, hogy egy nemrég kezdett kiskarit kicsit megtámogatnék egy 70essel :B) Baj nem lehet belőle, ugye?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17761) MCGaiwer válasza Ribi (#17757) üzenetére


MCGaiwer
addikt

azért a minimum szintet üsd már meg ha postolsz!! ez nem 13 évesek fóruma...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#17762) MCGaiwer válasza CactuS (#17760) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#17763) Expendable válasza laci666 (#17758) üzenetére


Expendable
aktív tag

Még nem olvastam tőled olyat hogy tetszene a játék, de mégis játszol vele ezerrel :)

(#17764) LucifeI2 válasza laci666 (#17758) üzenetére


LucifeI2
őstag

Kiegészítő előtti patch. Az összes classnak új talentjei lesznek és lesz egy új szakma, új arénák, fodrász, hunter pet változások és 60-70-hez kevesebb XP kell majd. Valamint grafikai updatet is tartalmaz, ha jól emlékszem, de ebben nem vagyok biztos.

(#17765) laci666 válasza Expendable (#17763) üzenetére


laci666
senior tag

Még csak izlelgetem :)
Meg már ha kifízettem a játékot azt az 1 honapot végig játszom és utána lesz ami lesz.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#17766) Expendable válasza laci666 (#17765) üzenetére


Expendable
aktív tag

Milyen karaktert és hol indítottál?

(#17767) CactuS válasza LucifeI2 (#17764) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát a PTRen kevesebb FPSem volt, amit észrevettem az az árnyékok (Végre nem a doom1es szürke kör az egész), illetve mintha kicsit más lett volna a képe, de lehet ez csak ilyen placebo :B

Más kérdés: Ha már dualboxozok: instában gyorsabb felhúzni egy karit, vagy a questeket csináljam neki a nagykarival? (insta nyilván kényelmesebb, de kérdés melyik a gyorsabb)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17768) LucifeI2 válasza CactuS (#17767) üzenetére


LucifeI2
őstag

#17760 Én is csináltam már többször is, nekem még nem volt belőle bajom.

Kétlem, hogy gyorsabb lenne. De úgy a legegyszerűbb, ha megnézed questeléssel mennyi XP-t szedsz össze egy óra alatt és mennyit szedsz össze instázással.

Amúgy szerintem ez nem dualbox, mert egy gépen játszol nem kettőn és egyszerre csak egy karaktert irányítasz. :P

[ Szerkesztve ]

(#17769) CactuS válasza LucifeI2 (#17768) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jó meglátás :) Mondjuk van valami account sharing megkötése a blizznek, ha jól emlékszem, de az azért a világ röheje lenne, ha kiraknának, mert 1 ismerős fizetett accjával húzom a sajátomat... (Főleg, hogy az 5xshamy meg rendben van, meg aztán az adatokat is hatalmas energia átírni)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17770) Petie válasza CactuS (#17769) üzenetére


Petie
veterán

ne parázz :D én is rengetegszer húztam így karit. és van ismerős aki nagy iparban csinálja ezt és pénzért húz karikat. semmi baja nincs belőle.

szerk: én mondjuk főleg cuccokért vittem le kis karit nagy karival, hogy könnyebb legyen q-elés. questhelper addon nagyon sokat tud segíteni q-elés terén. én már csak azzal mászkálok.

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#17771) LucifeI2 válasza Petie (#17770) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én Joana's guideot használok. :P

(#17772) laci666 válasza Expendable (#17766) üzenetére


laci666
senior tag

Azjol-Nerub szerveren vagyok egy Night elf Hunter csajjal.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#17773) Ribi válasza MCGaiwer (#17761) üzenetére


Ribi
nagyúr

Na neked meg mi a **** bajod van ? Megjött a havi ?
Mégis mi a bajod a postommal?
Amugy a 13 évvel meg nem magadból kellene kiindulni...

(#17774) Expendable válasza Petie (#17770) üzenetére


Expendable
aktív tag

na azokat az embereket se tudom megérteni akik fizetnek ilyenért...powerlevel..pff.

(#17775) Expendable válasza laci666 (#17772) üzenetére


Expendable
aktív tag

Az nem rossz, hunterrel gyorsan lehet fejlődni. (csak Dunát lehet rekeszteni, annyi van belőlük) 70-en én is abbahagytam vele, mert nem nagyon kellettem sehova :(

[ Szerkesztve ]

(#17776) laci666 válasza Expendable (#17775) üzenetére


laci666
senior tag

akkor mivel legyek ami jól használható?

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#17777) Petie válasza Expendable (#17774) üzenetére


Petie
veterán

akinek nincs ideje, de van pénze, és nem akar szívni az fizet :)
majd ha az 5. 6. karit húzod fel, akkor kicsit már monoton :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#17778) Petie válasza laci666 (#17776) üzenetére


Petie
veterán

szervere válogatja hogy mire van szükség, és miből van sok.
skilles healer/tank mindig kell.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#17781) LucifeI2 válasza laci666 (#17776) üzenetére


LucifeI2
őstag

Kb. 3 éve én is itt PH-n kérdeztem meg, hogy mivel játszak. Nekem a rugó tetszett a legjobban, de rábeszéltek a papra. Azóta is bánom, hogy nem rugó volt az első karakterem. :DDD Szerintem azzal játsz ami tetszik, ne azzal ami raidre kell. Különben meg sok hunter van, de kevés a jó hunter.

(#17782) Petie válasza LucifeI2 (#17781) üzenetére


Petie
veterán

én mikor beta volt a wow druidoztam, nagyon megfogott az alakváltás meg ilyesmi, utána mégis mage lett a mainem :D
aztán most meg reroll horda és tauren warrior :P

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#17783) MCGaiwer válasza Ribi (#17773) üzenetére


MCGaiwer
addikt

olyan tipikus **** vagy... meg kiszámítható

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#17784) Ribi válasza MCGaiwer (#17783) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ha nincs értelmes mondanivalód inkább ne irkálj...

Tudja valaki, hogy mikorra várható a patch aktiválása ?

(#17785) Petie válasza Ribi (#17784) üzenetére


Petie
veterán

remélem nem holnap. még le kéne jönnie :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#17786) LucifeI2 válasza Ribi (#17784) üzenetére


LucifeI2
őstag

Még a Blizzardosok se tudják. :DDD

(#17787) Expendable


Expendable
aktív tag

Hát igen...tank és healer amiből mindig hiány van (Bloodscalp alli).

(#17788) Petie válasza Expendable (#17787) üzenetére


Petie
veterán

mi a neved ott? oO

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#17789) Expendable válasza LucifeI2 (#17781) üzenetére


Expendable
aktív tag

Lehet hogy így van, de mikor mondtam hogy MM hunter (nekem ez tetszik) sokan húzták a szájukat.

(#17790) Expendable válasza laci666 (#17776) üzenetére


Expendable
aktív tag

Jó a hunter, csak a csapdázást gyakorold be rendesen.

(#17791) Expendable válasza Petie (#17788) üzenetére


Expendable
aktív tag

A hunter...egyelőre jegelve:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Yhami

A mostani meg folyamatban:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Szirenke

(#17792) laci666 válasza Expendable (#17790) üzenetére


laci666
senior tag

Csapdázás.. még ott nem tartok :)

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#17793) Wolverine válasza steveetm (#17756) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor Kaeltenék valamit még nem tiltottak le :DDD Nekem a jWoWUpdater kb. 24 órája nem talál semmilyen frissítést.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17794) DebilEvil válasza Ribi (#17784) üzenetére


DebilEvil
tag

Ha nem privi.hu-nak nezned ezt a forumot, akkor talan nem kapnal ilyen hozzaszolas(oka)t.

(#17795) sasa311 válasza DebilEvil (#17794) üzenetére


sasa311
veterán

De most miért? :( :O

Az Illcsi penge olyan cukiiiiiiii ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#17796) Nevar válasza DebilEvil (#17794) üzenetére


Nevar
aktív tag

Mi a bajcsi a privcsi huval?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#17797) nak0n


nak0n
aktív tag

Volt nekem régen valamikor egy addonom, ami ezt tudta, hogy ha ráálltam a kurzorral egy itemre a táskámban/questrewardoknál, akkor a felugró kis ablakban, amiben a cucc neve van, kiírta azt is, hányasával stackelődik, és hogy mennyiért lehet eladni/megvenni. Van valakinek ötlete, mi volt ez az addon? Vagy van még hasonló? Mert a nevét sajna elfelejtettem.

(#17798) Wolverine válasza nak0n (#17797) üzenetére


Wolverine
félisten

Rengeteg ilyen addon van, én személy szerint a Mendeleevet használom.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17799) mobal válasza nak0n (#17797) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

auctioneer packba van ilyen addon. ah scannel frissiti is.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#17800) mobal válasza Expendable (#17787) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

nekem az is meg ez is van :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.