Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) pooshi válasza anulu (#95) üzenetére


pooshi
tag

En mar vagy 1 honapja exalted. Soha sem voltam loot kozpontu, igy azt sem tudom Karazhanban melyik bossbol mi eshetne nekem, egyszeruen unalmas mar. Nem azt mondom, hogy robogjunk mint egy gyorsvonat, de azert szeretem latni az uj tartalmakat is.

(#102) whitezo88


whitezo88
nagyúr

BG repunál mik az előnyök? tegnap lettem csak friendly AB-nál és kaptam egy szeretetcsomagot :)
supply csávónál nem láttam változást vagy repu függő cuccokat.
(be akarok keményíteni AB-n, mert kell az epixx vállas - a sethez kellő öv meg a csimma megvan már - meg nem lenne rossz a bot sem, de az majdnem 2x annyi honor.)

[Szerkesztve]

(#103) Dizson válasza anulu (#97) üzenetére


Dizson
tag

Igen, ragnarosson tényleg alszik a nép. Inkább bg-t nyomják. (sajnos) A guildbol mostanában 20-30 player van fent, elég siralmas a helyzet. :U
Nálunk az alliance sokkal jobban nyomja a raideket. Meg most felkéne fedeznünk új instákat... Majd csak lesz valami :)

[Szerkesztve]

(#104) Polacheck válasza Dizson (#103) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Melyik guildben vagy? Horda vagy ally?

less qq more pewpew!

(#105) steveetm válasza whitezo88 (#102) üzenetére


steveetm
őstag

már semmi, ha mindhárommal exalted vagy, kapsz egy külön rangot.
Az a bot meg már felejtős, hülyeség kiváltani.
Üdv.: steveetm

(#106) Dizson válasza Polacheck (#104) üzenetére


Dizson
tag

Hordás vagyok. És a Csürhe Bandában.

( nekem mostmár jo a sima pvp sett azzal is megvagyok )

[Szerkesztve]

(#107) ciao


ciao
senior tag

az eu oldalon fenn vannak a D3, 70es PVP, és gladiátor szettek ''csak'' kicsit bugos a pap gladiátor szett bónusz a blink!!! CD-jét csökkenti és a druidának van caR formája is... remélem valami brutál 4 kerék hajtású terepjáró lesz, lol hogy merik ezt így kitenni?!

[Szerkesztve]

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#108) Polacheck válasza steveetm (#105) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ezt nem is tudtam.

Milyen rangot ad?

less qq more pewpew!

(#109) Messa válasza ciao (#107) üzenetére


Messa
tag

remélem valami brutál 4 kerék hajtású terepjáró lesz :Y :DDD

Time is the fire in which you'll burn.

(#110) whitezo88 válasza steveetm (#105) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem is veszem meg mert rájötem hogy a vállasnál a sethez az 58as csizma és öv kell...

(#111) Dizson


Dizson
tag

Egyébként ha megvan a flying Form, (druid) Akkor az lassabb mint egy fly mount? Csak azért
mert olcsobb meg a travel formnál is így van h. lassabb.

(#112) Wolverine válasza Dizson (#111) üzenetére


Wolverine
félisten

Ugyanolyan gyors, mint a sima repülő hátas. És sokkal gyorsabb így utazni, mint epic mounton :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#113) Dizson válasza Wolverine (#112) üzenetére


Dizson
tag

Ok, és mennyibe is kerül? :D

(#114) Wolverine válasza Dizson (#113) üzenetére


Wolverine
félisten

8g :DDD És kapod a 225-ös skillt is. 2.1-től pedig lesz quest az epic madárért, ami az epic flying mountokkal azonos sebességű lesz; de ki kell pengetni az 5k aranyat a 300-as skillért előbb.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#115) whitezo88 válasza Wolverine (#114) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ugye locknak is lesz repülő mountja olcsón? ;]

(#116) Wolverine válasza whitezo88 (#115) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem :P Legalábbis a jelen állás szerint. 800g a 225-ös skill és 5k a 300-as ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#117) anulu válasza whitezo88 (#115) üzenetére


anulu
félisten

wtb pala mount! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#118) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Doom Lord Kazzak dooown :)) (Server 2nd)

[Szerkesztve]

(#119) anulu válasza Darth_Revan (#118) üzenetére


anulu
félisten

gratta! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#120) steveetm válasza Polacheck (#108) üzenetére


steveetm
őstag

hordánál talán conquerer, allynál fogalmam sincs. ha Meg tök hülyeséget mondtam bocs, csak korán van még^^ (De tuti valami c betüs a hordás)

Egyébként aréna szezon elsői is fognak kapni külön rangot a köv szezon végéig.

Üdv.: steveetm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.