Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96251) T. I. válasza T. I. (#96250) üzenetére


T. I.
senior tag

Bakker, elfelejtettem, wp 8.1-es (denim) teló.

(#96252) k-adi válasza T. I. (#96250) üzenetére


k-adi
nagyúr

droid help? nono :N

(#96253) kutyek válasza T. I. (#96250) üzenetére


kutyek
senior tag

MS accountot simán felveheted Exchange activesync account-ként bármely androidos telón, célszerűen a gyári levelező kliensben (nem muszáj migrálni). Én így csinálom az első naptól kezdve, amióta 1020-ról váltottam. Kontaktjaim, naptáram azóta is MS account alatt vannak. Bónusz, hogy stabilabban kezeli, mint anno a WP :(

(#96254) T. I. válasza kutyek (#96253) üzenetére


T. I.
senior tag

Köszi, de az alap problémám az, hogy a 1020-on vannak névjegyek, amik egyik fiókban sem jelennek meg, hiába pipálom be a fiók beállításainál a névjegyek szinkronizálását, és látszólag 1-2 mp-ig dolgozik is, de PC-n nézve semmi nem jelenik meg.

(#96255) kutyek válasza T. I. (#96254) üzenetére


kutyek
senior tag

Ja bocs, az gáz. Ilyesmire gondoltam az utolsó mondattal, de nem hittem volna, hogy ilyen cudar a helyzet...

(#96256) T. I. válasza kutyek (#96255) üzenetére


T. I.
senior tag

Cudar volt pedig... nem is értem... szívtam, mint a symbiannál.
Viszont ha más is ilyen slamasztikába kerülne:
1. Contacts backup nevű ingyenes app letöltése
2. Appon belül email cím megadása, ahova a kontaktok kerülnek.
3. A megkapott kontaktokat egy xls fájl tartalmazza.
4. Csv sablon letöltése (google kereső)
5. Az xls fájl két oszlopa - teljes név és telefonszám átmásolása a csv sablon vonatkozó oszlopába (pl. last name, mobile phone)
6. Google címtár (régi verzió kell) névjegyek importálása csv fájlból. éééés Voila :)
Agyrém ez az egész... Nokia, Microsoft, Live, Outlook.com, outlook.hu accountok sora, aztán egyikben sincs semmi. Maradt a brute force technológia. ;-)

(#96257) onlineair


onlineair
tag

APPX4FUN - ról leszedett alkalmazások mi alapján működnek vagy sem ha megvan minden a futtatáshoz? Van pl a QuizUp alkalmazás, store-ban jelenleg nem vásárolható meg de fent van, némely telefonban gyárilag fent van, működik. Viszont erről az oldalról leszedve egyik verzió sem működik több készüléken próbálva, még úgy sem hogy régebbi verziót leszedve és a store felismeri és automatikusan frissíti. De ott a NesboxEmulator, ez a Store-ban nincs, talán nem is volt soha, azután jelent meg hogy az összes emulator app eltűnt az áruházból, ennek ellenére gond nélkül feltelepül, és el is indul.

szerk: Illetve hogy lehet egy San Andreas (fizetős) app a toplistás letöltésekben szintén Appx4fun-on, vagy éppen a Prune (szintén fizetős) amikor ezek ugyan feltehetőek a telefonra ha nincs megvéve, de elindulni nem fognak éppen emiatt. Vagy van erre is megoldás? De ez már kissé warez téma...

[ Szerkesztve ]

(#96258) betegphiu


betegphiu
senior tag

Sziasztok.

Olyan kérdésem van, hogy van-e windows phone-hoz okosóra ?
Nem kéne csúcsszuper, az időt mutassa, megvalap funkciók működjenek rajta.
Köszönöm.

(#96259) univerzita válasza betegphiu (#96258) üzenetére


univerzita
addikt

A Miband2 lehet használni Windows -al van aplikáció hozzá. Ébresztő,lépés számoló,stb.A aplikáció neve Windows stórba Bind Mi Band.

[ Szerkesztve ]

(#96260) spiderpig820 válasza univerzita (#96259) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Én is ezt használtam, bár nem okosóra, csak okos karkötő, azt hiszem.
Korábban mintha a mykronozt írta volna valaki valamelyik wp-s fórumban.

4B

(#96261) betegphiu


betegphiu
senior tag

Köszönöm.

(#96262) hdtomi válasza betegphiu (#96258) üzenetére


hdtomi
senior tag

Én is Mi Band 2-t használok, a Bind Mi Band app mellett van a Notify Mi Band, az értesít dolgokról.
Fitbit cuccaihoz is van windows-os app.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#96263) Joker88 válasza spiderpig820 (#96260) üzenetére


Joker88
őstag

így igaz.. Zewatch3-at használtam régebben..
[link]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#96264) metal 17


metal 17
csendes tag

Helló!

Twitterem a tegnapi nap folyamán eltűnt, majd egy másik verzió jelent meg, amiben nem lehet se fordítani, se másolni. Eredeti verziót nem találom az áruházban. Történt valami változás? Köszi

(#96265) Spet válasza metal 17 (#96264) üzenetére


Spet
addikt

Igen történt fejlesztés a Twitter-nél. Elméletileg jövő hétre kellene jönnie a mobil verzióhoz egy frissítésnek (ahogy ismerjük MS dolgot ez kétséges), és akkor kiderül, hogy működni fog-e még egyszer.

MS Store vélemények szerint viszont érdemesebb a Twitter-t böngészőből, mobil oldal megnyitásával használni.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#96266) zolee001


zolee001
őstag

Üdv
Volt most update a rendszerhez?

(#96267) Spet válasza zolee001 (#96266) üzenetére


Spet
addikt

Nem. Minden hónap második szerdai napján szokott érkezni (vagy elcsúszva csütörtökre).

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#96268) zolee001 válasza Spet (#96267) üzenetére


zolee001
őstag

köszi

(#96269) metal 17 válasza Spet (#96265) üzenetére


metal 17
csendes tag

Köszi.Akkor várjuk a jövő heti frissítést.

(#96270) Vegha


Vegha
senior tag

Van arra lehetőség, hogy egyszerre több Skype accounttal legyek belepve a telefonon a Skype-pal ?

(#96271) ΞΔGLΞ válasza Vegha (#96270) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nincs.

(#96272) ElGatto


ElGatto
aktív tag

Sziasztok!

Eddig egy Lumia 640 - es telóról használtam a BOX - alkalmazását ami egyszer csak nem működött.
Gondoltam újratelepítem, de sajnos eltűnt a Microsoft áruházból.
Nem tudjátok van, vagy lesz helyette valami más alkalmazás vagy van esetleg olyan egyéb alkalmazás ami kezeli a sima BOX fiókot?

Köszi!

(#96273) hroberto válasza ElGatto (#96272) üzenetére


hroberto
veterán

Sajnos a mobil Windows rendszer halott, és az alkalmazások is szép lassan eltűnnek. Új alkalmazásokban ne reménykedj!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#96274) zolee001 válasza ElGatto (#96272) üzenetére


zolee001
őstag

Total Commander,alapol kezeli az összes cloud tárhelyet alapbol

(#96275) ElGatto válasza zolee001 (#96274) üzenetére


ElGatto
aktív tag

Köszi srácok, akkor megnézem TC van - e működő erre a telóra.

(#96276) ElGatto válasza zolee001 (#96274) üzenetére


ElGatto
aktív tag

hi, nem lett jó sajna a sima BOX - ot nem viszi. :(

(#96277) tottiiii


tottiiii
tag

sziasztok!Ma sokadjára is megviccelt a sony xperiám, és elgondolkoztam,hogy visszatérek a jó öreg wphez..van egy 925ösöm, és csak a messengerre lenne szükségem hogy menjen. Tudom valahogy wp10re frissíteni vagy valami alternatív megoldás?(ha nicns más akkor veszek egy 930at) :D

(#96278) Spet válasza tottiiii (#96277) üzenetére


Spet
addikt

Kis rövid olvasmány, hogyan tudod megoldani.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#96279) zolee001 válasza ElGatto (#96276) üzenetére


zolee001
őstag

van benne webdaw,vmikor támogatta a boxdeh most mi a helyzet azt nemtom

(#96280) bcl


bcl
senior tag

Sziasztok!

Az Outlook-ban tényleg nincs "Továbbküldés" (Forward), vagy csak én vagyok nagyon vak...? :)

(#96281) Spet válasza bcl (#96280) üzenetére


Spet
addikt

Hülyén működik de van: nyisd meg az érintett e-mail pöccints a válasz gombra, és majd feljönnek menüben az alábbi lehetőségek: válasz, válasz mindenkinek, illetve a továbbítás.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#96282) Spet


Spet
addikt

Tölthető az e havi frissítés (úgy tűnik délig volt valami gubanc a rendszerrel).

Lista nincs mit tartalmaz csak, hogy biztonsági frissítéseket.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#96283) bcl válasza Spet (#96281) üzenetére


bcl
senior tag

Anyám... :W

Szeptemberig használtam másfél évig 950/XL-t, és már nem emlékeztem rá. Anyunak próbáltam távvezérléssel elmagyarázni, de nem csodálom, hogy nem találta...

Köszi!

(#96284) egykori válasza Spet (#96282) üzenetére


egykori
őstag

Igaz, hogy csak ~20 órája frissült nálam, de semmi változást nem érzékelek. Már az is öröm, ha nem romlik az állapota. Bár eddig nem panaszkodhatok, teszi a dolgát, ahogy kell. :)

(#96285) Vegha válasza bcl (#96283) üzenetére


Vegha
senior tag

Nem ritkán előfordul hogy sem továbbítani, sem fwd-olni nem lehet egy levelet. Egyszerűen nem rakja oda azt az ikont. Úgy emlékszem az Elkuldott uzeneteknel szokott ezzel szopatni időnként.

(#96286) zolee001 válasza Spet (#96282) üzenetére


zolee001
őstag

Milyen készülékre ill op rendszerre mert nekem nincs update csak a wp10 enterprisenak irja h van

[ Szerkesztve ]

(#96287) Spet válasza zolee001 (#96286) üzenetére


Spet
addikt

Lumia 950, Windows Mobile 10.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#96288) zolee001 válasza Spet (#96287) üzenetére


zolee001
őstag

Köszi
nekem nem telepiti,ez van

(#96289) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

950 XL ma csontra fagyott, mikor BT-on kapcsolódni akartam OBD-re. (car scanner).
Ki kellett venni az aksit, annyira nem tudott mit kezdeni magával, meg forró is volt eléggé, ami nem jellemző rá.
Talán a legújabb frankó frissítés "erős" volt neki. Utána jó lett, bár mintha jobba merülne...

(#96290) betegphiu válasza ΞΔGLΞ (#96289) üzenetére


betegphiu
senior tag

Nekem is megfagyott ma a 950.
Pedig csak a jófogást nézegettem. Először akadozni kezdett, aztán lefőtt a kv..
Ilyet még nem tapasztaltam egyik lumián sem :/
Jó kis update volt ez.
Lehet az,hogy most a kamera környékén jobban melegszik mint eddig ?
Vagy csak én nem figyeltem azt a részét a hátlapnak..
Akksit szívja,mint állat. 4 óra böngészés, 30fotó és töltenem is kell.

(#96291) Spet válasza betegphiu (#96290) üzenetére


Spet
addikt

Nálam tegnap este összeomlott szintén: értesítő sávot csak lezárt képernyő esetén lehetett lehúzni, illetve az edge is érdekes anomáliákat produkált.

Többszöri újraindításra, kikapcsolásra sem állt helyre. Már majdnem HR-t csináltam, mire eszembe jutott mi lenne, ha az aksit lemeríteném. Érdekes módon 5%-nál újra életre kelt az értesítő illetve az edge, így a hiba elhárult. Ellenben takarékos üzemmód értesítés sem jelent meg.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#96292) Cane válasza Spet (#96291) üzenetére


Cane
őstag

Így vezetik át az itt maradt felhasználókat droid platformra. 😀

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#96293) kpal


kpal
veterán

Vagy egy problémám ,a minap feldobta az egyik 1520am hogy van frissítés rá nyomtam de az aksi nem bírta ki most elkezd fogaskerekezni max 1 percig úgy hogy töltőn van ,de mindig újra indul túl hamar leszívja az aksit a töltő meg biztos nem nyom alá annyi kraftot :( Valami megoldás van erre úgy hogy ne kelljen régebbi rendszert feldobni.

(A másik telefon ami szintén 1520 simán frissült,kb 1nap eltéréssel dobta fel mindig az egyik telefon a frissítést,biztos más régióból van )

[ Szerkesztve ]

(#96294) ΞΔGLΞ válasza Cane (#96292) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én csak morbid kíváncsiságból használom régóta a rendszert, vagy mi a fostalicskának nevezhető ezt a ganét, egyszerűen jobbat nem tudok írni rá.
De látom és érzékelem, hogy teljesen jó úton haladnak a w10 teljes kinyírása felé...A 8.1 meg (már ami még működik rajta) 640 XL-en teljesen jó, ha lehetne feldobnám azt is a 950XL-re...

(#96295) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Van egy kolegámnak Microsoft Lumia 525 telója és sehogy sem jön be a videa.hu oldalon egy film sem:

Milyen beállítással lehetne megnyitni a videót? :R
...esetleg egy topikot tudnátok ami ezzel foglalkozik?
Köszönöm! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#96296) Spet válasza makoss (#96295) üzenetére


Spet
addikt

Nagy eséllyel a 8.1 alatt működő Internet Explorer-t már nem támogatja a rendszerük.

3 lehetséges lehetősége van:
- letölt valami böngészőt (pl Surfy-t), és teszteli, hogy azon megy-e, ha igen öröm-boldogság,
- ha nem és szereti a rendszert, akkor vesz egy W10M rendszerrel kijött telefont (lumia 650, 950), és átköltözik arra, és használja, mert ott működik a videó lejátszás (teszteltem),
- vagy átvált androidra vagy IOS-re.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#96297) makoss válasza Spet (#96296) üzenetére


makoss
addikt

Köszi! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#96298) Vtwo válasza makoss (#96295) üzenetére


Vtwo
senior tag

8.1 alatt nekem simán mennek a videa.hu videók (Explorer-en is).
Ott valami gubanc lehet a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#96299) samu2062 válasza kpal (#96293) üzenetére


samu2062
aktív tag

Hogy lehet,hogy nem bírta ki?
Elvileg 40% töltöttség alatt nem áll neki frissíteni,hanem figyelmeztet,hogy töltsd föl.
Ha meg 40 % fölött volt,akkor meg egész egyszerűen ki kellett volna bírnia.

[ Szerkesztve ]

(#96300) betegphiu válasza kpal (#96293) üzenetére


betegphiu
senior tag

Hát akkor fogd meg a másiknak az akksiját és rakd át feltöltve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.