Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96651) Khaal válasza germinator66 (#96650) üzenetére


Khaal
őstag

Rendszer>értesítéseknél be van pipálva hogy lezárt telefonon is megjelenjenek az értesítések?

(#96652) Croft-21


Croft-21
őstag

Hali!
Szeretném eladni Lumia 735 telefonomat, új teló vásárlás miatt. Eladás előtt csak annyi a teendőm, hogy a telefont alaphelyzetbe állítom? Gépház - Rendszer - Névjegy - Telefon alaphelyzetbe állítása?
Illetve a telefonon lévő rengeteg kép is törlődik, vagy azokat manuálisan kell törölni?

(#96653) Sztyepadzso válasza Croft-21 (#96652) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Az alaphelyzetbe állítás töröl mindent, kivéve a telepített rendszerfrissítéseket, azaz egy töküres, de az eddig megjelent és telepített frissítésekkel rendelkező telefont kapsz.

(#96654) germinator66 válasza Khaal (#96651) üzenetére


germinator66
aktív tag

Igen!

(#96655) Cane


Cane
őstag

Tegnap éjjel frissített. Egyelőre semmi extra.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#96656) w.miki


w.miki
veterán

Lumia 520 RM-914 okos telefonról szeretném lementeni a névjegyeket. Majd áttenni gmail fiókba. Tudnátok pár tippet adni, hogyan csináljam?
A helyzetet nehezíti, hogy törött az érintőpanel, így nem veszi az érintést.
Ezért első körben valami PC alkalmazással próbálkoznék.
A Windows Phone win7-es verziója látja is a telefont.
De csak a képeket, és videókat tudom átmásolni vele a névjegyeket nem.
Van esetleg valami másik program, amivel elérném a névjegyeket is?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#96657) spiderpig820 válasza w.miki (#96656) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Nem volt beállítva a felhőbe mentés?

4B

(#96658) w.miki válasza spiderpig820 (#96657) üzenetére


w.miki
veterán

Nem hiszem. De nem tudom megnézni, mert nem veszi az érintést. De ha be is volt, úgysem emlékeznek a jelszóra :(
Más megoldás kell.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#96659) zolee001 válasza w.miki (#96656) üzenetére


zolee001
őstag

Project my screen app-ra keress rá,telepited a pc re és ott látod a telefonod kezelöfelületét és egér /bill-el tudod vezérelni

(#96660) w.miki válasza zolee001 (#96659) üzenetére


w.miki
veterán

nem működik, nem látja a telefont, nem mutat semmit :(
van esetleg valami más program, amivel le lehetne menteni a számokat a telefonról?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#96661) zolee001 válasza w.miki (#96660) üzenetére


zolee001
őstag

Próbáld usb 2 porton,ha az nincs akkor egy sima usb hosszabbitó kábel is megteszi

(#96662) zsoltzsolt válasza w.miki (#96660) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

PC-n, netes felület - Outlook -, elfelejtett jelszó, újat kreálni, belépni, kapcsolatokat menteni?

(#96663) w.miki válasza zolee001 (#96661) üzenetére


w.miki
veterán

nem megy sajnos, így se látja a telót :( Más program gondolom nincs erre :(
(#96662) zsoltzsolt: ez se megy. A fiók nevet sem tudják, én meg érintés nélkül nem tudom megnézni.
Bár a törött érintőpanel a jobb felső sarokban érzékel 2*1 cm-ny területen, de az nem elég :(

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#96664) Chuck Norris válasza w.miki (#96663) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Ha megér a mutatvány 1000Ft-ot akkor nézz körül az aprón. Kijelző kicserél és még a telefont is tudod tovább használni.

(#96665) w.miki válasza Chuck Norris (#96664) üzenetére


w.miki
veterán

megérne annyit.
Csak az érintőt kellene cserélni, vagy az egész kijelzőt? Házilag egy kezdő is meg tudja csinálni, vagy tudtok ajánlani egy olcsó, de megbízható szervizest?
Ha kicserélték, utána hogyan mentsük le a számokat?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#96666) pubos


pubos
tag

helló.Létezik ezekre a masinákra képernyő zároló program?Mindegy mennyire gagyi.Gyerkőcnek kellene.
Köszi.

Valami ilyesmire gondoltam.

(#96667) chipesz válasza pubos (#96666) üzenetére


chipesz
őstag

Szia, nincs ilyen.
Kizárólag a számos PIN megoldás van.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#96668) Khaal válasza pubos (#96666) üzenetére


Khaal
őstag

https://www.microsoft.com/hu-hu/p/private-lite/9wzdncrfhwxz?rtc=1&activetab=pivot:reviewstab

Nem próbáltam, szóval lehet semmire se jó.
Beépített pin kódos megoldás nem jó?

[ Szerkesztve ]

(#96669) chipesz válasza Khaal (#96668) üzenetére


chipesz
őstag

Ez nem fog működni. Nincs ilyen Windows 10 Mobile-ra. Nincsenek ilyen apphoz szükséges API-k. Wp 8 idejében volt egy Live Lockscreen Beta nevű app a Microsoft által, abban voltak extra feloldó képernyők, azon API-ra volt is próbálkozás ilyen kötögetős zárképernyőre, de végül ez az egész feledésbe merült, az MS nem tette nyílttá az API-t, így nem lett belőle semmi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#96670) Router


Router
őstag

Sziasztok!

8.1-re tudok-e már nem hivatalos appokat tölteni? (kábellel) Konkrétan a shazamra gondolok mert a régi telepítő még megtalálható a neten és akinek még fent van működik is, amíg nem kell factory reset. Régebben olvastam valami leírást ahol részletesen le volt írva, hogy miket és hogyan kell letölteni/telepíteni a nem hivatalosa appok felrakásához de sajnos már nem találom.

A segítséget előre is nagyon köszönöm! :R

www.reballing.hu/forum

(#96671) chipesz válasza Router (#96670) üzenetére


chipesz
őstag

Szia!

Ezzel a módszerrel próbáld meg.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#96672) pubos válasza chipesz (#96669) üzenetére


pubos
tag

Köszi nektek.Gyerkőc szerette volna a telojára.De ha nem megy hát nem.Még egyszer köszi. :R

(#96673) fesii


fesii
aktív tag

Sziasztok
Lumia 625 van a kezemben. Látom jött ki valamilyen frissítés. Feltudom még ezt is telepíteni vagy már esélytelen.? Utolsó par hsz-t elolvastam de gondolom régebben jött ki a frissítés .

(#96674) zsoltzsolt válasza fesii (#96673) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem leszel vele előrébb, ha fel is rakod. Funkciók maradnak, rrendszer marad, használhatóság marad.
Használd, amíg tudod.

(#96675) janeszgol


janeszgol
félisten

Lassan kimúlik az alkalmazásbolt a 8.x-es Windowsokon .

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#96676) Francia91 válasza janeszgol (#96675) üzenetére


Francia91
veterán

Tegnap délután olvastam én is, csak az Origo.hu tálalásában
Most lett volna lehetőségem készüléket cserélni kedvezményesen (Lumia 950-esem van), de amelyik telefon kamerája a 950-es szintjén van, az 200k feletti cucc... Huawei P9-es meg már nincs készleten. Valamint tepsi sem kell, ez az 5,2" pont jó méret. De nem sietek a cserével, alapvetően elégedett vagyok a 950-essel, egyedül az akku kezd gyengülni, de még az sem vészes mértékben.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#96677) A Zéé válasza Francia91 (#96676) üzenetére


A Zéé
addikt

lassan rákényszerülök majd a cserére én is, pedig még mindig tetszik az L650, csak a múltkor a navi hagyott cserben, mostanában rendszeresen kilép a kamera, és a galéria app is, illetve valamiért a 6tag se enged már belépni (pedig az az app jobban tetszik, mint az instagram, ami meg képet nem bír mostanában feltölteni)
Majd kap egy wdrt-t (eddig még nem kellett), aztán az hátha helyre teszi egy időre.

Just a simple Lineman...

(#96679) Francia91 válasza #32839680 (#96678) üzenetére


Francia91
veterán

P10-es sincs a Telekomnak készleten, az is kifogyott
P20 Pro nem izgat, mobil fotós topikban volt rengeteg fotó azzal a telefonnal, a jpg algoritmus brutális módon mossa a részleteket, a Lumia 950-esem részletgazdagabb képeket csinál kisebb felbontás mellett, és a részletek sincsenek agyonmosva. Akkor már inkább egy P9 vagy P10-es.
Komolyabb (mobil)fotózásra pedig van egy 64 GB-os Lumia 1020-asom. De ha váltok, akkor legalább a Lumia 950-es szintjét elvárom, hogy hozza az utód. Ár/érték arányban pedig a P9/P10 a potenciális lehetőség

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#96681) w.miki válasza Francia91 (#96679) üzenetére


w.miki
veterán

S7/S8 nem jön szóba? Én kis droidos telót keresek, de olyan meg nincs.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#96682) Francia91 válasza w.miki (#96681) üzenetére


Francia91
veterán

Az S7-nek utánaolvasok, kijelzőméret és kamera alapján nem tűnik rossznak. De annyira nem sietem el a váltást, amíg jó a 950-es

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#96683) Sanyi52


Sanyi52
tag

Sziasztok! LUMIA 535 érintőpanelt akarok cserélni, az új már úton van.
Csinált már valaki ilyet? Csak azt szeretném megkérdezni, hogy milyen ragasztót használjak?
Előre is megköszönném a segítséget!

(#96684) zsoltzsolt válasza Sanyi52 (#96683) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Picit és puhát :D

(#96685) chipesz válasza zsoltzsolt (#96684) üzenetére


chipesz
őstag

Hú. 😂

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#96686) Sanyi52 válasza zsoltzsolt (#96684) üzenetére


Sanyi52
tag

Akkor szerintem a Palmafix-re gondolsz.

(#96687) zsoltzsolt válasza Sanyi52 (#96686) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem, hanem a MicroSoftra :D :D

(#96688) janeszgol válasza Francia91 (#96682) üzenetére


janeszgol
félisten

A P10 nagyon jó cucc, de kamerában visszalépés neked. Én vennék a helyedben egy gyári akkut (5-10 ezer ft között lehet) és amíg bírja vagy amíg kiszolgál, használnám tovább a 950-et.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#96689) janeszgol válasza Sanyi52 (#96683) üzenetére


janeszgol
félisten

Ragasztó
Útmutató a cseréhez

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#96690) Cane válasza janeszgol (#96688) üzenetére


Cane
őstag

Most rendeltem akkut. Ha megjön írom a tapasztalatokat.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#96691) Cane


Cane
őstag

Egy szinte biztos:
Gyári akksit nem lehet kapni. Korábban rendeltem egyet, szinte teljesen hasonló volt az eredetivel, azonban a használt gyári akku kb felét tudta hozni. Azt hiszem a dátum jelzés más betűkkel volt írva, ráadásul a gyártási idő is 2018-as volt (ez nagyon ütött) 😀

[ Szerkesztve ]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#96692) Router válasza chipesz (#96671) üzenetére


Router
őstag

Köszönöm de sajnos nem működik, nem támogatottnak írja ezért nem engedi feltelepíteni. :(

www.reballing.hu/forum

(#96693) Sanyi52 válasza janeszgol (#96689) üzenetére


Sanyi52
tag

Köszi! Ez már válasz volt, nem úgy mint zsoltzsolt hülye komolytalansága. A második link szerint szereltem, de itt a keleti végeken az első linken mutatott ragasztót még nem sikerült találnom. NET-en rendelni pedig több a szállítási költség, mint maga a ragasztó és az érintőpanel. De azért még egyszer köszi!

(#96695) papelado válasza Francia91 (#96679) üzenetére


papelado
aktív tag

Ugyan már simán hozza 1020 szintjét a P20 pro sőt.,,(Ait ki kell kapcsolni)
Kicsit túlélesített de folyamatosan finomítják..
Gyenge fényviszonyok közt meg egyértelmű a hatalams fölénye a Huaweinek
És ez csak egy videó a többi is kb ez...

Drágaszágom....

(#96696) #77646080


#77646080
törölt tag

Ma - többek között - frissült a Térképek alkalmazás.

[kép]

Sót, az elmúlt egy hét alatt, amióta újra használom a 640 XL LTE telefont, több érdemi update is befutott, ami kellemes meglepetés volt. Második eszközként fut, kicsit komótosan 😄 , de amire kell (hívás, SMS, mail és navigáció), arra számomra teljesen megfelelő.

(#96697) kpal


kpal
veterán

Hogy tudom a 1520-rol Not 8-ra a névjegyek átmásolni van valami lehetőség ,mert Notra felraktam az Otlook-ot és nem tudok bejelentkezni amivel winds telon.

(#96698) Spet válasza kpal (#96697) üzenetére


Spet
addikt

Ellenőrizd, hogy gépen betudsz-e lépni a live fiókodba. Ha igen, akkor valamit félrepötyögsz a Note-n. Ha az megvan úgy már letudod szívni a névjegyeket androidra.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#96699) betegphiu válasza kpal (#96697) üzenetére


betegphiu
senior tag

Továbbá,ha megválnál az 1520-tól, írj rám. Köszi

(#96700) kutyek válasza kpal (#96697) üzenetére


kutyek
senior tag

Ne az outlook-ban vedd fel az MS accountodat, hanem a gyári levelező kliensben Exchange active sync fiókként.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.