Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96551) #78693120 válasza Cane (#96550) üzenetére


#78693120
törölt tag

Budapesten, a Váci úti márkaboltban a Westend közelében.

(#96552) this is life válasza ΞΔGLΞ (#96548) üzenetére


this is life
Ármester

A qsd 808-al nem tudom mi lehetett a gond nalam mi4c-c telefonon 3000mah akksi , es nem nyirta .
Az utalt cpu nem a qsd 810 volt ,emlekeim szerint az tudott throttlingolni,befuteni a telefonnak es a lakasnak :) .

Nem neked szol , de ha w10m akkor a L735-ot javasolnam leginkabb .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#96553) janeszgol


janeszgol
félisten

Sziasztok!

Az elképzelhető, hogy azonos típusba eltérő minőségű (más beszállító?) kijelzőt tegyenek bele? A Lumia 630/635-nél vettem észre ezt, illetve az 550-nél.
630/635: Az egyk kijelző gyönyörű, egyenletes háttérvilágítású, mélyebb színekkel, a másik pedig mintha a Lumia 530-át kapta volna meg, már szemből is kásás, a színek fakóbbak, bár a betekintési szög nagyobb, mint az 530-nak, mégsem olyan, mint a szebb kijelzős 635. Mindkettő telefont gyári visszaállítás után néztem, de amúgy sem szoktam babrálni a színtelítettséget. És mintha a szebb kijelzősnek nagyobb lenne a háttérvilágítása, legalább is kültéren jobban olvasható.

Majd próbálok utána nézni ennek, de ha valaki tud valami nfót ezzel kapcsolatban, kérem ne tartsa vissza magát! Köszönöm.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#96554) Khaal válasza T. I. (#96060) üzenetére


Khaal
őstag

Én is megoldást keresnék arra, hogy kéznél legyen a felhasznált mobiladat kijelzése, ne kelljen mindig a beállítások mélyéről kitúrni. "Adatforgalmi segéd" mint olyan nyomtalanul eltűnt win10-ből és még csak hasonló appot se találok.
Tudom, tudom, halott rendszer, de eddig mindenre találtam megoldást amire szükség volt.

(#96555) Spet válasza janeszgol (#96553) üzenetére


Spet
addikt

Segítek az IPS-LCD-t hasonlítod a TFT-vel.

Persze, hogy különbség van közöttük :U

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#96556) scyllarus válasza Spet (#96555) üzenetére


scyllarus
veterán

Félreértetted, olvasd át, mit írt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#96557) Spet válasza scyllarus (#96556) üzenetére


Spet
addikt

Tönkrement az IPS (beégésnek hívják, de fénysűrűségét/fényességét veszíti el a panel).

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#96558) betegphiu válasza Khaal (#96554) üzenetére


betegphiu
senior tag

Igen,ezen én is csodálkoztam. a menüben meg lehet azért találni,meg korlátot is tudsz állítani magadnak. még a kezdőképernyőre is ki tudod rakni.
De én pl telenoros vagyok. a mytelenort megszüntették windowsra.
Sebaj,mondom megnézem az androidos tableten,nem basztok ki velem..
Erre a szarfos pléj áruház kiírja,hogy nem megfelelő a samsung galaxy tab4-em ehhez a nyomorék alkalmazáshoz,mert nem olyan verziószámú android fut rajta. természetetsen rootolni nem fogom a tabot egy ilyen szánalmas cég nevetséges szarja miatt.

(#96559) Chuck Norris válasza #78693120 (#96549) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Most nyomogattam egy 532-est, sikerült felrakjam a futárt is, annyira nagyon tetszik és hiányzik a WP, hogy hirtelen felindulásból rendeltem is egy 735-ot a Btel bolttól, máshol nem láttam, hogy árulnák újonnan. Kíváncsi vagyok, hogy kihozzák-e, vagy csak a weboldalukon maradt kint véletlen.

(#96560) betegphiu válasza Chuck Norris (#96559) üzenetére


betegphiu
senior tag

735-öt itt a hardveraprón is találsz.

(#96561) makoss


makoss
addikt

Üdv!

A kolegámnak van egy Microsoft 535 telója, szeretné feltenni a Vibert de valamiért nem engedi, azt írja, hogy már fent van, de mégsincs. Hogyan lehetne feltenni a Vibert, úgy, hogy engedje feltelepülni?
Köszönöm előre is! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#96562) betegphiu válasza makoss (#96561) üzenetére


betegphiu
senior tag

Ilyet se hallottam még..
Le sem engedi tölteni ? nem csak az van odaírva az áruházban,hogy "már megvan " ?

(#96563) makoss válasza betegphiu (#96562) üzenetére


makoss
addikt

Igen azt írja, csak nem tudom miért

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#96564) betegphiu válasza makoss (#96563) üzenetére


betegphiu
senior tag

mert más windowsos eszközére már felrakta. de attól még ott kéne lennie a letöltés gombnak.

(#96565) makoss válasza betegphiu (#96564) üzenetére


makoss
addikt

És hogyan lehet ezt beállítani?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#96566) makoss válasza betegphiu (#96564) üzenetére


makoss
addikt

A letöltés ott van, csak nem engedi letölteni mert már ""fent van""

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#96567) Khaal válasza betegphiu (#96558) üzenetére


Khaal
őstag

És tényleg ki lehet rakni csempébe ha hosszan rányomok az almenüben, magamtól rá nem jöttem volna. :R

(#96568) Chuck Norris válasza betegphiu (#96560) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Újat nem találtam.

(#96569) betegphiu válasza Chuck Norris (#96568) üzenetére


betegphiu
senior tag

Hát azt nem is fogsz sehol,mivel már évek óta leállt a gyártás

Nekem is van,imádtam,de betört a kijelző,javítani nem éri meg.
Így maradt éjszakai filmnézős,nem baj ha ráfekszem, meg ha megyünk koncertekre,vagy vmi olyan helyre,akkor ezt viszem :)

Szóval használtan is jó vétel,pláne az árazást tekintve.

[ Szerkesztve ]

(#96570) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Végrehajtott egy update-et a telefonom (noti mellett volt az asztalon, szóval láttam a pörgő fogaskereket, ilyesmi), szépen végigment, majd se kép, se hang. Van bármi ötlet, hogy ilyenkor mi a teendő?

930, W10, gyári minden.

Nokia felirat feljön, windows logo aztán megjelenik kétszer pár másodpercre, és ennyi.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#96571) this is life válasza EQMontoya (#96570) üzenetére


this is life
Ármester

megprobalhatod a factory resetet kezzel inditva [link] ,ha ez nem mukodne akkor wdrt ,majd frissitesi tanacsado es fel nap ..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#96572) EQMontoya válasza this is life (#96571) üzenetére


EQMontoya
veterán

Factory reset volt, azért az is több óra utána, mire minden app a helyén lesz... Jah, a bukott adatról már nem is beszélve. :S

Same rules apply!

(#96573) this is life válasza EQMontoya (#96572) üzenetére


this is life
Ármester

A factory reset a kevesbe fajdalmas , hosszu ido ismet belekni a telefont , de a wdrt maga az esztelenul eltoltott ,pocsekolt orak szamaban lazan vezet .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#96574) EQMontoya válasza this is life (#96573) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem tudom, nekem már az a tény, hogy egy automatikus update olyan állapotba viszi a telefont, hogy factory reset kell utána, elég fájdalmas önmagában is.

Same rules apply!

(#96575) this is life válasza EQMontoya (#96574) üzenetére


this is life
Ármester

Sajnos az Ms-nel sose lehet tudni mikor kap ilyen ajandekot az ember ,a 930-on csak azert erthetetlen mert az mar csak security patch-ket kap ,s talan egy egy hiba javitast ( bar ezt ketlem ,mert rs1 mar nem dolgoznak )

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#96576) trabuck


trabuck
újonc

Sziasztok!

Abban szeretném a segítségetek kérni, hogy két Windows 10-re frissített telefon - 535 és 640 - is ugyanazt a hibát produkálja. A csempék szinte teljesen eltűntek, jobbra húzás után a menü oszlopban pedig csak néhány alkalmazás ikon jelenik meg. Az egyetlen módszer hogy előcsalogassam az alkalmazásokat az, hogy belépek az áruházba, és ott beírom az app nevét, onnan tudom indítani, miután a kereső megtalálja.

Bármi ötletet segítséget szívesen fogadok, tesóm ragaszkodik hozzá.

(#96577) this is life válasza trabuck (#96576) üzenetére


this is life
Ármester

Eselyes hogy hr-re lesz szukseged ..ha az se hozza helyre akkor wdrt ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#96578) Vegha válasza this is life (#96577) üzenetére


Vegha
senior tag

Mindkét eszközön ? Én inkább fiókbeállítási problémát feltételeznék. Hogy pontosan mi, azt nem tudom - de gyanús egy ilyen ritka (?) hiba egyszerre két eszközén is ugyanazon usernek.

(#96579) this is life válasza Vegha (#96578) üzenetére


this is life
Ármester

Ha a frissites utan az alkalmazasok nem jelennek meg ,illetve nincs ikonjuk ,az a frissites altal okozott hiba ,anno insiderkent de stabil agon is konnyen ossze jott ,az oka ismeretlen ,helyrehozni hr vagy wdrt-vel lehetet/ett.. Azota nem hiszem hogy ez sokat valtozott volna ..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#96580) betegphiu


betegphiu
senior tag

Nem,igen,igen,nem,de,talán,lehet,kizárt,ááá dehogy.

Milyen meglepő, hogy ha kijön egy hír egy Microsoft termékről,akkor van benne 6 csavar...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#96581) janeszgol válasza betegphiu (#96580) üzenetére


janeszgol
félisten

A PC Worldön olvastam a pletykát, miszerint androidos telefont kiadhat a cég. Esetleg annak utódjára, a Fuchsia OS-re, ha igazak a pletykák. Meglátjuk!

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#96582) makoss válasza makoss (#96561) üzenetére


makoss
addikt

Üdv!

Még erre a kérdésre keresek választ, továbbra sincs a Viber az alkalmazások között, annyi, hogy most van egy kép is tóla:

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#96583) EQMontoya válasza makoss (#96582) üzenetére


EQMontoya
veterán

Megnyomtad a telepítés gombot? :)

Same rules apply!

(#96584) makoss válasza EQMontoya (#96583) üzenetére


makoss
addikt

A kérdésemre kérnék választ, hadjuk a hülyeséget!!! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#96585) EQMontoya válasza makoss (#96584) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ha a telepítés gomb aktív, akkor nincs telepítve.

Lépj be a storeba, és nézd meg, hogy vannak-e folyamatban lévő telepítések.

Same rules apply!

(#96586) makoss válasza EQMontoya (#96585) üzenetére


makoss
addikt

nincs folyamatban lévő telepítések.
Hely is lenne, elférne.

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#96587) EQMontoya válasza makoss (#96586) üzenetére


EQMontoya
veterán

És történik bármi, ha megnyomod a telepítés gombot?

Same rules apply!

(#96588) Blue Eagle válasza makoss (#96584) üzenetére


Blue Eagle
őstag

OMG...
A fotón számunkra az látszik, hogy aktív a Telepítés gomb. Ez azt jelenti, hogy valamikor már telepítve volt az adott felhasználói fiókból, de jelenleg nincs ezen a készüléken, mert el lett távolítva vagy megtörtént a Telefon alaphelyzetbe állítása.
A bemutatott fotód mellé úgy lenne kerek a kérdés, ha megtudhatnánk mi történik ha ráböksz a Telepítés gombra.

(#96589) betegphiu válasza Blue Eagle (#96588) üzenetére


betegphiu
senior tag

ezt mondtam én is neki. Ez a Viber nincs letöltve a telefonra !
De" hadjuk a hülyeségeket" :D

(#96590) makoss válasza EQMontoya (#96587) üzenetére


makoss
addikt

Nem telepíti fel :F
Nincs az alkalmazások között a Viber!

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#96591) EQMontoya válasza makoss (#96590) üzenetére


EQMontoya
veterán

De úgy bővebben? Mi történik?
Ha bármi más appot akarsz feltenni, az megy?

Same rules apply!

(#96592) betegphiu


betegphiu
senior tag

Van még egy olyan lehetőség, hogy az áruház frissítésre vár ?
Mert akkor szoktak ilyenek előfordulni.

(#96593) betegphiu válasza makoss (#96590) üzenetére


betegphiu
senior tag

Arra adj választ, ha rányomsz a telepítés gombra akkor mi történik ?
Továbbá sem wifin, sem mobilneten nem tudod letölteni ?

(#96594) makoss válasza EQMontoya (#96591) üzenetére


makoss
addikt

félig tölti, megáll, aztán újrakezdi.
A teló a legújabb frissítéssel megy

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#96595) makoss válasza betegphiu (#96593) üzenetére


makoss
addikt

A kolegám ezt írta akinél ez a hiba van:
"Mást nem próbáltam.Nemrég fel ment.Azt irta indítsam el aztán a válasz: A program hibát észlel,töltsék le újra,de már nem csinálta
Éjjel azt irta a rendszer frissitésre,hogy nem tud frissiteni helyhiány miatt. De már mindent letöröltem ami nem kell"

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#96596) this is life válasza makoss (#96595) üzenetére


this is life
Ármester

Egy dolgot még megprobalhatsz ,a gépház alkalmazásokhoz lépj be ,ha ott szerepel a Viber akkor rakd át másik tarhelyre olyan SD , anno így még élő került az indító ikonja ,utána mehet vissza a belső tarhelyre...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#96597) Hínár929


Hínár929
tag

Sziasztok!

830-as telefon 8.1 a rendszer a probléma amiben segítséget kérnék Here Maps. Nem tudom szinkronizálni a telefonon a here Mapst, napok óta mikor megpróbálom a szinkronizálást csak ezt írja: "Jelenleg nem érhető el a Here Maps"

Azt tudom, hogy 10-re megszűnt de a 8.1-en még működött. Vagy már erre sincs, esetleg csak ideiglenes fennakadás?

Jó lenne ha valaki tudna segíteni mert jövőhéten megyünk külföldre és nagyon kellene az offline térkép.

(#96598) PuMbA válasza Hínár929 (#96597) üzenetére


PuMbA
titán

10-esen van Microsoft Maps, amire szintén le tudod tölteni a térképeket :)

(#96599) Hínár929 válasza PuMbA (#96598) üzenetére


Hínár929
tag

Köszi!
Egyszer már próbáltam Microsoft térképet az is jó lenne, de nekem a Here mapson van egy csomó hely elmentve és kellene a telefonra.

(#96600) Vegha


Vegha
senior tag

De ezeknek az elozmenyeknek a MS accountodban kellene tarolva lenniuk, nemde ?

Mas:
tudja valaki hogyan lehetne a helyesirasellenorzot ketnyelvusiteni ? Baromi nehez megirni egy angol levelet ahol az "as"-t folyton ás-ra javitja ki, a "for"-t fór-ra, a "months"-t pedig mintha-ra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.