Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96751) Cane


Cane
őstag

Ha nem is távolkelet, de HMD: Valamilyen befektetői háttér jó kis pénzösszeget fordított arra, hogy a legendás Nokia nevet újraélessze a padláson maradt alkatrészekből. Vagy inkább még pár bőrt lehúzzon róla.
Csakhogy ez nem az a Nokia. Ez csak egy befektetői kőr, aki a pénzét meg akarja sokszorozni.
Ez sem túl bonyolult: kínai szalagsaoron, de akár még az aliexpressen is megveszel egy noname telefont és olyan logót, feliratot szitálnak rá, X ezer darabszám fölött, olyan csicsával, amit csak akar az ember. A paraméterek változtathatóak, memória, proci, kijelző, + egy pureview kamera és a "feltörekvő" pl.: Vernee, Ulefone vagy Dodgee helyett máris kész a nagynagy Nokia.

Fejlesztés OFF, bevétel ON. (Mondjuk a Nokia 3210 nagyitelefon felélesztését ne tekintsük fejlesztésnek.) :D

Egyébként érdekes ez:

- A Microsoft 2016. májusában bejelentette, hogy nem gyárt több mobiltelefont.
- HMD Global bejegyzésre került 2016. április11-én.

[ Szerkesztve ]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#96752) btudos válasza Cane (#96751) üzenetére


btudos
Topikgazda

Te utána néztél, nagyrészt kik alkotják a HMD-t, és hogy milyen az új Nokia portfólió a középkategóriától fölfelé? (Főleg az első Nokia 6 szétszerelési videóit érdemes keresni, azon szépen látszik, mennyire kitalálták, hogy kell masszív telefont csinálni, egy dzsunka kínai márka ezt a minőségi szintet sose fogja elvárni, főleg nem megfizetni a bérgyártónak.)

A 3310 illetve a 8110 felélesztése színtiszta marketing, de a Nokia 5-től fölfelé nagyon korrekt, amit letettek az asztalra. Szóval valóban nem "az" a Nokia, de azért igen messze áll a felsorolt gyártóktól, és nem lefelé lóg ki a sorból. :)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#96753) janeszgol válasza Cane (#96751) üzenetére


janeszgol
félisten

Sorry, de ezt vitatnám. Szerintem a HMD-vel érte el a Nokia név azt, ami volt. Ízig-vérig Nokiák ezek, amik lejönnek. Baromi jó telefonok.
A Lumiákat is szeretem, de látszik rajtuk, hogy az MS diktált. Illetve a Nokia név alatt szerepelt butatelók (Nokia XXX) is tökre gagyik.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#96754) Cane válasza btudos (#96752) üzenetére


Cane
őstag

Nem mondtam hogy kik, azt mondom nem az a nokia. Majd ha lesz saját kamerájuk, új és jó kamerájuk -innen indult a téma-, akkor emelem kalapom...

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#96755) btudos válasza Cane (#96754) üzenetére


btudos
Topikgazda

Csak simán lebóvliztad az új Nokiákat, bárminemű háttérismeret nélkül. Abban a hozzászólásodban szó se volt a kameráról.

Egyébként simán előfordulhat, hogy ha nem is PureView néven, de használják a technológiát a csúcsmodellekben, csak mivel nincs külön kiemelve, nem tudunk róla. Nem beszélve arról, hogy a "saját" 41 megapixeles szenzort is a Zeiss gyártotta a Nokiának, akik a jelenlegi modelleket is ellátják, szóval... :)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#96756) Cane válasza btudos (#96755) üzenetére


Cane
őstag

Tekerj feljebb légyi. Mindkét hozzászólásomban szó volt kameráról. (Zeiss és pureview)

Amiben nem voltál biztos: kb..már egy hónapos hír hogy a(z új) nokia újra használhatja a pureview nevet. Itt is hír volt. szóval... :)

A bóvlit te mondtad!
Én azt mondtam, hogy ez a nokia nem az a nokia, jelenleg egy feltörekvő márka számomra, mint anno pár éve pl. a Xiaomi volt.

Jelenleg a Nokia a korábbi technikára és névre rátelepült márka, ami bizonyára képes és tud fejlődni de a legfőbb korábbi ütőkártyát, a kamerarendszert használja a tuti recepthez. Ja és hogy újra megy a köztudatban jól ismert Nokia név? Vajon miért nem egy új brand névvel futnak? Mert rizikós lett volna a re-start.

Az átlagember nem követte nyomon, hogy egyszer meghalt már a nokia, majd újra feltámadt, csak annyit érzékelt, hogy még mindig van és a reklámokban is szerepel, akkor jó volt, tehát most is biztos az.

A kamerarendszer volt a legnagyobb ütőkártyájuk, sokan legfőképpen emiatt maradtak wp fronton.

Van egyszer a te véleményed és van az enyém. A kettő nem egyezik, Ennyi.

[ Szerkesztve ]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#96757) Fancy-boy válasza janeszgol (#96753) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ha szerinted ezek a mostani készülékek ízig-vérig Nokiák, akkor nem ismerted a régi modelleket, vagy neked nem jelentettek semmit, maximum csak egy nevet.
Cane kollégával értek egyet. Nudlit sem mutatott eddig a HMD, azon kívül, hogy a régi modellszámokat / neveket újra felhasználja mindenféle gagyihoz.

[ Szerkesztve ]

(#96758) btudos válasza Cane (#96756) üzenetére


btudos
Topikgazda

Az nem vélemény, hogy a HMD nagyrészt régi Nokia alkalmazottakból áll, ez tény, ami felett elegánsan elsiklasz, amikor azt mondod, a mostani telefonok csak nevükben Nokiák. Én ezzel nem értek egyet, de ezen nem veszünk össze. :R

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#96759) Cane válasza btudos (#96758) üzenetére


Cane
őstag

A marketingesek már megérkeztek, kellene pár mérnök is. ;]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#96760) Fancy-boy válasza btudos (#96758) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Az a kirakat része a dolognak. Megnézted milyen emberek alkotják a csapatot?
A jelenlegi vezető Florian Seiche, milyen beosztásban is dolgozott a Nokiánál? Sales & Marketing
Vagy ott van Pekka Rantala, aki régebben szintén a Nokiánál volt: Sales & Marketing
Szerinted mennyire lehet egy komoly cég, ha a jelenlegi vezérigazgató egy volt marketinges?

A végére pedig: A sokak által várt rejtélyes Nokia 9 bemutatója úgy tűnik, hogy csúszik a következő évre. ;)

[ Szerkesztve ]

(#96761) Martin97


Martin97
aktív tag

Sziasztok!

A családi körben van egy lumia 532-es telefon, WP10 rendszerrel.

A WP10 telepítése után gyorsabban merült, kevesebbet bírt akkuról. Néhány hónappal azután a gyári akkuja feladta, először csak lassan és max 80%-ig töltött, aztán sehogy sem tudott töltődni 1-2% fölé.

Lett hozzá rendelve egy új, eredeti akku, de ezzel is az a probléma, hogy a saját töltőjével csak 60-80%-ig tölt fel. Egy 2A-es töltővel néha feltölt jobban is de csak nagyon lassan. Bár leginkább sehogy sem tölt.

A telefonon csináltam egy gyári visszaállítást, a WP10 maradt. A probléma továbbra is fennáll.

Azt találtam ki, hogy gépről újrahúzom az egész telefont, (ha ez lehetséges) WP 8.1 vagy WP10 rendszerrel.

Ezzel kapcsolatban tudnátok segíteni, hogy mi okozhatja a gondot és mi lehet a lehetséges megoldása a problémának?

A tulaj nem szeretné lecserélni a telefont, mivel már megszokta a WP-t.

Előre is köszi a segítséget!
Martin97

(#96762) akos3


akos3
addikt

Sziasztok!
Apukam 532-ese miert torli a naptarbol a már elmúlt eseményeket? Outlookba mnet. Nagyon zavarja, nem tudtam neki segiteni... Win8 van rajta.

(#96763) janeszgol válasza Martin97 (#96761) üzenetére


janeszgol
félisten

Mikori verzio a rajta levo Win10? Volt ilyen szoftveres bug.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#96764) zolumia


zolumia
újonc

Sziasztok!

Valahol a topik elején volt egy link, a programmal Lumia telefonokat lehetett tesztelni ( kijelző, mikrofonok, villanó stb.) ezt a linket keresem, de sajnos nem találom.
Előre is köszi a segítséget!

(#96765) NGC válasza zolumia (#96764) üzenetére


NGC
tag

Itt egy hétig érvényes letöltő link. v7.0.76:
[link]

(#96766) zolumia válasza NGC (#96765) üzenetére


zolumia
újonc

Hálás köszönet! :R

(#96767) Dzsekó válasza janeszgol (#96763) üzenetére


Dzsekó
addikt

Hali!

Nekem is pont ez a gondom, azzal a különbséggel, hogy nekem az új akku hajlandó csak 80%-ig feltölteni.
A régi akkut azért cserélném, mert már hamar lemerül, de azért vésztartaléknak eltettem. Tegnap feltöltöttem 100%-ra a régi akkut, kivettem, majd be az új. Azt lehasználtam, és 20% körül rádugtam a töltőre éjjel. A akku grafikon szerint 60-70%-ig ment rendesen, aztán megtorpant 1 órára, alig töltött, utána megint megindult, de csak 80%-ig megy.
Direkt gyári hologramos matricás akkut vettem jó drágán. Szerintetek mi lehet a gond?
Most megpróbálom azt, hogy lemerítem, hátha a második töltésre felmegy 100%-ig. Ha mégsem, akkor viszont nem tudom mit csináljak. Nem tudom, hogy ilyen indokkal visszavesznek-e akkut (tok-shop), vagy cserélik-e?

Win 10 a legújabb, kb. 1 hete frissült.

[ Szerkesztve ]

(#96768) Martin97 válasza janeszgol (#96763) üzenetére


Martin97
aktív tag

Szia!

Csütörtökig nem tudom megmondani pontosan, hogy melyik verzió. Szerintem a legfrissebb van rajta de ezt mint mondottam nem tudom pontosan.

A win 8-nál ezt nem csinálta. És csak a 10-nél kezdte el, akkor is 2-3 hónap után, ha ez segít valamit.

Jó lenne, ha találnánk rá valamilyen megoldást, sokat segítenétek vele nekem és a tulajnak. :R

(#96769) Dzsekó válasza Martin97 (#96768) üzenetére


Dzsekó
addikt

Nálam a régi akku nem olyan rossz még (éjszakára kikapcsolom a telefont, hogy ne merüljön, így kevesebbszer volt töltve élete során), ezt 100%-ig fel tudom tölteni, az új akku 80-81%-ig ment. Visszavittem a boltba, és rendelnek egy másikat, de felhívták a figyelmemet, hogy ezek az akkuk nem most lettek gyártva, és lehet, hogy azért megy csak 80%-ig a töltés, mert már sokat álltak. Sugallva ezzel azt, hogy a következő is sz@r lesz.
Mivel az eredeti akkut 100%-ig lehet tölteni a telefonban, ezért kizárnám a telefonhibát és op. rendszer hibát is. Marad az akku hiba. Meglátjuk, hogy a csere akku hogy muzsikál.

(#96770) janeszgol válasza Dzsekó (#96769) üzenetére


janeszgol
félisten

Tegnap utána néztem (angolnyelvű fórumok), de nem találtam érdemi infót. Egy ember nyomatta a nem eredeti akku témát, illetve volt egy, aki azt mondta, mint te, hogy sokat álltak. Ha az utóbbi, akkor nyert ügy lehet, formázni kell. Igen az LI akkut is lehet. Kikapcsolásig le, majd fel és csepptöltés, majd le és így tovább. Tornáztatni kell, hátha segít.
Ritka, hogy állásnál ekkorát veszítsen a kondíciójából egy LI akku.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#96771) #77646080 válasza Dzsekó (#96769) üzenetére


#77646080
törölt tag

Sajnos, sok az utángyártott termékek között a hamis kapacitással feltüntetett és értékesített darab. Amikor ismét használni kezdtem a Lumia 640 XL-t, azt tapasztaltam, hogy közel 4 éves akkuja reggeltől csak délig bírja, amit eleinte powerbankkal hidaltam át, de hosszú távon ez nem megoldás. (A Lumia másodtelefon, navigálásra.)

Kicsit nézelődtem a neten, rengeteg akku van hozzá Kínából de nem volt bizalmam egyik felé sem. Hiába volt rajtuk "original MS" jelzés. Végül Németországból tudtam rendelni PolarCell akkut, ami (kis szállítási költséggel) 3 munkanap alatt ért hozzám és teljes kapacitással működik. Bírja az egész napos navigációt, ha pedig csak készenlétben van, minimális telefon, SMS, email használattal, akkor 4-6 napot bír. Ismétlem, másodtelefonként. Kipróbáltam fő telefonnak is, kb. másfél nap jött össze, de az 1 napot simán hozta sok telefonálással.

Szerintem érdemes lenne neked is az E-bay felületen keresni PolarCell akkut, utánaolvasva ők a megbízható gyártók között vannak.

(#96772) Vtwo válasza #77646080 (#96771) üzenetére


Vtwo
senior tag

Én is nézelődök ,mert már az enyém is elmúlt 2éves (még elég jó bírja egyenlőre).

http://olcsotelefonok.hu/spd/MV000537/Akku-Microsoft-BV-T4B-Lumia-640-XL-gy-gyari-csomag

[ Szerkesztve ]

(#96773) Khaal


Khaal
őstag

Valakinek esetleg van tapasztalata, Lumia 930-asra érdemes felnyomni a Creators Update-et? Olvastam hozzá leírást, nem olyan bonyolult folyamat, de jó lenne tudni megéri-e szenvedni vele.

(#96774) betegphiu válasza Khaal (#96773) üzenetére


betegphiu
senior tag

FCU-t hivatalosan csak a 650, 950, 950XL kapták meg és a HP elit x3, meg még egy-két egyéb gyártó.
Valahogy biztos fel lehet rá mókolni, de sztem a biztonsági frissítések mellett a rendszerhez már rég nem nyúltak.
Az alkalmazások, meg amúgy is frissülnek CU-n is.
Feleségem a volt 930-asomat örökölte, elvan vele.

[ Szerkesztve ]

(#96775) zolee001 válasza Khaal (#96773) üzenetére


zolee001
őstag

Hátránya nincs az updatenek,több frissités érkezik rá (vagy elöbb)

(#96776) Khaal válasza betegphiu (#96774) üzenetére


Khaal
őstag

CU elvileg hoz plusz dolgokat, (fejletteb Edge, jobb sebesség), de ha jól értelmeztem amit olvastam, 930-ason jelenleg AU a max amit masaztolás nélkül fel tudsz rakni hivatalosan.

AAWP-n olvastam ezt a leírást FCU upgradehez: [link] annyira nem vészes megcsinálni, lényegében átvered a rendszert hogy 950-esnek lássa a telefont amíg felrakja a frissítéseket.

Lehet nekifutok majd ha lesz egy kis időm, hiszen az AU-ra elvileg már csak pár hónapig jönnek a frissítések és vége (bár nem találtam pontos dátumot sehol).

(#96777) Joker88 válasza Khaal (#96776) üzenetére


Joker88
őstag

röviden,tömören, videóval : [link]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#96778) ghostrider20


ghostrider20
tag

Hello érdeklődnék,hogy HTC M8 windows telefonom van magyar nyelvet szeretnék rá valaki tudna nekem segiteni benne ,hogy tudom megoldani?
Facebook se müködik és a messenger se,.. erre is kérnék valami tippet

(#96779) Khaal válasza ghostrider20 (#96778) üzenetére


Khaal
őstag

Windows 8.1-en sajnos már nem működik se a messenger, se a facebook. Ahogy olvasom hivatalosan nincs is rá win 10, talán az egyel korábban linkelt módszerrel rá lehetne varázsolni a 10-est, úgy már lenne FB és Messenger. Lehet szentségtörés ebben a topikban, de akkor már lehet inkább meg kellene próbálni androidot rakni rá, elvileg 6.0 is kijött rá hivatalosan (bár nem tudom miben különbözik az androidos és a windowsos verzió).

(#96780) betegphiu válasza ghostrider20 (#96778) üzenetére


betegphiu
senior tag

8.1 -en meghalt a facebook,innentől kezdve a messenger is. de ez már 1 éve nem hír.
10-en faja minden.........

(#96781) Dzsekó válasza #77646080 (#96771) üzenetére


Dzsekó
addikt

Köszi az ajánlást. Mivel már itt megvettem ezt az eredeti akkut, ezért nem szerettem volna elbukni a pénzt, ezért kértem egy cserét. Pár nappal később megkaptam a csereakkut, amin már a Microsoft felirat díszelgett a hátulján, tehát újabb az előző akkunál. Itt már gyártási dátumot is találtam, 2015.05, ami szintén nem egy friss darab. Viszont szépen feltöltötte a teló 100%-ig, és egyelőre úgy néz ki, hogy jobban bírja, mint a régi akku. Úgyhogy marad ez.

(#96782) #77646080 válasza Dzsekó (#96781) üzenetére


#77646080
törölt tag

Persze, nyilván nem érdemes újat venni, ha sikerül(t) egy jobban működő darabra cserélni.

A fő, hogy ezzel újra ki tudod használni a telefon valós készenléti idejét. :)

(#96783) Cane


Cane
őstag

Hali!

Egy régebbi telót újraraktam (640XL), majdnem minden oké lenne, azonban a gmail fiók hozzáadásánál hibakódot ír: 0X8000000B. Megpróbáltam egyéb e-mail fiókként felvenni a gmail fiókot, azonban akkor azt írja hogy beavatkozás szükséges, szinkronizációs hiba. Ezt most mitől csinálja? Másik telefonon teljesen jól megy minden.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#96784) Cane válasza Cane (#96783) üzenetére


Cane
őstag

Megoldottam.

Már csak a névjegyeket kellene valahogy áthúzzam google fiókból... :F

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#96785) Khaal válasza Cane (#96784) üzenetére


Khaal
őstag

Ha böngészőből belépsz a hotmail fiókodba akkor azt hiszem be tudod importálni a gmailes címlistádat valahogy.

(#96786) Cane válasza Khaal (#96785) üzenetére


Cane
őstag

Kösz az ötletet!

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#96787) Martin97 válasza Dzsekó (#96769) üzenetére


Martin97
aktív tag

A régi akku a telefonban már elég ramaty. Sajnos az új akku továbbra sem hajlandó normálisan üzemelni. :(

Hétvégén megnéztem, 14393.2007 a rendszer száma. A gond továbbra is fennáll sajnos.

A héten megpróbálom kicseréltetni az akkut, hátha az megoldja a gondot ahogy korábban már Dzsekó-nak is.

Ha nem akkor a szoftverrel kellene bűvészkedni valamit.

Ehhez a részhez sajnos nem nagyon értek, így a ti segítségeteket kérem, hogy milyen lehetőségeim vannak még? Miket kellene kipróbálni!? :F

(#96788) chipesz válasza Martin97 (#96787) üzenetére


chipesz
őstag

Szerintem konkrétan semmi. Ez nem szoftveres probléma, így megoldást sem fogsz ilyen formában találni erre.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#96789) Dzsekó válasza Martin97 (#96787) üzenetére


Dzsekó
addikt

Akku a rossz. Van rajta gyártási dátum. Amit most kaptam és tökéletesen működik, az is több, mint 3 éve lett legyártva, de már Microsoft-os (2015-től már megtalálható a Microsoft felirat is az akkun). Ha nincs Microsoft felirat, mint az első akkumon, akkor az még régebbi, azaz még többet állt, emiatt nagy valószínűséggel kuka. Tok Shop-ban tudnak a problémáról és készségesen szó nélkül rendelték a másik akkut, ami pár napon belül meg is érkezett.

[ Szerkesztve ]

(#96790) #78693120


#78693120
törölt tag

Nem frissül többé a Windows 10-es Office Mobile

link

(#96791) turbulencia8 válasza #78693120 (#96790) üzenetére


turbulencia8
őstag

Kb. egy eve jelentettek be a WP10 veget. Mar szinte oszi hagyomany lett az MS-nel a hasonlo temaju kozlemenyek nyilvanossagra hozatala.

(#96792) janeszgol válasza #78693120 (#96790) üzenetére


janeszgol
félisten

"Az alkalmazások már nem tölthetők le az alkalmazásboltból, de a cég nem tiltja le azokat a készülékekről és nem áll le a támogatással, viszont... "

Nekem az aláhúzott rész volt gondolkodtató. Az oké, hogy nem frissítik, nem foglalkoznak vele, de miért ne használhatnánk tovább? Most képzeljük el, hogy letiltják a hívást is, a levelezést, a kamerát stb. Nem örülnék neki. Oké ezt tuti nem csinálják, hiszen ezen alapfunkciók WP7-es készülékeken is mennek a mai napig, csak elgondolkodtam.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#96793) Spet válasza janeszgol (#96792) üzenetére


Spet
addikt

Kanyi dolog nem hangzik el semelyik külföldi hírportálon a letiltással kapcsolatosan. :U

So it's no surprise that while the apps continue to exist for Windows phones, they're not actually getting new features anymore, and Microsoft has said so. Neowin

The apps aren’t fully dead yet, but Microsoft is no longer developing new features for them. Verge

Sima pöcsöm magyar mentalitás fújjuk a lufit nagyobbra, mint a valóság.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#96794) rossitibi


rossitibi
tag

Sziasztok! Van valami tisztító wp-re? Az a helyzet,hogy napról napra növekszik a viber,instagram,messenger,facebook mérete.Legutóbb az insta már 3giga felett volt,alapból meg azt hiszem nincs 100mega sem.Letöröltem őket,újra fel és máris lett hely a telón.Lehet ezt egyszerűbben csinálni?

(#96795) Joker88 válasza rossitibi (#96794) üzenetére


Joker88
őstag

instagram helyett 6tag .kissebb,könnyebb,szerintem jobb is.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#96796) rossitibi válasza Joker88 (#96795) üzenetére


rossitibi
tag

Szia! Köszi! Kipróbáltam,de sajnos egy csomó minden hiányzik belőle :( A pucoló megoldás felejtős? Mert akkor a többit is tudnám takarítani

(#96797) Sztyepadzso válasza rossitibi (#96796) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Beállítások/Alkalmazások/Alkalmazások és szolgáltatások//xyz alkalmazás/alaphelyzetbe állítás. Ilynkor olyan, mint a telepítés utánáni pillanatban, azza pl be kell jelentkezned, de a belépési adatok is törlődnek.

(#96798) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Sziasztok!

A következő kérdésben szeretném a tanácsotokat kérni:

Amikor mobilon a naptár alkalmazásban görgetek visszafelé, akkor 2-3 hónappal korábban rögzített eseményeket nem jelenít (egyet sem) meg, ezt kapom helyette:

Nem sikerült megjeleníteni az időszak néhány eseményét. A fiókszolgáltatón keresztül megjelenítheti őket.

Ha pedig a PC lépek be a fiókomba, akkor pedig semmilyen eseménynek nincs nyoma, pl a tegnapinak sem.

Köszi a válaszokat! :)

Papa

(#96799) betegphiu


betegphiu
senior tag

Mennyire gyorsan kiürült a piac. Ezt nem gondoltam volna, itt a hardveraprón, microsoft és nokia telókból van összesen 30db.
Pedig az asszonyom 930-a pont most mondta be az unalmast..

(#96800) #78693120 válasza betegphiu (#96799) üzenetére


#78693120
törölt tag

Lehet, hogy a használt értéke miatt sokan megtartották másodtelefonnak, nekem is azzá vált.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.