Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Drughi válasza VaMik (#1950) üzenetére


Drughi
addikt

Erre majd akkor érdemes szerintem visszatérni, ha már RTM verziónál tartunk legalább.
Addig nem tudjuk milyen lesz a végleges.

Én annyit tudok, hogy a windows 7 beta nálam agyonverte a vista sp 1-et.
Akkora különbség szint biztos nem lesz a két rendszer között (win7 - win8), de elég sok újítás lesz benne, ami ha elnyeri a tetszésedet, akkor érdemes lehet majd váltani.

(#1952) tDr1v3r válasza VaMik (#1950) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Most kevesebb régi hw-s PC-t használó van, mint a Vistás korban...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1953) Воланд válasza tDr1v3r (#1952) üzenetére


Воланд
titán

Most a "Vista szindróma" a Metro UI által keltett negatív visszhangokban fog manifesztálódni. Szerintem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1954) Barthezz2 válasza Drughi (#1951) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Legalább RTM? Az már a vége:D

Everybody lies.

(#1955) Drughi válasza Barthezz2 (#1954) üzenetére


Drughi
addikt

Én akkor fogom eldönteni, hogy megéri-e majd upgradelni, vagy megvenni dvd-s kiszerelésben.
Lehet, hogy Te hamarabb is eldöntöd én megvárom a közel végleges, vagy a végleges verziót, hogy kell-e nekem.
Lehet, ha a beta úgy fog működni, ahogy azt szeretné mindenki, akkor bennem is eldől a kérdés, de korai még erről beszélni.

(#1956) raidx válasza Воланд (#1953) üzenetére


raidx
őstag

Szerintem nem lesz Vista szindróma a cégek jobban fogadják a W 8-at előreláthatólag.

"Egy Windows operációs rendszer sikere nagyban függ attól, hogy a cégek körében milyen annak a fogadtatása, illetve azon belül is az, hogy a szervezetek milyen gyorsan térnek arra át (már ha egyáltalán bevezetik). Az InformationWeek által publikált felmérés szerint a platform sikeres lehet, már amennyiben eme tényezőből indulunk ki. A válaszok alapján ugyanis habár még messze van a Windows 8 2012-re datált megjelenése, a vállalatok IT üzemeltetői már számolnak azzal. "Alaposan meglepődtünk, hogy a rendszer fejlesztésének korai szakaszában az szakemberek radarján már ott van a Windows 8" - nyilatkozta Art Wittmann, az InformationWeek fejlesztési igazgatója."

[Teljes cikk]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#1957) Barthezz2 válasza Drughi (#1955) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem értesz.. A végleges verzió az RTM, onnan nincs tovább. Tehát nincs olyan, hogy várjuk meg legalább az RTM-et, a közel véglegest, mert ha megvárjuk, már megvártuk a bolti verziót. Szóval nem azt kifogásolom amit írsz, csak azt mondom, hogy az a mondat úgy kicsit logikai bukfenc:)

Everybody lies.

(#1958) pzstm


pzstm
titán

egy kis friss ropogós újdonság.
Összefoglaló nézet a Windows 8-ban

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1959) Baxy88 válasza pzstm (#1958) üzenetére


Baxy88
csendes tag

Hmm... nekem nagyon tetszik ez a windows phone 7-es design! :D

(#1960) polonic válasza Baxy88 (#1959) üzenetére


polonic
félisten

Nekem is tetszik.
Csak, egyelőre, az egérrel való kezelhetőség nem nyerte el a tetszésemet.

(#1961) Atos23


Atos23
senior tag

Hat erdekes a dolog.

En tegnap felraktam a gepre, es lassabban bootol a W8, mint a W7. A youtube videok nem igazan ezt a latszatot keltik. :)

(#1962) polonic válasza Atos23 (#1961) üzenetére


polonic
félisten

DP = Developer Preview

Még csak nem is beta.

[ Szerkesztve ]

(#1963) Atos23 válasza polonic (#1962) üzenetére


Atos23
senior tag

Ez teljesen igaz, de akkor ne adjanak kozre osszehasonlitast sem.

(#1964) AthlonXP válasza Atos23 (#1963) üzenetére


AthlonXP
őstag

Sztm ez a boot idő több mindentől is függ. Nekem pl majd' 2x olyan gyors a boot idő a w8-ban a w7-hez képest ( pedig az se sok ), pedig lassabb vinyóra is van téve w8. :)
Természetesen a gyári MS. oldalról leszedhető állapotban van feltéve a gépre, semmi buherálás nincs benne, még a Metro sincs kikapcsolva és frissítve van az ápdétről.

[ Szerkesztve ]

(#1965) Baxy88 válasza AthlonXP (#1964) üzenetére


Baxy88
csendes tag

Miről beszéltek le lehet valahonnan szedni valami próbaverziót? :D

(#1966) polonic válasza Baxy88 (#1965) üzenetére


polonic
félisten

Igen, le.

Hányszor volt már szó róla a topikban. :U

Gugliba/bing-be beírva megtalálod ezt.

(#1967) Baxy88 válasza polonic (#1966) üzenetére


Baxy88
csendes tag

Óh, köszönöm :) hát ezt muszáj kipróbálnom! :P

(#1968) pzstm válasza Atos23 (#1961) üzenetére


pzstm
titán

3 különböző konfigon próbáltam...nálam mindegyiken nagyságrendekkel gyorsabb...valamelyik hardvereddel lehet gubanc/nemtetszik neki szerintem... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1969) Baxy88 válasza pzstm (#1968) üzenetére


Baxy88
csendes tag

Nekem is sokkal gyorsabb mint a win 7 és sokkal jobban is néz ki! :D

(#1970) Atos23 válasza pzstm (#1968) üzenetére


Atos23
senior tag

Befrissitem a drivereket, bizzunk benne hogy minden W7-est elfogad :)

Szerintem az ATI VGA-ba akad bele.

(#1971) polonic válasza Atos23 (#1970) üzenetére


polonic
félisten

Az AMD vga-khoz vagy a beépítettet használd vagy van egy külön win8-hoz készült és azt.

(#1972) pzstm válasza Atos23 (#1970) üzenetére


pzstm
titán

Laptopon dedikal VGAm van (ATI)
Talalt hozza win8 drivert es minden teljesen jol fut.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1973) Drughi válasza pzstm (#1972) üzenetére


Drughi
addikt

Egyik gépemen, amin tesztelem AMD E350-es proci van, amibe bele van integrálva egy Ati 6310 vga.
Szintén talált hozzá drivert rögtön az update.

(#1974) Taifa Díaz


Taifa Díaz
őstag

Sziasztok. Mindenkinek, aki nem tudja eldönteni, kipróbálja-e vagy sem, egy kis lökés: dolgozom az üzletemben a Windows Developer Preview rendszeren, és munkaeszközöm a gép. A rendszer, amin használom, az adatlapomon látható "business" konfig, és hibátlanul fut rajta az operációs rendszer. Kijelentkezéskor van gondja az explorer.exe leállításával - még nem találtam meg az okát - de az csak egy kattintás az OK gombra, és már kapcsol is ki. Ezen a rendszeren gyorsabban bootol és fut, és kevesebb erőforrást használ, mint a korábbi 64 bites Windows 7 verzión. E pillanatban a CoreTemp 1306 MByte memóriahasználatot jelez.
Illesztőprogramokkal, programokkal semmi problémája nincsen, időnként jön néhány frissítés, egyelőre nem sok. Egyedül egy Canon Pixma IP4850 fotónyomtató driverét kellett kompatibilitási módban feltennem - ha valakinek hasonló gondja lenne, folyamodjon ehhez, biztos, hogy működni fog.
Megspóroltam egy operációs rendszer árát, hiszen egy boltban, ahol bármikor ellenőrizhetnek ilyen szempontból is, nem megengedhető a warezolt win. De erre ugye egy teljesen jogtiszta, hibátlanul működő Microsoft teszrendszer mellett nincs is semmi szükség :C És mindehhez hozzájön a tudat, hogy részt veszek a Windows 8 fejlesztésében :K

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#1975) pzstm


pzstm
titán

Windows to Go a Windows 8 béta verziójában

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1976) pzstm


pzstm
titán

[link]

Sok friss, új hír a Windows8-al kapcsolatban... Tessék olvasgatni és örülni ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1977) OlegG


OlegG
csendes tag

Sziasztok!
En megprobaltam feltelepiteni,csinaltam kulon particiot es arra pakoltam install vegig is ment majd ujraindult egy parszor es vegul fekete kepernyot kapok ahol csak az egerkurzor latszik.ezekutan bcd editorral helyrehoz mert nem hajlando utan win7 elindulni ..
Most win7 mukodik.De mitol lehet hogy nem ment fel? Ha valaki tudna segiteni megkoszonnem!
Corei7 es vas amugy nem gyenge alkatreszekkel ughyogy nem ertem..
Mindenkinek sikerul csak nelkem nem?:)

(#1978) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

újabb magyar híroldal: into8.hu

sweetlou6.wordpress.com

(#1979) pzstm


pzstm
titán

újabb exkluzivitás, elsőre természetesen a BetaTeam oldalán ;)
Exkluzív: Magyar nyelvi csomag a Windows 8 Fejlesztői Előzeteséhez

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1980) Воланд válasza pzstm (#1979) üzenetére


Воланд
titán

villamgyors voltam. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1981) pzstm válasza Воланд (#1980) üzenetére


pzstm
titán

;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1982) pzstm


pzstm
titán

8156.0.winmain.111116-1900

friss, ropogós ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1983) Sub-ZeRo válasza pzstm (#1982) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az lenne ropogós ha egy béta linket löknél be.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1984) Воланд válasza Sub-ZeRo (#1983) üzenetére


Воланд
titán

majd januarban, ha minden jol megy.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1985) pzstm válasza Sub-ZeRo (#1983) üzenetére


pzstm
titán

elhiheted nem tartanám magamba ;)
Amúgy esetleg karácsonyra lehet várni egy hamarabbi "megjelenést"....de ebben én nem bízok most...majd január közepén. Addig már nincs is olyan sok. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1986) RaZroX válasza pzstm (#1985) üzenetére


RaZroX
addikt

Én a véglegest várom :D A bétát szerintem fel sem teszem, mert neten codozok és a punkbuster nem támogatja a béta operációs rendszereket :(

This is the way

(#1987) pzstm válasza RaZroX (#1986) üzenetére


pzstm
titán

VHD boot-os megoldást tudom előszeretettel javasolni Neked ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1988) RaZroX válasza pzstm (#1987) üzenetére


RaZroX
addikt

És az mit jelent? :D

This is the way

(#1989) Tomix24


Tomix24
addikt

Srácok, Iconia W500-on használnám a Win8-at, viszont kellenének a Metro felületek. x86 a javasolt, de csak az x64-ben vannak benne ezek. Nincs külön Metro? Köszi!

Illetve sokan írják hogy jó a szoftver, nincs hibája nagyon. Ingyen van, mi a csapda? :F

:R

(#1990) polonic válasza Tomix24 (#1989) üzenetére


polonic
félisten

DP = Developer Prewiev != beta

(#1991) Tomix24 válasza polonic (#1990) üzenetére


Tomix24
addikt

Tudom, de van aki sokat használja? Neteznék,Picassa, Office, ilyesmi. Kifagy mondjuk sűrün? Vagy van valami dúrva bug benne? Erre gondolok

(#1992) pzstm válasza Tomix24 (#1989) üzenetére


pzstm
titán

kellenének a Metro felületek. x86 a javasolt, de csak az x64-ben vannak benne ezek. Nincs külön Metro? Köszi!

????? X86-ban is ugyanaz a Metro benne van...nem is igazán értem miről beszélsz...x64-ből van olyan amiben a fejlesztői eszközök is benne vannak (a nagyobb méretű...de az Neked nem kell)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1993) pzstm válasza polonic (#1990) üzenetére


pzstm
titán

Developer Preview NEM EGYENLŐ a BETA-val.

Fejlesztői előzetes szó szerint...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1994) polonic válasza pzstm (#1993) üzenetére


polonic
félisten

Szerinted ez a " != " jel mit jelent?
Pont azt, hogy nem egyenlő.

[ Szerkesztve ]

(#1995) pzstm válasza polonic (#1994) üzenetére


pzstm
titán

uhhh... neharagudj....kómás vagyok még.....felkiáltójelet nem vettem észre :B :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1996) polonic válasza pzstm (#1995) üzenetére


polonic
félisten

Semmi gond. :)

(#1997) Tomix24 válasza pzstm (#1992) üzenetére


Tomix24
addikt

Innen tölteném: [link]

Windows 8 Developer Preview with developer tools English, 64-bit (x64)
64-bit Windows 8 Developer Preview
Windows SDK for Metro style apps
Microsoft Visual Studio 11 Express for Windows 8 Developer Preview
Microsoft Expression Blend 5 Developer Preview
28 Metro style apps including the BUILD Conference app

Akkor ez is ugyanaz?
Windows 8 Developer Preview English, 32-bit (x86)
Az a 28db Metro style apps is benne van?

[ Szerkesztve ]

(#1998) pzstm válasza Tomix24 (#1997) üzenetére


pzstm
titán

pontosan. A with developer tools Neked fölösleges szerintem. ;)

x86 vagy x64 is mehet.
Windows 8 Developer Preview English, 32-bit (x86)

DOWNLOAD (2.8 GB)

Sha 1 hash - 4E0698BBABE01ED27582C9FC16AD21C4422913CC

Includes a disk image file (.iso) to install the Windows 8 Developer Preview and Metro style apps on a 32-bit PC. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1999) Tomix24 válasza pzstm (#1998) üzenetére


Tomix24
addikt

Ok, akkor megvan melyik lesz az érdekes nekem. :R

(#2000) Taifa Díaz válasza Tomix24 (#1991) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Ha nem játszol, elégedett leszel vele. Ha játszanál is, és felrakod, akkor nem ;] Need for Speed: The Run - menüben kifagy. Picasa, Office, ilyesmi - OK. Én munkahelyen javarészt képszerkesztésre és levelezésre használom, arra hibátlanul megfelelt eddig.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.