Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) szezso15


szezso15
addikt

Sziasztok!

Letöltöttem a fejlesztői verziót, kiírtam DVD-re, majd miután elkezdi feltelepíteni a Windows 8-at, 4%-nál megáll, nem mozdul, majd benyögi ezt a hibaüzenetet:

Egy teljesen új 20GB-os partíciót nyestem le neki...

Mi lehet a gond? :F

Bocsi a képért, a ZTE Blade még mindig nem fotóbajnok...:U

(#1852) woland_y2k: Csak magát az .iso-t írtam ki... Akkor az a hibás?

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#1852) Воланд válasza szezso15 (#1851) üzenetére


Воланд
titán

Sérültek a fájlok, mikor kiírtad őket.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1853) Воланд válasza szezso15 (#1851) üzenetére


Воланд
titán

Meglehet, hogy már letöltés közben megsérült.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1854) Polllen


Polllen
nagyúr

Álohá!

Esetleg valaki próbálta már netbook-n futtatni a fejlesztői változatot?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1855) pzstm válasza Polllen (#1854) üzenetére


pzstm
titán

Szemely szerint nem, de lattam mar futni netbookon. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1856) raidx válasza szezso15 (#1851) üzenetére


raidx
őstag

Én ez miatt iktattam ki a vásárolt Ashampoo író progimat. 5* egymásután hibásan írta ki a Win 7 X64-et ami ugyanazt produkálta mint nálad.
Felraktam az ingyenes ImageBurn progít, az hibátlanul kiírta elsőre!

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#1857) pzstm


pzstm
titán

van 8135-ös build winmain branch-ből új Win8 logoval. Állítólag korrektül néz ki...sajnos még nem láttam én sem :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1858) RaZroX válasza pzstm (#1857) üzenetére


RaZroX
addikt

Új Win8 Logo ? :D Ez alatt start orb-t kéne érteni vagy csak úgy általánosságban megváltozott a Windows Logoja ?

This is the way

(#1859) pzstm válasza RaZroX (#1858) üzenetére


pzstm
titán

nem tudom pontosan :N

Viszont más fontos hír:
Üzletet nyit Magyarországon a Microsoft

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1860) front3r válasza pzstm (#1859) üzenetére


front3r
őstag

Szerintem elmegyek megnézni hogy néz ki a bolt. :D

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1861) moonman válasza pzstm (#1859) üzenetére


moonman
titán

jaja, megvan az új törzshelyem :)

(#1862) pzstm válasza moonman (#1861) üzenetére


pzstm
titán

Aznap en is tuti melo utan benezek...pedig nem a szivem csucske az a plaza:)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1863) kisjimy


kisjimy
aktív tag

Sziasztok!

Ha leszedem a microsoft honlapról a windows 8 dev. prev. verziót az mennyire stabil? Mennyi ideig lehet használni?

(#1864) pzstm válasza kisjimy (#1863) üzenetére


pzstm
titán

meglehetősen stabil...ahhoz képest hogy fejlesztői előzetes. Éles környezetbe nem javasolják, csak tesztelni. Mindneki csak saját felelősségre. Március 12-ig használható. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1865) moonguru válasza kisjimy (#1863) üzenetére


moonguru
őstag

Meglehetősen stabil, DE ha nem lenne Windows 7 is a gépemen, nem használnám élesben! :)

Egyszer-kétszer már rászorultam hogy róla bootoljak be!

Monitor Guru!

(#1866) Richter36 válasza kisjimy (#1863) üzenetére


Richter36
őstag

Én netre (böngészés, msn, skype), filmnézésre, zenehallgatásra használom, arra stabil, nem volt baj eddig. Munkára viszont nem használnám.

(#1867) moonman


moonman
titán

portrait view

[ Szerkesztve ]

(#1868) more


more
tag

Sziasztok!
Magnifier funckió van a windows 8 mostani verziójában?
Előre is köszi a választ!

(#1869) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

Valaki próbálta már 67bites Win7 Pro alól VirtualBox-ba telepíteni a legfrissebb verziót?

Amint nekiállnék (a win-es cuccok betöltése után) megkapom a "Developer..." szöveget majd olyan 5-7 hiba üzenetet majd kiírja, hogy indítsam újra a gépet.

Ez van az x32 ill. az x64-nél is.

*UPDATE* Látom másnak is van vele problémája

[ Szerkesztve ]

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#1870) andy83 válasza ErosenZold (#1869) üzenetére


andy83
aktív tag

Igen, nekem is ez volt a gondom, és még most sem sikerült megoldani. :W
Szóval ha vkinek van rá megoldása, szivesen elolvasnám én is! :))

facebook.com/SzeretekMozizni

(#1871) pzstm válasza andy83 (#1870) üzenetére


pzstm
titán

vmware 8-al próba? :U ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1872) raidx válasza pzstm (#1871) üzenetére


raidx
őstag

Annak idején próbáltam VirtualBoxba de nem volt tökéletes, sokszor nem indult stb. a VmWare 8 alatt viszont kifogástalan. Az 1,6-os Brazos lapomonon (ami nem egy erőgép) virtuális gépen 2,6-os pontszámot ért.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#1873) ErosenZold válasza raidx (#1872) üzenetére


ErosenZold
senior tag

Hmm kössz hazaérek kipróbálom

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#1874) ErosenZold válasza ErosenZold (#1873) üzenetére


ErosenZold
senior tag

LEszedtem a Wmware Workstation 8.0-t de már telepíteni sem tudom azt :D Bejön egy üres szürke ablak és csőőőőőő

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#1875) polonic


polonic
félisten

Ti hogy vagytok ennek a metro ui-nak a megszokásával?

Nekem még mindig borzalmas.
Ha lenne touchscreen-em, akkor persze mást mondanék.

(#1876) Воланд válasza polonic (#1875) üzenetére


Воланд
titán

Nem túl sokat foglalkoztam vele. A koncepciót értem, az előnyökkel tisztában vagyok, viszont jelenleg a kezelése körülményes. Megvárom a bétát, állítólag már ott finomítanak a kezelésén.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1877) polonic válasza Воланд (#1876) üzenetére


polonic
félisten

Így van, erre gondoltam én is.

(#1878) Romvr


Romvr
őstag

Én pedig kimondottan szeretem a metro UI-t. Nekem sokkal kényelmesebb a kezelése mint a régi start menünek. Aztán majd ha egyszer lesz egy touch monitorom akkor még jobban fogom szeretni. Írták máshol hogy egérrel nehéz a használat. Hát akkor nekem valami spéci egerem lehet mert könnyen böködök, görgetek.

Apropó. Arra valaki már rájött miért szakadoznak a videók/zenék? Nem mintha nagyon zavaró lenne, csak azok a pár pillanatos beakadások minek a következményei? Lejátszó független a dolog nálam, így a Win8 nyűgjére gyanakszom.

Metro UI ra visszatérve. Rájöttem arra is hogy ha meg lehet változtatni a "lehányták spenóttal" koncepciót, akkor még barátságosabb lesz az egész. Legalább is most kicsit átszíneztem és így még élvezetesebb a használata :K

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1879) RaZroX válasza Romvr (#1878) üzenetére


RaZroX
addikt

"Lehányták spenóttal" :DDD :DDD :DDD
Amúgy hogyan lehet átszínezni ?

This is the way

(#1880) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

Csudás VirtualBox-ban hibát kapok, Wmware Workstation 8.0 -at meg fel sem tudom rakni :D

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#1881) kraftxld válasza ErosenZold (#1880) üzenetére


kraftxld
nagyúr

64 bites oprendszer van a gépeden? Támogatja a processzorod a hardveres virtualizációt?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1882) ErosenZold válasza kraftxld (#1881) üzenetére


ErosenZold
senior tag

64 bites, és gőzöm sincs :D

Amd Phenom 9850 Black Edition.

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#1883) kraftxld válasza ErosenZold (#1882) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Igen, támogatja.
Jóskapista féle széjjelhekkelt ultimate-über edition Win7-ed van vagy normális?
A vmware 8 triallal is próbáltad?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1884) ErosenZold válasza kraftxld (#1883) üzenetére


ErosenZold
senior tag

Alap Msdn Pro.

Tűzfal és Defender services.msc ben letiltva.

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#1885) pzstm válasza ErosenZold (#1884) üzenetére


pzstm
titán

először létrehozod a virtuális gépet, és majd csak utána adod meg neki az ISO fájl helyét ugye? :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1886) ErosenZold válasza pzstm (#1885) üzenetére


ErosenZold
senior tag

Igen, legalábbis VirtualBox-ban mert a másikat fel sem tudom telepíteni.

Amúgy mindenhogy próbáltam. Volt egy olyan 2 órám ahol minden lehetséges kombót végig próbáltam :D

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#1887) pzstm válasza ErosenZold (#1886) üzenetére


pzstm
titán

hiba pedig valahogy tuti nálad lesz, mert mennie kell...egészen biztosan.
Esetleg tudom ajánlani a VHD boot-os kipróbálást. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1888) Romvr válasza RaZroX (#1879) üzenetére


Romvr
őstag

Én ezt a programot találtam hozzá: [link]

Nálam most a kék - fekete - szürke dominál és így sokkal szebb az egész. Nem kapok vizuális orgazmust ugyan, de jobb mint az alapkoncepció.

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1889) RaZroX válasza Romvr (#1888) üzenetére


RaZroX
addikt

:R :D Köszi!

This is the way

(#1890) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Kicsit vicces:

:))

Everybody lies.

(#1891) lolchief70


lolchief70
aktív tag

Sziasztok!

Szerintetek az ARM windows 8 támogatás visszamenőlegesen is támogtott lesz?
Gondolok például egy Tegra 2 tablet pc-re. Vagy csak a nagyobb teljesítményű, még csak most megjelenő platformok (qualcomm dual core, Tegra 3, Tegra 4) esetén lesz használható?
Illetve ha támogatott lesz az ARM, akkor egy átlagos nem 3d-s (pld. egy online játék Bot programja) futtatható lesz?

Köszi előre is válaszokat!

Üdv

(#1892) moonman válasza Barthezz2 (#1890) üzenetére


moonman
titán

ha 56.1 seconds, akkor ott valami nagyon nem stimmel. egyébként miért indul automatikusan a zune.exe? :F

(#1893) pzstm válasza moonman (#1892) üzenetére


pzstm
titán

hát mert kis registry hekk itt, kicsi ott, kis metro felület átszabás, kis régi startmenü, kis "felokosítás" aztán ki tudja még mi...

amúgy WDP-n nem próbáltam még a ZUNE-t :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1894) moonman válasza pzstm (#1893) üzenetére


moonman
titán

teljesen mindegy, "zune.exe" nem kell, hogy automatikusan induljon. az max a zunelauncher.exe lehet.

(#1895) Barthezz2 válasza pzstm (#1893) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Teljességgel jólesik, hogy egyből ezt feltételezed rólam.. Nagy kár, hogy baromira nincs így, de visszaolvasni nem kell ám, hogy ott "kardoztam" azokkal, akik egyből registryt baszogattak a régi strat menüért. Csak akkor inkább ne írtál volna semmit.. :W

(#1892) moonman:
Halovány lila fingom sincs. Nem csináltam semmit, csak feltelepítettem a Zune-t. Egy ideje nem is használtam W8-at, most kapcsoltam be újra, aztán miközben a vezérlőpultban nézelődtem, ott találtam ezt.
Igazából semmi kellemetlenséget nem okoz, csak furcsállottam, hogy pont egy saját termék problémájára hívja fel a figyelmet :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1896) pzstm válasza Barthezz2 (#1895) üzenetére


pzstm
titán

Elnézésedet kértem...nem konkrétan Rád gondoltam :R

Cserébe egy kis kárpótlás ;) (Dolgoznak a fiúk a bányában ;) )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1897) RaZroX válasza pzstm (#1896) üzenetére


RaZroX
addikt

Már nagyon várom :D
Tudsz valamit arról, hogy milyen lesz az új WMP ?

This is the way

(#1898) pzstm válasza RaZroX (#1897) üzenetére


pzstm
titán

semmit... :N
Viszont érdekes a jelenleg kiszivárgott Roadmap, ami teljesen reálisnak tűnik számomra ;)
Kiszivárgott a Microsoft útiterve?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1899) Воланд válasza pzstm (#1898) üzenetére


Воланд
titán

a roadmap szerintem is logikus, de a feléről azt sem tudom, hogy mi lehet, de ahogy utána olvastam más se nagyon. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1900) pzstm válasza Воланд (#1899) üzenetére


pzstm
titán

én meg megkérdeztem MS-es sráctól, aki annyit mondott hogy akár kamu is lehet ez a roadmap, de ezek belsős rövidítések :DDD (kiugrott a nyuszi a bokorból :C :DD )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.