Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65901) abdulka1 válasza quailstorm (#65899) üzenetére


abdulka1
őstag

Igen tudom, 2 napig próbálkoztam vele. Az UEFI elég puritán, és nem ad lehetőséget a választásra.(legacy mód)
A telepítőt nem látta, se DVD-ről, se pendrive-ról. A 8.1 felment rá, de sem a telepítés alatt, sem utána nem működött a tapipad, és drivert se találtam hozzá.

King Unique: 3 gépet használ az illető, de olyan szinten nem hajlandó foglalkozni a "mit-hol-miért"-el, hogy ha esetleg újra kell valamit telepíteni, még az asztalt is lefényképezi, hogy ugyan úgy tegyek vissza mindent. Az a hitvallása, hogy ő ért az autókhoz, azt megcsinálja, de a géphez értsen más, azzal nem hajlandó foglalkozni. Menjenek a programjai, minden videófájlt le tudjon játszani, meg ráférjen mérhetetlen mennyiségű film, és zene.

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.