Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52680) trialboj


trialboj
őstag

Üdv,

Kb 40 perce kapcsoltam be ma reggel a gépet, és már a 3. auto restartnál járok.[link]

Csaik simán ujra indul, közben böngészgetek, semmi komoly használat.

A win 1 max 2 hete lett újratelepítve pont azért mert azt gondoltam hogy a win10 miatt történnek ezek, mivel ott is naponta előfordult.

Nem állandó, tegnap pl nem fordult elő, ma 3x is, tegnap előtt azt hiszem 1x.

Fogalmam sincs mi a gond, kb biztos hogy valami hardware-es gubanc lesz.

Ezek vannak a gépben:
Asrock 870 extreme3, AMD Phenom II X4 Black Edition 965, Arctic Freezer 13, Corsair XMS3 2x2 GB + 2x4 GB DDR3-1333, Sapphire HD6850 1GB GDDR5, WDC WD1002FAEX-00Z3A0, Chieftec CTG-500-80p, Arctic Freezer 12 (120mm)

Ebből az alaplapot használtan vettem mert az előző megkotlott, de szerintem ez sem valami jó. Régebben sokszor beakadt az egyik grafikus programban a mouse, 3-6mpre, ami után helyreállt és ment szépen.

Rammokkal lehet velemi gubanc? Vegyek ki őket, és tegyem vissza más sorrendben? Nem szeretnék komolyabban költeni rá csak ha már muszáj, és semmiképp nincs időm ott hagyni 1 szervizben hogy figyeljék + nem is biztos hogy többre jutnának.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.