Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53501) Doky586 válasza chungee (#53499) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Mégcsak ghostolnod sem kell hogy problémáid legyenek. Csak kihúzod a G: -t és már nem bootol a rendszered..

[ Szerkesztve ]

(#53502) chungee válasza Doky586 (#53501) üzenetére


chungee
addikt

És milyen igaza van :R :C

(#53503) akoska23 válasza brd (#53467) üzenetére


akoska23
aktív tag

Nem probaverziò hanem egy régebbi kiadás mert ahhoz van crack-em. A tűzfalas megoldás nem hiszem hogy bevàllna mert a progi ossza a netet. A probaverzió 30 percenként szétkapcsolja a netet azért nem akarom frissíteni

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#53504) Soma01 válasza akoska23 (#53503) üzenetére


Soma01
veterán

Jó az a tűzfalas megoldás is, csak rendes szabályt kell rá írni. Meg persze tudni kell, honnan frissít.

(#53505) krealon válasza akoska23 (#53503) üzenetére


krealon
veterán

Warezolas helyett, inkabb hasznald a beepitett megosztast.

Internet megosztas WiFi-n Windows 7 rendszeren.

(#53506) akoska23 válasza krealon (#53505) üzenetére


akoska23
aktív tag

Már próbáltam de nem sikerült az eszköz nem inditható el hibaüzenet jelentkezett. Volt egy másik ingyenes progi is ami 1 napig ment majd ujrainditás után nem tudta osztani és fogadni is a netet.

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#53507) Pyrandus


Pyrandus
tag

Buta módon hagytam feltelepülni valami file.kezelő valamit (elnézést, nem tudom). Nagyon gyorsan utána töröltem, irtottam a nyomát is, ahogy kell. Ennek ellenére azóta állandóan a "redirect" jelenség ismétlődik, reklám- és vásárlási lapok jelennek meg, most már alig tudok az interneten létezni.A Prohardvert is akadályozza, beírni is alig tudok. Mi a teendő, a radikális és könyörtelen teendő?

A DOS-korszak óta bosszantom magam. - Sakk elemzéshez, analizáláshoz (idő, gyorsaság!) keresem a legalkalmasabb tudású gépet.

(#53508) #85154688 válasza Pyrandus (#53507) üzenetére


#85154688
törölt tag

AdwCleaner futtatása

(#53509) Pyrandus válasza #85154688 (#53508) üzenetére


Pyrandus
tag

Adw Cleaner? Remélem, van próbaverzió. Most a Kasperskyt futtatom, 80%.ban végigment, semmi virust nem jelez. Akkor jöjjön az Adw Cleaner.

A DOS-korszak óta bosszantom magam. - Sakk elemzéshez, analizáláshoz (idő, gyorsaság!) keresem a legalkalmasabb tudású gépet.

(#53510) #85154688 válasza Pyrandus (#53509) üzenetére


#85154688
törölt tag

Engedd rá a vasra haver....Várjuk az eredményt.

(#53511) Werkly


Werkly
őstag

Konkrét rendszermentést milyen progival tudnék csinálni? X64 rendszerről? Lehetőleg portable progira gondolnék.

(#53512) sz.j válasza Werkly (#53511) üzenetére


sz.j
nagyúr

Például az ingyenes Macrium Reflect-el.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#53513) rétisün válasza Werkly (#53511) üzenetére


rétisün
veterán

+1 a macriumnak.
nem tudom van-e portable verziója, de bootolható pendrive-ot is lehet vele 'csináltatni'. portable progik közül meg itt keresgélj.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#53514) Doky586 válasza rétisün (#53513) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Itt van ISO-ban a letöltésekre kattintva. [link] A CD v Pendrive az portable.

(#53515) krealon válasza Pyrandus (#53507) üzenetére


krealon
veterán

"Buta módon hagytam feltelepülni valami file.kezelő valamit (elnézést, nem tudom). Nagyon gyorsan utána töröltem, irtottam a nyomát is, ahogy kell. Ennek ellenére azóta állandóan a "redirect" jelenség ismétlődik, reklám- és vásárlási lapok jelennek meg, most már alig tudok az interneten létezni."

Nehany, altalam hasznalt, keretlen- (pup) es reklam-program (adware) irto alkalmazas.

[ Szerkesztve ]

(#53516) Pyrandus válasza krealon (#53515) üzenetére


Pyrandus
tag

Köszömöm.

A DOS-korszak óta bosszantom magam. - Sakk elemzéshez, analizáláshoz (idő, gyorsaság!) keresem a legalkalmasabb tudású gépet.

(#53517) Werkly válasza sz.j (#53512) üzenetére


Werkly
őstag

És ez totál lementi az aktuális rendszert a feltelepített progikkal együtt?
És újratelepítés lehetséges vele?
Abszolút nem vagyok otthon a rendszermentésben!
Kösz!

(#53518) vlevi válasza Werkly (#53517) üzenetére


vlevi
nagyúr

A rendszerpartíciókat menti le.
Újratelepítést nem lehet vele csinálni, csak egy összeborult rendszer heylére visszarakni a korábbi működő, lementett rendszert.
De akkor betűre pontosan azt kapod vissza, ahogy a géped állt a mentés pillanatában.

(#53519) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok!

feltettem a napokban az Intel drivert az integrált GPU-hoz, és azóta ilyen üzenetekkel indul a gép. szám szerint hárommal:

C:\Windows\System32\igfxtry.exe

C:\Windows\System32\hkcmd.exe

C:\Windows\System32\igfxpers.exe

ez miért lehet? hogyan tudnám eltüntetni? amíg nem futtatom őket, addig nem tölt be semmi és nem lehet használni a Win-t. elég kényelmetlen minden indítás után ezeket kattintgatni. még nem találkoztam soha ilyennel.

köszönöm előre is :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#53520) zoo8800 válasza hoffman_ (#53519) üzenetére


zoo8800
veterán

Rémlik valami hasonló üzenet, egyszerűen letiltottam az automatikus indítást.

rip and tear, until it is done

(#53521) hoffman_ válasza zoo8800 (#53520) üzenetére


hoffman_
nagyúr

kerestem őket, de azt hiszem nem találtam. megnézem azért még egyszer. megvannak. mindenesetre a hkcmd is rémlik valahonnan, az ig-s üzenetek pedig tuti az integrált grafikus mag kapcsán jönnek, amire szükségem lesz, mert most kikerül a dvga a gépből. csak nem tudom, hogy miért kezdte el köpködni el őket a Win.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#53522) Gézengúz válasza hoffman_ (#53519) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ezeknek automatikusan el kellene indulni, teljesen rendben vannak a videokartya driverhez tartozo hatterfolyamatok! Probald meg megint feltenni a drivert hacsak nincs valami startup progid ami ezek betöltődését gátolja!

Valami csak tiltja az automatikus indításukat!! :F

[ Szerkesztve ]

(#53523) hoffman_ válasza Gézengúz (#53522) üzenetére


hoffman_
nagyúr

de hisz most tettem fel és teljesen rendben felment. három startup programom van, ami nem alapvető, de ezek nem csináltak eddig galibát.

- Rainmeter
- uTorrent
- AIMP3

Avira mindig is ment, egy ideje Logitech SetPoint van, a többi Win-es + dvga driver.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#53524) sz.j válasza Werkly (#53517) üzenetére


sz.j
nagyúr

Ami a rendszermentésének pillanatában a "C" partíción volt (progik és bármi más) azt állítja vissza.
Wn7 esetében nem csak a "C" partíciót kell mentésre kijelölni és menteni hanem a "Rendszer számára fenntartott" 100MB-os partíciót is, mert enélkül a visszaállítást követően nem indulna el a visszaállított rendszer.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#53525) BluEyes válasza hoffman_ (#53523) üzenetére


BluEyes
őstag

üzenetben bal lent a pipát vegyed ki, ne kérdezzen hanem indítsa a folyamatot.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#53526) Gézengúz válasza BluEyes (#53525) üzenetére


Gézengúz
addikt

Az nem az a pipa! Ettől függetlenül auto indulnia kellene!

(#53527) hoffman_ válasza BluEyes (#53525) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ja, ez mondjuk triviális javaslat :D köszi. az okát akkor sose tudom meg. nem baj, ha működik, akkor öröm van. úgyis lassan jön a 10-es licence.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#53528) Dilikutya


Dilikutya
félisten

C:\Windows\Resources\Themes mappában sehogy se lehet fájlokat módosítani?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#53529) efi99 válasza HZoli87 (#53345) üzenetére


efi99
senior tag

Ezt a W10 frissítést pár napja már nem ajánlja fel nálam, pedig nem rejtettem el, és előtte meg feljött. (És persze nem is telepítettem :DDD ).
Ez hogy lehet vajon ? Sokan szidták az MS felmenőit ?

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#53530) UFO1


UFO1
senior tag

Sziasztok, esetleg tud valaki segíteni az alábbi hibában. A The Crew játékról van szó és a leírt probléma most jelentkezett, mert kiadtak egy új DLC-t ami tartalmazza a Wild Run-t és egy új grafika megjelenítést.

[ Szerkesztve ]

(#53531) RAZERXX


RAZERXX
tag

Sziasztok!
Ma hazajövet bekapcsoltam a gépem a és a betűk el vannak mosódva ,tegnap este még semmi gond nem volt!

Ati drivert leszedtem újra raktam cleartypet reseteletem de semmi változás ,monitor kábelt cseréltem !

ötlet ?

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#53532) akaido válasza hoffman_ (#53527) üzenetére


akaido
addikt

BluEyes javaslata teljesen megfelelő, hiszen mind3 fájl az integrált Intel VGA kártyához szükséges.
[link]

RAZERXX:
Próbáld ki a teljes driver uninstallt![link]
Majd ezután telepítsd fel az AMD drivert.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#53533) Werkly


Werkly
őstag

Meglett a reinstall. Az eseménynaplóban ciklikusan van WMI hiba ahogy lestem.
Meg néha a Windows intéző leáll. Explorer.exe hibára hagyatkozva. Semmi sem tökéletes.
Lehet az intéző azért hülyéskedik mert a C Dokumentumokba belefoglaltam a D Dokumentumok mappát és ikoncserét is csináltam? Nem hinném...?! Amúgy volt róla szó korábban én úgy vettem észre, hogy az idei NET Frameworkök után lassul meg a bejelentkezése a rendszernek.

[ Szerkesztve ]

(#53534) RAZERXX válasza akaido (#53532) üzenetére


RAZERXX
tag

Köszönöm !

De valami játék módban volt a monitor ..az asszony takarította a gombokat ! :Y

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#53535) akaido válasza RAZERXX (#53534) üzenetére


akaido
addikt

A monitor menüjében - ha lehet - válaszd a következők valamelyikét:
- AUTO vagy a Factory Reset vagy a reset opciót.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#53536) Werkly


Werkly
őstag

Próbálja valaki ki ezt nekem IE alatt, hogy beírja Google-be ezt:
érintőképernyő dirtywindows majd megnyitja a találatot. IE elszáll Mshtml.dll hibával! Csak nekem vagy valami update lesz rá? Kösz!

(#53537) UFO1 válasza Werkly (#53536) üzenetére


UFO1
senior tag

Nálam semmi gond igaz csak IE8 van fent, de inkább használj chrome-ot az IE már semmire sem jó. Sokáig csak azt használtam, de nagyon sok minden nem működik rajta.
Talán ez a bibi, itt van 2 lehetőség a javításra: [link1] [link2]

[ Szerkesztve ]

(#53538) UFO1 válasza UFO1 (#53537) üzenetére


UFO1
senior tag

Viszont a progi engem is érdekelne elég jópofa.

(#53539) zoo8800 válasza UFO1 (#53537) üzenetére


zoo8800
veterán

az IE már semmire sem jó

ha te mondod... :)

rip and tear, until it is done

(#53540) #10234880


#10234880
törölt tag

Sziasztok! Lenne egy problémám mégpedig a gépemen nemtöltődnek be bizonyos weboldalak, sőt speciel most semmi. Mindenre azt irja mikor nincs netem,hogy a weboldal nem elérhető. Pedig netem az van.és mégis ugy csinál mintha nemlenne. Valaki valami ötlet mi lehet a baj, és hogy lehet orvosolni? Jah és vírust nem kaptam be. Előre is köszönöm a segítséget. vagy a windowsba van valami baj,hogy jó pár óra mulva jön elő ez? :F

(#53541) DS39 válasza UFO1 (#53537) üzenetére


DS39
nagyúr

Nálam semmi gond igaz csak IE8 van fent, de inkább használj chrome-ot az IE már semmire sem jó.

nem látom az összefüggést... ;]

(az IE11 azért elég gyors és használható is.)

[ Szerkesztve ]

(#53542) Doky586 válasza Werkly (#53536) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam sincs semmi gond, igaz csak IE6 van fent. [link]

[ Szerkesztve ]

(#53543) quailstorm válasza Doky586 (#53542) üzenetére


quailstorm
nagyúr

5.5
most lehet becsaptam magam mert a 6 nem változtatta meg a designt 98 alatt, fene vigye el

amúgy mai friss, hogy a Chrome nem tud belépni Gameloft fórumra, IE11 meg igen
ha nem szúrják el a font simítást Win8.1-en, szívesebben használnám

[ Szerkesztve ]

(#53544) Doky586 válasza quailstorm (#53543) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

6.0 [link]

(#53545) Mika1227


Mika1227
őstag

Ha új Win 7-et rakok fel akkor minden frissítést fel lehet rakni ha nem akarok most 10-re frissíteni? Vagy van amit ki kell hagyni?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#53546) szabonagyur válasza Mika1227 (#53545) üzenetére


szabonagyur
félisten

Fentebb írtuk, hogy miket nem kell felrakni és akkor nincs gond.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#53547) Doky586 válasza Doky586 (#53544) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

az IE 3.0 (W95) [link] már tényleg kevés az oldalhoz..

(#53548) zoo8800 válasza Mika1227 (#53545) üzenetére


zoo8800
veterán

Ezeket mindenképp hagyd ki:
KB3035583
KB2952664
KB3075249
KB3080149
KB3021917
KB3068708

rip and tear, until it is done

(#53549) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Mehetnek a mai frissítések? :))

szabonagyur a jövőbe látsz? :o

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#53550) rétisün válasza Bjørgersson (#53549) üzenetére


rétisün
veterán

én éppen most indítottam újra a frissítés után, eddig megy minden.

a billentyűzet bekapcsolás utáni marhasága is megmaradt, bár mintha most kicsit gyorsabban használható lenne :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.