Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47552) LyonnaisFan1 válasza joccadoki (#47532) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nem húztam, minden az alap beállításokon szokott lenni.
Egyedül a hűtést szoktam piszkálgatni, mivel az új vbiossal szépen elrontották a hűtés szabályzást.

Nem rég újraraktam a gépet, miután a paragon partition program a rendszerindításkor futó folyamatnál kifagyott, és nem tudtam a lemezeket particionálni.
Majdnem az egész lemezt formázni kellett, de sikerült visszahozni a gépet.

A Catalystot és az Asus programot is az asus.com oldalról szedtem le

A Catalyst verziója elvileg ez: 13.251-131206a-165807C-Asus

(Amúgy a wow is amiatt indulhat fehér képernyővel, hogy a Catalyst környékén van valami gond. Nehezebben indul el a wow is, és mindig pár másodpercnyi fehér képernyő után indul el. A játék élményben nagy változásokat nem tapasztalok, mivel a low beállításokat alkalmazom, és a 60+ fps mindig megvan, kivéve a dungeon pályáknál több játékos módban.)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.