Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47551) torreador22 válasza Doky586 (#47550) üzenetére


torreador22
aktív tag

Vegyél vissza mert ki fogsz sodródni menő manó !

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#47552) LyonnaisFan1 válasza joccadoki (#47532) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nem húztam, minden az alap beállításokon szokott lenni.
Egyedül a hűtést szoktam piszkálgatni, mivel az új vbiossal szépen elrontották a hűtés szabályzást.

Nem rég újraraktam a gépet, miután a paragon partition program a rendszerindításkor futó folyamatnál kifagyott, és nem tudtam a lemezeket particionálni.
Majdnem az egész lemezt formázni kellett, de sikerült visszahozni a gépet.

A Catalystot és az Asus programot is az asus.com oldalról szedtem le

A Catalyst verziója elvileg ez: 13.251-131206a-165807C-Asus

(Amúgy a wow is amiatt indulhat fehér képernyővel, hogy a Catalyst környékén van valami gond. Nehezebben indul el a wow is, és mindig pár másodpercnyi fehér képernyő után indul el. A játék élményben nagy változásokat nem tapasztalok, mivel a low beállításokat alkalmazom, és a 60+ fps mindig megvan, kivéve a dungeon pályáknál több játékos módban.)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#47553) quailstorm válasza torreador22 (#47533) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Start, írt be hogy lemezkarbantartó, C, aztán keres, és utána tudsz Windows update karbantartását futtatni (rendszerfájlok törlése).
50GB általános célra nudli, XP is kiszorul már nálam, node már lassan 6 éves telepítés minden szarral.
Sulis gépekből kiindulva viszont 20GB-ra elfér egy napi használatra mindent tudó 7-es.

[ Szerkesztve ]

(#47554) LonGleY válasza quailstorm (#47553) üzenetére


LonGleY
veterán

Ami persze nem igaz. A 32-bitest is legalább 30 gigára kell pakolni. A 64-esnek inkább 40 kell, ha netán 1-2 szerkesztőprogram is felkerülne. A 20-as ajánlással csak beszivatod az embereket! Egy ilyen jellegű fórumon ilyet nem lenne szabad leírni, mert még valaki komolyan veszi (aztán pislog, hogy mindenféle hibaüzeneteket kap 10 KB szabad hellyel). Kell a ráhagyás.

Ettől függetlenül persze nem normális, hogy 50-en ne férjen el valaki. Úgy nyírnám ki a rendszert és húznám újra, mint a sicc. Tehát Doky586-nak valahol igaza volt...

[ Szerkesztve ]

(#47555) LonGleY válasza LonGleY (#47554) üzenetére


LonGleY
veterán

Csak érdekesség kedvéért (saját állás):

• win 7 x64
• mindenféle Adobe cucc (3 nagyobb)
• MS Office 2010 (3 főprogram belőle)
• 1 éve nyüstölöm, mindenféle programom fent van
• rendszervédelem meg pár dolog letiltva

=> 40 GB a foglaltság a C-men, ha kivonom a játékokat. Lehet, hogy le tudok a prefetch meg nemtommik letiltásával még küzdeni 10 gigát, de minek? Szóval medium/heavy-duty használatra igenis kell az 50 gigás partíció egy 64-bites Win 7 alá.

[ Szerkesztve ]

(#47556) quailstorm válasza LonGleY (#47554) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azt tudom, hogy kötekedni jól tudsz, de ezek szerint olvasni nem.
ISKOLA. ÉRTED?
20GB-os az image, alig kell oda az Office-on kívül más. Legalábbis ami méretben nagy. De vannak emberek akiknek az bőven elég is egy életre ami oda fel van téve. Ez amúgy nem azt jelenti, hogy nincs több hely a C-n, de asszem 30-nál nem több az egész partíció. Hülyeséggel meg nem lehet telerakni, mert 1.: nem ment változtatást, 2.: nincs jogod.
Amitől agf@szt kaptam, az az előző rendszergazda 10GB-os partícióra kitalált XP-je. Na az tényleg kevés volt.
Bár SP3 időkben cégnél volt Quantum Fireball 4,3GB-os HDD-n XPSP2+Office2003, meg még talán 200MB hely.

Nekem meg kevés a 80-100GB a telefonos szarok, függőségek, és tömérdek szerkesztő vágó app, emulátor (bluestacks c only) miatt.
Ez van, ha tényleg alig volna cucc a 7-esén, akkor bőven elég kell legyen az 50GB. Én 40GB-os IDE HDD-re raktam 7-et :U

(#47557) brd válasza quailstorm (#47556) üzenetére


brd
nagyúr

Nincs olyan, hogy C: only, olyan van, hogy valaki nem ismeri a directory junction linket. Egy-egy parancssorból is létrehozható, de többnél talán kényelmesebb ezzel.

The only real valuable thing is intuition.

(#47558) LonGleY válasza quailstorm (#47556) üzenetére


LonGleY
veterán

Ugyanarról beszélünk akkor, csak én +10 giga ráhagyással magyaráztam (csak 20 GB helyett inkább 25-öt mondanék a legminimálisabb 32-bites rendszer foglalására).

XP alá egyébként elég lehetett a 10 giga, legalábbis a saját nLite-olt darabom alá az volt. De azért jó elfelejteni a szörnyedvényeket végre...

---

Tényleg, ha már nLite... egy érdekesség a feltámadt fejlesztőtől: NTLite

Még bétánál jár, és sajnos fizetős a program, de ezzel a Win 7 is egy kicsit megfaragható lesz (különösebb szenvedés nélkül).

[ Szerkesztve ]

(#47559) quailstorm válasza brd (#47557) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ami az én gépemnél még csak remekül működik, de Asus Vivonál, ahol fontos lett volna, ott az external az FAT32 :DDD
Nekem még elfér egyelőre, meg volt amikor sok BStackset teszteltem, nem tudom ott az uninstall törölte volna-e a junctiont. Vagy csak törött lesz mint a linux symlink.

(#47558) LonGleY: azért mondom. Mostan már mi is ráhagyjuk jobban a helyet, a HDD úgyis sokkal nagyobb, pár hónap alatt meg nagyon el tud szabadulni egy 7-es, de most restore RX miatt kussol.

Otthonra más helyzet, de akinek egy Office alap (Word, Excel, Outlook, Access) elég, egy PDF olvasó, böngésző, meg médialejátszó mellett, az jól el tud lenni kis helyen is.

Képen egyből befigyel az nV driver. Na igen, csak az a sok szar, az több mint 20GB volt az évek alatt. Mert el kell menteni az installer, a kicsomagolt installert, az msinstallert, meg a drivert 3 példányban mindenütt. 'nyád.
Én meg néztem hova tűnik a hely.
Java is ott hagyja az installert uninst vagy update után. Az is pár giga volt 6-tól 8-ig.

[ Szerkesztve ]

(#47560) brd válasza quailstorm (#47559) üzenetére


brd
nagyúr

Nem baj az, a link forrása (tehát ahová mutat) FAT32-n is lehet. Persze FAT32-n nincsenek értelmezve az NTFS jogok, tehát hiába NTFS-en keresztül éri el a gép, azt mindenki tudja írni/olvasni, erre oda kell figyelni.
Ha úgy állítod be, a junction tartalmát is törli, ez a lényege. Tehát az egész BSTacks könyvtárat kell átlinkelni máshová, és a benne lévő tartalom valójában másol kerül rögzítésre.

The only real valuable thing is intuition.

(#47561) quailstorm válasza brd (#47560) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Kösz. Meg se mertem próbálni, azt hittem bebukik. Most már tuti ki lesz próbálva.

(#47562) torreador22 válasza quailstorm (#47553) üzenetére


torreador22
aktív tag

Egyébként 1Tb a hdd azt esetleg megtudom oldani hogy növelem a c partíciót?

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#47563) LonGleY válasza torreador22 (#47562) üzenetére


LonGleY
veterán

EaseUS Partition Master Free

infó: 1, 2

+ a további értelmetlen mondatok írása elkerülése érdekében: katt

[ Szerkesztve ]

(#47564) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Van egy problémám!
Mégpedig mikor a Win7-et felteszem a Silicon Power 8Gb 2.0 pendrivére tökéletes a Kingstone Datatraveler 100 G3 8Gb 3.0 pendrivén is tökéletes viszont a Kingstone Datatraveler 100 G3 16Gb 3.0 és a Kingstone Datatraveler 100 G4 16Gb 3.0 pendrivén ugyan az a Win 7 mikor törlöm a "C" partíciót és a 100Mb-os Rendszer számára fenntartott helyet akkor nem hoz létre ismét 100Mb-os Rendszer számára fenntartott helyet. Viszont 8Gb USB 2.0 és 3.0 pendrivével igen. Miért nem lehet 16Gb pendrivéről telepíteni Win 7-et?

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#47565) torreador22 válasza LonGleY (#47563) üzenetére


torreador22
aktív tag

Azért csak megértetted ha válaszoltál.

[ Szerkesztve ]

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#47566) LonGleY válasza dewil666 (#47564) üzenetére


LonGleY
veterán

A te mondataid viszont már megérteni se lehet. És mi az a pendrivé? :>

Nem lehet, hogy hibás az a bizonyos pendrive rossz? Vagy hogy USB 3 porton próbáltad a telepítést?

torreador22: Igen, ráadásul én még fogalmazni is tudok.

[ Szerkesztve ]

(#47567) torreador22 válasza LonGleY (#47566) üzenetére


torreador22
aktív tag

Azét vagy te itt a Király! :C

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#47568) LonGleY válasza torreador22 (#47567) üzenetére


LonGleY
veterán

Néha agyfaszt kapok a magyartalanságtól.
Főleg, ha nem tudtam aludni, na. Mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#47569) dewil666 válasza LonGleY (#47566) üzenetére


dewil666
őstag

Nem érted a mondataimat? Vagy csak nem tudod a választ és inkább csak okoskodsz? ;]
Leírom mégegyszer a gyengébbek kedvéért:
két 8Gb-os pendrive ami az egyik 2.0 a másik 3.0. Ezekről fel tudom telepíteni a Wint.
De 16Gb-os pendrive-ről nem tudom pedig két fajtával is próbáltam.
Magyarázat erre?

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#47570) LonGleY válasza dewil666 (#47569) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha háromszor kell nekifutni, az már nem jó jel.

[ Szerkesztve ]

(#47571) dewil666 válasza LonGleY (#47570) üzenetére


dewil666
őstag

Bocsi csak már elborult az agyam annyit szenvedtem már vele :W

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#47572) LonGleY válasza dewil666 (#47571) üzenetére


LonGleY
veterán

Fogalmam sincs, és szerintem erre nem létezik racionális magyarázat. Vagy csak olyasmi, hogy: nem szereti azokat a chipeket az alaplapod (az USB 2 és 3 kezelése közötti gubanc pedig nem is olyan elképzelhetetlen). Nekem egy 16-os (Corsair) pendriveom van, arról már mindenféle MSDN-es és frissítésekkel integrált win felment. Most első ízben raktam külső HDD-re a januári all in one release-t, és simán megy. Amúgy milyen programot használsz a felpakoláshoz? Ugye Rufus-t? Remélhetőleg amúgy nem, mert akkor azzal még van egy jó esélyed.

[ Szerkesztve ]

(#47573) dewil666 válasza LonGleY (#47572) üzenetére


dewil666
őstag

Több asztali és több laptopon is próbáltam de mindig ugyan az a hiba.
Igen Rufus amit használok.
Lehet a 16Gb Kingstone nem alkalmas erre? Próbáljam meg én is egy Corsair?

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#47574) LonGleY válasza dewil666 (#47573) üzenetére


LonGleY
veterán

És ugye USB 2-be dugdostad mindenhol? Merthogy a driver telepítése előtt csak arról működik.

Nem hiszem, hogy baj lenne a Kingstone-okkal, de nem zárom ki a lehetőségét. A win telepítésnél sokszor előjönnek ilyen megmagyarázhatatlan anomáliák...

[ Szerkesztve ]

(#47575) dewil666 válasza LonGleY (#47574) üzenetére


dewil666
őstag

Teljesem mindegy. A 8Gb USB 2.0 és 3.0 is telepít tökéletesen. De igen a 16Gb-ost USB 2.0 csatiba teszem.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#47576) LonGleY válasza dewil666 (#47575) üzenetére


LonGleY
veterán

USB 3-ról hogy telepítesz Win 7-et? Ez is érdekes. :]
Esetleg a telepítőbe integráltad a driverét?

[ Szerkesztve ]

(#47577) dewil666 válasza LonGleY (#47576) üzenetére


dewil666
őstag

Nem tudom hogyan telepíti de csak laptopnál, asztalinál nem.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#47578) LonGleY válasza dewil666 (#47577) üzenetére


LonGleY
veterán

Eszerint van olyan chipset, amit lekezel. Amúgy ilyenkor mi a jelenség? Egyszerűen csak nem bootol róla, hiába látja a BIOS?

Nade... kifogytam az ötletekből. Nincs Kingstone-om, hogy kipróbáljam.

(#47579) dewil666 válasza LonGleY (#47578) üzenetére


dewil666
őstag

Eljutok vele odáig hogy a partíciokat is tudom kezelni.
Ilyenkor mindig törlöm a "C" partíciót és a 100Mb rendszer számára fenntartott helyet. És új partíciót hozok létre. Ekkor természetesen hoz létre automatikusan egy 100Mb-os rendszer számára fenntartott helyet is. Na itt a bibi, mert ha 8Gb pendrive-ről csinálom ezt akkor létrehozza a 100Mb-ot de a 16Gb pendrivével már nem. Pedig mindent ugyan úgy csinálok.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#47580) brd válasza dewil666 (#47573) üzenetére


brd
nagyúr

Kingston lesz az, "e" nélkül. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#47581) LonGleY válasza brd (#47580) üzenetére


LonGleY
veterán

Oh, öh, én is rosszul írtam. :] Pedig már volt 1-2 alkatrészem tőlük... Nem is értem. :B De lehet, hogy megtaláltuk a megoldást ezzel: olcsó hamisítványokról van szó! :D

[ Szerkesztve ]

(#47582) brd válasza LonGleY (#47581) üzenetére


brd
nagyúr

Hja, a hülyeség hatásosabban terjed, még a nagyokra is hatással van. :D

The only real valuable thing is intuition.

(#47583) Sub-ZeRo válasza hotkar (#47539) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Warez Windows?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#47584) r.laci38 válasza r.laci38 (#47546) üzenetére


r.laci38
tag

Erre vki vmit?

(#47585) rgeorge válasza r.laci38 (#47584) üzenetére


rgeorge
addikt

Memtest-et és hd sentinelt neki első körben.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#47586) quailstorm válasza r.laci38 (#47584) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Meg eseménynaplóban nézd a hibát és a figyelmeztetést.

(#47587) r.laci38 válasza quailstorm (#47586) üzenetére


r.laci38
tag

A memtest gondolom parancssori ellenőrzés, a sentinel az mifán terem?

(#47588) quailstorm válasza r.laci38 (#47587) üzenetére


quailstorm
nagyúr

azon a fán ahol a gúgli :U
ne kelljen már óvodai dajkát játszani
sentinel memtest

(#47589) r.laci38 válasza quailstorm (#47588) üzenetére


r.laci38
tag

Oké-oké!
:R

(#47590) dave0825


dave0825
őstag

Heló mindenkinek! Nem tudom, hogy tudtok-e segíteni, de azért megkérdezem, veszteni nem vesztek vele. :B
Szóval Samsung UE32H5000-es TV-m van (kb. 3 hónapja), és laptopról használom legtöbbet monitorként. A problémám az lenne, hogy ha zenét hallgatok, és közben nem használom a gépet, akkor 10 perc után kikapcsol a "laptop képernyője", és így kiírja a TV, hogy nincs jel, és a hang is megszűnik. Ha megmozgatom az egeret, akkor persze visszajön. Azért furcsállom a dolgot, mert nem a laptop képernyőjét használom, hanem a TV-t, így nem értem, hogy miért "kapcsol ki a laptop képernyője" (mivel úgy van beállítva, hogy csak a TV-n legyen kép). Nem tudom, ez így érthető-e. :F
Át nem akarom minden alkalommal állítani az energiagazdálkodási lehetőségekbe a képernyő kikapcsolás idejét a windows-ban (amúgy windows 7 64 bit), mert nem mindig csak a TV-ről használom. Kerestem ilyen külön kivetítőre vonatkozó energiagazdálkodási lehetőséget, de semmi ilyet nem találtam. Nem tudtok esetleg egy külön programot, amivel ilyet lehet állítani? Tehát ha TV-ről használom a gépet, akkor legyen egy külön beállításom.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#47591) flatline#2


flatline#2
tag

Sziasztok,

Nekem is ugyanaz lenne a kérdésem mint dave0825-nek, esetleg annyival kiegészítve, hogy megolható-e hogyha lehajtom a laptop kijelzőjét teljesen akkor ne kapcsoljon ki a második kijelző, ami szintén egy 32"-os samu? :U

(#47593) dave0825 válasza flatline#2 (#47591) üzenetére


dave0825
őstag

Neked akkor be van állítva, hogy alvó állapotra tegye a gépet lehajtáskor, nem? Én simán le tudom hajtani, nekem nem kapcsol ki a TV. (A biztonság kedvéért most ki is próbáltam, tényleg nem.)

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#47594) flatline#2 válasza dave0825 (#47593) üzenetére


flatline#2
tag

Még nem annyira néztem át, most lett újratelepítve a win, legközelebb holnap leszek otthon, akkor megnézem. Ha jól tudom, akkor az energiagazdálkodási menüben lehet ezt beállítani? És még annyit, hogyha lehajtod akkor neked így nem kapcsol le a kijelző, csak a 10. perc után?

[ Szerkesztve ]

(#47595) r.laci38 válasza quailstorm (#47588) üzenetére


r.laci38
tag

ESET online scanner talált egy trójait (vmi. ami a Java alkalmazás sebezhetőségét használja ki) és 3 kéretlen alkalmazást (MyPcBackup pl.). Ezeket legyalulta.
A Memtest szerint 99%-ban rendben minden.
A HD Sentinel szerint sincs hiba. Azt viszont észrevettem, hogy a CPU használat grafikonján a bekapcs utáni 1-2 percben közel 100% az érték. Pedig az msconfigban minden fölösleges automatikusan induló vackot leállítottam.
Azóta kétszer vacakolt az indulásnál, csak rövidebb ideig mint korábban. Tehát olyan, mintha helyreállna a feje a gépnek. De majd meglátjuk.
Ezt most csak a tanulság kedvéért regéltem el.

Köszönöm a segítséget!

:K

(#47596) ledgeri válasza r.laci38 (#47595) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A Memtest szerint 99%-ban rendben minden.

Alap kérdés: hol van az az 1%?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#47597) LonGleY válasza ledgeri (#47596) üzenetére


LonGleY
veterán

... és hogy jön mindez a trójaihoz? Újabb WTF-díjas hozzászólás.

(#47598) r.laci38 válasza ledgeri (#47596) üzenetére


r.laci38
tag

Bocsi. Az az 1 hibás % a Sentinel jelentésben volt. A Memtest azt írta az ellenőrzés végén, hogy TEST OK, lépjek ki. (Nem a tárgyban szereplő gépnél ütöm a klaviatúrát.)
Hm. Vmi olyant írt, hogy szükség lehet a hibás szektorra írt adatok áthelyezésére. De hogy pontosan honnan és hová kellene helyezni, azt nem tudom. (Pontosabban nem tudom, hogy hol kell megnéznem.)

Ne ugorjatok már össze egy WFT hozzászólás miatt. Aki itt nem ért a dolgokhoz, az én vagyok és minden segítség jól jön. Akkor is, ha kiderül, hogy vakvágány volt vmi meló a géppel, akkor is tanulok belőle.

[ Szerkesztve ]

(#47599) LonGleY válasza r.laci38 (#47598) üzenetére


LonGleY
veterán

A feladatkezelőben a folyamatoknál meg tudnád nézni ilyenkor, hogy mi pörgeti 100%-on a CPU-t. Van egy olyan opcionális oszlop is, hogy CPU-idő - ez is segítség lehet (ez azt az időt jelenti, hogy az adott folyamat a gép indulása óta mennyi időt töltött el a CPU teljes terhelésével - ha valami 50%-ban használta, akkor az fele annyi időt jelent). Ha az oszlop címére kattintasz, akkor az adott szempont szerint listázza az elemeket.

Egyébként érdemes lefuttatni azt a javítást a Sentinelben, de előtte ments adatokat a HDD-ről, és azt is tudd, hogyha valóban szektorhibás, csak romlani fog a helyzet. A fontos adataid már ne bízd rá úgy, hogy nincs róluk biztonsági másolatod valamilyen formában. De olyat amúgy sem érdemes tenni.

[ Szerkesztve ]

(#47600) spiritex


spiritex
veterán

Nincs valami ötletetek, hogy egy win7-es gépnél mitől van az, hogy az alapértelmezett LG TV hangeszköz (HDMI-vel a PC-re kötve a TV) miért áll át az integrált hangkártyára, ha nincs bekapcsolva a TV?
Csak mert az én gépemnél nem így van... ott szépen megmarad a Pana TV alapértelmezettnek.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.