Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45954) mastermich86 válasza szabonagyur (#45953) üzenetére


mastermich86
újonc

Nem használtam, egyből a Xonar-t építettem be a gépbe.

Az az igazság, hogy akárhogy nyúzom most, illetve nyúzza a gépet a feleségem, nem akar újraindulni és máskor viszont ezt sokkal hamarabb el tudtuk érni. ( ha nem akartuk akkor is )
Arra akarok kilukadni, hogy valószínűleg nem fog újraindulni, stabilnak tűnik.

Tegnap tettem fel a legújabb BIOS-t az EZ FLASH-el.

Tápok közül egyre nagyobb került be, tipp gyanánt, hátha a táp. ( Gigabyte Superb460(régi tápom), volt egy új Chieftec 500-as tápom(CTG50080P), a legújabb most ez a Gigabyte Superb E620W )

Érdekes amúgy, hogy egy fél órát, 3/4 órát játszottam, a kártya az Én szememmel szépen hozta azt, amit elvárok tőle, nem volt lefagyás, semmi. Ennek ellenére egyéb helyen ilyen problémát okozhat? Csak arra gondolok, hogy játék közben, amikor szükség van teljesítményre, akkor jól működik, egy mindennapi használat során megnyitott youtube videó betöltésekor pedig újraindul a gép? Előfordulhat ilyen?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.