Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46151) DS39 válasza skoos (#46139) üzenetére


DS39
nagyúr

a KH-nak nem Java-s a netbankja? azt telepítetted?
milyen aberrált ír meg egy vállalati webrendszert csak IE-hez.. minimum olyan böngészőhöz kellene optimalizálni, ami minden platformon elérhető, de ma már elvárás lenne, hogy böngészőfüggetlen megoldást használjanak

[ Szerkesztve ]

(#46152) Core2duo6600 válasza skoos (#46139) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Ennek elvileg mennie kellene,
Intenetet a virtuális win alol eléred ?

Ha nem akkor esetleg egy tűzfal is lehet az osx alatt !

(#46140) Thunderzolee
Igen át, [link]

(#46144) Kuruc2
Én nem foglalkoznék vele túl sokat,mondjuk egy spyware mailware írtót azért ráküldenék.

(#46149) mumtaz
A Microsoftnál egy sereg mérnök dolgozik többek közt a frissitésekkel, kizárt, hogy egy frissíéstől ilyen jellegű gondja legyen a gépednek.

Nem tudom milyen progikat használsz, akár azok is okozhatnak galibát, akár valami egyéb férges történet is.
Mindenekelött egy RAM tesztet azért ráengednék a gépre, ilyeneket ugyan nem okoz, egy kicsit hibás ram, olyanokat annál inkább, hogy nem tölt be a program vagy valamilyen műveket után kilép, kiír egy memória címet, stb....
Ill. dobáná a kék halálokat.

(#46147) sphe
Directx ek telepítve vannak ?
A 9c is ?
Azt nem tartalmazza alapból a windows rendszer.

Egy 3dMark ot rá kéne engedni,
Aránylag újjat, de töbfélét is akár, ez teszteli a vga kártyát, beleértve az integráltat is

A VLC player nem használja a vga kártya hardveres képességeit lejátszáshoz, a cpu val dolgozik.
A Windows media player használja
(Ez az oka, hogy egy nem szabványoson kodólt film, egy HD felbitású mkv, a media playerrel nem megy mig a VLC vel igen. )

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#46153) Panthera válasza Visormail (#46129) üzenetére


Panthera
őstag

Köszi!

Bios frissítés nincs újabb. Az eseménynaplóban nem találtam semmi különöset. Az az érdekes, hogy rendesen kilép a windows-ból, a hdd-t is leállítja. Először azt hittem, hogy készenléti állapot, de feléleszteni nem lehet. A 3 billentyűzet LED többször felvillan, amikor le kellene állnia (nem tudom ez jelenthet-e valamit). A képernyő is kikapcsol, de a ventillátorok pörögnek.

A BIOS-ban ezek vannak:

(#46154) Panthera válasza Panthera (#46153) üzenetére


Panthera
őstag

Kiderült, már csinálta korábban is a gép, valószínűleg alaplap hiba lehet. Vegyétek tárgytalannak, köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#46155) Sanyikaaa


Sanyikaaa
csendes tag

Van egy problémám a géppel:

Windows 7 sp1 rendszert próbáltam feltelepíteni, miután egyiknapról a másikra nem töltötte be.A telepítés elején egyszerűen nem lép tovább, azt a hibát írja: A telepitő nem tudott új rendszerparticiót létrehozni vagy egy meglévőt keresni.További információt a telepitő naplófájlaiban talál.

Még annyi, ami hátha közelebb vihet a megoldáshoz, váratlanul változó időszakonként előjön egy olyan probléma még azzal a merevlemezzel amin a rendszerem volt és amire most nem tudok telepíteni.Pár gyenge szektort jelez, aztán később meg magától helyreáll az egész 100%os lesz .Ha meg lefutattok rajta egy teljes felület tesztet hibátlannak találja a hard disk sentinel és egy hibát se jelez.De ha vissza rakom mint jelen esetbe ugyanazt a hiba üzenetet kapom telepítéskor.

Próbáltam másik HDD-vel is, de azzal is ugyanez a helyzet.

Akinek van ötlete szivesen várom.

(#46156) mumtaz válasza Sanyikaaa (#46155) üzenetére


mumtaz
senior tag

Csak egy tipp: Nem lehet, hogy az alaplapod kezd haldokolni? Esetleg kábelgond?

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#46157) Sanyikaaa válasza mumtaz (#46156) üzenetére


Sanyikaaa
csendes tag

Másik kábellel is próbáltam már, átdugva másik helyre, úgy is próbáltam hogy minden mást lehúztam de nem változott semmi.Ugyanúgy fennáll a hiba.

(#46158) hape60 válasza Glaz-dozfhut (#46113) üzenetére


hape60
aktív tag

Ez a módszer OEM win7 esetén is működik?

(#46159) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. Windows 7 Ultimate rendszerem van az internetem t-online ADSL (modemem van csak) az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet beállítani az automatikus csatlakozást az internetre mert most kézzel kell csatlakozni, úgy hogy miután bekapcsolt a gép akkor a tálcán lévő hálózati ikonra rá kell kattintanom és rá kell mennem a kapcsolatom ikonjára és azután rá kell kattintanom a csatlakozás gombra.Ezt, hogy lehetne kiiktatni? Hogy tudnám beállítani hogy automatikusan csatlakozzon a Windows indulása után.Köszi előre is.

(#46160) rostiron válasza #85154688 (#46159) üzenetére


rostiron
őstag

Szia.

Próbáld meg ezt

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#46161) #85154688 válasza rostiron (#46160) üzenetére


#85154688
törölt tag

Igen ezt én is elolvastam csak az utolsó menüpontot nem lehet beállítani mert az internet explorer 11 miatt kivették a mindig az alapértelmezett kapcsolt tárcsázása menüpontot. Itt egy cikk róla:[link] tehát az utolsó lépést nem tudom végrehejtani mert kivették azt a beállítási lehetőséget.

(#46162) brd válasza #85154688 (#46161) üzenetére


brd
nagyúr

Az általad linkelt cikkben leírt megoldással mi a probléma?

The only real valuable thing is intuition.

(#46163) Foose


Foose
addikt

Valakinek van ötlete? Már mindent próbáltam,nem javul a helyzet. Van hogy azt írja hogy "telepítve van,de valószínüleg nem működik megfelelően" Win 7 64bit

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#46164) brd válasza Foose (#46163) üzenetére


brd
nagyúr

Regedit, HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CURRENTCONTROLSET\SERVICES\TCPIP6\PARAMETERS ott a Disabled Components-t írd át 0-ra, majd telepítsd újra az adaptert. Ha ez sem segít, akkor egy admin jogú parancssorba:

netsh
int teredo
set state disabled

Ne zárd be a parancssort. Indíts egy eszközkezelőt, ott Nézet menü, Rejtett eszközök megjelenítése (vagy valami ilyesmi magyarul), keresd ki a Microsoft Teredo alagútkezelőt adaptert (hálózati eszközöknél lesz, ha lesz), jobbegérgomb rajta, Eltávolítás. Vissza a parancssorhoz, és:

netsh
int ipv6
set teredo client

Majd telepítsd újra az adaptert, ha még nem jelenne meg az Eszközkezelőben.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#46165) Foose válasza brd (#46164) üzenetére


Foose
addikt

Köszi! Parancssort hogy? Még ilyet soha...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#46166) Foose


Foose
addikt

brd Maga a cucc telepítve van,csak sárga felkiáltójeles. De azt sem tudom,hogyan tudnám újra telepíteni?!
Parameters-ben nekem nincs compononents

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#46167) Foose


Foose
addikt

Hát ez így nem jó. Parancssor megvan,eltávolítom,majd a netsh beírás után azt mondja nincs ilyen. De egyébként is a további lépések után magasabb szintű hozzáférést kér. Pedig rendszergazda vagyok. Oké oké,de azt hogy?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#46168) Foose válasza brd (#46164) üzenetére


Foose
addikt

Elvileg sikerült a state client parancs,kiírta hogy ok. Régi típusú hardver hozzáadása megcsinálva,telepítve a teredo,de nincs az eszközkezelőben. ? Végülis mindent megcsináltam amit írtál.

(#46169) brd Mondom,mindent megcsináltam,de most nézem,miért nem jó. Ez jön a telepítés után. Kép!

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#46169) brd válasza Foose (#46167) üzenetére


brd
nagyúr

A start menüs keresőbe: cmd, majd Shift+Ctrl+Enter (együtt a három, ilyen sorrendben kezdd lenyomni őket), és válaszolj igent a biztonsági kérdésre. Ezzel indítottad el az igazi adminisztrátor jogú parancssort.

#46168: A rejtett eszközök megjelenítését bekapcsoltad?

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#46170) brd válasza Foose (#46168) üzenetére


brd
nagyúr

Ha a disabled components-ben nem 0 volt, akkor indítsd újra a gépet, és megint próbáld meg a parancssoros leírást!

The only real valuable thing is intuition.

(#46171) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok! Közben találtam egy egyszerű megoldást az internetes kapcsolódásos problémámra. Már csak annyi kérdésem van, hogy az egyik fórumtárs azt írta, hogy az internet kapcsolatomról készült ikont rakjam be az indítópultba így : indítópult jobb klikk megnyitás és ide másoljam be a parancsikont. Egy erről szóló leírásban azonban azt írják, hogy utána ezt újra el kell játszani viszont így: indítópult jobb klikk megnyitás all user és ide is másoljam be a parancsikont. Tehát akkor nem elég egyszer simán megnyitni az indítópultot és bemásolni az ikont? Miért kell all userként is bemásolni?

(#46172) Foose válasza brd (#46170) üzenetére


Foose
addikt

Nem 0 volt,de ugye átírtam. Na jó,akkor mégegyszer előröl. Hátha.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#46173) Foose


Foose
addikt

Végigmegyek szépen megint mindenen,de a rejtett teredo eltávolítás után a nyitva hagyott parancssorba amint beírom hogy netsh,jön a hoba hogy panacs nem található. További lépést így ugye nem is csinálok.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#46174) brd válasza Foose (#46173) üzenetére


brd
nagyúr

A netsh-ra írja, vagy az utána következő sorra? Nem írsz el valamit? Próbáld egy sorból:
netsh int ipv6 set teredo client

Ja, el'asztam, az első netsh-s ciklus után kell egy exit is. :U

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#46175) sphe válasza Core2duo6600 (#46152) üzenetére


sphe
senior tag

Köszi szépen ezt megnézem.

malware: bevallom töredelmesen elírás történt. Holnap megnézem, de haswell proci hozzá való alaplappal és dvi-s az biztos.

(#46176) Foose válasza brd (#46174) üzenetére


Foose
addikt

"a nyitva hagyott parancssorba amint beírom hogy netsh,jön a hiba hogy parancs nem található" Tehát a netsh-re... Jó.megpróbálom egy sorba.

sajnos ugyanaz. Kiírja hogy telepítve van,de nem működik.
első netsh után exit? Mármint írjam be? vagy zárjam be a parancssort?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#46177) brd válasza Foose (#46176) üzenetére


brd
nagyúr

Írd be, hogy exit, így a sor elején a 'windows\system32 kell látszódjon.

The only real valuable thing is intuition.

(#46178) Foose válasza brd (#46177) üzenetére


Foose
addikt

Igen,megvan. Be van írva a sys32...... De ugyanaz az eredmény. Nem működik megfelelően.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#46179) brd válasza Foose (#46178) üzenetére


brd
nagyúr

Csinálj már egy képet erről az állapotról kérlek!

The only real valuable thing is intuition.

(#46180) Foose válasza brd (#46179) üzenetére


Foose
addikt

mit értesz állapot alatt? Bármiről tudok képet amit akarsz,de ha egyszer úgy van minden ahogy mondom? Végigzongorázok mindent ahogy írod. Közben már más oldalakon is van infó,de nálam akkor is ez az eredmény. Hihetetlen? lentebb már küldtem képet. Vagy az eszközkezelőről?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#46181) Foose


Foose
addikt

Újra végigzongoráztam mindent,de most is ugyanaz. Viszont egy külföldi oldal szerint hasonló "beletúrkálások" után a srác bemásolja hogy neki mit dob ki a parancssor ablak, (ipconfig /all parancs) és neki ott YES van a DHCP mellett,nekem viszont NO. Nem lehet hogy itt van valami gond? Vagy ez pont az alagút cucc miatt van? routeren keresztül jön hozzám a net. Ha ez esetleg fontos lenne.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#46182) Foose


Foose
addikt

Íme egy link. Itt mutatja hogy kell átírni 0-ra..... de mint látszik is,először átírás előtt hexadecimal van kiválasztva,de a videón az alatta levőt választja ki. Ezt nekem nem mondtad brd,nekem az eredeti lett hagyva. Nem ez a gond? videó ui: nem az lesz a baj,mert így meg el sem indul a gépem.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#46183) Foose


Foose
addikt

Végül egy normál módú indítással bekapcsolt a gépem. Remélem ezután is működni fog. De a teredo alagútkezelő nem lett megoldva.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#46184) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Hello!
Van egy Baytrailes Win8.1-es HP gép...
HP 250 G2

Windows 7-et kéne rá rakni (tulaj kérése), a 8.1 az megy még rajta, de szét van barmolva.
Sajnos a BIOS-ban semmi legacy, semmi compatibility, semmi hasonló nincs. Csak UEFI-t tud, secure boot ki/bekapcs mellett
A nagyobbik baj a Win7 installernél a boot hiba.

File: \efi\microsoft\boot\bcd
status: 0xc000000d
info: An error ocurred while attempting to read the boot configuration data.

Ezt a szépséget írja ki.

Lehet ezzel még valamit kezdeni, vagy marad a 8.1?

(#46185) Fire/SOUL/CD válasza quailstorm (#46184) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Tehát nem találsz benne olyan menüt, hogy pl Legacy Support avagy CSM? :U
Első lépésben a Secure Boot opciót kell tiltani és csak azt követően lehet a Legacy-t elérni(és akkor enabled-re tenni) ill. vannak olyan HP-k, ahol ezt követően a BIOS módosítás mentésével kilépve, az azt követő boot-nél egy karakteres képernyő fog megjelenni, ahol egy 4 jegyű, amolyan PIN kód megadásával lehet a a legacy üzemmódot véglegesíteni(ha simán enter-t vagy egyéb billentyűt ütsz megy tovább és marad UEFI-ben)
Ha ez a karakteres "képernyő" megjelenik, akkor ki lesz írva a PIN kód, azt üsd be(a kurzor egy helyben szokott maradni, mintha nem történne semmi) majd enter, ezt követően viszon kiírja, hogy sikeresen átállt legacy üzemmódba.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46186) quailstorm válasza Fire/SOUL/CD (#46185) üzenetére


quailstorm
nagyúr

igen, ilyeneket már olvastam
nem nincs és nincs
PIN kódot láttam a secure boot kikapcsnál már
ha utánanéztél volna a konkrét típusnak, láthattad volna, hogy idéntől nincs benne a BIOS-ban ennél a laposnál a legacy mód, és nem is találok elég régi BIOS-t hozzá...

tényleg szívesen idehívnálak, hogy nézd meg, de már eleget indítottam újra a csodát várva

(#46187) Fire/SOUL/CD válasza quailstorm (#46186) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Pontosan ismerem a típust, csak lehetőségeket írtam. Az új BIOS-okban valóban kiherélték a legacy-t. W7-t is lehet UEFI-ben telepíteni(ha mindenképp W7-t szeretnél telepíteni), esetleg ez segítségedre lehet, neked nem okozhat gondot a kivitelezése: [link]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46188) szabonagyur válasza quailstorm (#46184) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Nem tudom mi lehet a különbség, de a HP 250 G3-nál a következőket kellett állítani, hogy menjen:
System config / boot optinon részbe menj bele
Itt kapcsold ki a secure bootot, legacy supportot kapcsold be
És ha minden igaz akkor ezek után már alul fogsz látni egy Legacy boot részt is az UEFI mellett.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#46189) Fire/SOUL/CD válasza szabonagyur (#46188) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az új BIOS-ban kiherélték a Legacy Support opciót(nincs benne olyan magyarul, Secure Boot kikapcsolás és key törlésére sem jelenik meg ilyen menü(gondolom ezeken túl a topiktárs)...)
(Szerencsére W7 x64-es driverei vannak)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46190) szabonagyur válasza Fire/SOUL/CD (#46189) üzenetére


szabonagyur
félisten

A konkrét típust nem ismerem, csak a G3 verziót boncoltuk HP témában valamelyik nap kollégával, és benne volt még

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#46191) Core2duo6600 válasza quailstorm (#46184) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Hello

Így kell megcsinálni a pendrive ot, a CD/DVD telepítés felejtős
http://hodgin.ca/2012/10/02/creating-a-uefibios-windows-7-usb-and-installing-to-gpt-partitions/

Egy file - t fel kell majd másolni rá, ezt megegyszerűbben egy működő Win 8.1 ből tudod kinyerni, ami UEFIS környezetben fut.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#46192) quailstorm válasza Fire/SOUL/CD (#46187) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor adja a pofás üzenetet. Olvastam a cikket.
Most ugyanúgy Rufussal csináltam egy 8.1 image-ből telepítőt, az bezzeg indul. Rufus meg azt csinálja, amit írtál, csak automatán.
Szal ez nem megy :(

igen, keyt is töröltem már...

(#46191) Core2duo6600 : na ez hasznos, kősz. Megnézem mit csinál, ha a 8.1-ből rakom be.

[ Szerkesztve ]

(#46193) Fire/SOUL/CD válasza quailstorm (#46192) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Megpróbálhatod, amit másik topiktárs javasolt, elképzelhető, hogy működik, de az én leírásom is 1000-ből 1000-szer megy. Ha nem, annak az szokott tipikus oka lenni, hogy korábban is megpróbálkoztál ilyen linux bázisú telepítő-létrehozó alkalmazásokkal, Ilyenkor ugyanis nem elegendő a kötetet formázni, hanem az egész pendrive-t le kell takarítani diskpart-al és újra partícionálni(mert partíció az nem egyenlő kötet-el) és hiába formázod le a kötetet, attól még a pl grub ott figyel a pendrive partíciójának elején, ezért nem megy/indul el a telepítő...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46194) quailstorm válasza Fire/SOUL/CD (#46193) üzenetére


quailstorm
nagyúr

YUMI-t használtam már rajta előtte, de annak nem lenne nyoma?
rufus megoldja ezt is

[ Szerkesztve ]

(#46195) Doky586 válasza szabonagyur (#44716) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog


"lehet simán a kiszolgáló behalt amiről lehúzza az adatokat"

Szerinted ennyi időbe kerül a szerverjavítás? Nálad ez így természetes.. :F

Nekem mégis inkább szimpatikusabb az összeesküvés elmélet.. [link]

[ Szerkesztve ]

(#46196) Fire/SOUL/CD válasza quailstorm (#46194) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor most sikerült a dolog? (mert akkor nem írom le, hogyan lehet kivitelezni)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46197) quailstorm válasza Fire/SOUL/CD (#46196) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A Win8.1 EFI firmware-rel elindult, és a starting windows-nál lefagyott. A loading files-nál túljutott.
Megköszönném ha leírnád.

Az a bánatom, hogy nagy meló volna kipucolni ami rajta van...

(#46198) brd válasza Foose (#46182) üzenetére


brd
nagyúr

Mindegy, hogy hogyan írod be a 0-t, a 0 decimálisan és hexadecimálisan is 0. :) Ha minden úgy csináltál, ahogyan írtam, akkor így távolról sajnos többet nem tudok segíteni, túl hosszú lenne leírni. De azért ötletek: meg kellene nézni, hogy esetleg milyen hibák kerülnek bejegyzésre az Eseménynaplóba, milyen esetleges jogosultsági gondok vannak a registry driver-bejegyzési részén, nem sérült-e a driver (sfc /scannow segíthet), működik-e rendesen az IPv6, van-e kártevő a gépen.

Doky586: Nem a javítás tart eddig, simán lelőtték a servert, ami szolgáltatta az adatokat. Majd biztos a Microsoftot érdekli egy icsányi ország fizetőeszközének az árfolyama annyira, hogy minden valutaárfolyamot elérhetetlenné tegyen. :W Gondolkodni nehéz...?

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#46199) szabonagyur válasza Doky586 (#46195) üzenetére


szabonagyur
félisten

Összeesküvés elmélet? Hát hogyne... szimplán vége a minialkalmazásoknak. MS is levette oldaláról, Win7 main támogatása is meg fog szűnni, szóval nem meglepő.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#46200) Fire/SOUL/CD válasza quailstorm (#46197) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A YUMI/Universal installer/Unetbootin stb stb is Syslinux vagy Grub-al operál, sima formattálásnál ezek sajnos megmaradnak...
Le kell zúzni mindent a pendrive-ról és megfelelően előkészíteni: [link]
3 megjegyzés
1. természetesen mountolt ISO is lehet telepítő DVD helyett, csak akkor majd annak a betűjelét alkalmazd a megfelelő sorban
2. FS=NTFS helyett FS =FAT32 paramétert használj
3. W7 x64 telepítőt kell rámásolni(32 bitest nem lehet UEFI-ben telepíteni)

Ha ez megvan, akkor mehet a 4.-5. pontban leírtak (értelem szerűen a pendrive-t formázni már nem kell, meg még1x másolni sem kell a telepítőt)

Remélem így összejön a dolog, ha szükséges én is így járok el az "idők kezdete óta" és eddig mindig sima ügy volt.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.