Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45401) #41133696 válasza King Unique (#45399) üzenetére


#41133696
törölt tag

Tehát kiadtak egy frissítést ami mindössze annyit csinál, hogy a hibásat letörli :)

(#45402) DS39


DS39
nagyúr

erre tud vki tippet, hogy lehetne orvosolni?

gugliban még nem sikerült ráakadnom a megoldásra.

(#45403) CJ4567 válasza King Unique (#45393) üzenetére


CJ4567
veterán

Tök jó hogy most vettem észre hogy van Update, lehet ezért nincs a gépemmel baj mert a legutóbbi frissítéseket még fel se telepítettem :DDD

No Sana No Life

(#45404) whited


whited
addikt

Sziasztok
Hogy tudnám a rendszernaplóban megnézni, hogy az elmúlt 1-2 napban történt-e a gépről email küldés kifelé-befelé? :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#45405) LonGleY


LonGleY
veterán

Macriummal épp egy SSD-m tartalmát klónoznám egy másikra. Pontosabban image fájlból pakolnám az újra (840 EVO) az anyagot, de rohadtul lassan csinálja (az MFT fájlnál tart fél órája, és csak 6%-on áll). Mi lehet a baja?

(#45406) LonGleY válasza LonGleY (#45405) üzenetére


LonGleY
veterán

Jó, most úgy néz ki, hogy sikerül: közvetlen klónozok úgy, hogy mindkét SSD-t bekötöttem, és mindezt most egy újabb bootolható Mavrium verzióval.

(#45407) Murder3


Murder3
addikt

Akadt egy kis problémám.

Újratelepítettem a windowst és most valamiért nincs hang.

Feltelepítettem rendesen az alaplaphoz kapott dvd-ről a drivereket meg a videókártyát is.
Előző telepítéskor nem volt ezzel probléma:S

(Gigabyte GA-M61PME-S2P (rev. 1.0) alaplapom van)

[ Szerkesztve ]

(#45408) lolka1980


lolka1980
aktív tag

Szisztok!
Érkeztek megint frissítések a winre hál istennek.
Sikerült úgy befrissíteni magát hogy kikapcsoláskor csak azt írja:

-Frissítés! ne kapcsold ki mert robban!!!Vagy valami ilyesmi :)

Na ezt már megszoktuk de ha nem húzom ki a konektorból akkor reggelig is ezt írja ki akár.
Hogyan kell ezt kikapcsolni?Mármint hogy ne telepítse ezt a csomagot mert "nem nyert"
No meg hát igen......... Azt hogyan tudom megnézni melyik frissítés(csomag) ez?

(#45409) Winnie The P válasza lolka1980 (#45408) üzenetére


Winnie The P
őstag

Nem hinném azt, hogy az MS ilyen szöveggel látna el egy frissítést. Biztos, hogy ez legális helyről származó "frissítés"? Ez ebben a formában egy vírusra is utalhatna! Ha jól tudom akkor a hivatalos frissítési nap az adott hónap második keddjére esik! Egyébként nekem nem ad semmilyen fontos frissítést ki a WU.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#45410) lolka1980 válasza Winnie The P (#45409) üzenetére


lolka1980
aktív tag

-Alapból be van állítva a frissítés magának vagyis ő szedi le onnan ahonann akarja.
-"Frissítés! ne kapcsold ki mert robban!!!Vagy valami ilyesmi "
Mint olvashatod írtam valami ilyesmi tehát nem ez a pontos szöveg hanem kérem ne kapcsolja ki.
Próbáltam kicsi poént belevinni elnézést a félreértésért

-Kedd óta csinálja

(#45411) CptMisi


CptMisi
őstag

Helló!

Tegnap újratelepítettem a laptopomon a win7et, frissíteni akartam, kb 700mb letöltése 3óránál is tovább tartott, a telepítése újabb 3 óra volt, 81 frissítésből 1-re írta, hogy sikertelen. Kikapcsoltam, hagytam, hogy végig menjen a konfigurálás, ami szintén elég sokáig tartott. Ma reggel indításkor megint egy elég hosszú szenvedés jött, aminek az eredménye az volt, hogy a frissítések 3/4-e sikertelen lett. Ilyennel még nem nagyon találkoztam. Már az gyanús volt, hogy 5-10 percig keresett frissítéseket, majd egy frissítést sem talált az Office-hoz. Valaki találkozott már ilyennel?

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#45412) draco31


draco31
veterán

Helló!

Jól tudom, hogy a Starter csak 1Gb RAM-ot kezel?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#45413) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Bocsánat az ökör kérdéshez,de mennyire fontos rákkattintani a Windows Update után,hogy a "Windows új frissítéseket telepített",hogy megnézzem,melyek azok?
A ti általatok leírt hibás frissítést rendszer visszaállítással szüntettem meg.(Lásd fentebbi frissítés.)

(#45414) DS39 válasza draco31 (#45412) üzenetére


DS39
nagyúr

(#45415) VGYke válasza Gubek-Einste (#45386) üzenetére


VGYke
addikt

Olvasd el itt, mit összeszívtam Catalyst telepítés közben a KB3004394 "javítás" hiánya miatt!!!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#45416) Kobe


Kobe
veterán

windows 7, ssd beszerelése utáni teljes újratelepítés után a 60 mb os letöltés lecsökkent 1 mb ra.

Már korábban is jártam így, de egész egyszerűen nem tudom melyik rohadt alkalmazás okozza, jelenleg nincs fent semmi k csak az alap driverek meg skpye, chrome....

hogy lehetne utánajárni ?

(#45417) draco31 válasza DS39 (#45414) üzenetére


draco31
veterán

Köszönöm!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#45418) VGYke


VGYke
addikt

Tudtok az alábbi probléma megoldásában segíteni?
Alap infók: Win7-64 bit alatt 1 rendszergazda és 2 (én és asszony) korlátozott fiók van.
Áthelyeztem a Start menüben az Microsoft Office programcsoportot máshová. Innentől a rendszergazda fiókban minden rendben, de a korlátozott fiókokban 1-2 ikon eltűnt.
Tehát most az "én" korlátozott fiók start menü Microsoft Office "kínálata" így néz ki:

A Word-nek nincs ikonja!

A másik korlátozott fiók start menü Microsoft Office "kínálata" cifrább:

Itt a Word-nek van ikonja, de nincs OneNote, Outlook, SharePoint.

A Főnök mint rendszergazda fiókban minden rendben:

Az a baj az adott fiók Start menübeli program ikonokkal, hogy az adott program bárhol jelenik is meg, nincs ikonja
Start menü rögzített:

Meg ha kiteszem az asztalra és törlöm:

Tudtok segíteni hogyan lehet az ikonokat helyreállítani?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#45419) kispx válasza VGYke (#45418) üzenetére


kispx
addikt

Töröld a C:\Users\User-Name\AppData\Local\IconCache.db fájl, majd indítsd újra a gépet.

(#45420) #41133696 válasza kispx (#45419) üzenetére


#41133696
törölt tag

Például így:

(#45421) Celtis


Celtis
veterán

Sziasztok,

Windows 7 telepítésbe kérek tanácsot.
Új gép, UEFI BIOS, USB3 pendriveról akarok telepíteni 64 bites rendszert egy SSD-re.

(Ennyit még nem szívtam soha. Azzal kezdődött, hogy a telepítő elindulása után az egér és billenytűzet nem működött tovább.Végül a BIOS-ban az USB3 letiltása után jó lett. Ezután fel is ment a rendszer, de GPT particó lett, nekem ugye meg érthető okokből MBR kéne).

Most a helyzet az, hogy ha UEFI módban bootolok a telepítő USB-ről, akkor GPT-be rakja fel a rendszert,
Ha USB módban bootolok, akkor pedig a "telepítő nem tudott új rendszerpartíciót létrehozni" problémába ütközöm, és ezen nem tudok túljutni, bármit is próbálok formázni, vagy a partdisk programban konvertálni...

Ja, és a telepítő image nem fér rá egy DVD-re, így azt sem tudtam kipróbálni, hogy DVD-ről megy-e.

Mi a legegyszerűbb megoldás?

(#45422) VGYke válasza kispx (#45419) üzenetére


VGYke
addikt

:R :R :R és ezer köszönet! Ezzel megoldódott a probléma!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#45423) Fire/SOUL/CD válasza Celtis (#45421) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. USB2-s portra kösd a Pendrive-t
2. ITT keress rá a "A manuális módszerek ismertetése" részre.
Az ott leírt parancssoros módszerrel le kell gyalulni az SSD-t (mert azért "hisztizik", mert GPT partícióstílus van rajta jelenleg, Legacy telepítésnél MBR kell)
A lényeg, hogy az utolsó kiadott parancssori parancs a CLEAN legyen(ha nem akarod parancssorból egyből meg is particionálni az SSD-t, ha igen, akkor meg 2 módszer is le van írva), után bezárhatod a parancssort és folytathatod a telepítést.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#45424) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Egy víruskergető progi trial verzióját akartam kipróbálni, de a telepítés első mozzanataként, le akart törölni a gépről már telepített progikat, így azonnal leállítottam a telepítést. Még addig se jutott el, hogy a telepítés helye meglegyen adva. Annyi probléma maradt, hogy azóta a minden egyes gépleállásnál feldobja ezt az üzenetet.

Különösebb gondot nem okoz, de jó lenne valahogy levakarni, csak nem tudom ,hogy miként szabaduljak meg tőle. CCleanert futtattam, nem hozott eredményt. Biztonság kedvéért ránéztem az msconfigra is, de mivel nem települt fel, így nincs is a folyamatok között, nincs mit leállítani. Végeztem egy sfc/scannow ellenőrzést is, ott is minden rendben, más ötletem meg nincs.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#45425) #41133696 válasza pendre54 (#45424) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát például leírhatnád, hogy melyik programról van szó.

(#45426) King Unique válasza pendre54 (#45424) üzenetére


King Unique
titán

Mondjuk azt tényleg leírhatnád melyik AV-ról van szó, mert a legtöbbnek szokott lenni saját uninstall/ removal toolja, és azzal full le lehet szedni, csökkentett módban? De, h telepítés félbe lett szakítva, az nem épp a legjobb sohase...

(#45427) DS39 válasza pendre54 (#45424) üzenetére


DS39
nagyúr

borzasztó szemrontó ez a kép, amit betettél, kérlek használd legközelebb a Print Screen gombot, és a Paintbe beillesztve mentsd le fájlba. (azt meg ide a fórumba könnyebben feltöltheted, mint telefon/fényképezőgép használatával)

(#45428) pendre54 válasza King Unique (#45426) üzenetére


pendre54
addikt

A Kaspersky 2015 trialja lett volna, de már a legelső lépésnél félbeszakítottam, tehát nem települt fel, mint írtam is az előbb még a telepítés helyének a megadásáig se jutott el, így nyilván, hogy a saját uninstalljának az esetleges használata se opció jelen szituban.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#45429) pendre54 válasza DS39 (#45427) üzenetére


pendre54
addikt

Igazad van, de nem működik, ugyanis ez a hibaüzenet kizárólag a gép leállításakor jelenik meg, kb. 3 másodpercig, még az OK gombot se kell megnyomnom, folytatódik a leállás, hiába nyomkodtam a PrintScreen gombot, a következő újraindulásnál nincs mit a Paintbe beilleszteni. próbáltam a képmetszőt is használni, de nagyon rövid az idő nem tudtam ezt a részt kivágni, maradt a fotó.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#45430) DS39 válasza pendre54 (#45429) üzenetére


DS39
nagyúr

értem. ebben az esetben vedd tárgytalannak a hozzászólásom. ;)

(#45431) King Unique válasza pendre54 (#45428) üzenetére


King Unique
titán

Érdekes, KIS nem szokott csak úgy ilyeneket csinálni....milyen programokat akart letörölni, talált vmit, ami ütközik vele? Vírusírtó topikban érdeklődj még esetleg!
Nem kellett volna megszakítani...ilyenkor max még rendszer visszaállítást lehetne megpróbálni, ha van vmi nem túl régi visszaállítási pont, illetve némely AV telepítés, uninstall előtt maga is lérehoz.

(#45432) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy:
A munkahelyünkön kiadták hogy nem használhatjuk a face, és lényegében egyáltalán nem használhatjuk a gépünkön az internetet, meg írták hogy az internethasználat naplózásra kerül.
Ezt most tényleg nyomon tudják követni? ha én kitörlöm az előzményeket, akkor is utánam tudnak nézni hogy pl 5 napja milyen oldalakra léptem fel?

Azt tudom hogy át tudják venni a gépem irányítását van fent egy ilyen program, de az csak akkor él ha belépnek a gépemre távolról. (központ) WinVNC a neve.

(#45433) pendre54 válasza King Unique (#45431) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, hogy próbálsz segíteni, de csak azt tudom ismételten leírni, hogy amikor indítottam a telepítést az első lépés nem is az volt, hogy hova akarom rakni, hanem azonnal le akarta szedni a jelenlegi vírusírtót az ESET Nod 32 7-et, a MBAM-t, na én itt azonnal lelőttem, mert amúgy ezt a két jól bevált cuccot, csak egy próba miatt nem akartam ezért törölni. A tervem az volt, hogy telepítem a Kasperskyt, -arra az időre a Nod-ot kikapcsoltam-, végzek vele egy keresést, megnézem, hogy mit produkál, majd leszedtem volna egyébként.
A rendszervisszaállítást is megcsináltam, szerencsére volt egy nagyon közeli időpont, de utánna is dobálja ezt a hibaüzenetet leálláskor.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#45434) fulton válasza fulton (#45432) üzenetére


fulton
addikt

Állítólag valami log fájlokból vissza tudják nézni, igaz ez?

(#45435) brd válasza fulton (#45434) üzenetére


brd
nagyúr

Azt nem tudom, hogy igaz-e (ott tényleg megoldották-e), de mindez lehetséges, nem is nagyon bonyolult.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#45436) Kobe válasza Kobe (#45416) üzenetére


Kobe
veterán

valakinek erre van otlete ? harmadszor telepitem ujra a windowst, kulonbozo valtozatokat probaltam (msdn, sp1 integralt stb) de mindenhol a telepites a driverek felrakasa utan a net sebesseg wifin keresztul leesik 1,5 mbitre.
ugyanazon a wifin a tobbi gep siman hozza az 50-60 mbitet

(#45437) D5


D5
aktív tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám van, hogy rettenetesen hosszú idő, amíg a win 7 feláll. Lemértem, 1:45 perc. 1 TB-os HDD. 120 GB-os partíciójára ment fel a win 7. (Lenovo Z50-75 laptopról van szó, 4 giga ram, AMD FX7500 proci.)

Próbálkoztam a rendszervisszaállítóval babrálni (már a tiltást is bekapcsoltam), de az sem segített.
Az msconfig-ban beállítottam, hogy a rendszerindításnál a rendszerindítási adatokat is mutassa. Ez alapján kiderült, hogy az egyes programok betöltése után ez a rengeteg idő a nagy fekete semmivel telik el. Azaz kb. 1:20 perc telik el, amíg nem csinál semmit (vagy legalábbis nem látok semmit a kijelzőn), a winyó meg csak néha-néha dolgozik (a hangok alapján).

Tudnátok tanácsot adni, hogy mi okozhatja? Mit csinál a nagy fekete semmi alatt? Mit tehetek még?

Előre is köszönöm!

Üdv.:
D.

(#45438) #41133696


#41133696
törölt tag

Silverlight frissítés érkezett:

(#45439) Gubek-Einste válasza #41133696 (#45438) üzenetére

Én is akartam már linkelni, csak elfelejtettem.
Furcsa mert kedden is jött egy, ezzel is volt valami baj?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#45440) King Unique válasza pendre54 (#45433) üzenetére


King Unique
titán

Hát épp ez az, 2 AV-t alapból nem rakunk soha egymás mellé, még kis próba idejére sem, jó hogy le akarta szedni (előző kikapcsolása nem elég)...előtte le kellett volna szedni ESS/EAV-ot a saját uninstall tooljával csökkentett módban és, ha MBAM is aktív rezidens védelemként volt fent, akkor azt is. Egyébként KIS-nek van egy sima Security Scan terméke átvizsgálásra, max talán az megfért volna ezek mellett is.
Viszont, ha előzőleg nem jelent meg ez a hibaüzenet és más változtatás nem volt a rendszeren, csak ez az "AV próba", akkor vsz ez mókolt el vmit...

(#45441) #41133696 válasza Gubek-Einste (#45439) üzenetére


#41133696
törölt tag

Érdekes, mert Windows 8.1-nél meg nincs Sl frissítés :F

(#45442) pendre54 válasza King Unique (#45440) üzenetére


pendre54
addikt

Erről van szó, amit az utolsó mondatodban írtál, ez a kezdeti probálkozás a telepítésnél visszahagyott valamit, ami folyamatosan generálja leállításkor ezt a hibaüzenetet. Ettől próbálnék valahogy megszabadulni, még úgy is, hogy lényegében semi észrevehető problémát nem okozott eddig.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#45443) King Unique válasza pendre54 (#45442) üzenetére


King Unique
titán

Ha rendszer visszaállítás nem segít, akkor passz....marad ennek elviselése, v végső megoldásként reinstall, amit nem szeretnél gondolom.
Én helyedben esetleg megpróbálnám először leszedni szakszerűen leszedni ESET cuccát, úgyis 7-es helyett kijött már a 8-as verzió, egy tiszta telepítést, akár megér. Aztán uninstall után, ha nem javul meg, akkor lehet feltenném a KIS-t, aztán a removal tooljával full lekaparnám. Csak egy ötlet.

(#45444) Celtis válasza Fire/SOUL/CD (#45423) üzenetére


Celtis
veterán

Hát rohadtul nem megy.

Megcsináltam amit írtál úgy is, hogy a clean után kiléptem és úgy is, hogy a diskparttal megformáztam az SSD-t. Tökmindegy. Ugyanúgy nem tetszik neki a lemez és jön a "telepítő nem tudott új rendszerpartíciót létrehozni".

Pont, hogy nem a GPT a baja, mert eleve nem GPT van rajta a diskpart szerint.Úgy gondolom, hogy mégsem legacy módban indul a telepítő, pedig USB2-es porton van és nem az UEFI módot választom a boot menüből.

Kiírtam dvd-re egymásik telepítőt. Az felmegy, de az meg N-es, azért nem tudom "használni" a végén.

(#45445) Fire/SOUL/CD válasza Celtis (#45444) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor a telepítővel van gond, ha egy másik telepítő simán felmegy Legacy-ban.. (már ha jól értem)
Ha ez a szitu, akkor az a telepítő ami nem megy fel, az valami mókolt cucc, de biztosan nem eredeti.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#45446) Celtis válasza Fire/SOUL/CD (#45445) üzenetére


Celtis
veterán

Na most az a helyzet, hogy a másik telepítő USB-ről pont ugyanezt csinálta, de DVD-ről simán felment.
Amúgy a kölcsönzőből van, westlake, Mást nem is nagyon találok.
Loaderekről szabad itt beszélni? Vagy tegyek fel enterprise.t?

(#45447) Fire/SOUL/CD válasza Celtis (#45446) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor maradj a DVD-s telepítésnél, loader-ek meg egyéb warez téma tiltott a PH!-n.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#45448) Celtis válasza Fire/SOUL/CD (#45447) üzenetére


Celtis
veterán

Igen, csak nem fér ki a DVD-re az image...

De végül megvan a megoldás.Egyszerűbb mindennél, és sehol a neten nem találtam ilyen tippet.
Szóval hiába tiltottam az USB 3.0 támogatást a BIOS-ban és dugtam 2.0-ás portba az új 16GB-os 3.0-ás pendrive-ot, mindig belefutottam a hibába.

Végül elővettem a jó kis régi 8 gigás 2.0-ás pendriveomat, ráraktam az image-et és láss csodát gond nélkül települ a windows.

Egy napom ment rá :W
Azért köszi a segítséget. Remélem lesz valaki, akinek segít a tippem és megtakarít némi időt.

(#45449) Gh00st


Gh00st
tag

Sziasztok, szeretnek kerni egy kis segitseget!

A hasznalatban levo win7 mellett szuksegem lett volna meg egy op.rendszerre(friss install,sallang mentesen...), ezert feltoltam melle a win8.1-et.
Dual boot megy, mindent beallitottam a holnapi melohoz.
Restart, vissza a win7-hez es latom hogy nincs halozat.
Win8.1-en van net, de a win7-nel nincs.
Eleg sok mindent kiprobaltam mar(win8.1-nel tiltottam a netet, az adaptert...), de semmi valtozas.

Leszedtem a 8.1-et es ujra van net win7 alatt.
Otlet?Tudnatok segiteni?

Elore is koszi, udv
gaben

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#45450) RWD


RWD
tag

Sziasztok!

Sajnos az történt, hogy a Win7-em (Professional, SP1, 64bit) kb 45 nappal ezelőtt tudott utoljára rendesen lefrissülni. Két hibaüzenetet dob állandóan:

-800706BE
-800706BA

Már szanaszét gugliztam magam, próbáltam chkdsk-t, "gyári" update visszaállító progit, de semmi sem használt. Van esetleg ötletetek? Köszönöm :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.