Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) macilaci78 válasza pmheros (#6400) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Posta, 299 Ft. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6402) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Derűs estét!

Erről az online rádióról szeretnék műsort rögzíteni. A kedd (ma) délután negyed négykor kezdődő kulturális műsor kellene.
Milyen ingyenes progival tehetem ezt meg Win7 alatt?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6403) LÁZ válasza macilaci78 (#6402) üzenetére


LÁZ
addikt

hangrögzitő nem tud ilyet vajon :F

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#6404) pmheros válasza macilaci78 (#6401) üzenetére


pmheros
senior tag

Az emberek többsége (főleg akinek azonnal kell) boltban veszi a lemezt, ott pedig ez az ára.

linket kérek (előre is köszönöm :R )
Egyébként én már egy ideje semmit nem írok ki (pedig egy elég komoly pörkölőm van), minden vinyón van.

A SÜN legyen veled

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#6405) pmheros válasza macilaci78 (#6402) üzenetére


pmheros
senior tag

(#6406) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nah fiúk-lányok, okuljatok, hogy ne szívjatok mint én.

A múlt héten kompival kinyomtam a gépet. Faxa minden, de 2 napon belül a megszokott hang sokszorosa üvöltött a gépből. AIDA szerint a hdd-k átlag hőmérséklete 34 ről 48 ra emelkedett. Még a böngészés is hangos volt.

Szíjjeszedtem, úgy elindítottam , (a szálcsatorna hiánya miatt) kicsit hangos volt , de nem annyira mint összeszerelve. Minden forog, faxa. Összerak megint üvölt. Nah ezt még eljátszottam tucatszor, mire kiderült hogy egyik k.rva molexben az egyik láb meglazult- az oldallap feltétele után az összes a front vezérlőre kötött venti csak szakaszosan v egyáltalán nem ment. :W Bakker 3 napot szívtam.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6407) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Ha az ember szerette annó az iskolában a történelmet, sőt mi több, közel a 40-hez még ma is rajong érte, az azért rossz, mert ha lát egy ilyen tudósítást a helyi híradóban mint az alábbi, akkor csak fogja a fejét, és nem érti, hogy hogy lehet baromságokat mondani még egy ilyen kis rövid hírben is.
[link]
"1943. januárjában a gyengén felszerelt magyar hadsereg a mínusz 30 fokos hidegben is hősiesen harcolt, de esélytelenül."
Az esélytelenség már az elején látszott, pedig akkor még sokan hittek a német előrenyomulásban. A hősiesség eléggé szubjektív fogalom, de azért amennyire tudom, -és ebben megerősített sok olyan öreg aki ott volt és beszélhettem velük- jelen esetben nem helytálló, mert a tél közepén nyári ruhában sorozatban halálra fagyó, és éhenhaló szerencsétlenek között a végére már minden volt, csak éppen harci szellem és hősiesség nem. Kényszerből voltak ott, és kényszeres volt minden percük amit ott töltöttek. Százszor okosabbak voltak mint a feletteseik, tudták jól, hogy ilyen felszereléssel és fegyverzettel most már esélyük sincs. Igazából csak azért nem lett még ennél is sokkal nagyobb tragédia az egészből mert megadták magukat.
"Azokat, akik hazatértek évtizedeken keresztül megbélyegezték, megalázták"
Mi van? Ha jól tudom sosem alázták meg őket, a szocializmus évei alatt is inkább csak úgy voltak megemlítve mint szerencsétlenek, akik a Horthy rendszer értelmetlen áldozataivá váltak. Hiszen már a háború alatt szólt a sláger: "hol vannak a katonák?" és Örkény is egész korán megírta a teljes történetet, ami ha máshonnan nem, a Tótékból mindenki számára ismerős lehet. Nem is beszélve a rengeteg dokumentumfilmről amik a 60-as 70-es években készültek. Az orosz feljegyzések is érdekesek, mert ők is a háború egyik szörnyűségeként tartják nyilván azt ami ott történt. Amikor megtalálták mögöttük 150-200km-re lévő raktárakat akkor maguk is elszörnyedtek azon, hogy a raktárak ha nem is tömve de igenis megpakolva voltak csokival, cukorkával, lovakkal (élelmiszer), szárított hússal, miközben a katonák kicsivel arrébb meg megfagytak, éhenhaltak. Állítólag a sikeres áttörés utánra tartogatták jutalomként :W
A hadifogságról, és hogy ott mi esett meg velük pontosan, valóban nem nagyon lehetett beszélni, de az már egy más történet, még akkor is ha ennek a következménye volt.
Akiket megtaláltak a felelősök közül, (és nem menekültek el pl. olaszországba lásd szintén Örkénynél) azokat a Népbíróság halálra is ítélte egyáltalán nem véletlenül.
Pintér István: "..valamint az is, hogy ezt a hadsereget az orosz szándékoknak megfelelően nem sikerült teljesen körbekeríteni és megsemmisíteni"
Nem is akartak ők mindenkit legyilkolni. Puszta logikával is megérthető, hogy egy előrenyomuló hadsereg nem azzal van elfoglalva, hogy mindent és mindenkit megsemmisítsen amit és akit ott talál, ráadásul a magyarokat még ők is szerencsétlen sorsú kényszerített áldozatoknak tekintették, nem ellenségnek. De ezt egy hivatásos katonának azért illő lenne tudni..
"Néhányan közülük el is jöttek a megemlékezésre.." majd ezután beszél egy öreg, aki sebesüléseit a Bácskában, Makónál, valmint Drezdában szerezte. Kétségtelenül háborús veterán, de véletlenül sem egy a doni áldozatok közül.
Szóval összefoglava: A szerencsétlen doni áldozatokra emlékeznünk kell! Kötelességünk! De amint a fent említett kis bejátszás is mutatja még most majdnem hetven évvel az események után sem vagyunk képesek szembenézni a saját történelmünkkel, és azzal, hogy közel 140ezer ember halála nem a muszka, nem a hősiesség, nem a háború következménye volt, hanem néhány faszparaszt ember abszolút helytelen, és rossz döntésének a következménye, akik gyk. halálba kényszerítették honfitársaikat, ami akkor is szörnyű ha ezek "csak" alárendelt közkatonák voltak! :(((
Ehelyett inkább jó magyar ember módjára ma is inkább másokat okolunk, hősöket kreálunk, ha meg szóba jön valahol, még ha csak egy ilyen kis rövid bejátszás erejéig is akkor ösztönösen sablonokszerű hülyeségeket beszélünk.. :W

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#6408) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Egy kis esti kedvcsináló :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6409) bitpork válasza regvoltrossz (#6407) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha képes lenne a magyar szembenézni magával, akkor a Pesten minden kandeláberen ott lógna egy politikus most már....bár a nagy gerincesség közben lahat magukat köpnék szemen és ugranának a nagy sörnyitóról a Dunába.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6410) Zoli1222 válasza bitpork (#6408) üzenetére


Zoli1222
őstag

:DDD :DDD :DDD

(#6411) macilaci78 válasza pmheros (#6405) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Valamikor a nap közben próba. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6412) Rawulf válasza bitpork (#6409) üzenetére


Rawulf
őstag

"Please state the nature of the medical emergency."

(#6413) pmheros


pmheros
senior tag

van "kimaradva" valakinek kb 20 méter árnyékolt cat5e kábele ?
Megvenném .

nem vagyok tökéletes

(#6414) Rawulf válasza pmheros (#6413) üzenetére


Rawulf
őstag

Beüzemelsz még egy gépet otthonra? :D

"Please state the nature of the medical emergency."

(#6415) Rawulf


Rawulf
őstag

http://index.hu/kulfold/2012/01/17/iran_makettet_ad_vissza_a_dron_helyett/

LOL

"Please state the nature of the medical emergency."

(#6416) LÁZ válasza Rawulf (#6415) üzenetére


LÁZ
addikt

pláne, ha összemókolnak egy működőt is az alapján, amit leszedtek....skynet powaa

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#6417) macilaci78 válasza Rawulf (#6415) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jaja. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6418) Rawulf válasza macilaci78 (#6417) üzenetére


Rawulf
őstag

Eleve röhej, hogy hivatalosan vissza akarják kunyizni.
Tetszik nekem a hivatalos válasz: "boltban is áruljuk majd 4 dollárért" :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#6419) bitpork válasza Rawulf (#6412) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nah a Transcomersnél kiröhögtek, ujjal mutogattak rám, majd egy döglött macska alkatrészeivel megdobáltak.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6420) macilaci78 válasza Rawulf (#6418) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gondolom, azért kunyizták vissza hivatalosan, mert hivatalosan semmi terhelőt nem csinált.
Illetve ha az esetet hivatalosan felvállaltak, mit akar elkendőzni a két fél? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6421) Rawulf válasza macilaci78 (#6420) üzenetére


Rawulf
őstag

Összeesküvés-elmélet:
A., USA ezután rábízza Izraelre, hogy csórják vissza a gépet.
B., USA-nak kell az ürügy, hogy hivatalosan megkezdhessen egy nagyobb hadműveletet.
C., USA csak legvégső esetben küld egy villámkommandót a cuccért.
D., USA egy vírusos gépet "hagyott elkapni" és várják, hogy a Skynet támadhasson belőle.
E., USA béna és hagyja, hogy kiröhögjék ezért az incidensért. :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#6422) Rawulf


Rawulf
őstag

http://subba.blog.hu/2012/01/17/hofi_hianyzol_1

"Please state the nature of the medical emergency."

(#6423) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

Eladó alkatrészek:

- Asus A8V alaplap
- Inno3d GeFORCE 7300GT 256Mb DDR3 AGP8x
- AMD Athlon 64 3200+ S939
- GlacialTech Igloo 7220 Light processzorhűtő
- Bestek Raid vezérlő kártya
- LC Power táp 420W
- 1 db 512 MB-os és 1 db 1 GB-os ram
- Floppy

Hiba: - alaplapi SATA-k nem működnek csak a Raid kártyán levők
- integrált hangkártyán a koaxiális kimenetnél kontakthiba (nem mozgatod nincs baj, de még így is elmehet a hang, kábel pöcc és megy tovább)

Ha valakit érdekel valami, küldjön PÜ-t!

Köszi, üdv!

[ Szerkesztve ]

(#6424) Rick4


Rick4
félisten

Na a hét rövid sztorija nálam a következő:
Vettem a nyáron az edigitalban egy navigációt, fél év után már nem lehetett bekapcsolva tölteni, javításra elvitték, visszajött, nem lett jó, ugyanazt produkálta, másodszor már nem vártam meg hogy visszaérjen, tegnap edigitalba el, várni kell az üzletvezetőre. Na 40 perc alatt meg is érkezett, telefonált, jóváírják, ráfizettem egy másik jobbra. Megyek tovább, a postán kiállom a soromat az ajánlott levelemért, keresi a csaj, nincs meg, majd nézi a papíromat, frankó, épp ma vitte el megint a postás újbóli kézbesítésre. Otthon bekapcsoltam volna a navit, se kép se hang. Töltőre dugom, frankón megy, kihúzom, semmi. 1.5 óra töltés után sincsen semmi. Okés, telefon az edigitalnak, Szegeden ma meg holnap leltár, de Kecskeméten van. Semmi gond, úgyis megyek Pestre. Kimentünk még a corába pár dologért, vegyünk rétest. Beállok az épp vásárló mögé, de a pult körül mások is jöttek utánam, akik nem mögém álltak, hanem összevissza. A csaj forog, hogy ki volt itt előbb, mi mondjuk, hogy mi, erre odafordul egy másik vevőhöz és kiszolgálja, na mondom, akkor nem akarunk rétest enni és eljöttünk...
Ma indulok 9-kor, Malom centerbe bemegyünk, épp egy nő intézi az e-book olvasó gariproblémáját, 3x nem sikerül megcsinálni, cirkuszol, a géppuskakezű eladósrác pötyögi be a probléma leírását, majd nagy nehezen kinyomtatja, erre a nő elolvassa, írja újra, mert ő nem ezt diktálta... Meg hogy mégis miért így meg úgy, kéri a panaszkönyvet, stb. Nagy nehezen sorra kerülünk 50 perc várakozás után, kiscsaj töltővel bekapcsolja, okés, kihúzza, tovább semmi. Rendben, csere. A srác hozza a másik készüléket, mondom kapcsoljuk már be, nehogy úgy járjak mint a másikkal... Erre kibontja, és alulról előveszi az akksit. Mondom, ja külön van az akksi... :D Akkor a másikkal is ez lehet a gond... :-) Abba berakjuk, máris megy, fölöslegesen vártam ott 50 percet, még jó, hogy egyébként az épületben volt dolgom. Megyek tovább Pest felé, rászólok az emberemre, hogy kések, erre azt mondja, ne ma menjek, hanem holnap. Hurrá. Megfordulok, jövök hazafelé, ugorjunk be a corába rétesért. én 3db-ot kértem, a párom kettőt, 189Ft darabja. ere kijött 1134Ft. Mondom valami nem okés, jaaa, ehhehehheeh, hát nem értette meg, hogy egy meggyes, egy almás meg egy túrós, meg még egy meggyes meg még egy almás, amit aztán mi összesítettünk, tehát két almás, két meggyes és egy túrós... Kérdi, nem kérünk még egyet? Mert akkor nem kellene sztornózni. Mondom legyen akkor egy mákos. Erre azt olyan f@szán becsomagolta, hogy a 30 deka porcukor amit ráporolt az egyik végén ömlött a kezére.... Na és már csak egy maradt, a Puntoval a múltkor elmentem Jánoshalmára, valamit csináljanak vele, mert nekem 7.5-öt eszik... Biztosan nem tudom felprogramozni. Erre olyan jól megcsinálták, hogy most megtankolva 8.4-et evett, ezért autóztam 200 km-t és fizettem 5 ezret...... :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

De valami jó akkor is történt, ezt már reggel tudtam, hogy innentől csak jó napom lehet, megint két csajjal több jut nekem... Ugyanis Szecsődi Karcsi úgy érzi, hogy ő egy férfitestbe zárt nő... :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6425) Attix82 válasza Rick4 (#6424) üzenetére


Attix82
őstag

Sajnos a gáz minőségtől is nagyon függ, eddig nekem nagyon gyengén ment így többet is evett. Hétvégén tankoltam ugyan ott , és szinte úgy ment az autó mint a rakéta :D....sajnos nem csak a benzin hanem a gáz is ocsmány sokszor.

(#6426) CSorBA válasza Rick4 (#6424) üzenetére


CSorBA
őstag

Hát ez nem semmi volt :D És még nincs vége a napnak :DDD

(#6427) zeg válasza johnny82 (#6423) üzenetére


zeg
senior tag

Ebből a kupacból a 7300gt érdekel, ha kitaláltál rá egy árat, várom a privit:)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#6428) Rolly válasza Rick4 (#6424) üzenetére


Rolly
veterán

én meg mindjárt megyek a spar-ba narancsért :D...(OFF)(/OFF)

(#6429) Rick4 válasza Rolly (#6428) üzenetére


Rick4
félisten

Egészségedre... ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6430) Rick4 válasza Attix82 (#6425) üzenetére


Rick4
félisten

Én csak egy helyen tankolok, és itt szinte mindig egyforma a gáz. Viszont érdekes, hogy reggel a 8.4-es érték a fedcomp szerinti 6.09-es benzines fogyira jött ki, nem tankoltam már két hete, most meg Kecskemét - Szeged oda vissza 5.26-ra jött ki, de a gázfogyi ugyanaz lett... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6431) Attix82 válasza Rick4 (#6430) üzenetére


Attix82
őstag

Ugye ha jó az emissziós értékek akkor ennyit tud, a gázminőség meg marha szar amúgy, én mostanság (1év) csak most éreztem azt, hogy igen így kell mennie.

Azért is ír ki 8,4-et mert ugyan ahhoz a tempóhoz picit jobban kell nyomnod a gázpedált, így kalkulálja ki , hogy kb mennyi lehet.

Nyíregyen tankoltam nagyon rossz gázt...telitankal ami olyan 60 liter megtettem 450-500 km-t. 6 hengeres 2.8 mocival....jó gázzal olyan 9-10nek kellett olvna kijönnie.

[ Szerkesztve ]

(#6432) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Azért nem befolyásolja a gáz hőmérséklete a teljesítőképességét?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6433) pilóta válasza Attix82 (#6431) üzenetére


pilóta
nagyúr

Az derék, az enyém 2.5-ös V6-os, és 12,5-13-at eszik gázból pályán 130-nál, benzinből 9,5-10-et.
Azt mondták, nem tudnak vele mit csinálni, próbáljak meg másik helyen tankolni, hátha csak a rossz gáz miatt van. Nos tankoltam már vagy 6 helyen 3 félét (MOL, Flaga, Prímagáz), de mindegyikkel ennyi, minimális a különbség...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6434) Attix82 válasza macilaci78 (#6432) üzenetére


Attix82
őstag

Külső hőmérséklet befolyásolja a tartály nyomást, hidegben vagy nyáron teljesen más. 4-17 bar között van.

Az, hogy melyik érzékeli az rendszer függő, a régiek megérzik. Az újak nem. Ott állandó a befecskendezési nyomás.

Amivel találkoztam az, hogy sok a víz bennük, volt olyan, hogy a gázcsövön annyi víz jött ki mintha slagból nyomtad volna :)

(#6435) Rick4 válasza Attix82 (#6431) üzenetére


Rick4
félisten

Olvasd el, mit írtam. :d Mindkétszer 8.4-et tankoltam, de a reggeli tankolásnál a fedcomp 6.09-et mutatott, most meg 5.29-et, tehát most még annyira se kellett nyomom? Én utoljára Debrecenben tankoltam olyan rosszat, hogy padlógáznál 140 volt a vége... :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6436) Rick4 válasza pilóta (#6433) üzenetére


Rick4
félisten

Ott valami nem okés, a másik autóm 3.8-as 175 lovas, és az eszik a pályán 13-at... Csak nem az F+F-nél lett berakva? Milyen rendszer?
Macilaci: Nem a teljesítőképességét befolyásolja, hanem a betankolható mennyiséget, ezt is csak minimális szinten, a belső multiszelep kb olyan mint egy wc tartály úszója, ha megtelt, lezár, folyékony halmazállapotban meg nem a nyomás lesz a döntő. Aztán a motornál felmelegíted és elpárologtatod a gázt, valamint a tartályban meglévő 10 bar helyett 1.2-1.3-mal tolod be a gázinjektorokkal.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6437) pilóta válasza Rick4 (#6436) üzenetére


pilóta
nagyúr

F+F-nél lett belerakva.
Zavoli
Mondjuk ez csak 161 lovas :D

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6438) Rick4 válasza pilóta (#6437) üzenetére


Rick4
félisten

Akkor arra keresztet vethetsz, xarul van belerakva meg szarul van beállítva. Amíg a Bajsz Robi a tárkányéknál szerelt, nem voltak ilyen bajok.... :N Gondolom mész vele 3-4km-t, mire egyáltalán gázra vált...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6439) pilóta válasza Rick4 (#6438) üzenetére


pilóta
nagyúr

Megyek, de az nem hiba, mert direkt van úgy beállítva, hogy csak 30 fokos vízhőfoknál kapcsoljon át gázra (vagy ha melegen indítod, akkor 25 másodperc).
Ezt nem sajnálom, mert azért nem árt a kenés a szelepeknek néha.

Most hol szerel a Bajsz Robi? :D
Jó volna beállíttatni valami hozzáértővel, mert a 30%-os többletfogyit sokallom, 20%-nál nem kellene többnek lenni...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6440) Attix82 válasza pilóta (#6433) üzenetére


Attix82
őstag

Ugye nekem nem szabályzott, vagyis az de megkerültem. Így a L.szonda akármilyen öregecske, lassú ami fokozná a fogyasztást nem érinti a dolgokat. Ezért is tudom letekerni elég jól.

(#6441) pilóta válasza Attix82 (#6440) üzenetére


pilóta
nagyúr

A lambada szonda az nem csak a benzint szabályozza? A gázba nem kellene belenyúlnia nem?

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6442) Digital válasza Attix82 (#6425) üzenetére


Digital
addikt

Télen a Volános CNG-s buszokkal is több a nyűg, sz@r a gáz! Erőtlen a motor, ingadozik az alapjárat.
Anno nagy szopások voltak a Transcom üzemanyagellátó rendszerrel épített buszokkal, le is jött egy arc Ausztráliából, nézegette a gépeket, aztán mintát vett a gázból...

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#6443) Attix82 válasza pilóta (#6441) üzenetére


Attix82
őstag

Másképp hogy lenne szabályzott? Kb a szonda jel a lelke :)

(#6444) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem egy renault 25 vlt gázos 2.2 mocival. Én vettem annó hozzá egy pupmát ami a palackos gázt segített átfejteni... 170 röhögve ment és a 60 literes tartály 550-600 km-re volt elég. Gyk csak akkor állítottam benyára amikor a gáz kifogyott és nem volt a közelben kút.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6445) Rawulf


Rawulf
őstag

Kiszámolták a Halálcsillag energiáját :DDD

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#6446) Rick4 válasza pilóta (#6439) üzenetére


Rick4
félisten

csak 30 fokos vízhőfoknál kapcsoljon át gázra (vagy ha melegen indítod, akkor 25 másodperc)

A puntoban 15°C-on kapcsol át, ez ma is kb 1000m volt, melegen meg a hot start funkció miatt automatikusan gázzal indul. A szelepeknek nem hiszem hogy sokat számítana, ha benzinnel locsolod az sem, hidd el.. :-))
Az F+F-ből lett F+ [link] de azt hogy hozzáértők, nem merném rámondani. Másnál is ez van, 3-4km mire átvált, és addigra meg odaér.. :D

Hja, a másik kocsimban nyáron meg felrobban a benzintartály, mert nem jártam benzinnel, azóta se a tartály, se az ac nincs is a kocsiban. :-D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6447) pilóta válasza Attix82 (#6443) üzenetére


pilóta
nagyúr

Akkor lehet, hogy egy szondacsere javítana a helyzeten?
Mondjuk asszem 4 db van benne, az nem kis összeg...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6448) Rick4 válasza pilóta (#6447) üzenetére


Rick4
félisten

elég a két elsőt cserélni, azok végzik a szabályzást. Egyébként meg kb 26-27-ből megvan hozzá a gyári lambda darabja. Egyébként meg rá kellene mérni, mennyi a reakcióideje, de a fűtöttek 160 ezret bírnak.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6449) pilóta válasza Rick4 (#6448) üzenetére


pilóta
nagyúr

Na ezt neveztem én nem kis összegnek :D
160 ezren már nagyon régen túl vagyunk...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6450) Rick4 válasza pilóta (#6449) üzenetére


Rick4
félisten

Jaaa, hát akkor tessék szutyukival járni: :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.