Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5201) Rawulf válasza maláj (#5200) üzenetére


Rawulf
őstag

Csak tudnám, hova tudják odafönn eldugdosni azt a sok csontvázat. :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5202) maláj válasza Rawulf (#5201) üzenetére


maláj
őstag

mindjárt megkérdezünk valami betonozós emberkét hátha tud segíteni :D

(#5203) Rawulf válasza maláj (#5202) üzenetére


Rawulf
őstag

A híradó, azért jól eldugta a kamera elől a sok tüntetőt! :DDD
http://comment.blog.hu/2012/01/03/nem_talalta_a_tuntetest_az_mtv?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2012_01_03&utm_campaign=index

Azért vicc, hogy az a sok sün nem volt képes az ellentüntetőket elszeparálni a békés nyájtól.

:)) http://index.hu/bulvar/hirek/2012/01/03/ket_potty_miatt_nem_mert_elindulni/ :))

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5204) Rawulf


Rawulf
őstag

Rasszista nagyi:
Az első összetűzés
:DD

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5205) Rolly


Rolly
veterán

A tüntetőknek be kellett volna venni az operaházat mint anno a tv székházat és akkor lehetett volna forradalomról beszélni :)

Magán véleményem: a J elkezdett befeküdni a F-nek, hogy 2014-ben közös koalíciót alakíthassanak ...

[ Szerkesztve ]

(#5206) Rawulf válasza Rolly (#5205) üzenetére


Rawulf
őstag

Mint a Spartacus: Vér és Homok sorozat utolsó részében? :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5207) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kicsit nem vagyok itt máris mindenki kommentel?!

Akkor lépésről lépésre:
-Gyurcsány Ferenc: a szükséges rossz volt. ha Ő nem lop csal hazudik akkor, még most is vak-siket birkaként terelhetőek a nyugdíjasok. Sajnos olyan ellenpont lett aki ugyan meg tudott változni, de jó magyar szokás szerint beskatulyázva maradt.
-Orbán Viktor: szerény nyomott véleményem szerint Kossuth-Széchenyi óta a legjobb politikus. Sajnos politikusi mivolta nem feltételezi, hogy ért is valamihez- a legjobb példája a semmihez sem értő jogásznak, aki végtelen önbizalommal tudják magukról, hogy mindent tudnak.
-LMP: hangsúlyosan NEM SZDSZ 2.0 - aki ezt állítja az politikai ismeretek terén kihívásokkal küzd. Semmi közös nincs bennük. És mondom ezt úgy, hogy én SZDSZ tag voltam amíg Kuncze vezette a pártot. Most gy.k. SZDSZ csak névben létezik, amúgy egy nagy nulla.

GyF elsőként -sajnos egyben utolsóként- beismerte, hogy f@sz. Aki elítéli emiatt, az csak nézzen szembe magával, egy egyszerű dolog okán: mi van ha megkóstolsz egy bort amit előtte (kóstolatlanul, csak hallomás alapján) elutasítottál, de utána megszereted és ajánlod. Akkor Te már nem is lehetsz ember, pláne ha nem ugrasz a szakadékba, mert "hazudtál" előtte?

Viktorból pont az ön-szembenézés képessége hiányzik. Nem értek egyet azzal, hogy ki akarja sajátítani az országot, és nem hiszem el hogy erre kapott "felhatalmazást". Viszont nagyon sokat nyerhetne azzal ha kiállna a saját szavazói elé és beismerné a tévedését. Most pont azt teszi amit a "népmegrontó" GyF. Vajon mentség lehet e a név különbség?

Van kire szavazni! Szakértő kormány kell, nem politikus. Abraham Lincoln mondta egyszer, hogy aki a közt szolgálja, az tekintse magát köztulajdonnak. (Nem fordítva!)
Churchill mondta egyszer: Én nem akarok olyan klub tagja lenni, aki szívesen tudna a soraiban.
Tehát nem lenne más dolgunk mint találni egy embert, akinek a kormányzás teher- aki nem azért csinálja mert akarja, hanem mert egy jól megoldandó plusz teher neki. (pölö Bokros-aki miután megteremtette a mai napig költött gazdasági alapot, a Világbank alkalmazottja lett ahol azért minden hülyét nem vesznek fel, vagy Csányi L, aki nem csak Mo de KKEu egyik legsikeresebb bankját vezeti, vagy Demján aki szintén régió előkelőség)
Bocs ha hosszú lett :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5208) finest


finest
őstag

PH! addikt lettem! Alig, h életbe lépett az új alkotmány, ez nem lehet véletlen. Szeretnék downgradelni őstagra úgy megszoktam.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#5209) LÁZ válasza finest (#5208) üzenetére


LÁZ
addikt

gratula :C

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#5210) bitpork válasza Rawulf (#5199) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Capitalism 2
Kicsit bonyinak tűnhet, de nekem 40 év alat sikerült 200 milliárd dolláros vagyont elérnem :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5211) Rawulf válasza finest (#5208) üzenetére


Rawulf
őstag

tehát ph! függő drogos lettél :D

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5212) Rick4 válasza Rawulf (#5204) üzenetére


Rick4
félisten

Azt mondta a mocskos nagyorrú gengszer, hogy majd megunják és hazamennek, ezt mondta az öszödi böszme, a rohadék... :DDD És igaza van az öregcsajnak.
És egy hülye a transzparens alatt:
Mi az egység fronttal jöttünk ki, négy órára van a demonstrációnk, meg szeretnénk előzni - vagy legalábbis előbb elmondani a mi véleményünket mielőtt kijön az összes....... párt... :DDD

Múltkor a facebookon volt egy botkás oldal, odaírtam, hogy na tessék, az öszödi hallgató... Fél óra múlva már nem volt ott az írás.... :DDD Na ennyit az őszinteségről, vállalni már nem merte.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5213) LordVader80 válasza bitpork (#5207) üzenetére


LordVader80
senior tag

Kimaradt Stadler bácsi is, sztem ő is alkalmas lenne ;)

May The Force Be With You!

(#5214) Rick4 válasza LordVader80 (#5213) üzenetére


Rick4
félisten

Majd úgy jár, mint Göncz Árpi bácsi, meg Nagy Imre.... Én anno beszélgettem pár szót az öreg Stadlerrel, jó fej. :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5215) LordVader80 válasza Rick4 (#5214) üzenetére


LordVader80
senior tag

Egyetértek, én is személyesen ismerem, ügyes :K

ez jó :)))

[ Szerkesztve ]

May The Force Be With You!

(#5216) Rick4 válasza LordVader80 (#5215) üzenetére


Rick4
félisten

Ha csalt, ha lopott, akkor is jól csinálta, bár nem támogatom a lopást, de rá annyira egyértelműen nem sikerült rábizonyítani.... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5217) Rawulf válasza LordVader80 (#5215) üzenetére


Rawulf
őstag

Melyiket döntenéd meg? :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5218) Rawulf válasza Rick4 (#5212) üzenetére


Rawulf
őstag

Szerintem meg flúgos volt a nyanya. Nem Gyurcsányért tüntettek.
Fidesz gyűléseknél mindig úgy vágtak tévében, hogy csak okos megszólalások legyenek.
Az index legalább azokat is megkérdezi, akik nem tudnak beszélni. :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5219) LordVader80 válasza Rawulf (#5217) üzenetére


LordVader80
senior tag

unalmas :P

May The Force Be With You!

(#5220) Rawulf


Rawulf
őstag

Azért szögezzük le, hogy az olyanok, mint ez a piros nyanya is "szinte tudat alatt blokkolják magukban a tényt, hogy ezek az emberek nem a maszopot és az emútt nyolc évet akarják vissza, csak azt mondják, hogy az elmúlt lassan két év alapján nem akarnak még két ilyen évet."

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5221) LordVader80 válasza LordVader80 (#5215) üzenetére


LordVader80
senior tag

May The Force Be With You!

(#5222) Rawulf válasza LordVader80 (#5221) üzenetére


Rawulf
őstag

Persze az MTV kikéri magának a kétfarkú kutya vicces híradóját:
http://m.blog.hu/va/vastagbor/image/2012/01/mtva.jpg
Kapcsolódó cikk : http://vastagbor.blog.hu/2012/01/03/mtva_a_cenzurazott_hirado_parodiajanak_kicenzurazasa
Tehát a híradó ferdíthet és kamuzhat, de a vicces kritikát már nem tudják elviselni.

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5223) LordVader80 válasza Rawulf (#5222) üzenetére


LordVader80
senior tag

Piros ruhás nyanyához: én komolyan azt nem értem, hogy ha pl egy jogosítvány megszerzését szigorú szabályokhoz kötik, akkor a választójogot miért nem? Miért az értelmi nullák, balf@szok, politikához nullát értő, buta emberek döntenek az én sorsomról? Ezt a nyanyát is odasorolom. Fújja a szokásos sablonszöveget, mert épp a politikailag számára szimpatikusoktól ezt hallja, de ha megkérnéd, konkretizálja már le, fingja nem lenne, miről beszél. Ez mindkét oldalon megvan. Én bizony eltörölném az általános választójogot, illetve bizonyos szintű intelligenciához, minimális politológiai, gazdasági műveltséghez kötném.

May The Force Be With You!

(#5224) ben800


ben800
aktív tag

Csak nekem nem tetszik az új hardverapro kinézet??:(

(#5225) Rawulf válasza LordVader80 (#5223) üzenetére


Rawulf
őstag

O'szt mennyi idióta kap mégis jogsit.

A másik. Azoknak, akik "párt-közeli" cégnél dolgoznak, mégis hogy várhatnál el objektívitást, ha pl. értelmes ember is van köztük? Értelmes, de letojja, hogy mi van az országgal, ha abból van vagy nincs pénze, hogy ki van hatalmon éppen?

Azért az milyen, ha valaki nem megy el szavazni és úgy tépi a száját? :)

Szerintem ott kéne kezdeni, hogy minimálbért (vagy annak max. négyszeresét) kapja, aki képviselőnek áll. Annyi ürüggyel vesznek fel pénzt, hogy az már vicc.
Ne legyen mentelmi joguk.
Ebben a modern világban minek egyáltalán parlament? Teamspeak vagy beszéljék meg egy chat-en, hogy mi legyen. :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5226) Rawulf válasza ben800 (#5224) üzenetére


Rawulf
őstag

Mármint arra gondolsz, ami majd lesz, vagy a mostanira?

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5227) ben800 válasza Rawulf (#5226) üzenetére


ben800
aktív tag

A felületre gondolok olyan fura...
Amúgy vannak benne jó újítások pl:Nem tud egy ember 500 városban hirdetni...
De ez a felület...
Na meg hogy fizetni kell a hirdetések után....

[ Szerkesztve ]

(#5228) Rawulf válasza ben800 (#5227) üzenetére


Rawulf
őstag

Sokan lesznek, akik majd innentől máshol hirdetnek, mert ha már fizetni kell, akkor nem a ph! lesz a nyerő...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5229) Old fox válasza Rawulf (#5228) üzenetére


Old fox
tag

"Fontos tudnod!
...
Magánszemélyeknek a hirdetésfeladás még egy darabig teljesen ingyenes. Használd ki!..."

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#5230) CSorBA válasza Rawulf (#5228) üzenetére


CSorBA
őstag

Arra leszek kíváncsi, hogy pl ebben a topikban "feladott" hozzászólásokra vár-e valamilyen szankció.

(#5231) Rawulf válasza Old fox (#5229) üzenetére


Rawulf
őstag

Ne nekem mondd.
Így is olyan ritkán használom a vitamax feltöltős kártyámat, hogy emelt díjas sms nem lesz gond.
Az érem egyik oldala, hogy a sok kamu hirdető eltűnik. A másik oldala, hogy remélem a cikkek innentől nem attól függenek, hogy a termék forgalmazója mennyit fizet.
Példa: Ha a Gigabyte nem invesztál a ph!-ba, akkor kimarad a tesztekből? ;)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5232) Rawulf válasza CSorBA (#5230) üzenetére


Rawulf
őstag

Jó neked, ha te csak ilyen dolgokra vagy kíváncsi.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5233) CSorBA válasza Rawulf (#5232) üzenetére


CSorBA
őstag

Őszintén, így elsőre annyira megdöbbentően olcsó, piaci, ocsmány, igénytelen, átgondolatlan, hogy nem találok szavakat. Azon is el lehetne gondolkodni, hogy a topicjában hozzászólók közül eddig szinte mindenkinek ez a véleménye kivétel nélkül... :(

(#5234) martonx


martonx
veterán

Szerintetek mit érhet egy 2004-es 17 colos Relisys LCD monitor. 1 db pixel hibával.
8K? 5K? Hagyjam meg tartalék monitornak?

Én kérek elnézést!

(#5235) Rawulf válasza CSorBA (#5233) üzenetére


Rawulf
őstag

Az új ph! kinézet sokaknak nem tetszik? Melyik topikra célzol? Kíváncsi vagyok én is a hozzászólásokra. Csak azért kérdezem, mert nem csak egy topikban véleményezték.

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5236) CSorBA válasza Rawulf (#5235) üzenetére


CSorBA
őstag

Sokaknak? Konkrétan nem nagyon látok olyat, akinek tetszene :D [link]

(#5237) LÁZ


LÁZ
addikt

ntom nálam van e a hiba, de én nem látok semmi újdonságot :F

szerk. ahogy olvastam 24 órán belül megtörténik az átállás

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#5238) bitpork válasza LÁZ (#5237) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

mert innen mész oda, de ha a proharver főoldalon keresztül akkor o0
Tényleg eléggé ...fostos lett :(

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5239) Rawulf válasza CSorBA (#5236) üzenetére


Rawulf
őstag

Nézd. Amikor a 990FX-es tesztből kimaradt a Gigabyte (pedig volt olyan ph! ember, aki szívesen ingyen adott volna a ph!-nak egy Gigabyte alaplapot), nem is tudom mit gondoljak.
Ha a ph!-nak nincs elég pénze a hirdetésekből, akkor egyszerűbb lett volna egy donate gomb.
Azért remélem nem lesz igaza ismerősömnek, hogy egy összehasonlító tesztnél az lesz a győztes, amelyik forgalmazó többet fizet...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5240) LordVader80 válasza bitpork (#5238) üzenetére


LordVader80
senior tag

öőö nekem akkor is ugynaaz :B :F

May The Force Be With You!

(#5241) bitpork válasza Rawulf (#5239) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hülye vagy ez mindenhol így menend: politika, gammák, lófaß...

Hofi:
Találkoztam egy barátommal, aki ki volt öltözve. Mondom, szevasz apám, mi van veled de felvitte az Isten a dolgodat.mivel foglalkozol?
-Tenger hajózási miniszter vagyok!
-Hülye vagy, nincs is tengerünk.
-Géza Te vagy a hülye: van népjóléti miniszter is...

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5242) LÁZ válasza bitpork (#5238) üzenetére


LÁZ
addikt

akkor is ua :DDD , na, majd 24 óra múlva kiderül

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#5243) Rawulf válasza bitpork (#5241) üzenetére


Rawulf
őstag

Jó, de csak nekem van az az érzésem, hogy a logout-os cikkek lassan jobbak, mint a hivatalos? Komolyan mondom, hogy újdonságokról többet megtudom onnan.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5244) Rawulf válasza LÁZ (#5242) üzenetére


Rawulf
őstag

Én sem látom semmi különöset. Mi a linkje a béta tesztes új hardveraprónak? Remélem, hogy nyan-cat és hello kitty fazonú! :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5245) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

aggyatok mán neki egy ctrl+f5-5

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5246) maláj válasza Rawulf (#5244) üzenetére


maláj
őstag

http://hardverapro.hu/index.html

szerk:

vagy linkesítve a lusták kedvéért ;]

[ Szerkesztve ]

(#5247) Rawulf válasza bitpork (#5245) üzenetére


Rawulf
őstag

A felső fejlécen kívül én nem látok semmi újdonságot.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5248) LÁZ válasza Rawulf (#5247) üzenetére


LÁZ
addikt

dettó, nem vagyok egy agytröszt, de kb 6x frissitettem a kontroleföttel, és semmi sem történt, no mind1, 24órát már kibirok :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#5249) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

az új motor vért izzad...olyan csovi-csovi csoszper féle 2 fázisos animáció : vagy van vagy nincs :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5250) LÁZ válasza bitpork (#5249) üzenetére


LÁZ
addikt

ő nem dzsászper volt, a csovi csovi :F :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.