Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6101) maláj válasza Agyasima (#6098) üzenetére


maláj
őstag

:DDD

(#6102) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mi ez a nagy csend? Mindenki google fordító-zik a PhD-hez?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6103) adequate_cou


adequate_cou
senior tag

Sziasztok!

2013. 09. 24-ig bobánál garis Sapphire GDDR5 1GB 6770 eladó. Alig volt használva, tökéletesen működik.

Ár 26 ezer, alku nincs, Szegeden ingyen átvehető.

(#6104) LÁZ válasza bitpork (#6102) üzenetére


LÁZ
addikt

skyrim play and done, sajnos mostanában ráértem :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#6105) bitpork válasza LÁZ (#6104) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Van abban még...én 2 hét alatt megcsináltam a main questet...lev 29.
de most újra kezdtem, csíttel hogy nézegessem a high textúra pakkot... :))

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6106) tucsok. válasza SirRasor (#6097) üzenetére


tucsok.
senior tag

Jön a hideg Sir? :U

"So say we all"

(#6107) martonx válasza zeg (#6056) üzenetére


martonx
veterán

A mezőgazdaságunk összeomlása ennél régebbi eredetű. Pedig az adottságaink alapvetően jók lennének.
1. kommunista rendszerben erőltették a TSZ-eket, ami elgondolás szintjén abszolút jó ötlet, a megvalósítást mindenki ismeri.
2. kommunista rendszerben a világ mezőgazdasági technikai fejlettségben elhúzott mellettünk.
3. erre jött egy rendszerváltozásnak mondott valami, ami a még így-úgy működő TSZ-eket szétverte, a fejlettebb világpiacon hirtelen megjelentünk a magunk fejletlen mg-jével.
4. ettől kezdve dilettánsabbnál-dilettánsabb kormányok váltották egymást, mindegyik beleverte a maga 1-2 szögét az mg-nk koporsójába
4. majd az EU csatlakozás végleg betette a kaput szegény döglődő mezőgazdaságunknak. A merjünk kicsik lenni elvek mentén mindent aláírtunk, amit csak elénk tettek. Talán még javasoltunk is pár magunkra nézve negatív feltételt, ha az EU véletlenül kifelejtette volna.

Én kérek elnézést!

(#6108) LordVader80 válasza martonx (#6107) üzenetére


LordVader80
senior tag

Ha így vesszük, akkor tény, hogy a mg tönkretétele Mária Teréziánál kezdődött... :K

May The Force Be With You!

(#6109) SirRasor válasza tucsok. (#6106) üzenetére


SirRasor
őstag

Jön ám, a randa fülmelegítőmet meg elhagytam tegnap a főkapitányság előtt :W

macilaci78 thx, délután benézek egybe, hátha..

Make Love not war!

(#6110) Agyasima válasza bitpork (#6100) üzenetére


Agyasima
senior tag

Nemtom, szvsz fotosopp, de ha mégis tudja vki, hogy lehet beállítani, szóljon nekem is! :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#6111) LÁZ válasza bitpork (#6105) üzenetére


LÁZ
addikt

420 óránál és 49-en tettem le az ijat ;)

egészen pontosan 420.18.10 a playtime, kb az összes kveszt megvolt, csak azok maradtak, amiket random generál magának, mondhatni ennyit lehet kb kihozni belőle, térképen mindenhol jártam/bementem/felfedeztem

ps.a skyrimnexus-on van 1-2 textúra meg ilyen olyan mókolás, de azok nem számitanak csalásnak,sztem :D

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#6112) LÁZ válasza LÁZ (#6111) üzenetére


LÁZ
addikt

lejárt a szerk. nap/óra/perc a pléjtájm, dehát könnyen kiszámolható, nov11 óta toltam :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#6113) bitpork válasza LÁZ (#6112) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

ok nálad a pont.
fus ro dah :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6114) LÁZ válasza bitpork (#6113) üzenetére


LÁZ
addikt

a túristavizum :D , anno oblivionnál volt is egy hivatalos iron man contest, a győztes kapott egy fullos dedikált példányt, meg egy iron man perket.

Persze egy magyar srác kapta :DDD , 600 fölött volt a gémpléje, na, az a besz@rsz.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#6115) dy_nmq válasza LÁZ (#6111) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

az igen, én most vagyok 50-es kb 100 ora játékkal de már alig van mit csinalni. lehet elolvasom az osszes konyvet.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#6116) LÁZ válasza dy_nmq (#6115) üzenetére


LÁZ
addikt

érdemes, mert ugye van egy pár, ami kvesztet is ad, vagy utal helyekre, illetve Labyrinthian-nál is érdemes összeszedni a maszkokat.

ps. egyedül azt sajnáltam, hogy a sárkányt ingém nem lehet lovagolni, illetve hogy nem találtam olyan óriást, akivel le lehetett volna spanolni :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#6117) Rhino666


Rhino666
őstag

Komplett netezős gép:

Celeron 1,7GHz
512MB RAM
20GB HDD
Combo drive
250W táp, ház

Valakit érdekel egyben?

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#6118) LÁZ


LÁZ
addikt

egyik sárkányharcom :D

vagyis az egyetlen, ahol normálisan meg tudtam örökiteni, hogy lezuhan...

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#6119) Rawulf


Rawulf
őstag

http://index.hu/tudomany/2012/01/13/10_millioval_jutalmazzak_a_valodi_tricordert/

:D

"Please state the nature of the medical emergency."

(#6120) LÁZ válasza Rawulf (#6119) üzenetére


LÁZ
addikt

a feladat adott :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#6121) bitpork válasza dy_nmq (#6115) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

hát ha minden perket maxra tolsz akkor lesz az még magasabb szint is. Igaz meg fogsz dögleni az unalomtól, de mehet az még feljebb szerintem. Én szigorúan a main quest után 29nél kezdtem újra, most egy scripttel 86 vagyok , minden maxon :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6122) dy_nmq válasza bitpork (#6121) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

lol, még a morrowindes idokben volt egy karakterem amit kitoltam 73-as szintig, szépen tisztán becsületes játékkal.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#6123) Rawulf


Rawulf
őstag

bitpork : Ismét NWN-ezem Ravine szerverén. :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#6124) bitpork válasza Rawulf (#6123) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem is ajánlotta, lehet h benevezek...csak az a baj h nwn 1ről beszélünk, pedig 2 motorja jobb szebb :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6125) martonx válasza LordVader80 (#6108) üzenetére


martonx
veterán

Elvicceled a dolgot. Azért az 50-es évekig kimondottan jók voltunk mezőgazdaság tekintetében.

Én kérek elnézést!

(#6126) Rawulf válasza bitpork (#6124) üzenetére


Rawulf
őstag

hááááát, szerintem nwn2 ocsmány... már értem, hogy miért passzolta el nekem Maláj. :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#6127) bitpork válasza Rawulf (#6126) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

sztem nem értesz hozzá :))
a vár managelés csúcs benne

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6128) MaciG


MaciG
addikt

(#6129) LordVader80 válasza martonx (#6125) üzenetére


LordVader80
senior tag

nem viccből írtam :U nézz után adott kori törikönyvekben, vagy néprajz könyvekben ;)

más: segítsetek légyszi, történt egy router csere, minden beállítást/titkosítást/jelszót ugyanarra konfigoltak, a routerre csatlakozó 3 gépből 2 gép az elmentett vezetéknélküli hálózat miatt automatikusan beállítás módosítás nélkül csatlakozik, + 1 iphone is, viszont egy gép csak helyi hálózatig jut, net nincs rajta. Vista van a notin, próbáltam már a kapcsolatot újra beállítani, stb, még eszközkezelőből eltávolítottam a wifi kártyát is, majd újraraktam, szűz kapcsolatként beállítom, jelszó jó, és továbbra is csatlakozik, de csak helyi kapcsolat, net nincs. Mi lehet a gond?

May The Force Be With You!

(#6130) ErőVarázsló válasza martonx (#6125) üzenetére


ErőVarázsló
tag

utána is csak a csere kereskedelem utána

kifele: 500 kocsi búza
befele: 500 kocsi szócska (low fast sem küldtek vissza)

jöttek ide nyugatra is, a TSZ-ket nézni és a hibáikat kijavítva pl a Hollandok is megcsinálták

mi mindig tartozni akartunk valahová, és végül elveszítettük a belső és külső függetlenségünket is (na jó ehhez nagyban hozzájárul a magyar mentalitás is)

[ Szerkesztve ]

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#6131) Rick4


Rick4
félisten

Tegnap délben bejelentettem a t-home-os net hibáját, ma 11 után hívott az ember, hogy 20 perc és jönne. 24 óra alatt el is hárították. Ez végre korrekt. :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6132) LordVader80 válasza Rick4 (#6131) üzenetére


LordVader80
senior tag

:C mi volt a gond? modemcsere?

May The Force Be With You!

(#6133) ErőVarázsló válasza LordVader80 (#6129) üzenetére


ErőVarázsló
tag

DNS serverek?

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#6134) LordVader80 válasza ErőVarázsló (#6133) üzenetére


LordVader80
senior tag

öőöőöő sajnos nem vágom ennyire :(
mit nézzek meg/hol?

May The Force Be With You!

(#6135) ErőVarázsló válasza LordVader80 (#6134) üzenetére


ErőVarázsló
tag

szolgáltató web oldalán a saját DNS servereit
azokat leír

A DHCP Konfig bele raka 192.168.?.? helyett

szerintem nem lesz gond utána

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#6136) Rick4 válasza LordVader80 (#6132) üzenetére


Rick4
félisten

A padláson egy elosztó rosszalkodott... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6137) ShadowX


ShadowX
őstag

Van valakinek eladó optikai kábele? Nem kell hosszú. Max. 200-300 Ft-ért vennék egyet.

(#6138) totya694


totya694
őstag

Üdv

Notit keresnék asztali PC és + hardverekért cserébe :)) (elvárásom 2 magos CPU a többit priviben megbeszéljük)

Üdv:Attila

(#6139) LordVader80 válasza ErőVarázsló (#6135) üzenetére


LordVader80
senior tag

öőö abszolut teljes mértékben nagyon igen :B :O :F

de amúgy köszi, h próbálsz segíteni :R

[ Szerkesztve ]

May The Force Be With You!

(#6140) hodigy


hodigy
csendes tag

Centrinos laptop-ba keresek gyorsabb CPU-t hyper threding-el (most 1.8Mhz-es 2MB cache, no hyperthreding van bent), priviben várok ajánlatot (árral).

Írj emailt, a privátot sokszor nem látom...

(#6141) bitpork válasza hodigy (#6140) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

egy noti gyártó és típus sokat dobna az esélyeken :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6142) LÁZ


LÁZ
addikt

Az alma és a tojás esete :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#6143) MaciG


MaciG
addikt

Szegeden hol lehet olcsón színesbe A4-es papírra nyomtatni? Tudom, hogy nem nagy árkülönbségek vannak, e sok papírnál már számít.

BANZAII

(#6144) pilóta válasza MaciG (#6143) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nálam :D
Mennyi az a sok?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6145) pmheros válasza hodigy (#6140) üzenetére


pmheros
senior tag

GHz ;)

nem vagyok tökéletes

(#6146) fecus


fecus
őstag

Azt keresem, hogy tényleg lehet az otthoni szemét elszállításáról Hódmezővásárhelyi céggel szerződni? Az olcsóbb?
Valaki látott már ilyet?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#6147) veze válasza fecus (#6146) üzenetére


veze
őstag

szerintem KÖTELEZŐ igénybe venni a szegedit..

(#6148) Syl válasza veze (#6147) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem biztos. Én már láttam itt a szivárványkitérőnél kék szemétszállítót.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6149) Andi45


Andi45
csendes tag

Sziasztok!Tudja valaki,hogy miért van az,hogy működés közben,különböző időközönként kikapcsol a tv?Most is 10 perc alatt 4x kapcsolt ki,de van úgy ,hogy pár óráig is megy folyamatosan?

(#6150) Andi45


Andi45
csendes tag

Amúgy én nem tudom,hogy mi van,de 2 napon belül elromlott a tv,vettünk egy másikat kéz alól,2 napig hibátlanul működött,most meg mióta írok már ismét kikapcsolt vagy 6x.Tegnap tönkre ment a monitor,erre ma a számítógép adta be a kulcsot :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.