Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

új fizimiska[link]

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5252) CSorBA


CSorBA
őstag

A dns (nem a lokális) hanem a szolgáltatói tárak megújulására várni kell. (T-nél napi 1szer van ilyen) Addig még a régi jöhet be. host fileba ez:
194.149.10.113 hardverapro.hu

Nekem segített, vagy csak véletlen egybeesés. (persze pár nap után érdemes törölni)

Személy szerint az a véleményem, hogy hagyni kellett volna a régit, és abba beépíteni a fizetési rendszert. Bizonyos régi regisztrációjú tagoknak és/vagy rang fölött mondjuk havi 1 ingyenes hirdetést biztosítani. Ezen felül az értékelési rendszert is be kellett volna építeni. Ehelyett viszont egy teljesen új rendszer lett, ami nekem egyelőre úgy néz ki, hogy csak feleslegesen ölték bele a munkát. (A dizájner pedig meg sem erőltette magát).

(#5253) LÁZ válasza bitpork (#5251) üzenetére


LÁZ
addikt

az a nájsz :U

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5254) LordVader80 válasza bitpork (#5251) üzenetére


LordVader80
senior tag

na még nem látszik semmi ctrlF5 után, de Csorba megmondta a tutit, miért nem :K

[ Szerkesztve ]

May The Force Be With You!

(#5255) Rawulf válasza CSorBA (#5252) üzenetére


Rawulf
őstag

Egyet kell értenem. :)
Szerintem iszonyatosan csúnya a kinézete. Mint egy megerőszakolt pixmánia honlap.

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5256) CSorBA válasza LordVader80 (#5254) üzenetére


CSorBA
őstag

Annak pedig az az oka, hogy nem a régi helyett lett az új (akkor oldaná meg az f5). Hanem a domain címet irányítottá át másik szerverre. :)

(#5257) Rawulf válasza CSorBA (#5256) üzenetére


Rawulf
őstag

És innentől nagyobb képet is ki lehet majd rakni? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5258) Rick4 válasza CSorBA (#5233) üzenetére


Rick4
félisten

Van itt a szegediben egy webszerkesztő fiatalember, csak nem ő volt a fő fejlesztő? :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5259) Rawulf válasza Rick4 (#5258) üzenetére


Rawulf
őstag

Én sírva röhögtem, amikor a volt számtech. tanárom volt a szakértő a lefoglalt torrent szervereknél. :DDD Eddig csak szimplán hülyéztem, de ha találkozom vele, akkor... :))
Remélem nem Malincsák János fejleszti a ph!-t. ;)

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5260) ben800 válasza CSorBA (#5230) üzenetére


ben800
aktív tag

Én meg arra lennék kíváncsi hogyha a hardverapro-t böngészem hogy jöhetek vissza ebbe a topikba,vagy hogy tehetem ezt a topikot a kedvencek közé??
Úgymond hogy ne kelljen átlépegetnem logoutra...
Ha sms-el is lehet fizetni a hirdetésekért akkor nem gond,csak ne 500-1000 forintokat kérjenek el...

(#5261) Rawulf válasza ben800 (#5260) üzenetére


Rawulf
őstag

Azért vicces lenne, ha egy 500Ft-os kábel hirdetéséhez 500ft-os sms kellene. :DDD

Egyébként mivel nekem még a régi honlap jön be, ezért a kedvencekkel még nincs gondom.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5262) totya694


totya694
őstag

Hát ez az új felület nekem nem jön be ez valami förtelem :U
Mennyi "dézsmát" akarnak szedni? :U

[ Szerkesztve ]

Üdv:Attila

(#5263) CSorBA válasza Rick4 (#5258) üzenetére


CSorBA
őstag

:D

Most eszembe jutott az a hardverbolt is, amikor megkérdezték itt a fórumon, hogy mennyit lehet érte kérni. Bár már nem akarom felhánytorgatni, mivel a fórumtárs szokta olvasgatni a topicot, meg valahol ugye mindenkinek el kell kezdeni. :)

[ Szerkesztve ]

(#5264) macilaci78 válasza LordVader80 (#5223) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Akkor Te nyilván meg tudod indokolni, miért a legjobb döntés az MSZP-re szavazni.
Persze, azt is meg tudod indokolni, miért a Fidesz a tuti.
És persze a Jobbik mellett is ugyanennyire hatásos és szilárd észérveid vannak.

Ha minden jogosult IQ-ból tolná a voksát, akkor a legracionálisabb lehetőség nyerne, ami persze független a kampánytól, hiszen ész érvekre alapozva választana mindenki, nem pedig tetszés, szimpátia nyomán.

Választás szabadsága, kérlek, ez definiálja, hogy a szellemi toprongy gyógyszerfüggő és az agyvérzést kapott nagymama is dönt a sorsodról. Alanyi jogon jár. Megjegyezném, a vezetői engedély nem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5265) Rawulf válasza macilaci78 (#5264) üzenetére


Rawulf
őstag

Hát egy szűk utcában egy Kato Bergerrel dönthet bárki a sorsodról, ha éppen ott sétálsz! ;]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5266) Rawulf válasza CSorBA (#5263) üzenetére


Rawulf
őstag

Annak azért örülnék, ha az irreálisan magas árat kérők a lista végén lennének...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5267) LordVader80 válasza macilaci78 (#5264) üzenetére


LordVader80
senior tag

Akkor Te nyilván meg tudod indokolni, miért a legjobb döntés az MSZP-re szavazni. -->azt gondolom, hogy meg tudom indokolni, vannak észérveim, nekem a programjuk alapján ha nyernek miért lesz jobb, nem pedig csak azért szavazok ide, mert Bélabá aszonta tegnap a kocsmába, hogy ők a tutik, de amúgy a programjukat sem tudom, meg különbrn is most fidesz van, és szar

Persze, azt is meg tudod indokolni, miért a Fidesz a tuti.
És persze a Jobbik mellett is ugyanennyire hatásos és szilárd észérveid vannak.
-->azt gondolom, hogy meg tudom indokolni, vannak észérveim, nekem a programjuk alapján ha nyernek miért lesz jobb, nem pedig csak azért szavazok ide, mert Bélabá aszonta tegnap a kocsmába, hogy ők a tutik, de amúgy a programjukat sem tudom, meg különbrn is most az mszp van, és szar

Ha minden jogosult IQ-ból tolná a voksát, akkor a legracionálisabb lehetőség nyerne, ami persze független a kampánytól, hiszen ész érvekre alapozva választana mindenki, nem pedig tetszés, szimpátia nyomán. --> hát pont ez a lényeg, nemá azé szavazzunk ide vagy oda, mert tetszik, ahogy kommunikál, vagy mert jófejek a pártrendezvényeken, vagy mert ezt lehet kommunistázni, mert baloldali, vagy mert amazt lehet fasisztázni, mert jobboldali stb, hanem az alapján, amit az egyén maga gondol, igenis iq-ból tolja, döntse el, számára mi a racionálisabb, és ezen racionális döntések összesítésével győzzön az, amelyik a többet kapja

Választás szabadsága, kérlek, ez definiálja, hogy a szellemi toprongy gyógyszerfüggő és az agyvérzést kapott nagymama is dönt a sorsodról. Alanyi jogon jár. --> na pont ez a baj

[ Szerkesztve ]

May The Force Be With You!

(#5268) Rawulf


Rawulf
őstag

http://index.hu/kultur/media/2012/01/03/a_kozteve_eltuntette_a_parodiat/

“Nem gondoltam volna, hogy külföldi cégnél kell regisztrálnom, és az MTV már egy nyilvánvaló paródia ellen is jogi eszközökkel fog fellépni”

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5269) pmheros válasza totya694 (#5262) üzenetére


pmheros
senior tag

először a rózsaszín ing, most meg ez ;]

nem vagyok tökéletes

(#5270) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

tenyleg nem fest jol ez az uj apro :(

(#5271) totya694 válasza pmheros (#5269) üzenetére


totya694
őstag

Majd megyünk a "törpés" oldalra.A vakerát is megvehetné az eBay akkor talán lehetne belőle valami.

Üdv:Attila

(#5272) bitpork válasza LordVader80 (#5267) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Szintén Winston C. mondotta volt:
Tudom hogy a demokrácia nem a legmegfelelőbb, de szóljon aki tud jobbat.
Helyesen
A demokrácia a legrosszabb kormányzási forma - nem számítva az összes többit, amellyel az emberiség időről időre megpróbálkozik.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5273) maláj válasza pmheros (#5269) üzenetére


maláj
őstag

ezt biztos neki címezted ??? :DDD

(#5274) pmheros válasza maláj (#5273) üzenetére


pmheros
senior tag

mind tudjuk kinek (kiknek) szól :DDD

nem vagyok tökéletes

(#5275) LordVader80 válasza bitpork (#5272) üzenetére


LordVader80
senior tag

ne keverjük az általános választójogot a demokráciával, én csak azt mondom, hogy bizonyos feltételekhez azért kötni kellene a választójogot, a demokráciával semmi bajom

May The Force Be With You!

(#5276) ben800 válasza Rawulf (#5261) üzenetére


ben800
aktív tag

Akkor mond magad szerencsésnek:)
Nekem már be se jön,azt írja ki hogy karbantartás:)
Amúgy haveromnak van egy 256-os 8600gt-je Asus paszív hűtés.
Ez úgy kb menyit érhet??
Azt mondja úgy 1 hónapja 5 ezret ajánlottak érte valamelyik boltban,de anyiért nem szeretné.Semmi doboz,vagy tartozék nincs hozzá én is csak ennyit tudok róla,mivel ennyit mondott:)

(#5277) pmheros


pmheros
senior tag

Rendelnék az http://itmedia.sk -ról, 8,5 k -nál járok ami egy jó alap 16k -s olcsó kiszállításhoz. Akinek szüksége lenne hasonló értékben DVD -re (vagy egyebekre) onnan, és hajlandó a 940Ft -os kiszállítási díjban osztozni az jelezze rendelési szándékát. Az sem baj ha többen vagyunk csak legyen meg a maradék összeg 8k összeg. Lehetőleg ne olyanok jelentkezzenek akinek egy fél fogpiszkáló csúcsa kell

nem vagyok tökéletes

(#5278) Frenky89


Frenky89
őstag

Mi a bajotok az apró kinézetével? Ok, hogy kicsit puritán ez a fehér alapon fekete összeállítás, meg talán csöppet funkciószegény az egyetlen "Karbantartás" szöveg, de hát válság van...

(#5279) bitpork válasza LordVader80 (#5275) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Tévedésben vagy. A demokrácia alapja a megkülönböztetés nélküli választójog 18 felett.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5280) Polemius


Polemius
aktív tag

Én az ilyen "hol voltál az elmúlt nyolc évben"-ezőktől úgy megkérdezném (ha járnék tüntetni, bár lassan nem zárkózom el ettől sem):
- Te miért nem vagy ott most, ha 8 évig olyan szorgalmasan tudtál kijárni a 300 forintos vizitdíj ellen és a 13. havi nyugdíjért?

Egyébként lassan úgy néz ki, hogy ha indulna az Anonymous a választásokon, ők nyernének...

Szerk, hogy ne írjak újat:
"A demokrácia alapja a megkülönböztetés nélküli választójog 18 felett."
És még ezen is változtatni akarnak.

[ Szerkesztve ]

(#5281) Inv1sus válasza pmheros (#5277) üzenetére


Inv1sus
addikt

Mert én, akinek a fél fogpiszkáló csúcsa kell, inkább szeretném kifizetni a teljes szállítási díjat egy kis takony cuccért, igaz?

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#5282) pilóta válasza bitpork (#5279) üzenetére


pilóta
nagyúr

Azért demokrácia régebb óta van, mint általános választójog... ;)

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5283) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ha már jogsi, a hozzászólás főhőse is választópolgár. :DDD :W

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5284) maláj válasza pmheros (#5277) üzenetére


maláj
őstag

valaki akart rendelni onnan de már lusta vagyok visszakeresni ;]

(#5285) pilóta


pilóta
nagyúr

LOL: Lézer janinak beszóttak :D [link]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5286) Inv1sus válasza maláj (#5284) üzenetére


Inv1sus
addikt

Kettőt találhatsz. ;]
De már nem aktuális, mert eléggé "felnyomta" az agyam a kis hozzászólása, hogy ne banéhesen fejezzem ki magam.

Azért vicces, hogy valamilyen szinten kötődik a mostani témához. A nagy magyar összetartás, a kisebb dolgok letojása... szal érted.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#5287) LordVader80 válasza bitpork (#5279) üzenetére


LordVader80
senior tag

Ebben Te tévedsz, mert akkor mi a helyzet az ókortól kezdve egészen a 20 század második feléig (ugyanis még Európában is ekkor lett csak általános a választójog) létező demokráciákkal? Népuralmat jelent a szó, vagyis a választójoggal rendelkezők döntenek, szó sem volt általános választójogról kb úgy 2500 évig.

szerk: pilota beelőzött :B

[ Szerkesztve ]

May The Force Be With You!

(#5288) pmheros válasza Inv1sus (#5281) üzenetére


pmheros
senior tag

NEM,
hanem mert ha az én 8500 -amhoz hozzáadunk kb 500 -at akkor még mindig nagyon messze vagyunk az elérni kívánt értékhatárhoz. Ha még 10 ilyen kicsi tétel van akkor sem lesz meg a 16. Szándékosan írtam ilyen érzékletesre hogy ne legyen félre értés. Mert rendelni én sem tudok/fogok csak ha megvan a kedvezményes szállításra jogosító rendelési érték. Sok apró tételes meg itt várna rám hogy mikor jön a cucca, de ugye a megfelelő pénz nem jött össze.

Ha úgy érzed meg lettél szólítva akkor túlságosan önérzetes vagy. Én egy kényszerű de logikus kitételt adtam meg. Ha meglesz az értékhatár akkor majd megy privi a te fog piszkáló csúcsod ügyében. Majd akkor, de ha így megy a dolog az egészből nem lesz semmi.

Másoknak is: Ma még csak sértett (legalább is annak tűnő) emberek találtak meg, ha valóban jogosnak érzik az ellenük elkövetett cselekedeteimet (főként azok valódi súlyát), akkor azoktól nyilvánosan elnézést kérek :R

nem vagyok tökéletes

(#5289) LÁZ válasza ben800 (#5260) üzenetére


LÁZ
addikt

van integrált prohardver eszköz a chrome-ba ;) , kedvencnek hozzáadod a topikot, és pittyen meg tol egy pop-up-ot ha új hsz jött vagy privát. ;)

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5290) bitpork válasza pilóta (#5282) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez majdnem igaz. Ne felejtsük el h pont a demokrácia miatt volt az é-d háború. Márpedig szem bácsi a példa.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5291) bitpork válasza LordVader80 (#5287) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Na ne keverjük már a római jogot a demokráciával...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5292) LordVader80 válasza bitpork (#5291) üzenetére


LordVader80
senior tag

nem is Rómára gondoltam :P és amúgy ha: A demokrácia alapja a megkülönböztetés nélküli választójog 18 felett. -->akkor ez már itt meg is bukik

[ Szerkesztve ]

May The Force Be With You!

(#5293) pilóta válasza bitpork (#5290) üzenetére


pilóta
nagyúr

És az é-d-i háború lezárulta után mikor is lett választójoga pl. a nőknek? ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5294) Rick4 válasza LordVader80 (#5267) üzenetére


Rick4
félisten

Ez a baj, hogy Te a kampánynak hiszel, mert ugye ott azt mondják, amit hallani akarsz, hiszen visszakérdezni nem lehet, hogy pontosan hogy is értik, aztán meg azt mondják, ja, mi így értettük.... Nem azt nézed, kik mondják, hanem hogy mit mondanak... Fordítani kellene. :U Az mszp minden szinten vállalhatatlan azokkal az emberekkel, mondjanak is akármit...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5295) bitpork válasza Rick4 (#5294) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Elveted a változás lehetőségét-képességét?
Nem vki ellen kérdem, de mit gondolsz valakiről aki 89 előtt megbányásodott családi szinten és sikerült neki kijutnia külföldi egyetemre, és ráadásként volt kisz-es?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5296) bitpork válasza pilóta (#5293) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

tisztázzunk vmit: a delfinek személyi számának kellene 1,5 -el kezdődnie... :K

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5297) Rick4 válasza bitpork (#5295) üzenetére


Rick4
félisten

de mit gondolsz valakiről aki 89 előtt megbányásodott családi szinten és sikerült neki kijutnia külföldi egyetemre, és ráadásként volt kisz-es?

Ő aztán őszintén látja a vidék, a munkanélküli, meg a kisvállalkozó problémáját... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5298) LordVader80 válasza Rick4 (#5294) üzenetére


LordVader80
senior tag

Ez a baj, hogy Te meg úgy gondolkozol, hogy ha valamelyik oldal egyszer valamit rosszul csinált, akkor mondhat bármit, tökmindegy, többet nem hiszel neki. És most mindegy, hogy mszp vagy fidesz.
Az mszp minden szinten vállalhatatlan azokkal az emberekkel, mondjanak is akármit... --> egyet értek, azzal kiegészítve, hogy ugyanez a másik oldal is

Jelenleg nincs Mo-n olyan politikai erő, aki megfelelő lenne a kormányzásra, szerintem is szakértő, pártoktól független vezetés kellene. De amíg sokan úgy gondolkodnak, mint Te, addig mindig csak az lesz, hogy a másik oldal vállalhatatlan, ezért ide szavazok. :U

May The Force Be With You!

(#5299) maláj válasza LordVader80 (#5298) üzenetére


maláj
őstag

én pl. senkire sem szavaztam idáig és ezután sem fogok mert mindegyik hazudik mint a vízfolyás
slussz-passz :DDD

(#5300) LordVader80 válasza maláj (#5299) üzenetére


LordVader80
senior tag

Megértelek, de az sem jó, mert Rólad Nélküled döntenek :(

May The Force Be With You!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.