Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) bitpork válasza maláj (#5299) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Plusz 5 milliárd egy népszavazás és ha nem mész el akkor kidobott pénz a Te adódból is.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5302) maláj


maláj
őstag

ha elmegyek és választok (ami nem fog megtörténni) akkor sem lesz változás
ha nem megyek el és nem választok (ami default) akkor sem lesz változás
:)

(#5303) bitpork válasza Rick4 (#5297) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én Téged itt egy talpraesett , jól informált és nyitott embernek ismertelek meg.
Az általam leírtak OV és családjáról szóltak. Biztos hogy elég vki ellen szavazni, és nem valaki mellett? Ezért nem zárkózom el én pölö senkitől. Az MDF Antallal kurvára lejáratta magát, de Bokros mögé adtam volna szavazatot. Csak hát Ibolyka bolhacirkuszt csinált...
Vitya megkapta tőlem legutóbb, mert az MSZP sikeresen kinyírta az SZDSZ-emet.De Vitya most már eljátszotta az én bizalmamat. Más bízhat benne, de ne az én adómon :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5304) SirRasor válasza pmheros (#5277) üzenetére


SirRasor
őstag

Pár hete vagy 50k-ért rendeltem :(((

De általában így szokott ez lenni :D Nem baj, majd kereslek majd, de akkor meg neked nem fog semmi se kelleni :))

Make Love not war!

(#5305) Syl válasza maláj (#5302) üzenetére


Syl
nagyúr

Aki nem megy el szavazni, az később ne sírjon! :N

A választójogról: Robert A. Heinlein a Csillagközi invázióban (1959) leírta a szerintem tökéletes rendszert. Aki nem olvasta volna, íme egy rövid összefoglaló.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5306) LÁZ


LÁZ
addikt

nagyon pörög a ph-s topik

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#5307) Inv1sus válasza pmheros (#5288) üzenetére


Inv1sus
addikt

Jó, akkor bocsánatot kérek, félreértettem a dolgot. :U

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#5308) Syl válasza LÁZ (#5306) üzenetére


Syl
nagyúr

Az mondjuk engem is érdekelne, hogy ezért a *******-ért hány milliót fizettek... :F

Szerk.
Látom behúzták a kéziféket.
Nem bírták a kritikát? :DDD

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5309) LÁZ válasza Syl (#5308) üzenetére


LÁZ
addikt

naja, az a legnagyobb probléma, hogy alapvető biztonsági és működési hibák tömkelege van már most is, pl nehezen beléptem, de más fiókjába dobott, és kilépéskor szintén más fiókjának az infóját mutatta, mintha onnan léptem volna ki :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#5310) Syl válasza LÁZ (#5309) üzenetére


Syl
nagyúr

Olvastam :( Én be sem merek lépni.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5311) bitpork válasza LÁZ (#5306) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

gyorsan be is lett zárva...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5312) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Rézfóliát milyen üzletben találhatok? :F

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#5313) LÁZ válasza Inv1sus (#5312) üzenetére


LÁZ
addikt

szegedüveg tán, egy próbát megér ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#5314) macilaci78 válasza maláj (#5299) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egyik legrosszabb, amit tehetsz. Mi történt? Egy szavazati joggal rendelkező ember nem ment el. Ha elég sok ilyen van, érvénytelen lesz a szavazás, nincs kellő számú voks. Ekkor kiírják újra, az plusz költség, ami adóból megy, a Te zsebedből, meg az enyémből.

Ha Neked az a véleményed, hogy hogy a listán nincs Neked tetsző, akkor jelöld be azokat, amelyik nem kell: mindet! Mi történt? Leadtál egy szavazatot, mely azonban érvénytelen. De legalább megvan a szavazat és nem kell kiírni újra.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5315) pmheros válasza LÁZ (#5306) üzenetére


pmheros
senior tag

azért nem semmi az a közel 2000 hsz kevesebb mint két nap alatt.

Remélem a hardverapró üzemeltetői is elgondolkoznak miért lett ilyen "népszerű" az a topik

nem vagyok tökéletes

(#5316) martonx


martonx
veterán

Hű, láttátok az új hardveraprót?

Ez buziknak készült színösszeállítás?

Ráadásul olvashatatlan.

Én kérek elnézést!

(#5317) maláj válasza macilaci78 (#5314) üzenetére


maláj
őstag

mivel az én adómból megy és azt a pénzt amúgy sem látnám viszont sosem ezért oly mind1, hogy 1 kamu választásra hivatkozva lopják el vagy csak simán ellopják a politiqsok ...

(#5318) SirRasor válasza martonx (#5316) üzenetére


SirRasor
őstag

Csak követik a trendet. Ez kb olyan, mint ahogy nyomtak csomó lila ruhát a nőknek, de nekik már nem volt trendi, ezért a kutya se vette. Hmm mit is lehet csinálni ennyi lila cuccal? Pasik nem veszik, mert buzis. Jaaaa de a hülye pasikkal bármit el lehet hitetni, ha más nem, a NŐKÖN KERESZTÜL, mert ha majd nem lesznek menők, mert nincs lila rucijuk, akkor majd ők megveszik! Ez az, ez jó ötlet!

Megnézem az ismerőseimet, az utcán lévő embereket, és 99%, hogy ez tényleg így történhetett :D

Úgyhogy PH!-t nem okolni, csak nem akarják elveszteni a modern :F nézőközönségüket :))

Make Love not war!

(#5319) Amarth


Amarth
aktív tag

Ddr2 ramot keresek,vki?

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#5320) macilaci78 válasza maláj (#5317) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az én adómból is megy...
És teljesen értelmetlen és felesleges kiadás. Ha valaki ellopja, legalább élvezi, de egy megismételt választás kinek jó?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5321) Rolly


Rolly
veterán

jelentem szerintem is ocsmányul néz ki az apró!

(#5322) Rawulf


Rawulf
őstag

Jelentem, hogy én is megírtam az általam moderált véleményemet oda:
http://prohardver.hu/tema/re_ph_blog_hardverapro_atallas/hsz_1954-1954.html
Persze nektek nem kell ecsetelnem a véleményemet. BÓVLI :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5323) Rawulf


Rawulf
őstag

Azért annyiból fejlődés van, hogy piszok gyorsan moderálnak/törölnek hozzászólást ott. Az elébb írt be egy srác és máris törölték, amit írt. :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5324) tucsok. válasza Rolly (#5321) üzenetére


tucsok.
senior tag

Teljesen igazad van, ez a szín katasztrófa. :Y

"So say we all"

(#5325) maláj válasza Rawulf (#5322) üzenetére


maláj
őstag

az apróságoknak (kábel, átalakító, stb.) lesz 1 közös "osztálya" amire más szabályok fognak vonatkozni :)

macilaci78: most akkor a 2 sz*r lehetőség közül nem mind1 melyik sz*rt választjuk ??? ;]
a sz*r attól még sz*r marad :DDD

(#5326) Rawulf válasza maláj (#5325) üzenetére


Rawulf
őstag

Jó, de nem mindegy, hogy a csatornában melyik a legkeményebb kula-bácsi! :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5327) Syl válasza pmheros (#5315) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem látják, fújják a magukét (bezárják a kritizáló topicokat). Ahogy az én időmben mondták: a cigány is a saját lovát dicséri.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5328) CSorBA válasza LÁZ (#5309) üzenetére


CSorBA
őstag

Én azon csodálkoztam, mikor valaki bemásolt egy teljes SQL QUERY ERROR üzenetet: [link]
Nem akarok vészmadár lenni, de ha páran ki akarják használni a tesztüzemet és nekiállnak próbálkozni, nem tartom valószínűnek (azok alapján amit láttunk eddig belőle), hogy nem törhető-e. Bár elég nagy baklövés lenne ilyen szinten XSS és injection védelmi hibákat elkövetni.

(#5329) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

http://hardverapro.hu/apro/idegen_profil_hasznalat
lol

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5330) LordVader80 válasza bitpork (#5329) üzenetére


LordVader80
senior tag

ez milyen már :D :DDD

May The Force Be With You!

(#5331) Polemius válasza Syl (#5327) üzenetére


Polemius
aktív tag

Mint sok esetben, itt is a kognitív disszonancia hatása illetve a "futok a pénzem után" játékelméleti szituáció vezeti a kezüket.
A "futok a pénzem után" ugye az, amikor már annyi pénzt beleöltek, hogy olcsóbb tovább foltozgatni és üzemeltetni, mint kidobni és újat kezdeni.
A kognitív disszonancia meg olyan, amikor valaki vesz egy Apple gépet (/tabletet/telefont):
- Amikor már használod nem olyan jó, de ha már kiadtál rá annyi pénzt, dicséred hogy ne tűnj hülyének.
- Nem tudod hogy valld be a szüleidnek, hogy langyi vagy.

Szóval ha annyira rossz (csak vetettem egy pillantást rá, de a színe.. hát.. érdekes) akkor is elfognak vergődni egy ideig ezzel.

(#5332) macilaci78 válasza maláj (#5325) üzenetére


macilaci78
nagyúr

2 sz@r közül válaszd azt, ami olcsóbb. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5333) Digital


Digital
addikt

Háj!

Elkészült már Szeged Ásotthalom között a bicikliút?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#5334) maláj válasza macilaci78 (#5332) üzenetére


maláj
őstag

mind a 2 ugyanannyiban van :U :)

(#5335) pilóta válasza maláj (#5334) üzenetére


pilóta
nagyúr

Egy dolgot vásárolsz meg a szavazatoddal: utána van jogod szidni a rendszert. Ha még arra sem vetted a fáradtságot, hogy 4 évente 10 percet rászánj, akkor semmi jogod nincs bírálni, bármi történjen is...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5336) macilaci78 válasza pilóta (#5335) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért mondjuk 30-60 perc az út oda-vissza, én meg 2 órát álltam sorba.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5337) maláj válasza pilóta (#5335) üzenetére


maláj
őstag

hatalmas tévedés
a szavazatommal megbízom "embereket", hogy programjuk által (ami full kamu) képviseljék az érdekemet belföldön & külföldön ...
ha nem szavazok ==> egyik csoportosulás sem nyerte el a bizalmamat vagy már rég el is játszotta ...

(#5338) pilóta válasza maláj (#5337) üzenetére


pilóta
nagyúr

Természetesen nem jogi értelemben írtam, de a lényeg ez: Ha arra nem veszed a fáradtságot, hogy bármilyen módon beleszólj az eredménybe, nem sok alapod van kritizálni azt. Természetesen megteheted, senki nem fog megakadályozni benne (egyelőre még legalábbis), de erkölcsi alapod akkor sincs rá...

Macilaci: most tényleg ez ment át az egészből, hogy 10 perc? :O

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5339) Peter M válasza pilóta (#5338) üzenetére


Peter M
tag

véletlenül ment pilótának :)

Kalkulus 1 ből kellene egy kis segítség, ha van valakinek valami ötlete Privátban. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/marosi-peter-k

(#5340) Polemius válasza Peter M (#5339) üzenetére


Polemius
aktív tag

Tanulni, tanulni, tanulni? :D

(#5341) maláj válasza pilóta (#5338) üzenetére


maláj
őstag

felesleges elmenni - bármikor meg lehet hamisítani a dolgokat te is tudod nagyon jól
1 szavazattal több vagy kevesebb, nem mind1 ? :)
az olyan dolgokat ami felesleges nem szoktam erőltetni ...

ezt mire értetted: "egyelőre még legalábbis" :F

(#5342) Syl válasza maláj (#5341) üzenetére


Syl
nagyúr

Akkor ezt a nevetséges, négyévenkénti szavazós bulit is megszüntethetik, nem? Legyen fityisz a király, oszt jónapot :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5343) pilóta válasza maláj (#5341) üzenetére


pilóta
nagyúr

Az a baj, hogy sokan godolják így. Igenis tehetsz érte, igenis számít a TE egy szavazatod is.

Sokan gondolják úgy, hogy mit számít az az egy eldobott szemét = szemetesek az utcák.
Sokan godnolják úgy, hogy mit számít, ha égve hagyja a villanyt = globális felmelegedés.
Sokan gondolják úgy, hogy mit számít az ő egy szem szavazatuk = szar a rendszer.

Az egyelőre legalábbist úgy érettem, hogy diktatúrákban nem szokás engedni a rendszer szidását, nálunk most még lehet :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5344) maláj


maláj
őstag

Syl: teljes vagyonelkobzás 5 ágra visszamenőleg a családfában annak aki az elmúlt 20 évben "tevékenykedett" ;]
nem kell fityisz uralom, megyénként 1 emberke a méltán nem tisztelt parlamentbe és kész

pilóta: csináljuk a következőt: ezentúl minden vasárnap adsz nekem 100 Ft-ot és az év utolsó vasárnapján azt fogom mondani, hogy idáig nem adtál 1 Ft-ot sem ...
ugye érted mire akartam ezzel célozni ? :)

a diktatúrás izére pedig engem biztos becsuknak mert se katonának nem megyek se semminek ami kötelező ;]

(#5345) pilóta válasza maláj (#5344) üzenetére


pilóta
nagyúr

Természetesen értem a szempontjaidat, igen, a politikusok lopnak, igen, szar az egész.
DE. Azzal, hogy homokba dugod a fejed, jobb bizos nem lesz, sőt még csak esély sincs rá. Viszont ha teszel valamit, bármilyen pici is az, legalább az esély megvan, bármilyen pici is. És a bármilyen pici épp végtelenszer több, mint a semmi...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5346) maláj válasza pilóta (#5345) üzenetére


maláj
őstag

ha teszek valamit (szavazok) akkor sem mert végeredményben kihirdetik, hogy a 4 évvel ezelőtti számokhoz képest ~ 2 millió szavazattal többet kaptak (miközben folyamatosan buknak - ezt mindenki tudja)

szerk:
nem tudod hitelt érdemlően bizonyítani a szavazatok számát (for exámpöl ruszkiország csak ott már direktben csalnak a végeredménnyel :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#5347) csabaf1


csabaf1
csendes tag

Videokártya javítással foglalkozik valaki a környéken? (8800gt)
Megéri vergődni vele?
Nem sütögetős javításra gondolok.

(#5348) pilóta válasza maláj (#5346) üzenetére


pilóta
nagyúr

És ezen javít az, ha nem szavazol?
A szavazásokon nem szoktak csalni, nagyon ritka eset, elég sok nemzetközi és egyéb megfigyelő ellenőrzi (pl. az oroszoknál meg is állípították, hogy volt csalás, nálunk nem)
De még ha van is, akkor sem értem, hogy miért jobb nem szavazni, mint szavazni...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5349) maláj válasza pilóta (#5348) üzenetére


maláj
őstag

ha szavazok = értelmetlen (választási csalás miatt pl.)
ha nem szavazok = értelmetlen (mivel úgysem változik + semmi mert hisz nem szavaztam)

az időm elég drága ahhoz, hogy értelmetlen dolgokra ne pazaroljam :)
így ezért a végeredmény, hogy el se megyek mert értelmetlen ;]

(#5350) Syl válasza maláj (#5344) üzenetére


Syl
nagyúr

A vagyonelkobzás az én választási tervemben is szerepel :D Sőt, a körúti kandellábereket is szívesen kidekorálnám a főkolomposokkal! :B
A megyénként egy embert is nagyon jó ötletnek tartom!

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.