Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) vmi válasza bolcsodal (#5143) üzenetére


vmi
tag

hehe én kifogtam anno bejöttek az E6xx -ek egy olyan E6600ot ami 4,2-n is elszaladgált, ha arról van szó. Sőt még mindig ez a procim van :B

Vannak azok között nagyon jó procik, csak hát utána kell nézni mit vesz az ember.

(#5153) Gergello válasza Polemius (#5093) üzenetére


Gergello
addikt

Pihen most itt kettő is.

(#5154) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Hogy tudom megoldani, ha nincsenek az albérletembe megfelelően leföldelve a konnektorok. Az erősítőm zúg és ha a gitárhoz érek, akkor roppan egyet a hang és eltűnik a zaj, tehát földelek. Tipp? :F

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#5155) pmheros válasza Luighi (#5146) üzenetére


pmheros
senior tag

érdemes lenne még azt is megnézni hogy azok a gépek szeretik-e az újabb 45nm -es C2D -kat

nem vagyok tökéletes

(#5156) azbest válasza Luighi (#5144) üzenetére


azbest
félisten

Hasonló szintű (vagy még jobb) thinkpad T61-eseket is ki lehet fogni dokkolóval, jó akkuval együtt 60 alatt, pl. alfa156 tucatszámra pár nap alatt adta el őket, több alkalommal is volt :) Jó kis német selejtezésből.

[ Szerkesztve ]

(#5157) bolcsodal válasza vmi (#5151) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ne tévesszenek meg a 45nm-en gyártott E6XXX-ok. Azok az E5-ösöket váltották 2MB cache Wolfdale magok... :U

Mi a 65nm-es E6-osokról beszéltünk (Conroe).

Amúgy tényleg érdemes lenne megnézni, hogy az alaplap támogatja-e a 45nm-t... :U

Látom neked Conroe van...kened neki 1.6V-al... ;]

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#5158) bitpork válasza Inv1sus (#5154) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nagyon 1x.ű: ha panelban laksz akkor a végfok bemenetének a földjére kötöl egy madzagot, oszt annak a végit a radiátorhon.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5159) finest válasza bitpork (#5158) üzenetére


finest
őstag

A szomszédot majd kicsit megcsípi időnként a radiátor legfeljebb. ;]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#5160) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Na ki szúrja ki a kakukk tojását? :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5161) bitpork válasza finest (#5159) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha csak nincs villámhárító az ablakba...különben meg a szomszéd ne fogdossa a radiátort: örüljön ha meleg van :C

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5162) Inv1sus válasza bitpork (#5158) üzenetére


Inv1sus
addikt

Nem akarok senkit se agyoncsapni vagy hasonló. Valami biztonságos módszert keresnék.
Földelt elosztó használhat valamit? :F

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#5163) azbest válasza Inv1sus (#5162) üzenetére


azbest
félisten

a földelt elosztó csak odavezeti a konnektortól a földelést is az aljzatához. Földeletlen konnektorba dugva a 3 eres hosszabbító sem földelt.

(#5164) finest válasza azbest (#5163) üzenetére


finest
őstag

Az már majdnem földelt, de mégsem.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#5165) bitpork válasza Inv1sus (#5162) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Panel?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5166) Inv1sus válasza bitpork (#5165) üzenetére


Inv1sus
addikt

Téglaépítésű épülettömb. Azt hiszem így kell mondani. :D

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#5167) bitpork válasza Inv1sus (#5166) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Akkor szerencséd van: közöst felhívni, és közölni vele hogy vagy kapsz földet vagy nem jogos a közös költség ház-biztosítás része.

Meg kell mérni hogy a biztitáblában van-é főd. Ha igen és be van csövezve a ház, akkor nem nagy macera.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5168) vmi válasza bolcsodal (#5157) üzenetére


vmi
tag

persze közbe rájöttem,

Nekem még "ősrégi" conroem van, amivel anno világcsúcsot döntöttek. Elég jó vétel is volt mert beleszerettem a tunningolásba. Már sajna a gépem se így néz ki, ahogy ott le van írva.. Az utóbbi időben amikor össze is volt rakva a gépem alapon futott, de még tunning időszakomba 3,6on használtam legtöbbször kb 1,3V-el :D

Sok jó conroe-t is ki lehetett akkor fogni, amit még most is fenntartok. Viszont ha nem tunningra kell akkor talán a 45nm jobb lehet fogyasztásban is.

[ Szerkesztve ]

(#5169) rptr


rptr
csendes tag

(#5170) bolcsodal válasza vmi (#5168) üzenetére


bolcsodal
addikt

Mindig is ki akartam próbálni a tuningot egy komoly lapon... :)

Jó kis proci lehet, bár abban a lapban érdemes lenne egy Quad-ot is megkergetni! :R

They drew first blood....

(#5171) macilaci78 válasza Inv1sus (#5166) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Akkor ne radiátorra földelj, hanem vízvezetékre! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5172) dy_nmq válasza Inv1sus (#5166) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

vidd az áramot a konyhábol vagy a furdoszobabol, vizesblokkos helységekben van földelés a panelokban is. gitározz a kádban :DDD

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#5173) macilaci78 válasza dy_nmq (#5172) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Téglablokkos épületben a SZEVIÉP székházzal szemközt sem volt földelve a fürdőszoba aljzat, sem a szobákban lévők. A konyhait szerencsére nem volt apropóm megbontani, abban nem tört el az alu földkábel, nem esett ki a falból az aljzat és a szekrénynek sem volt útban. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5174) bitpork válasza Inv1sus (#5166) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Vagy csak állíts be egy pár farádos kondit, ami szíjja magába felesleget, és ha feltöltődött akkor még önvédelmi fegyvernek is jaó :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5175) Rawulf válasza rptr (#5169) üzenetére


Rawulf
őstag

A fidelitas csíra a mobiljába van bukva, miközben szavaznak. :DDD

Azért legalább megéltük este, hogy vityónak a hátsó bejáraton kellett jönnie és mennie is.
Látom lelki szemeim előtt, hogy a megbízott fullajtárok jelentették a párkányról, hogy "elnök úr, még mindig itt vannak".
Külön gratulálni szeretnék a Jobbiknak, hogy tegnap a szavazóik felét elvesztették a "fidesz-szimpátia" (ellen)tüntetésükkel.
Az mszp-nek meg semmi keresnivalója nem volt ott azzal a gyerekes opera-jegy égetéssel.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5176) Rick4 válasza Rawulf (#5175) üzenetére


Rick4
félisten

Az mszp-nek meg semmi keresnivalója nem volt ott azzal a gyerekes opera-jegy égetéssel.

Szanyit szemen is köpte valaki, szerintem is megfelelő indokokkal alátámasztva....

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5177) bitpork válasza Rick4 (#5176) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Elítélni lehet, szemen köpni már csak közegészségügyi szempontból sem szabad.

Azt sem értem, hogy ha közös a cél akkor miért kell köpködni-égetni? Ha megbuknak a fijúk :) akkor majd lehet nem az mszp-re szavazni. Annál nagyobb szemen köpés nincs is.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5178) Rick4 válasza bitpork (#5177) üzenetére


Rick4
félisten

Közös cél? Egy emberrel miféle közös cél lehet aki Öszödön hallgatta Ferit, utána nem mondott le, nem csömörlött meg, hanem hallgatott tovább és úgy csinált mintha dolgozna? Ugyan már.. :(

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5179) Rawulf válasza Rick4 (#5178) üzenetére


Rawulf
őstag

Azért az öszödi beszéd rövid és vágatlan verziója közt van ám különbség...
Na meg a pénzéhes káderek azért fúrták Gyurcsányt, mert nem akartak a kondértól elhúzni és őket minősíti a kiszivárogtatás.
Mr. sosemhazudikmertigazmondó Vityó rosszabb Gyurcsánynál.
Kubatov és Vityó kiszivárgás van olyan gáz...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5180) Rolly


Rolly
veterán

Szerintem is szánalmas volt a tegnapi szélsőjobbos bagázs, mert fel kéne fogniuk ésszel, hogy össze kéne fognia a népnek mert együtt vagyunk erősek ... persze ha vitya küldte őket oda, hogy kicsit bontsátok a rendet mert majd a következő választáskor a ti szavazóitok is kelleni fognak akkor érthető a cselekedet ....

Illetve bár fasz volt Gy is de nem tudom miért kell bántani az öszödi beszéd miatt ... az egyetlen igaz beszéd volt 1990 óta vagyis inkább 1870 óta ami politikus száját elhagyta ... Ő legalább elismerte hogy elqrta míg V-nk nem ...

Persze szabad országban élünk és mindjárt jön egy moderátor aki kitörli ezeket a hozzászólásokat :(

(#5181) Polemius válasza bitpork (#5160) üzenetére


Polemius
aktív tag

Ez a kép mostanában készült, vagy régi disszidensek vannak rajta? :)

(#5182) tajcsi


tajcsi
senior tag

http://www.argep.hu/main.asp?suche=2600k&x=0&y=0

:W :W :W

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#5183) Rick4 válasza Rolly (#5180) üzenetére


Rick4
félisten

az egyetlen igaz beszéd volt 1990 óta vagyis inkább 1870 óta ami politikus száját elhagyta

Csak ezt nem a párttársainak, suttyomban, ezzel őket is mindenbe nyakig keverve kellett volna, hanem pl május 1-jén a tömeg előtt.
Vedd már észre, hogy az ott nem neked szólt, hanem akikkel együtt lopott, csalt, azoknak, tudod, mikor az egyik rabló/tolvaj elmond valamit a másiknak, ezzel őt is belekeverve, akár zsarolható állapotba hozva.... A kettőnek az égvilágon semmi köze sincsen egymáshoz.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5184) Rawulf válasza Rolly (#5180) üzenetére


Rawulf
őstag

Gyurcsánytól továbbra is azt várják el nagyon sokan (én is), hogy rugja már föl a bilit, mert mindenki tudja, hogy Horn óta komoly fidesz-mszp gazdasági összefonódások voltak a háttérben. Az index is írt erről már nem egyszer. A 2006-os zavargások után persze csak csöndben kuksoltak a sarokban.
A kurucinfón jól látható volt, hogy a tegnap esti tüntető tömeget lekomcsibolsizsidócionistaagymosottozták. Ez nagy öngól a jobbiknak. Tényleg az van, hogy annyi mindenkit akarnak kirekeszteni, hogy senki sem marad mellettük. Pedig a magántulajdon védelmét ők képviselték igazán.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5185) Rawulf válasza tajcsi (#5182) üzenetére


Rawulf
őstag

tajcsi : lesz ez még rosszabb is, mert adják elfelé a forintot, ergo egyre drágább az import.
Ráadásul az intel szépen elkezdett átállni az új foglalatra, így drágák és gyorsan elfogynak a csúcsprocik az előző generációból.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5186) Rawulf válasza Rick4 (#5183) üzenetére


Rawulf
őstag

A belső pártmegbeszélések pont arra valók, hogy ütköztessék a véleményeket.
Az ott elhangzottak egyéni vélemények.
Ez olyan, mintha baráti beszélgetésen hangoztatnád, hogy a Julcsát jól gerincre vágnád, aztán poénből rögzíti egy haverod és a feleségednek lejátszaná utána.
Önkormányzatokban is nem véletlen vannak zárt ülések.

A Fidesznél durvább dolgok is zajlottak pártmegbeszélésen. Kubatovot vagy Balázs Józsefet persze senki sem ítéli el, pedig sokkal durvább szöveg hagyta el a lepénylesőjüket.

Egyébként Gyurcsány még mindig védi az mszp kádereket azzal, hogy nem mond konkrétumokat, hogy mire értette az őszödi feddést.

"Vétkesek között bűnös, aki hallgat!"

Ha jobban tetszik az eredeti Babits idézet, akkor meg: Vétkesek közt cinkos, aki néma.

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5187) SirRasor


SirRasor
őstag

Üvegkavicsot a mocsokdrága praktikeren kívül hol lehet kapni?

Make Love not war!

(#5188) ErőVarázsló válasza Luighi (#5138) üzenetére


ErőVarázsló
tag

a 7xxx-es széria kellemesebb volt minden téren

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#5189) ErőVarázsló válasza bitpork (#5160) üzenetére


ErőVarázsló
tag

hát melyik szempontból :)

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#5190) ErőVarázsló válasza Gombinyó (#5137) üzenetére


ErőVarázsló
tag

hát ezt neked kell tudni, de a gyakorlat szerzésre az ingyen betanulás mellett ez a legjobb út

ha meglesz a kellő gyakorlat és referencia keres meg:
a német kollégák bővíteni akarnak majd a programozó vonalon (első 3 hónap 4000Eur után 6.5k + juttatások)

ja és német nyelvtudás nem szükséges a cég állja a német képzésed ha elég jó az angolod(persze)

[ Szerkesztve ]

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#5191) tajcsi válasza Rawulf (#5185) üzenetére


tajcsi
senior tag

Remelem ez csaka zert van mert annal az egy boltnal lehet vasarolni...annyira gyorsan azert nem hinnem hogy elfogy a 2600k keszlet :DDD
Csak szornyu ilyet latni, marmint, hogy egyes boltok mennyire pofatlanok - az ilyenek meg hirbol sem hallottak olyasmirol, hogy uzleti etika...
Aztan majd par nap mulva 20ezerrel olcsobban fogjak adni ha a tobbi bolt is atadja az arlistat... :W :W :W

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#5192) martonx válasza Rolly (#5180) üzenetére


martonx
veterán

Nem az öszödi beszéddel volt a baj, hanem azzal, hogy utána nem mondott le, és írta ki a választásokat.
Szép cselekedet elismerni, hogy elkúrtuk, és kvázi csaltunk a választásokon (legalábbis a költségvetési trükközések, áfa csökkentés, majd visszanövelés stb... számomra kimeríti a csalás fogalmát), csak ezután lendületből azt is be kellett volna jelenteni, hogy akkor én most le is mondok, jöjjenek az új választások.

A tragikus az, hogy ha nem is ilyen élesen, egy konkrét beszéd hatására, de az elmúlt másfél évnyi kormányzás összességét tekintve Viktornak is ki kellene állnia a nép elé, hogy elkúrtuk, fingunk sincs mit kellene tenni, jöjjenek az új választások, és döntsön a nép, hogy merre tovább.

Ám ebben az esetben kit válasszunk megmentőnek? MSZP-t, akik miatt idáig süllyedt az ország? Vagy Fideszt akik még külön lyukakat is fúrtak a süllyedő hajóba, ahelyett, hogybetömték volna a lékeket? LMP-t, akik SZDSZ 2.0? Jobbikot, akik egy rakás elmebeteg?
Ez az igazi katasztrófa.

Én kérek elnézést!

(#5193) Rawulf válasza tajcsi (#5191) üzenetére


Rawulf
őstag

Elméletileg a héten érkezik belőle egy szállítmány az országba és a nagyker nettó ára olyan 67-70nettó lesz.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5194) Rawulf válasza martonx (#5192) üzenetére


Rawulf
őstag

(#5195) Polemius


Polemius
aktív tag

Én azt nem értem, hogy a Jobbik most miért tüntetett a ormány mellett? A választások óta támadták ahol tudták. Mintha összezavarodtak volna, mint Ádám anyák napján. :o

(#5196) Rawulf válasza Polemius (#5195) üzenetére


Rawulf
őstag

Én már azt sem értettem, hogy az első világháború után a németek miért ugrottak bele ismét a két frontos harcba. A környezetemben lévő jobbikos szavazókat tuti elvesztették...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5197) Rawulf


Rawulf
őstag

Azért szakmai topikban is megy a flame ezerrel: :DDD
http://itcafe.hu/hir/kormanyzati_pofon_microsoft_office_odf_ooxml_szabv.html

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5198) macilaci78 válasza martonx (#5192) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Meg kell keresni azt a félmaréknyi kórházat, önkormányzatot, oktatási intézményt, aminek nincs köztartozása, és felkérni a menedzsmentet az ország rendbetételére.

A politika mehet a levesbe, szükségtelen luxus, amíg az EU és IMF letolt slicce előtt térdelünk és a mögöttünk lévők seggbe raknak bennünket.

Hát nem értem, senki nem játszott a Simcity-vel?

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5199) Rawulf válasza macilaci78 (#5198) üzenetére


Rawulf
őstag

Simtower-rel játszottam annó. Persze csíteltem. :D
Bitpork játszott régebben valami gazdasági játékkal.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5200) maláj válasza martonx (#5192) üzenetére


maláj
őstag

erről van itt szó kérem szépen :K
olyan mintha 1 az 1-ben én írtam volna :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.