Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) LordVader80


LordVader80
senior tag

Vennék full asztali konfigot, és 15-ös notit is keresek, 2 magos cpu, 2 gb ram, min 320-as HDD mindkét opciónál :R

May The Force Be With You!

(#6952) SirRasor válasza ebegab92 (#6945) üzenetére


SirRasor
őstag

Az nem gond, mert ez csak egy magos, de most valami mást is ki szeretnék próbálni a winen kívül, azért is nézegetem a lightweightes Linux disztrókat. Sose lehet tudni, még a végén meg is szeretem :D TV tuner már úgysincs a gépben, úgyhogy kompatibilitási gondok se érintenek már.

Make Love not war!

(#6953) tajcsi


tajcsi
senior tag

IEZT vagyis pont ilyen szinű inget szeretnék :P akki tudja hol lehet venni szegeden kérem írjon!!!

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#6954) maláj válasza tajcsi (#6953) üzenetére


maláj
őstag

:DDD

(#6955) LordVader80


LordVader80
senior tag

valaki tudna segíteni, hogy kmplayerben hogyan tudom a feliratot elcsúsztatni?

May The Force Be With You!

(#6956) madstunt válasza macilaci78 (#6949) üzenetére


madstunt
addikt

oszt' mennyit eszik hegymenetben? :-D

lordvader: képen nyomsz helyi menűt és ott keresd

(#6957) partymaci válasza LordVader80 (#6955) üzenetére


partymaci
aktív tag

jobb klikk a képre > feliratok> feliratatok újraszinkronizálása

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#6958) pmheros válasza kefete (#6950) üzenetére


pmheros
senior tag

dorozsmai vagy még ? mert ha igen akkor tudod hol lakom...

nem vagyok tökéletes

(#6959) LordVader80


LordVader80
senior tag

köszönöm mindkettőtöknek, megvan :R

May The Force Be With You!

(#6960) martonx válasza Gergello (#6947) üzenetére


martonx
veterán

mivel ez veszélyes hulladék, ezért ingyen senki sem viszi el :DD

Én kérek elnézést!

(#6961) ebegab92 válasza martonx (#6960) üzenetére


ebegab92
senior tag

Kösz,ez kedves volt...Ilyen alapon a te használt,eladó sorba került cuccod is veszélyes hulladék,amit jobb,ha nem vesz meg senki. :((
És persze,majd én fizetek,hogy elvigyék azt,amit még simán lehet használni. :P

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#6962) pmheros válasza ebegab92 (#6961) üzenetére


pmheros
senior tag

nem véletlen jutott ez az eszébe. Tény hogy ezek a gépek a mai kor igényeinek már nem nagyon felelnek meg. Pláne a sis -es vga .

Komplett gépként volna egy kis esélyed eladni, hasonló árazás mellett, olyanoknak akik tényleg nagyon szerény anyagi körülményekkel voltak/vannak megáldva. De akkor legyen egyben, és működjön, ne hiányozzon belőle semmi a működéshez.

Mert így hiányosan tényleg csak az veszi akinek pl meghalt a hasonló lapja és nincs a fejlesztésre megfelelő keret. De még az is elgondolkozik rajta, hogy ha már lapot cserél, akkor kicsivel drágábban nem-e 2 magos procival kéne újítani. Itt van pl a szomszéd srác, a napokban halt be neki a (478-as)lapján az agp foglalat, vele ment a 6600 -as vga is. Elmondható hogy nincsenek jó anyagi lehetőségekkel megáldva (anyuka egyedül keres), de mégis inkább meglépnek egy újabbat 2-3 év garival. Persze a legolcsóbból.

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#6963) Rick4 válasza kefete (#6950) üzenetére


Rick4
félisten

Én inkább azt kérem, élsz-e még? Nem túl sűrűn jársz erre... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6964) tajcsi válasza maláj (#6954) üzenetére


tajcsi
senior tag

Télleg kellene :D

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#6965) FoxiestFox válasza tajcsi (#6964) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nálad a nickedből már sejteni lehet, hogy nem viccelsz :P

(#6966) macilaci78 válasza FoxiestFox (#6965) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6967) FoxiestFox válasza macilaci78 (#6966) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Haha, korrekt
Van egy pinkpólós gyerek az osztályunkban, és a magyar tanárnőnk szépen, lépésről lépésre elmagyarázta neki, hogy civilizált emberek között (pl. iskola) miért is nem szerencsés az ilyesmi ;]
Istenem, alig bírtam nem röhögni..

(#6968) macilaci78 válasza FoxiestFox (#6967) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én a tanár helyében kihasználtam volna helyzeti előnyömet és az iskola népnevelő hatását. "A mindenkori pink pólós fiatalember jöjjön ki felelni!" Szerintem nagyon hamar leszokott volna róla.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6969) tajcsi válasza FoxiestFox (#6965) üzenetére


tajcsi
senior tag

Mivel nem hiszem hogy tudnád mit jelent, ezért elnézem a személyeskedésed :U inkább mondjátok hol lehet venni olyat :C

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#6970) FoxiestFox válasza tajcsi (#6969) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem személyeskedtem, csak a "csi" végződésből gondoltam a dolgot :P
De nem tudom mit jelent tényleg :)

(#6971) tajcsi válasza FoxiestFox (#6970) üzenetére


tajcsi
senior tag

Azért mondtam :)) hehe, nem nem, a "csi"-hez nincs köze :D Aki lát ilyet szegeden valamelyik "rizsa" boltban, jelezzen :P

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#6972) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Thai chi?!

Arra lennék kíváncsi, hogy erre mit mondtok?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6973) madstunt válasza bitpork (#6972) üzenetére


madstunt
addikt

szerencsére itt nem prémiumozták el annyira a tv-t meg az szkt-t hogy egyelőre szükség legyen helyileg, ennyi az öröm az ürömben. viszont alapvetően kibaszottsok pénzt jelent azért 10k mínusz havonta...

(#6974) macilaci78 válasza tajcsi (#6969) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Plázában, a C&A melletti nagy bótban a sarokban láttam ilyesmit. Brrr... Szégyenlem is magam. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6975) madstunt válasza macilaci78 (#6974) üzenetére


madstunt
addikt

inkább legyél büszke arra, hogy bár láttad, nem vetted meg :DD nem úgy mint ezek a shukár sávók :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#6976) macilaci78 válasza madstunt (#6975) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gyanúsan művelt vagy Te... ;]
Nehogy még dedikált CD-d is legyen tőlük! :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6977) Agyasima válasza madstunt (#6975) üzenetére


Agyasima
senior tag

Romániában jobban tolják! :DDD

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#6978) bitpork válasza madstunt (#6973) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

szted hányan fogják a Pesti partnernek megmondni: vagy kifizeti ezt v bkv-zhat a határig...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6979) Rolly válasza bitpork (#6972) üzenetére


Rolly
veterán

azt hogy B(szák)+ havi 10000 ft én nyáron költözök pestre de havi 1x járok pesten most akkor havi egyszeri behajtásért fizessek ennyit????? Ha pesten is fogok lakni akkor is a kocsi addig lesz az utcán amíg elmegyünk bevásárolni meg haza ... s ezért ennyit fizessek? Milyen jogon? Meg miért fizessek annyit mintha BKV bérletem lenne??? mikor nem használom az ő üzemanyagaikat erőforrásaikat???

Eddigi + költség kilátások:
- autopálya bérlet (évi 42000) havi 3500 Ft
- garázs vagy parkoló a kocsinak havi 10000 Ft
- bkv díj: 10000 Ft

ez évente 280000 Ft...

[ Szerkesztve ]

(#6980) Rolly válasza bitpork (#6978) üzenetére


Rolly
veterán

de még az sincs megoldva, hogy legyenek parkolók a határnál ahonnan be lehet jutni a városba ...

(#6981) Rick4 válasza Rolly (#6979) üzenetére


Rick4
félisten

ez évente 280000 Ft... Mennyi narancsot lehetne ebből venni.. :P

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6982) Rolly válasza Rick4 (#6981) üzenetére


Rolly
veterán

á az már sok lenne inkább ebből nyaralni mennék :)

(#6983) pschio válasza Rolly (#6979) üzenetére


pschio
őstag

ez komolyan mekkora már. a budapesti autósok fizetik ki a bkv adósságát :DDD

nem is magyarország lenne, ha nem így lenne.

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#6984) Zoli1222 válasza pschio (#6983) üzenetére


Zoli1222
őstag

Meg köztük te is... De tény és való, h ez Abszurdisztán...

[ Szerkesztve ]

(#6985) Rick4 válasza bitpork (#6972) üzenetére


Rick4
félisten

Ezt képtelenség bevezetni, mert sokan csak havi 1-2 akalommal mennek BP-re, plusz az útdíjhoz nem ártana ha utak is lennének, egyszerűbb lenne a felsővezetést elzavarni (hiszen ezt a veszteséget csak ők okozhatták, ha nem tudta ellátni a munkáját, mehet onnan) plusz a jelenlegi jegyárak mellett akár külsős cégeket is be lehetne vonni, lehetne azt kifizetődően csinálni. Még ha egy napijegy lenne 350Ft, azt mondom okés, de akkor se kapok semmi többet, ez megint csak a lehúzásról szól...

Nekem eddig is bajom volt a BKV-val, mert sosem ülök egy járművükön sem, mégis a kormány a tőlem, vagy a környezetembe szánt pénzből is támogatta őket. Nincsen ez így jól sehogy. Ki kellenbe próbálni, hogy egy hétig nem közlekedik semmilyen BKV-s jármű, aztán úgyis hagyni...

pschio: Nem írta konkrétan, hogy csak a pesti autósok, bár a 600 ezres szám utalhat erre, de az még nagyobb faxság. És akinek van autója is és havi bérlete, az egyszer kifizeti a bérletet 10 rugóért, és a havi 6-7 alkalomra mikor másra kell a kocsi, meg a másik 10 ezret? Vicc.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6986) Rick4 válasza Rolly (#6982) üzenetére


Rick4
félisten

Pénzt sajna csak pénzből lehet csinálni. Egy cégben az üzemanyag és könyvelő, plusz egyéb költségek simán 6-700 ezret elérik havi 1M-s bevétel kell, hogy ne a nullán legyél. Sajna ez ilyen.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6987) pschio válasza Rick4 (#6985) üzenetére


pschio
őstag

és akkor mindenhol tükörsima tökéletes úttest is lesz ingyen parkolással? :D

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#6988) Rick4 válasza pschio (#6987) üzenetére


Rick4
félisten

Arra én zokszó nélkül kifizetném a havi 10-est.. De az offroad pályára kicsit sok a belépő.. :D Főleg úgy, hogy nem néző lennék hanem versenyző..

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6989) Rolly válasza Rick4 (#6986) üzenetére


Rolly
veterán

inkább nem írom le nálam mennyi a havi költség mert én érezném magam pofátlannak :)

(#6990) Rolly válasza Rick4 (#6988) üzenetére


Rolly
veterán

az offródra is olcsóbb a havi belépő ... :)

(#6991) Rick4 válasza Rolly (#6990) üzenetére


Rick4
félisten

Na de ezt mondom, én minek fizessek belépőt, ha versenyző vagyok? :D

Írd csak le nyugodtan, ha máshol is dolgozol, és másodállású vagy, úgy könnyű.. Csak mikor szaporodik a bevétel, észbe kapsz, hogy nem jó sima személyi jövedelemadót fizetni minden forint után..

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6992) Attix82


Attix82
őstag

Ez a baj, hogy mindent azzal akarnak megoldani, hogy adó adó adó, még annak is akinek köze nincs hozzá.

Inkább próbálnák gazdaságosabbá tenni, pl ne 5 percenként járjanak hanem 20 perc vagy 30 perc...tovább menve, kedvezményeket átgondolni. Nagy részben diákok és nyugdíjasok utaznak rajta....akik vagy nem vagy csak töredékét fizetik ki az utazásnak.

(#6993) bitpork válasza Rick4 (#6985) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem az a kérdés hogy merik-e, de valamit kell tenniük mert a bkv-t szanálni már nem tudják. És szerintem nem csak a Pestieket érinti...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6994) Rick4 válasza bitpork (#6993) üzenetére


Rick4
félisten

Valóban, nem csak a pestieket érinti. Mert mindenkitől pénzt akarnak.. Attól is, aki nem pesti és nem használja a BKV-t...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6995) bitpork válasza Rick4 (#6994) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

No, mi lesz ha Te vagy én vagy vki nem akarja-tudja kigazdálkodni a +10 ropit? Hárítsam át? És ha az ügyfél emiatt elmegy tőlem?

Ehh, tényleg egyszerűbb lenne az adóbevallás ha egy cetlit kellene küldeni nekik hogy kerestem 2,5 kk-t egy évben és ők küldenének egy 2,5 kk-s csekket.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6996) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

A páromnak keresek állást, elsősorban anyanyelvi lektorálás, kiadványszerkesztés és reklámgrafikai téren. Sajna március végén megszűnik jelenlegi állása és érthető módon eléggé kétségbe van esve Nem a fiatalabb korosztályhoz tartozik már, és "csak 17 év" leigazolható gyakorlata van ebben a szakmában. (Lap és könyvkiadás, reklámgrafika) Úgyhogy valóban ért is hozzá! Rengeteg újság, könyv, tankönyv, kiadvány köszönheti neki, hogy létrejött. A következő szakmai programokat kívülről-belülről ismeri és napi szinten használja: QuarkXpress, Indesign, Corel, Photoshop. Természetesen ismer más DTP és egyéb szakmai programokat is, de ezeket nem napi szinten használja és értelemszerűen nem tartja magát annyira jónak benne. A mai kor webszerkesztői programjait nem ismeri, de ha szükséges szívesen megtanulja.Ebben nem is lesz probléma mivel eléggé maximalista típus, és bár nagyon kedves, segítőkész és megértő, de egy idő után igencsak elvárja és megköveteli hogy akik a keze alá dolgoznak, illetve beosztottjai,azok úgy végezzék a munkájukat ahogyan azt kell. Tud valamennyire oroszul és angolul is de "papírja" nincs róla.
Valós állás kellene, úgyhogy mindenféle mlm-es és egyéb ügynöki és hasonló beszervezők a saját érdekükben kíméljenek ;]
További részletekért keressetek meg privátban.
Előre is köszönöm annak aki segiteni tud!

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#6997) bitpork válasza regvoltrossz (#6996) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kívánom és remélem, hogy mihamarabb kapjon egy új állást, ami megfelelő.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6998) macilaci78 válasza regvoltrossz (#6996) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Páromat keresem... Tud valaki segíteni? :U

Komolyra véve: engem is érdekel munka, bár nekem még nem mondták meg, meddig lesz pénz a fizetésemre.

Hajrá neki! Nehogy előforduljon, hogy túlképzett lesz egy adott állásra. :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6999) LÁZ válasza Agyasima (#6977) üzenetére


LÁZ
addikt

már el is felejtettem, hogy ez mekkora egy sz@r :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#7000) Rawulf válasza bitpork (#6993) üzenetére


Rawulf
őstag

Venni kéne egy kib* tankot, aztán arra rakják rá a kerékbilincset. :D

"Please state the nature of the medical emergency."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.