Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46301) Valkűr


Valkűr
őstag

Aki tud jöjjön, reméljük az eső is végigvárja a rendezvényt..

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#46302) bitpork válasza Rhino666 (#46300) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezzel nagyon óvatosan. Minden dolgozót lehallgathatnak és megfigyelhetnek...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#46303) stopperos válasza Valkűr (#46301) üzenetére


stopperos
senior tag

Ja, gyertek. Én is besegítek a biztosításba. Fasza lesz.

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#46304) Rhino666 válasza bitpork (#46302) üzenetére


Rhino666
őstag

Semmi rosszra nem készülök, simán csak informálódni akarnék hogy mégis miért nyaggatnak, mert ötletem sincs és értelmezni sem tudom a BTK nyelven megírt üzenetüket. :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#46305) totya694 válasza Rhino666 (#46304) üzenetére


totya694
őstag

Én amikor nem értettem a tőlük kapott levelet visszavittem és elmondattam velük érthető emberi szóval.Több esetben is segítő készek voltak igaz volt,hogy a TB osztályról már 6-an próbálták értelmezni amit nekem írtak de azért együttes erővel csak meg tudták fejteni

Üdv:Attila

(#46306) Rhino666 válasza totya694 (#46305) üzenetére


Rhino666
őstag

Ezzel csak az a gond, hogy a levél alapján időpontom van hozzájuk amikor is random iratokat fognak számon kérni. Nem hogy előkeríteni nem tudom, de még csak ötletem sincs róla hogy mit kellene keresnem... :F

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#46307) Syl válasza Rhino666 (#46306) üzenetére


Syl
nagyúr

Így lehet csak igazából büntetni - miért nem gondolsz előre mindenre.
Mennyivel egyszerűbb az élet, ha az ember megfizeti a védett státuszt... :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#46308) FoxiestFox válasza Rhino666 (#46306) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem régebben az adóbevallásommal volt gond, mert az akkori munkahelyem is megcsinálta, de véletlen én is megcsináltattam könyvelővel, és a kettő között volt valami pár ezres különbség...
Írták, miket kell vinni, felét nem találtam meg, de rendes volt a hölgy, aki intézte (és nagyon szép szemei voltak :D , valamint szép a kilátás az irodájából), elmondta hogy kb mit kell kerenem, kb mikor kaptam, stb...
Pár nap alatt összeszedtem mindent, és helyreállt a rend az erőben. Bünti nem volt.

(#46309) bitpork válasza Rhino666 (#46304) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Azt is csak hivatalosan az ügyfélszolgálaton keresztül sajnos. Nekünk is jött külön külön pár 10k bünti és mi is megyünk be mert se füle se farka. Oszt ha f@szok akkor mindenem eladó jövőhéttől és rohadjon meg ez az ország :W

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#46310) Rhino666 válasza FoxiestFox (#46308) üzenetére


Rhino666
őstag

Hát akkor neked még egyszerű volt a helyzet, ha volt akkor munkahelyed. :D Akkori munkahely, bevallott jövedelem és adóbevallás híján végképp nem tudom hogy mit keressek és mit akarnak ellenőrizni. :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#46311) sss


sss
senior tag

Meddig kéne az adóbevallást megcsinálni? Láttam pár határidőt. Illetve mennyire körélményes ezt elkészíteni? Eddig még nem kellett csinálnom.

(#46312) Ted_Beneky válasza sss (#46311) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Magán személynek május 20-ig kell beadni. Körülményessége attól függ honnan volt jövedelmed tavaly. kb.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#46313) sss válasza Ted_Beneky (#46312) üzenetére


sss
senior tag

Munkahelyről jött a jövedelem. Nézem ezeket a nyomtatványokat amiket küldtek még postán, hááát elsőre kicsit körülményesnek tűnik kitölteni.

(#46314) Ted_Beneky válasza sss (#46313) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ha elrontod úgyis behívnak javításra :-)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#46315) HaZse válasza sss (#46313) üzenetére


HaZse
őstag

Letöltöd az abev progit és a hozzá artozó adóbevallási űrlapot, majd beírod a kért adatokat. Ha hibás, akkor úgyis szól a program.

Kinyomtatod és beviszed nekik, vagy ha van ügyfélkapus belépésed, akkor egybőlbe is adhatod a programon keresztül.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#46316) sss


sss
senior tag

Köszi, majd megnézem.

(#46317) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Csaknem letettem a hajam ettől a cucctól. :Y
Bár egy ideje nem követem a scene-t, minden elismerésem a srácoknak, akik ezeket a demo cuccokat írják, ez az igazi programozás, nem az oprendszerfejlesztés ;]

(#46318) ShadowX válasza Syl (#46307) üzenetére


ShadowX
őstag

Ez aljas volt...és nem mindenkire igaz...(tudom, akinek nem inge...de akkoris).

(#46319) Syl válasza ShadowX (#46318) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem állt szándékomban senkit megbántani, pláne nem azt sugallni, hogy minden tisztviselő ilyen, pusztán csak leírtam tapasztalataimat.
Egyik ismerősömet meghurcolták, mert befogadott egy olyan számlát, ami után a kiállítója később nem fizette be az áfát.
A másik ismerősöm meg azt csinál amit akar. Becsengeti a havi penzumot és az anyaga /dev/null-ba megy. Soha senki nem kérdez tőle semmit.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#46320) SirRasor


SirRasor
őstag

Autószerelmeseknek: Autószerelő szimulátor 2014
Jó húsvétolást mindenkinek :)

Make Love not war!

(#46321) Pho3bus


Pho3bus
tag

Sziasztok!

Tablet javításával kapcsolatban hová (kihez) érdemes fordulni Szegedi viszonylatban?

(#46322) Rhino666 válasza SirRasor (#46320) üzenetére


Rhino666
őstag

Attix biztos imádná. :DDD

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#46323) totya694


totya694
őstag

Galaxy S3-ba mennyi lehet egy aksi és mennyit kellene egy ilyen "betyár" okos telónak dolgoznia vele?
Kb 2 nap?

Üdv:Attila

(#46324) Digital válasza totya694 (#46323) üzenetére


Digital
addikt

Nekem éjszakára folyton fel kell tennem tölteni! Estére kb 20-30% marad benne! Bár elég sokat is beszélek rajta.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#46325) bitpork válasza Digital (#46324) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Így van. A kijelző megeszi sajnos.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#46326) Syl válasza totya694 (#46323) üzenetére


Syl
nagyúr

Leginkább használattól függ, sokat tesz a rom/kernel is. Nálam simán elment 3-4 néha 5 napig is.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#46327) ShadowX válasza Digital (#46324) üzenetére


ShadowX
őstag

Szintén...ha gyenge napom van, akkor is 40%-on van. Ha erôsebb, akkor 15-20%-on rakom töltôre.

(#46328) SirRasor válasza totya694 (#46323) üzenetére


SirRasor
őstag

Az előző hsz-ekből is látszik, hogy nagyon függ a használattól. Az én S3-amat 4-5 naponta szoktam tölteni. Erősebb használatnál meg olyan 3 nap, max 4. Teljes kijelzőidő 3-4 óra szokott csak lenni (és 95%-ban minimum fényerőn), ezért bírja nekem sokáig.

Rhino666 szerintem meg mindenkinek ki kéne próbálnia, akinek van kocsija, mert így jobb rálátást kap az egyes hibák javításának helyzetéről, macerásságáról. Na meg pölö az előző pályán az volt a baja a komának, hogy nehezen indul a kocsi, pedig napi szinten használja. Derítsem ki mi a baja. :F Gyertyák, gyújtás rendben..mi a f*sz, nem vagyok én szerelő :)) és eljutottam a levegőszűrőig, ami tiszta trágya volt. Szóval ezek szerint ilyen hibára megoldás egy levegőszűrő-csere, tiszta profinak érzem magam :DD Jó, nyilván nem csak ennyi lehet, de minél több ilyen esettel találkozik az ember, annál könnyebben belövi, hogy vajon mivel lehet hiba és szerintem ebben nagyon jó a játék.

Make Love not war!

(#46329) FoxiestFox válasza totya694 (#46323) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Motorolák között vannak jobban sikerült darabok üzemidő (és design) szempontjából, ha saját részre vennél telefont.

(#46330) lugosi válasza Syl (#46326) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezt tanúsíthatom! Néha egészen ufó-szerű akkuidők voltak. Mondtam is mindig, hogy biztos photoshop! ;]

(#46331) Syl válasza lugosi (#46330) üzenetére


Syl
nagyúr

Igen, amikor a kezedben volt a telefon és nézted az akkuidőt, akkor is fotósoppoltál :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#46332) SirRasor


SirRasor
őstag

Néhány tömítési és hangszigetelési munkához kell nekem némi hungarocell és pamut ruha. Valakinek van kidobásra váró? Mondjuk 4-5 nagyobb ruhadarab, 2-3 nagyobb hungarocell tábla :U

Make Love not war!

(#46333) FoxiestFox válasza SirRasor (#46332) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Keresel egy panelfelújítást, és szemezgethetsz a lehulló darabok közül. :P

(#46334) Syl válasza FoxiestFox (#46333) üzenetére


Syl
nagyúr

Így húsvét hétfőn sok sikert hozzá ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#46335) FoxiestFox válasza Syl (#46334) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szanaszét van hagyva a sok szar, csak akkor pakolnak el, ha végleg végeztek.

(#46336) Syl válasza FoxiestFox (#46335) üzenetére


Syl
nagyúr

Mondjuk ez igaz :B
De befizetnék arra, hogy lássam, ahogy a kolléga bringával cipeli ezeket a hungarocell táblákat :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#46337) SirRasor válasza Syl (#46336) üzenetére


SirRasor
őstag

Majd csináltatok képet, ha találok donort :P

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#46338) lugosi válasza Syl (#46331) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Simán! Az live fotosopp volt! :D

(#46339) Polemius válasza SirRasor (#46332) üzenetére


Polemius
aktív tag

Hangszigetelt járókát csinálsz? :DDD

(#46340) DarkByte


DarkByte
addikt

HP Photosmart 5520-as nyomtatóhoz keresek anyumnak fekete tintapatront minél olcsóbban. Ilyesmire gondoltam: [link] Szegeden melyik belvárosi üzlet árulhat ilyen utántöltős mókát?

[ Szerkesztve ]

(#46341) SirRasor válasza Polemius (#46339) üzenetére


SirRasor
őstag

WC mögötti járatban megy le a szennyvízcső, ami elég hangos, ha bárki fölöttünk lehúzza azt. Gondoltam betekerem használt ruhákba.
Vagy üveggyapot, de az már pénzbe kerül.

Make Love not war!

(#46342) lugosi válasza SirRasor (#46341) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Inkább a járatot kellene hangszigetelni - szerintem.

(#46343) Rick4 válasza lugosi (#46342) üzenetére


Rick4
félisten

Esetleg minden postaládába ajándék széntablettát dobni. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46344) lugosi válasza Rick4 (#46343) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jó az irány! :DDD
De elég a teljes adagot a feje fölött lakóknak bedobni. ;)

(#46345) totya694


totya694
őstag

Köszönöm mindenkinek a hsz-t.Ajándékba kaptam párórás tudású aksival.

Üdv:Attila

(#46346) fecus válasza DarkByte (#46340) üzenetére


fecus
őstag

Nekem innen olcsóbb volt 1 db patron postával (Pickpack) mint amiket Szegeden találtam.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#46347) DarkByte válasza fecus (#46346) üzenetére


DarkByte
addikt

Ez egész jó ötlet! Köszi a tippet. :R Itt van is ilyen utángyártott patron, ha 2-3-mat berendel az ember már bőven belefér a Pick-pack pontos ár.

(#46348) LordVader80 válasza SirRasor (#46332) üzenetére


LordVader80
senior tag

Rókuson a Nyitra utca/Vértói út (nem tudom melyik) töltés melletti szalag ötemeletesét épp burkolják, onnan szerintem tudsz szerezni :K

May The Force Be With You!

(#46349) Rhino666 válasza SirRasor (#46328) üzenetére


Rhino666
őstag

Én kb. annyit értek az autószereléshez, mint egy nyugdíjas néni a RAID tömbökhöz. :DDD Szóval én bármiről elhiszem hogy bonyolult művelet. :)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#46350) Attix82


Attix82
őstag

Eladó pár cucc: (használt , garis, minden tartozék mindenhez)

ASROCK B75 PRO3 15500 Ft
Vásárlás dátuma: 2014-02-19 innentől 3 év gari.

Western Digital 500GB Green 11000 Ft
Vásárlás dátuma: 2014-02-09 innentől 2 év gari.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.