Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46951) Rawulf


Rawulf
őstag

http://indavideo.hu/video/South_park-i_situra :N

"Please state the nature of the medical emergency."

(#46952) lorcsi


lorcsi
veterán

Szegeden és környékén honnan érdemes szem. autóra gumiabroncsért érdeklődni ?
a bajai útiakkal vannak tapasztalatok ?

(#46953) pilóta válasza lorcsi (#46952) üzenetére


pilóta
nagyúr

propert kérdezd

Aki él és nem boldog, az téved!

(#46954) lorcsi válasza pilóta (#46953) üzenetére


lorcsi
veterán

kösz, megtörtént..

(#46955) bolcsodal válasza lorcsi (#46952) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ha nem használt kell akkor Kovács autó alternatíva. Websop-ból vettem, középáras Toyo gumikat. Egész jók a teszteredményei és az én tapasztalataim is kellemesek. 5 éves Continental Premium Contact nyárikról váltottam...

They drew first blood....

(#46956) Rick4 válasza lorcsi (#46952) üzenetére


Rick4
félisten

A bajai úti korrekt, egy éve vettem ott Új Michelineket, korrekt áron voltak, fel is szerelték, futóművet is állítottak, cakk pakk. Persze termék és termék között lehet árban eltérés, nekem őket sikerült legolcsóbbnak megtalálni a kiválasztott gumival kapcsolatban.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46957) Rick4 válasza lugosi (#46949) üzenetére


Rick4
félisten

Ennél már csak az a jobb, mikor az Auchan főbejáratánál de belől a "színesborítékos" emberkék próbálkoznak boldog- boldogtalannal, hogy válasszanak egy ajándékot... Persze a lényeg ott is az, hogy kapsz 10 ezer kedvezményt egy hiperszuper hétvégi üdülés árából, a valóság pedig az, hogy elmehetsz önköltségen egy kétnapos hétvégére, és ott hallgass meg egy előadást... Magyarán mondva itt se Te jársz jól. Szerencsére eltakarították már onnan őket, amihez remélem nagymértékben hozzájárul az, hogy mikor engem akartak inzultálni, mindig jó hangosan, de illedelmesen megköszöntem, hogy nem kérek ma sem az átverésből. Aztán volt, hogy ott ültem fél órát a kajálda részen, és néztem, mit hogy csinálnak, hát, nem tudom, milyen estélyük volt, de ha annyi sikertelenség után még jót tudtak vacsorázni, akkor megérték a pénzüket.....

Valahogy engem a telefonhívások elkerülnek, nem tudom, ti hol vagytok megtalálhatóak, és honnan jutnak a számokhoz, engem jóideje nem keresnek csak valós, hozzám kapcsolódó dolgokkal kapcsolatban.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46958) bolcsodal válasza Rawulf (#46950) üzenetére


bolcsodal
addikt

Advanced Call Blocker a megoldás. Rendszeresen és csendesen blokkolja a hívószám nélküli hívásokat, amióta megvan.

Butatelefonon nem tudom milyen opció lehet...

They drew first blood....

(#46959) lorcsi válasza bolcsodal (#46955) üzenetére


lorcsi
veterán

& Rick4:

tx..megnézem náluk is

(#46960) bb0t válasza pepe091 (#46940) üzenetére


bb0t
senior tag

hopika :DDD

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#46961) Rick4 válasza lorcsi (#46959) üzenetére


Rick4
félisten

weboldaluk is van: [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46962) Attix82 válasza lorcsi (#46952) üzenetére


Attix82
őstag

Neten körbenézel (rengeteget tudsz spórolni) , megrendeled, azt feldobom 1e ft/dbért :)

[ Szerkesztve ]

(#46963) Rick4 válasza Attix82 (#46962) üzenetére


Rick4
félisten

Én ingyen is feldobom, ha szerencséje van, nem rá fog esni. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46964) lugosi válasza Ted_Beneky (#46835) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszönöm az ajánlást, maximálisan elégedett voltam velük minden tekintetben!

(#46965) pmheros válasza Rick4 (#46963) üzenetére


pmheros
senior tag

Ekkora sületlenséget én nem csak írni de linkelni is tudok:

:D

nem vagyok tökéletes

(#46966) Rick4 válasza pmheros (#46965) üzenetére


Rick4
félisten

Az lehet, hogy sületlenséget mondtam, de az is tuti, hogy a tésztát nem én dagasztottam hozzá. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46967) Ted_Beneky válasza lugosi (#46964) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Én is! :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#46968) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Makkosházán lenne esetleg valakinek kölcsön egy ütvefúrója? 4 lyukat szeretnék csak fúrni. :R

(#46969) Vesztor87 válasza Rick4 (#46957) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Ezeket itt Pesten is rühellem, ezek szerint Szeged se lesz más. Bár gondolom töredék mennyiség van. Kéregetőből annyi van hogy na... aki csak csendesen ül és koldul azzal nincs bajom, kikerülöm, kész. Viszont a pofátlanabbja mostanában azzal koldul, hogy kéne neki gyógyszerre még 400 ft, mutogatja a receptet... van egy nő itt az utca végén, rendszeresen ezt játssza, csak nála még a recept sincs kéznél. Kérdeztem tőle (barátnőm hülyének is nézett :D) hogy EP kártyával kiváltható-e, mert kiváltom neki. Mondta hogy ááááá, azzal nem.... (=ez gyanus, mert nem úgy nézett ki mint akinek EP kártya jár kafatériában, de ki tudja). Kp-t meg nem nagyon hordok ha nem muszáj, úgy hogy itt be volt fejezve. Valamelyik nap már mondtam neki hogy hozza a receptet kiváltom, mert van nálam kp. Erre azt mondta hogy nincs itt a recept, haza kell menni érte. Mondom oké, este fél 8-kor leszek itt, akkor jövök visszafelé, jöjjön ide, 8-ig van a gyógyszertár kiváltom... hát erre már nem tudott mást mondani hogy de amúgy kenyérre is kéne... közben fél perccel előtte tette el a doboz cigit a zsebébe :(((

(#46970) Rimuru válasza Vesztor87 (#46969) üzenetére


Rimuru
veterán

Rókusi templomnál volt egy csaj aki haza akart menni Debrecenbe, pár nap múlva egy pasival volt és még magyarázott is hogy látom azóta se jutott haza...

Vigyázat, csalok!

(#46971) lugosi válasza Vesztor87 (#46969) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ugyanez a gyógyszeres verzió már itt is megy, recept is nála van, de nagyobb tételben nyomja mert neki 2500 Ft kell még, és mikor adsz neki akkor simán neked szegezi, hogy miért nem adod oda a 2500-at egészben. :U
Én elhiszem, hogy szarul áll, de azért na :U ha valaki szemtelen annak kevésbé adnak szerintem.

(#46972) _Petya_


_Petya_
őstag

http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s11e07-night-of-the-living-homeless

:DD

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#46973) Vesztor87 válasza lugosi (#46971) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Ilyenkor elgondolkodom, hogy vajon hogy lehet idekerülni, ennyire lecsúszni... azok meg akik hajléktalanként felszállnak a buszra, végképp érthetetlenek számomra. Ha annyira igénytelen, büdös koszos lennék, hát szégyellném magam, nem hogy emberek közé menjek...
Személy szerint elég nehezen küzdök meg ezekkel a kéregetőkkel, rosszul érzem magam hogy ha azt kell mondanom hogy bocs nincs, de most mindenkinek nem adhatok, meg java részük nincs rászorulva, vagy nem tesz ellene...

(#46974) tipuka válasza Rick4 (#46957) üzenetére


tipuka
addikt

Pont ezen agyaltam én is, hogy nekik honnan a fenéből van meg a számom?
Meg, hogy nyertem ilyen olyan utalványt, csak menjek el péntek reggel meg szombat délután az előadásra, rejtett számon hívnak persze... :o ~ Nem kérek semmit, kösz, pá.

(#46975) kovtam válasza lorcsi (#46952) üzenetére


kovtam
csendes tag

"Szegeden és környékén honnan érdemes szem. autóra gumiabroncsért érdeklődni ?
a bajai útiakkal vannak tapasztalatok ?"

Neten rendeltem a [http://www.nyarigumit.hu/] -n.
Személyes átvétel: Szeged, G.P. Gumiszerviz Kft. (Cím: 6728, Szeged, Bajai út 2-4., Telefon: +36 30 854 4566)
Időpont egyeztetés után akciósan fel is szerelték. (3kHUF-ért)

[ Szerkesztve ]

(#46976) Rick4


Rick4
félisten

Ha valaki épp médialejátszót, tévéokosítót, blu ray lejátszót, vagy DVB-T, DVB-S tunert venne, akkor itt a lehetőség. Van nálam pár db Samsung blu-ray lejátszó, ami a blu ray lemezeken túl mindenféle DVD, divx stb lemezt játszik, plusz mindben van tuner (földi digitális, vagy műholdas), van CI modul foglalat, tehát előfuetői kártya modullal beletolható, és annyi, 200-300GB merevlemez, wifi és vezetékes internet csatlakozás, játszik mindent a saját merevlemezről, usb-ről, hálózatból, időzítve felvesz a merevlemezre a tunerről megy a 24p lejátszás, az internetes funkcióknál vannak játékok, időjárás, xoutube, és ami a tuti, megy a plex, vagyis egy xbmc stílusú felületen a belső hálón akármilyen médiaszervert kiválaszta tallózható, és lejátszható fénykép, film, zene, ami természetesn optikai hangkimeneten, vagy kép + hang együtt HDMI-n kitolható. Ha konkrétan érdekel, utánanézhetek, sok infóm nincs róluk.
Ezek a típusok vannak, picit használtak, de cserébe igen olcsóak, késazülék, táv, tápkábel van, doboz vagy a sajátja, vagy nem, de van doboz.
BD-C 8200S 30 ezres
BD-C 8500S 32 ezres
BD-C 8900T 42 ezres
DB-C 8500T 32 ezres
BD-C 8200T 30 ezres

Ja, természetesen én nem ígérgetek, ezek mind nálam vannak, azonnal átvehetőek, nem holnap érkezik, nem két hét múlva, itt vannak. Érdeklődést privátban kérnék.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46977) pmheros


pmheros
senior tag

Kartondobozt vennék Szegeden.

kb700x400x300mm ~85litereset A postán csak kisebbeket árulnak, pedig csomagküldéshez lenne. Hova menjek ahol 1db -ot is adnak ? Nem nagy teherbírású kell, azt aranyáron mérik. Egyszerű olcsó nagy.

nem vagyok tökéletes

(#46978) csabaf1 válasza pmheros (#46977) üzenetére


csabaf1
csendes tag

Klíma beltéri egység dobozát tudok neked adni, több darabot is. Körülbelül hasonló paraméterrel rendelkezik.

(#46979) Vesztor87 válasza pmheros (#46977) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Ilyesmi ? Bár elég drága:S

Szerk: 2

Szerintem ha költöztetős céget keresel helyben, tuti van nekik olyan pár száz ft-ért.

[ Szerkesztve ]

(#46980) tipuka


tipuka
addikt

srácok!

tudtok valami jó kajást még? :D a múltkor a kebabos a dóm cukival srégen nagyon tetszett az finom volt, csak a tál éppen , hogy elég az a baj. :D jalapeno is jó meg a nagyfal, de most azt nem igazán kívánom. :D
valami jó brutál hambis/gyrosos/kebabos/kínais-at tudtok még ajánlani? :)

(#46981) stopperos válasza tipuka (#46980) üzenetére


stopperos
senior tag

Én a Tisza Lajos krt-n szoktam a New York hamburgeresnél enni. A Gogol utcához közel van.
Sokáig a Gödör-be jártunk menzázni, a Tisza Lajos krt, Aradi vértanúk tere, Hősök kapja. Le kell menni a pincébe. A leves szabad szedéses.
A Vitéz utcában pedig a Don Quijote pizzázót szeretem.
Ha több időnk van kajálni, akkor pedig 90C, Alabárdos, Brnoi közül valamelyik. Csak itt vigyázni kell, hogy ne pont ebéd időben érj oda, mert akkor be szoktak lassulni. Jó menük szoktak lenni.
A Petőfi Sándor sgt-n a Nazar Kebab-os szokott jó lenni.

Szerk: közben offoltam a nem kért helyeket

[ Szerkesztve ]

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#46982) tipuka válasza stopperos (#46981) üzenetére


tipuka
addikt

Ó köszi a gyors és bő választ. :D

A New York hambisnak megtaláltam az fb oldalát, íncsiklandónak tűnnek a kaják. :D
De a kép alapján nem tűnt valami hűű, de nagy adagnak, nem tudom csak én nézem e kisebbnek?!

A Nazar Kebabos érdekelne, de nem találtam róla infót, csak a címet, nagyobb adagot adnak, mint a dóm cukival srégen levő kebabosnál? Vagy te még arra nem jártál? :)

Kicsit elbizonytalanodtam a kajamennyiséget illetően. :D Bár eszembe jutott még egy jó hely, azt is számításba veszem az általad említett helyek mellé. :D (a rókusi tuskó-val srégen a bigburger)

(#46983) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

Panelban felújításkor van valakinek tapasztalata, hogy a wc mögötti részt, ahol a vízórák is vannak, hogyan lehet szépen megcsinálni?

Köszi!

(#46984) stopperos válasza tipuka (#46982) üzenetére


stopperos
senior tag

A New York szerintem normális méretet ad. A Nazar olcsóbb mint a Dóm Cukrászdával szemben lévő, de emiatt kisebb is az adag. Itt egy cikk, az egyik képen van utcatábla is.

A Mega Megállót javasolták nekem pár hónapja néhány barátom. Hogy megvalljam az igazat bár tényleg nagy a Hamburger, de nekem nem ízlett a hús benne. A grillezett húst tartalmazóak jobbak voltak, de azok +200Ft általában.
A Kálvária téren is van egy Hamburgeres, ott vasárnap-hétfőn éjszaka jó kedvezmények vannak. Bár már nem ettem ot vagy másfél éve.

Jameg, a Kárász-Kölcsey utca 4 aáatt a Tróját próbáld ki.

[ Szerkesztve ]

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#46985) tipuka válasza stopperos (#46984) üzenetére


tipuka
addikt

Azért szeretnék másik helyet kipróbálni, mert nagyobb adagot szereetnék egy kicsivel enni, akkor sajnos a Nazar most kiesik, de máskor kifogom próbálni. :D

A Mega Megállót én is hallottam már, hogy dícsérek, az a mindent bele hamburger állatnak tűnik. :DD

A kálvária téren a Superburgerra gondolsz? Ott se rossz tényleg a hambi! :)

A Trójában volt a legfinomabb gyros eddig, amit ettem, (a kebabot nem nézem most, hiába rokonok), de ott tényleg nem túl nagy a többi konkurenshez képest a gyrospita/tál. :) De ott van a szeren az ízvilága a számomra.

Na majd megálmodom akkor szerintem, most már tudok miből válogatni, főleg, hogy eszembe juttattad a többi helyet is. :D :R

(#46986) lugosi válasza tipuka (#46985) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A trójában szerintem nem jó a gyros, a mega megállóé viszont nagyon jó.

(#46987) Vesztor87 válasza johnny82 (#46983) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Egyik kollégám öntapadós tapétával oldotta meg, nem látszik az a lemez. Persze ha az órát cserélni kell akkor az szétbarmolós sztori. Ismerős meg valahogy ott is lecsempéztette, nem tudom a technikai részletet, gondolom nem arra a lemezre csinálta, lehet hogy gipszkarton van előtte, majd ha arra járok megnézem:)

(#46988) proper válasza tipuka (#46985) üzenetére


proper
őstag

kálvária lucky pizzéria gyros is jó szerintem, és ha van kuponod akkor 2-t fizetsz 3-at kapsz

ha hambi és finom és sok is akkor Petőfiin cserepes felé gringos, drága de tényleg finom és sok is

plázás kínai a pizzázó mellett este 7 után féláron jó adagokat ad elvitelre is

(#46989) Tim82 válasza johnny82 (#46983) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kis műanyag ajtócskával egészen kulturált és óracsere esetén sem kell szétbarmolni, mert hozzá lehet férni.

Asszem, csempeajtónak hívják a megoldást.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46990) martonx válasza tipuka (#46980) üzenetére


martonx
veterán

Na, az oskola utcai kebabos pont hogy bűn szar. Múltkor a legdrágább tálat kirendeltem, erre kihoztak 20 perc múlva!!! egy csomó rizzsel, csomó zöldséggel körített miniatűr húst. Már majdnem vegetáriánusnak éreztem magam.
Mondjuk lehet, hogy ha egy sima gyros tálat rendelek, akkor nem járok ennyire rosszul, de ezek után, én nem adok nekik több esélyt.

Én kérek elnézést!

(#46991) SirRasor válasza johnny82 (#46983) üzenetére


SirRasor
őstag

Le lett festve, én meg vágtam rá 2 db lyukat, hogy tudjam nézni a mérőóraállásokat, majd műanyag flakon oldalából ízléses domború kupolát ragasztottam rájuk. Aztán körberagasztottam az egészet, hogy ne jöjjön hátulról a hideg.

Roppant praktikus, csak óracserekor lesz érdekes kibontani :DD

Egyébként OBI féle öntapadós matrica is jó lehet akár :U

Make Love not war!

(#46992) pilóta válasza tipuka (#46985) üzenetére


pilóta
nagyúr

Most nem azért, de ha csak ennyi a gond, hogy többet akarsz enni, akkor menj oda, ahol a legjobban ízlett a kaja, és rendelj dupla adagot :D
Egyébként meg tanulj meg főzni, és akkor tényleg jobbat és eleget ehetsz, mert a legtöbb helyen azért olyan "finom" a kaja, mert telenyomják nátrium-glutamáttal (ízfokozó)...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#46993) Ted_Beneky válasza tipuka (#46985) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Van az a mondás, hogy "nem a kenyér a kicsi, hanem a pofád a nagy!" :D Bocsi!

Más: Panelfelújítás. Én is ilyen gipszkartonos/csempés/csempe ajtós megoldásra szavaznék! Nagyon kulturáltan meg lehet csinálni

Csillagkaput a Csillag térre!

(#46994) Lacielvtárs válasza Ted_Beneky (#46993) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Uraim és ÚrHölgyeim...
Jó napot mindenkinek.
Haláleset történt a családban :(
esetleg valaki le tudja e írni szegeden hogy is megy egy hamvasztásos temetés, no meg a hivatalos ügyek...
esetleg valakinek személyes tapasztalat (persze ha tud róla "beszélni"), bármi tanács amit érdemes figyelembe venni...
tudom lehet morbidnak tartjátok hogy ide írok be ilyet, de eddig mindenben segítettek amit kérdeztem és hátha valaki jártas ez ügyben egészen véletlen...
nem akarok itt bomlasztani, meg közsérelmet okozni, de sajnos ez is az élet része és most ez az én feladatom lett...
előre is köszönök minden betűvetést az "érdekemben" :R

szerk: ha ízléstelen voltam a kérdésemmel/kérésemmel akkor elnézést kérnék!

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#46995) Ted_Beneky válasza Lacielvtárs (#46994) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Részvétem! :(

Választottunk egy temetkezési vállalkozót és mindent elmondott, nagy részét Ő intézte.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#46996) Syl válasza tipuka (#46985) üzenetére


Syl
nagyúr

Igen, ahogy proper is mondta. Ha igazán jó és kiadós hamburgerre vágysz, irány a Gringo's (petőfi 81/a)!

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#46997) Lacielvtárs válasza Ted_Beneky (#46995) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szia
köszönöm.
értem, akkor ott mindent elmondanak...
már ez is egy jó infó, nagyon nagyon köszönöm :R :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#46998) lugosi válasza proper (#46988) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egy barátom unszolására kipróbáltam a plázában mind a két kínai "éttermet" elvitelre is. Tény, hogy olcsó, tény, hogy nagy adag, de nagyon-nagyon rossz a kaja. Többfélét is próbáltam, de a kukában végezte. Nálam kínai kajából idáig az a kettő az abszolút mélypont.

(#46999) lugosi válasza Lacielvtárs (#46994) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Részvétem :((

(#47000) Lacielvtárs válasza lugosi (#46999) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

köszönöm :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.