Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45101) Atigepesz


Atigepesz
csendes tag

némelyik bor itt ezek között 300-400EU bevizsgálás alatt megállapított ára.csak a forgalmi értékére lennék kíváncsi h mennyiért lehetne gyorsan tovább adni.de a 6000ft/palack szerintem nem sok érte

[ Szerkesztve ]

(#45102) ST05 válasza Atigepesz (#45101) üzenetére


ST05
őstag

csak tudod, alap örökérvényű mondás a "paicon" minden annyit ér, amennyit adnak érte....
én nem annyira értek hozzá, majd megérdeklődöm pár boros körökben mozgó ismerősöm, hátha tudunk belőlük elpasszolni úgy, hogy mindenkinek jó legyen.

(#45103) FoxiestFox válasza Atigepesz (#45101) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát megiszogatod a családdal... :DDD

(#45104) Atigepesz válasza FoxiestFox (#45103) üzenetére


Atigepesz
csendes tag

Kösz de nem vagyok egy nagy ivó.és ezt meg kár volna elpocsékolni

(#45105) FoxiestFox válasza Atigepesz (#45104) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hja, én is el szoktam ajándékozni, ha kapok ilyesmit.
De ezt a mennyiséget...

(#45106) lugosi válasza Atigepesz (#45099) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Biztos vannak borral kapcsolatos speckó, tematikus honlapok. Ott kéne hirdetni szerintem, a saját terepén, nagyobb eséllyel fog elkelni és szerintem magasabb áron.

(#45107) Atigepesz válasza lugosi (#45106) üzenetére


Atigepesz
csendes tag

Sajna ilyen oldalakat nem ismerek és nekem nem célom h drágában eladjam csak vigyék el az egészet de köszönöm a tippet.

(#45108) stopperos válasza Atigepesz (#45107) üzenetére


stopperos
senior tag

Szegeden van 2-3 borszaküzlet. Ők szerintem segítenek neked.
Enyhült a hangulat...

[ Szerkesztve ]

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#45109) Rolly válasza Atigepesz (#45107) üzenetére


Rolly
veterán

én ekkora borvagyonhoz biztos csinálnék egy weboldalt angol és magyar nyelven (esetleg még franciául is) és külföldi bor szaküzleteknek küldeném az infókat borokról...

7000 üveg 6000 ft-on az 42 misi de ha 60.000 átlagáron megy el akkor 420 misi :D

esetleg még Pesti luxus szállodákat lehetne megkeresni ilyen borokkal ...

[ Szerkesztve ]

(#45110) Atigepesz válasza Rolly (#45109) üzenetére


Atigepesz
csendes tag

Lényeg h minél gyorsabban ki tudjuk venni a pénzt belőle
A szegedi borászatokat meg sajna nem ismerem.

(#45111) MaciG


MaciG
addikt

Valakinek van esetleg 2db felesleges angry bird-ös matricája amiket a tescoban osztogattak?

BANZAII

(#45112) lugosi válasza Atigepesz (#45110) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csomó jó ötletet kaptál. Szerintem attól hogy itt írogatod, hogy de minél gyorsabban stb, attól nem jutsz előre. Csinálj végre valamit! Csak totyorogsz egy helyben. Nem fogja senki megoldani helyetted!
Vagy kérd szakember segítségét (jutalékért). Ennél a tételnél már megérné.

Van pl egy olyan oldal, hogy elitbor.hu, rendszeresen küldik a hírlevelüket. Próbálj náluk szerencsét.

(#45113) Atigepesz válasza lugosi (#45112) üzenetére


Atigepesz
csendes tag

Az hogy itt reagálok a hsz-re az nem jelenti azt h más vonalon nem érdeklődök.bocs h itt is felajánlottam egy két embernek a lehetőséget h esetleg kereshessen egy kis pénzt esetleg nekem kevesebb munkám lenne ezzel .mivel nem igazán ez a profilom csak kaptam egy ilyen lehetőséget és megpróbálom kihasználni.Ha ez valakinek bántja az önérzetét sajnálom.borászatoknak több helyre is irtam mailt de válaszra se méltattak.Honlapot meg ne szándékozok emiatt csinálni mert nem szeretném ha olyan sokáig benne lenne a pénzem.

(#45114) tucsok. válasza MaciG (#45111) üzenetére


tucsok.
senior tag

Szia! Van bőven, jössz oszt viszed, délután jó nekem.

"So say we all"

(#45115) szumoo válasza Atigepesz (#45099) üzenetére


szumoo
senior tag

Szép mennyiség! :)
Sok sikert az értékesítésükhöz! :K

Sz.

A nyúlon túl?

(#45116) MaciG válasza tucsok. (#45114) üzenetére


MaciG
addikt

Köszönöm szépen a gyors segítséget, de közben sikerült találni 2db-ot mert ennyi hiányzott. :R

BANZAII

(#45117) tucsok. válasza MaciG (#45116) üzenetére


tucsok.
senior tag

Ok :K

"So say we all"

(#45118) Rolly válasza Atigepesz (#45113) üzenetére


Rolly
veterán

én csak azt nem szeretném hogy csak úgy elszórd mert ebből 1-2 életre simán lehet megélhetést összeszedni ... Szóval szerintem ne kapkodd el és jó áron add el...

az előbb írt kereskedői dolog nem rossz ötlet erről jut eszembe van egy-két ital nagykeres kapcsolatokkal rendelkező ismerősöm akik lehet tudnak neked segíteni. Ha dobsz elérhetőségeket akkor elküldöm nekik a sztorit (írd róla részletesen), s ha tudnak segíteni - jutalékért - biztos fognak ...

[ Szerkesztve ]

(#45119) Atigepesz válasza Rolly (#45118) üzenetére


Atigepesz
csendes tag

Én ezt tudom de szerintem jobb ma egy "kicsi" haszon mint esetleg később egy nagy.de teljesen igazad van h ezt nem szabad elkapkodni most jeleztek nekem vissza h Ausztriából érdeklődnek a borok iránt meglátjuk.

(#45120) fecus válasza Atigepesz (#45074) üzenetére


fecus
őstag

Hát ha igaz az Egerwin felirat akkor a 78-as bor nem túl értékes. Abban az időben nem úgy készültek a borok mint most. Egy haverom volt ott gyakornok.
Persze ha a vezető o'lvtársaknak készült akkor lehet nagyon jó és értékes.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#45121) Atigepesz válasza fecus (#45120) üzenetére


Atigepesz
csendes tag

Annyit tudok h ezek díjat nyertek és bevizsgált minősített borok.

(#45122) Rawulf


Rawulf
őstag

Ajakfeltöltés egyszerűen! :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#45123) Old fox válasza Rawulf (#45122) üzenetére


Old fox
tag

És a barátnőd - szeret?

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#45124) pmheros válasza Rawulf (#45122) üzenetére


pmheros
senior tag

Olyannyira megharapta a száját, hogy még a szemei körül is feldagadt ?

nem vagyok tökéletes

(#45125) Rawulf válasza Old fox (#45123) üzenetére


Rawulf
őstag

Hazai eset egyébként, hogy egy ékszerteknős orrát akarta egy faszi megsimogatni az ujjával... a teknős pedig harapott magának egy falatot, ha már megkínálták... :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#45126) viperabácsi


viperabácsi
addikt

üdv

Lenne egy kérdésem , szükségem lenne egy usb-s külső íróra cimborám eee pc-je telepítéséhez .Tud valaki nekem kölcsönözni egyet?

Sajnos usb kulcsról nem hajlandó bootolni :W

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#45127) bitpork válasza viperabácsi (#45126) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mikori eeeeeeeeeepöcö? Mert lehet olyan usb bootot csináni ami tartalmazza a drájvereket, és akkó mén. Csak macerás :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#45128) Rawulf válasza viperabácsi (#45126) üzenetére


Rawulf
őstag

Egy nagyobb pendrive-ból is lehet telepítőt készíteni.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#45129) viperabácsi válasza bitpork (#45127) üzenetére


viperabácsi
addikt

asus eee pc1101ha

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#45130) bitpork válasza viperabácsi (#45129) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az mán az újabb uh tőccsed le a drájvereket oszt készíts saját telepítőt pendrájvra. Menni fog. Nekem a 700-s volt és ott tényleg kellett a külső odd, de az újabbaknál már elég ha megvan az összes meghajtó a donglén.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#45131) viperabácsi válasza bitpork (#45130) üzenetére


viperabácsi
addikt

Na ez nekem már magas lesz.Készítettem egy bootolos pent , de arról nem hajlandó bootolni.

Hogy rakjam a drivereket a winre?

(#45132) Rawulf 4gb

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#45132) Rawulf válasza viperabácsi (#45131) üzenetére


Rawulf
őstag

Mekkora az a pendrive?

"Please state the nature of the medical emergency."

(#45133) lugosi válasza Atigepesz (#45113) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Oké felőlem mindegy, persze várhatod hogy majd a Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek topikban üt be a tuti a 7116 üveg, összesen valahova 42 és 420 millió Ft közé pozicionált borritkaságaidra, még akkor is ha ebben a topikban történelmi időkbe vesző távlatban kelt el valami sör/csoki árfolyamnál drágábban.

Gyakorlatilag ebből azt látom, hogy azt szeretnéd ha valaki megoldaná helyetted a helyzetet, de most tényleg nem azért, azt hiszed, hogy hamarabb el fog kelni a bor itt, vagy rajtunk keresztül, mintha összeütnél neki egy honlapot? Mert "Honlapot meg ne szándékozok emiatt csinálni mert nem szeretném ha olyan sokáig benne lenne a pénzem" alapon kb időben neked annyi időráfordítást se ér meg több tízmillió ft, hogy csinálj neki egy weblapot. Háááááááát... Olyan lesz ám ez mint a lottó. Annyit megtesz érte az ember, hogy kér egy két mezős gépit, de ennyi is az esély hogy bejön. Valami netes ismeretlen felhajt neked vevőt, egy telefonnal fotózott kép meg a te 3 db valaha a fórumra beírt fórumposztod kedvéért, hogy most bemondod hogy bezony neked van 7116 üveg eladó mesebeli értékű borod. Hát, aha. Optimista vagy az egyszer biztos! Mennyi ideig tartana egy honlapot összerakni neki? Nem lehet, hogy már kész lenne, mióta ezen filózol? Egy statikus weblap tök elég lenne. Elitbort megkerested? Fogadok, hogy nem. Azt gondoltad, de most tényleg, hogy ide beteszed, és pár napnál rövidebb idő alatt (egy honlap összeütésénél kevesebb idő alatt) zsebedben a zsé, bor elmegy? Komolyan???

Ha visszaolvasol biztos nagyon kevés helyzetet találsz amikor egyetértettem Rick-kel, mert valahogy úgy hozza az élet hogy mi ketten mindig mást gondolunk a dolgokról, de ez tipikusan az a helyzet, amikor értem, hogy mennyire igaz az amit az aláírásában tart, ha idézehetem: "ebben az évben is mindent úgy csináltál mint eddig, mégis végig más eredményekben reménykedtél." Azt hiszem értem, mire gondolt, te pár netes hsz beírásán kívül, meg pár mél megírásán túl nem nagyon szeretnél ez ügyben tenni, majd valami fórumozó, netes cimbi megoldja, neked meg nem áll benne sokáig a pénzed. Hát, biztos így lesz.
De esélyesebb, ha egy kicsit rádolgoznál a dologra, és nem mindig a kifogásokat keresnéd, hogy amiket itt beírtak, az miért nem tetszik neked, akkor könnyen lehet hogy közelebb kerülnél a megoldáshoz. Ja, csak azzal tennivaló van, állati nagy pech. :U

(#45134) ebegab92


ebegab92
senior tag

Jóféle alaplapot tessék :DD

[ Szerkesztve ]

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#45135) Rick4 válasza viperabácsi (#45131) üzenetére


Rick4
félisten

A program neve: Windows7 usb download tool, iso-ból pár perc aaltt bootolható lemezt csinál, így telepítek 3 éve kb.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#45136) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Van 4db Angry Birds matricám, ha kell még valakinek, akkor ingyen odaadom.

(#45137) Rick4 válasza RaPiDsHaRe (#45077) üzenetére


Rick4
félisten

Pár éve jártam így egy Mustang cipővel, az akkor is a drágábbak közé tartozott, de 8 hónap után én is így jártam. Pestre kellett küldeni a cipőt, a cég nevére állították ki a számlát, és a cég nyilatkozta, hogy ha a minőségellenőrzés számukra kedvezőtlen, akkor szó nélkül fizetik. Kb 1 hét alatt meg is fordult a postával a cucc, természetesen nekem volt igazam, a 15K-s cipőre kb 17K volt a fizetendő, (oda- vissza egy egy posta, bevizsgálási díj) amit a kereskedő szó nélkül fizetett.

Amit én csinálnék: A hervisben biztosan tudják, hogy kihez kell küldeni, a felvett jegyzőkönyvben nyugodtan nyilatkozhatják, hogy a vizsgálat kimenetelétől függően vállalják-e az összes költséget, vagy vitatják, ami kissé bajos, hiszen ők maguk adják meg, kihez küldd, tehát nyilvánvaló, hogy független szakértő... Aztán majd okoskodunk, ha mégis anyaghiba, de nem fogadnák el....

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#45138) Atigepesz válasza lugosi (#45133) üzenetére


Atigepesz
csendes tag

Ne haragudj de neked mi a gondod senki nem mondta vagy írta h adjátok ti itt el nekem ezeket a borokat,honlapot meg két okból nem csinálok feleslegesnek tartom ill nem tudom megcsinálni mint a név is utal rá épületgépészetbe vagyok jártas nem számítástechnikába.Múltkor is feldobtam ide is hátha valakit érdekel egy Fordot eladásra volt is jelentkező gondoltam a fórum cím erre utal "Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek" eszerint te ezt nem így látod.Ez se baj.Van már jelentkező rá mint utaltam valamelyik hsz-ba.De elnézést h lehetőséget adtam h esetleg valakit érdekelhessen ilyen üzlet.Az adott oldalt megnéztem és írtam is nekik.Utólag is megköszönöm ha véletlen ez elmaradt volna.Ha lenne még valami ami nem tetszik neked közöl és megpróbálom elmagyarázni.Néha jobb lenne ha olvasás közbe értelmeznéd is a leiratakt nem pedig kritizálnád.

(#45140) Rick4 válasza fero02 (#45139) üzenetére


Rick4
félisten

Én a nike-val tapasztaltam ezt, van kb 15-20 pár cipőm, meg 10 pár papucsom, tehát nem használok egy egy cipőt nagyon sűrűn, sőt, van olyan cipőm, több is, ami eddig 2x volt a lábamon.. Sőt, mint lehet, mert az idő megengedi, csak papucsot hordok, és az egyik, ezokból nem túl sokat használt nike sportcipőmet már kétszer ragasztották, szimplán elengedte az oldalánál. Pedig nem futok, nem ugrálok benne, persze 124 kilóval nyomom, annak biztosan nem örül, nade ha 45-ös cipőt gyártanak, gondolom sejtik, hogy nem 50 kilóval lesz terhelve.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#45141) HuMarc válasza Rick4 (#45137) üzenetére


HuMarc
addikt

Ha jól emlékszem, az előző cipőm egy 16k-s Mustang volt. Szerettem, meg minden, de gagyi volt, viszonylag hamar szétment.Most két Adidas Neo-t használok párhuzamosan, a régebbi az tökéletes állapotban van, ha megtisztítanám, akkor olyan lenne, mint újkorában, az újabban meg ilyen spéci légáteresztő betét van, és elvileg valódi bőr, viszont ennek megy szét a talpa a pedálom miatt.

(#45142) ebegab92


ebegab92
senior tag

;]

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#45143) HuMarc válasza ebegab92 (#45142) üzenetére


HuMarc
addikt

Azért a válaszok se semmik ;] Kinder tojás, Gumibogóyszörp :D Vajon milyen kérdések lehettek...

(#45144) pmheros válasza ebegab92 (#45142) üzenetére


pmheros
senior tag

Ugye nem a te dolgozatod ?

nem vagyok tökéletes

(#45145) LordVader80 válasza ebegab92 (#45142) üzenetére


LordVader80
senior tag

:DDD :DDD :DDD :C

May The Force Be With You!

(#45146) lugosi válasza Atigepesz (#45138) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Vedd már észre hogy azért izélgetlek ennyit hogy a jó irányba haladj!!! Hogy ne a nem-csinálás miatt essél el egy csomó pénztől! Nekem attól se jobb, se rosszabb nem lesz, ha rajtad marad a cucc, én segíteni próbálok rajtad.

(#45147) RaPiDsHaRe válasza Rick4 (#45137) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Nem mondták meg kihez küldjem el. Oda küldöm ahova szeretném, csak kérjek róla számlát.
Neked a posta költséget is átválalták ?

(#45148) viperabácsi válasza Rick4 (#45135) üzenetére


viperabácsi
addikt

Megpróbáltam az a program nem csinálta meg ,formázás után csak állt.Egy wintobootic nevű progival csináltam egy pent , de arról nem akar be bootolni.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#45149) Old fox válasza viperabácsi (#45148) üzenetére


Old fox
tag

tessék

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#45150) bitpork válasza viperabácsi (#45148) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nah akkor fussunk neki:
Kell egy program amit úgy hívnak nLite. Ezzel a külön letöltött eeeeeeepécé drájvereket bele tudod pakolni a windóz telepítőbe, amit ezután bootolható pendrájv-vá varázsolsz az általad választott programmal.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.