Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46151) HuMarc válasza Luighi (#46150) üzenetére


HuMarc
addikt

Szerintem a mozaikos tk volt eddig a legjobb a piacon. Vicces rájönni, hogy egy adott kép a mi sulinkban készült, vagy hogy egy olyan srác van rajta, akit ismerek. :D

(#46152) Rolly válasza Luighi (#46150) üzenetére


Rolly
veterán

ismerősöm dolgozott az interaktív anyagokon ... kár lenne ha ezt is tönkretenné a politika :(

(#46153) Syl válasza Rolly (#46152) üzenetére


Syl
nagyúr

Itt van a fórumon Lenry, ő most is a Mozaiknál dolgozik. Szerintem piszok jók a munkái.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#46154) biomassza válasza Rhino666 (#46148) üzenetére


biomassza
csendes tag

Egynek jó lehet - de valóban nem mai madár. Bár a csillivilli megapixeleknél többet ér a minőségi érzékelő lapka, de itt is sokat fejlődött a technika azóta. Sajna ebben az árfekvésben kb ezt kapod, max nagyon leharcolt cuccból futhatja komolyabbra. De ha elkezdesz tükrössel fotózni, rájössz, hogy az optika legtöbbször fontosabb, mint a váz, és a kitobjektíveknek komoly hiányosságai vannak. Ha arra kell, hogy kipróbálj egy lépcsőt a kompakt felett, akkor oké, de nem fogod sokáig használni, ha tényleg fotózni akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#46155) Rick4 válasza Luighi (#46150) üzenetére


Rick4
félisten

Ilyen dolgok létezni fognak akkor is, mikor az iskola után hazamegy a gyerek, eljött végre az ideje annak, hogy az értelmesebb szülők esténként tévénézés helyett nem csak megnevelni, hanem nevelni is akarják a gyereküket. Eddig is lehetett volna, de most már főképp fontos lesz esténként leülni, és akár egy közös beszélgetés keretein belül beszélgetni a világ dolgairól. Az iskolában mindent megtanítottak eddig is, de az életben használható tudást, emberi tartást, empátiát, kultúrát eddig se neveltek a gyerekbe.
Mi változott? Megadják a szülőnek a lehetőséget, hogy valóban felnevelje a gyerekét, ne csak egymás mellett éljenek.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46156) Rolly válasza Syl (#46153) üzenetére


Rolly
veterán

én az egyik cég tulajdonosait ismerem akik 3d-vel foglalkoztak és a mozaik bevásárolta magát 51%-ban hozzájuk ... Nagyon profi dolgokat csináltak ... Majdnem én is mentem csak én meg pont ennek a cégnek dolgozó másik cégnél dolgoztam és nem akartam a két cég között konfliktust :) ... aztán, hogy jól döntöttem nem tudom ...

Szeretem mikor az emberek a rosszban is a jót látják :D.... Mai top: "A fiatalok kimehetnek dolgozni külföldre! Ezt is megcsinálta Orbán Viktor :D"

[ Szerkesztve ]

(#46157) lugosi válasza Rhino666 (#46148) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Semmiképpen!
Irtó régi technológia, és drágán is adják. Épp egy ismerősömnek néztünk gépet, újat és jobbat adnak olcsóbban. Szegény D100 már 5-6 éve is nagyon elavult volt, ezt ne vedd meg. Pláne az, hogy ez egy félprofi gép volt, ami itthon annyit tesz, hogy költségtakarékos profi, elég sokat is lehetett használva, ha a zár megadja magát, ezt már nem hiszem hogy javítják, de nem is lenne érdemes.

(#46158) Rhino666 válasza lugosi (#46157) üzenetére


Rhino666
őstag

Köszi a tippeket mindenkinek, igazából az a helyzet, hogy beszámításból kerülne hozzám és tovább akarnám adni, a fényképezéshez semmi tehetségem és indíttatásom sincs. Csak azért kérdeztem meg, mert nem akarom hogy rajtam maradjon. :) 40k-ért nem lehet esetleg továbbadni (állapottól függően, nyilván)? :B

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#46159) lugosi válasza Rhino666 (#46158) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Objektívvel talán esetleg. De megnézném előtte ebayen / veterán.
Viszont ha beszámítod szóljál már rám mert faterom elkobozta a gépem, ha olcsóért adod lehet hogy érdekel. Azt nézd meg hogy jó állapotú-e külsőre.
De árban menj lejjebb szerintem mert azt az árát tényleg nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#46160) Rick4 válasza Rolly (#46156) üzenetére


Rick4
félisten

Mai top: "A fiatalok kimehetnek dolgozni külföldre! Ezt is megcsinálta Orbán Viktor

Ezzel csak az a baj, hogy akik akartak, azok már 20 éve is kimentek külföldre dolgozni. Jó lenne, ha egyesek látnák a világban zajló folyamatokat, régen vezetékes telefonja se volt mindenkinek, ma már mindenki mobillal szaladgál, régen 100Ft volt egy perc mobilozás, ma 5-10Ft-ért telefonálsz, régen Németroszág messze volt, ma már 7-8 óra alatt ki lehet érni.

Viszont egy nem változik, az emberi butaság.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46161) lugosi válasza lugosi (#46159) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Veterán a lóf....t, vaterán csak szivat a prediktív.

(#46162) totya694 válasza lugosi (#46161) üzenetére


totya694
őstag

Amikor leesik a vérnyomásom elég csak megnézni 1-2 vakerás hirdetést és már arra kell gyógyszer,hogy vissza álljon a "már mérhető" szintre :P :P :P

Üdv:Attila

(#46163) lugosi válasza totya694 (#46162) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az enyém bár leesne. Csak sajnos inkább magas eleve.
Inkább meg se nézem akkor a vaterát :P

(#46164) Vicoo


Vicoo
senior tag

Üdv!

Érdekelne valakit ez a lépcső alá beépíthető szekrénysor? 260(hossz)*184(magasság)*85(mélység) cm a mérete. Akit érdekel, írjon privátban, az árat megbeszéljük :)
kép 1

kép 2

(#46165) lugosi válasza Vicoo (#46164) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hú ilyenben lakott a Harry Potter :DDD

(#46166) mimi82


mimi82
tag

Sokra ne számítsd! :N
Ez egyedi mértet alapján készített bútor.
(ex asztalos)

(#46167) fecus válasza Rolly (#46152) üzenetére


fecus
őstag

Azt mondják már megtörtént.
Most kell letölteni a mozaik oldaláról a sok jó segédanyagot (mert ilyen is van) mert megszűnhet az oldal!

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#46168) sp3rhead


sp3rhead
csendes tag

valaki pasuát esetleg? :D

Szeretem a Löwenbräu-t :) -- sp3rhead felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#46169) Syl válasza sp3rhead (#46168) üzenetére


Syl
nagyúr

Én mindig is mondtam, hogy Isten a pénzt és az észt soha nem együtt méri... :U

Bár tized ennyi eszem lenne :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#46170) sp3rhead válasza Syl (#46169) üzenetére


sp3rhead
csendes tag

:DD

Szeretem a Löwenbräu-t :) -- sp3rhead felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#46171) maláj válasza sp3rhead (#46168) üzenetére


maláj
őstag

az ilyenek miért szívnak friss levegőt még ??? :U

(#46172) Rick4 válasza lugosi (#46165) üzenetére


Rick4
félisten

Hogy te miket tudsz. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46173) Rick4 válasza sp3rhead (#46168) üzenetére


Rick4
félisten

Sejted, hogy mennyi segítség kellett neki a kresz teszt kitöltéséhez. :D A lényeg, hogy a vasazás és a bozda jól hoz... :S

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46174) SirRasor válasza sp3rhead (#46168) üzenetére


SirRasor
őstag

Egyébként mobilról töltötte fel, tehát akár az auto-complete is bekavarhatott. Mondjuk utólag akkor is javíthatta volna :)

Make Love not war!

(#46175) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha valakinek van dolga Pesten akkor csütörtökön vagy pénteken mennem kell. Délutánra kell odaérnem és 1-2 órán belül jövök is vissza.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#46176) lugosi válasza Rick4 (#46172) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát lehet hogy égő de én láttam az összes Heri Kókler filmet. Ha ez még nem is égő, akkor az viszont tutira, hogy tetszettek is :D

(#46177) Rick4 válasza lugosi (#46176) üzenetére


Rick4
félisten

Nem égőő, miért lenne? Én is láttam, még moziban is az elsőket. :D Ja, amúgy mi lett az online fogadással? Belenyúltam a bet365-be, holnap már procit cserélek, mert a kis i3-4130-assal akad a flash-es oldal, mint a dög. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46178) lugosi válasza Rick4 (#46177) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Fogadás? Vége :D

Volt egy meccs. Feltettem mindent az egyenlegemen (10-12k?). Adott pillanatban 25k-s hozamon álltam, mert vezetett a csapat 2:1-re. Azaz ha ekkor visszavonom a fogadást, akkor adnak 25-öt.
Bent hagytam, mert meccs nyerése esetén 28k lett volna.
Ekkor jött egy szöglet. Megijedtem, rányomtam hogy kifizetés. Feladta, hogy biztos? Azt mondtam hogy nem, kockáztassunk. Benyomták szögletből a gólt, aztán még egyet és buktam a pénzt.
Na ekkor azt mondtam, hogy egyúttal leszoktam a szerencsejátékról (kivéve lottó).
Balfék vagyok :DDD

(#46179) Rick4 válasza lugosi (#46178) üzenetére


Rick4
félisten

Nem balfékség ez, hanem a tapasztalat hiánya. Sokaknak nem megy elsőre, ezért célszerű párszáz Ft-os tétekkel próbálgatni. A nagy számok törvénye alapján simán lehet hosszú távon is nyerni, sőt, lehet ebből élni.;)

Mondjuk az alapszabály, hogy nem tesszük fel az összes pénzünket egy meccsre, hacsak nem vagyunk nagyon biztosak a dolgunkban. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46180) maláj


maláj
őstag

az ÚJ családjogi törvény mikor lép életbe móqskáim ??? :DDD

(#46181) lugosi válasza Rick4 (#46179) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez teljesen igaz, tapasztalatlan voltam. Lassan 1 éve lehet, hogy feltettem 5000-et, azt teszegettenm fel 500 ft-tal, 1000-rel meccsekre, 1-2 kivétellel mindig nyertem, így jött össze a tizenvalamennyi. Valamennyire beleuntam, és azt mondtam, hogy oké, felteszem, ha bejön kiveszem a pénzt (nem vettem volna, újra feltettem volna az egészet), ha elvesztem, abbahagyom. Így abbahagytam. Igazából jó volt, poén volt, izgultam olyan meccsek miatt, amik a legkisebb mértékben se érdekeltek volna egyébként :) de nem hiányzik.
Nem tudok benne otthon lenni, nincs rá időm hogy beleássam magam.

(#46182) lugosi válasza maláj (#46180) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem lesz, már van új "családjogi" törvény, azért a furcsa válasz mert beleintegrálták a 03.15-én hatályba lépett új Ptk-ba.

(#46183) Rick4 válasza maláj (#46180) üzenetére


Rick4
félisten

Arra gondolsz, hogy férfi párok is fogadhatnak örökbe gyereket? A férjed is ezt szeretné? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46184) Rick4 válasza lugosi (#46181) üzenetére


Rick4
félisten

Na igen, ehhez idő kell, én regeltem már rég, de sosem volt időm ezzel foglalkozni, a tippmix szelvényeket inkább elvittük a közeli lottózóba. Én elég keményen nyomom, minden nap adunk fel 10+ szelvényt, nyilván azért, mert van kézzel fogható értelme.

Most persze rámozdultam erre a bet365-re, mert vannak olyan tippelési lehetőségek, amik itthon nincsenek. Szombaton hajnal 2-og nyomtam, vasárnap hajnal 1-ig, tegnap már éjfélkor befejeztem. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46185) Syl válasza lugosi (#46176) üzenetére


Syl
nagyúr

Akkor az a tuti égő, hogy én egyik epizódot se láttam? :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#46186) lugosi válasza Rick4 (#46184) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, vannak tök jó, ötletes kötések, először csak néztem, hogy milyen kombinációk vannak gyárilag.
Mennyit tettél fel online a 3 nap alatt?

(#46187) lugosi válasza Syl (#46185) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Most nem azért, de szerintem nézd meg. Az eleje kicsit gyerekes, de nézhető. Aztán később már komolyabbá válik (persze csak a saját keretein belül).

(#46188) Ted_Beneky válasza lugosi (#46187) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Bár kicsit furcsa benne, hogy minden rész végén megment mindenkit, de az új rész megint azzal kezdődik, hogy utálják :) egyszerűsítve :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#46189) Rick4 válasza lugosi (#46186) üzenetére


Rick4
félisten

Pénteken délután 100K-t fizettem be, pontosabban csak 99-et engedett, vasárnap este már 260K volt rajta. De hozzáteszem, azért meg kell válogatni a meccseket is, a vasárnap d.e. k.o. volt, d.u. 2-kor 30K volt az egyenleg, a párom kérdezte is, menjen-e befizetni. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46190) martonx válasza maláj (#46180) üzenetére


martonx
veterán

Két apát az se fog családnak elfogadni, hiába bízol benne :U

Én kérek elnézést!

(#46191) FoxiestFox válasza martonx (#46190) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Tényleg homo, hogy ennyire rámentetek?
Mert ha nem, akkor egy ideje nem igazán vicces a produkció :P

(#46192) Rick4 válasza FoxiestFox (#46191) üzenetére


Rick4
félisten

Pszt, ne mondd el senkinek: Ő a nacis gyerek az utcáról. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46193) bitpork válasza FoxiestFox (#46191) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ja tényleg unalmas már :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#46194) sp3rhead


sp3rhead
csendes tag

En csak azert jarok ide, mett mindig feldobjak a napomat azok a hszek, amiket itt elolvasok :D neha vmibe belerofogok es ennyi.

/off/ ki ert itt laptop akksikhoz? Kene venni egyet, de nem akarok porul jarni. Lattam £80-tol kezdve £350-ig, de utobbiert nem adnek penzt, akkor a fene vigye el. Elfogadhato aron erdekelne, mennyibe fajna vajon.. illetve hogy erdemes-e beleolni penzt.

[ Szerkesztve ]

Szeretem a Löwenbräu-t :) -- sp3rhead felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#46195) FoxiestFox válasza sp3rhead (#46194) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ki kell fogni.. utángyártottból is lehet jót találni, de ezt előre sajnos nem lehet megállapítani. Az új eredeti akkuk nagyon drágák, és sokszor épp olyan szarok, mint egy silányabb utángyártott.

(#46196) Polemius válasza sp3rhead (#46194) üzenetére


Polemius
aktív tag

Esetleg megpróbálhatod felújíttatni. Van egy akkus cég a Bakay Nándor utca 23 alatt (beugró ház, tudsz előtte parkolni is). Legrosszabb esetben nem tudnak vele mit kezdeni.

(#46197) lugosi válasza sp3rhead (#46194) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem rossz tapasztalatom van az utángyártottal. Egyszer rendeltünk ilyet, 100%-osan nem passzolt a notiba, erőltetni kellett hogy belemenjen. Legközelebb inkább kifizetem a magasabb árat egy rendesért.

(#46198) FoxiestFox válasza Polemius (#46196) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Milyen árban dolgoznak? Nekem is van egy halódó akkum.

(#46199) maláj válasza FoxiestFox (#46191) üzenetére


maláj
őstag

csak rikárdó akar rám mászni de én hősiesen ellenállok :DDD

(#46200) Attix82


Attix82
őstag

Eladó pár cucc: (használt , garis, minden tartozék mindenhez)

ASROCK B75 PRO3 16500 Ft
Vásárlás dátuma: 2014-02-19 innentől 3 év gari.

Western Digital 500GB Green 12000 Ft
Vásárlás dátuma: 2014-02-09 innentől 2 év gari.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.