Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46601) FoxiestFox válasza Rhino666 (#46600) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mikénehavóna?

(#46602) DarkByte válasza Atigepesz (#46584) üzenetére


DarkByte
addikt

Megoldottuk magunk úgy ahogy. Mivel cső nem tört, vissza felfogattul a falra egy vastagabb dróttal illetve így már a csövet is vissza lehetett tenni, így már nincs lyuk. Hétfőn jön a szaki megcsinálni. Még szerencse hogy már nem kell fűteni így amúgy sincs használva.

#46597: Hmm, ezt elmentem. Bár nekem is volna egy kb. ekkora listám ha rászánnám magam és összeszedném mire nincs szükségem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46603) ebegab92


ebegab92
senior tag

Eladó Samsung Galaxy S III mobiltelefonom :D
-2014.06.19-ig Samsung garanciás (készülék regisztrációja után +2 hónap gyártói garancia még)
-Kijelzőt rendkívül tartós fólia védi
-A készüléket szilikon tokban használom, így a hátlap is tökéletes állapotban van.
-Vásárlást igazoló papír + Jótállás megvan
Ár: 61.000 Ft (ár reális keretek között alkuképes)

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#46604) Syl válasza FoxiestFox (#46597) üzenetére


Syl
nagyúr

Nekem is volt kb 5x ekkora kupac kacatom. Kérdezd csak meg -t :D Egy hátizsákra valót elhordott.

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#46605) Rimuru válasza FoxiestFox (#46597) üzenetére


Rimuru
veterán

Dana wifi kártyához van antenna?

Vigyázat, csalok!

(#46606) oltis12


oltis12
csendes tag

...keresek videókártyát... :R

[ Szerkesztve ]

(#46607) FoxiestFox válasza Rimuru (#46605) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nope

(#46608) Rimuru válasza FoxiestFox (#46607) üzenetére


Rimuru
veterán

Úgy nem sokat ér. :(

Vigyázat, csalok!

(#46609) FoxiestFox válasza Rimuru (#46608) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azzal se érne sokat, csak egy műanyag biszbasz, benne egy rézkanóccal. :)
Szabványos csatija van.

(#46610) Rimuru válasza FoxiestFox (#46609) üzenetére


Rimuru
veterán

Ha már itt járunk ki tudnád próbálni sima rézdróttal hogy muzsikál? :D

Vigyázat, csalok!

(#46611) FoxiestFox válasza Rimuru (#46610) üzenetére


FoxiestFox
félisten

:N Nincs gépem.

(#46612) bb0t


bb0t
senior tag

Van egy eladó Kindle 5 tokom akit érdekel írjon. Nem használt. ;)

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#46613) Rick4 válasza bb0t (#46612) üzenetére


Rick4
félisten

Nekem van vagy 15 db még. Egy bontatlan olvasóm is van.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46614) bb0t válasza Rick4 (#46613) üzenetére


bb0t
senior tag

Akkor átvehetnéd az enyémet - eggyel több vagy kevesebb, mit számít. ;]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#46615) macilaci78 válasza bitpork (#46549) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Axa Bank.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#46616) Rick4 válasza bb0t (#46614) üzenetére


Rick4
félisten

Adjad, elfogadom. :D Az enyéim csak amazonról származó tokok, kínai sz@r nem érdekel. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46617) macilaci78 válasza Atigepesz (#46578) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Oké, keresek fHD TV-t 3db USB-vel, RJ45-tel, IPS kijelzővel, 3db HDMI-vel, 102cm körüli képátlóval, VESA felfogatással, vékony kávával, levehető talppal.
Ettől jobban szűkíteni nem óhajtom, mert lusta vagyok guberálni a neten a megfelelő típusokat 5 évre visszamenőleg.

Inkább hirdesd meg tombolán! :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#46618) Rick4


Rick4
félisten

Ismeri valaki ezt a vén majmot?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46619) Atigepesz válasza macilaci78 (#46617) üzenetére


Atigepesz
csendes tag

Elmés :C :C

(#46620) Rick4 válasza Atigepesz (#46619) üzenetére


Rick4
félisten

Amennyiben belevesszük, hogy más képes volt korrekt listát írni a 200Ft-os kacatjairól, mindenképp az, de inkább fricskás. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46621) Atigepesz válasza Rick4 (#46620) üzenetére


Atigepesz
csendes tag

Persze csinálok egy részletes leírást kb 5000 tételről nem egyszerűbb leirni h keresek Samsung i9505 Galaxy S4.Mint h irják nekem sokmagos sok memos teló érdekel nagy kijelzővel mennyi???

(#46622) macilaci78 válasza Atigepesz (#46619) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ja, tudok írni 10" tabletről, és 2 kártyás okostelóról konkrét listát, de kötve hiszem, hogy kínai termékek szerepelnek azon a listán.

Összeraknék egy Thinkpad X200-at is, de a fene se tudja, hogy épp azt a konfigot megtalálod-e a listán.

Akkor egy aktuális példa: porszívót keresek, Electrolux 5410, vagy 5420. Mi a különbség? A színén kívül semmi. Ugyanez van Zanussi felirattal is. Hogyne...

5000 tételes listát szűkítsd: sokmagos okosteló 50k-tól, 100+cm LED TV FHD felbontással 100k-tól, stb... Van 30+ gigabites portos switch?

Megközelíthetem más felől: ha a kirakattól függetlenül is bemegyek egy boltba, de ott semmit sem látok, akkor sarkon fordulok és kimegyek.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#46623) Atigepesz válasza macilaci78 (#46622) üzenetére


Atigepesz
csendes tag

Overmax Vertis Expi van pl okáért és ez is kínai ha jól tudom

(#46624) Polemius


Polemius
aktív tag

Van 5.000 darab bankjegy féláron. De csak az kap ajánlatot, aki a pontos pénznemet, címletet és sorszámot eltalálja. :DDD

(#46625) bitpork válasza macilaci78 (#46622) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A srác a lehetőségeihez mérten korrekt! Ne bántsd. Valóban vannak helyzetek amikor nem lehet máshogy megoldani.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#46626) HuMarc válasza Polemius (#46624) üzenetére


HuMarc
addikt

Gondolom mindegyiken ugyanaz a sorszám, szóval egy tipp elég is, nem? Mondjuk 50€-s, a sorszám pedig 0000000001

(#46627) Atigepesz válasza Polemius (#46624) üzenetére


Atigepesz
csendes tag

Na most kezd egy picit ez sok lenni nekem eddig szinte(hangsúlyozom h szinte) minden volt amit kértek.vagy esetleg kompromisszumot tudtunk kötni és megtaláltuk a megfelelőt.De ha ez valakinek nem felel meg az vásárolhat a neten vagy a boltba.De ha azon pörög mindenki h miért nem adok egy listát nem fogunk dűlőre jutni.Nekem a listámba csak típusok vannak+ár ennyi nincs mellette h mit tud mekkora mi van benne.A gyári csomagolás nincs kibontva ami a boltba benne van az itt is benne van.Ha kell keressen a számára megfelelő típust és megnézem h van e és h mennyi de ezt már leírtam.
És h mindenki tisztán láson itt az alap hirdetés.

(#46628) Polemius válasza bitpork (#46625) üzenetére


Polemius
aktív tag

Érthető, csak ugye elég nehéz úgy üzletet kötni, hogy mondjuk te vennél tv-t, és kb. tudod milyen paraméterekkel, de nem láthatsz listát, csak találgathatsz a létező kb. 300 típusból...

@HuMarc:
Nemnem, természetesen mind különböző sorszám, felszámolásból származnak. :D
(Ha tényleg nem esett le, olvass vissza...)

szerk:
@Atigepesz
Értem én csak annyira abszurd ez a helyzet, hogy csak nevetni tudok rajta (nem rajtad, a helyzeten).

[ Szerkesztve ]

(#46629) Rick4 válasza Polemius (#46628) üzenetére


Rick4
félisten

Egyetértek, én sem bántani akarom, de tényleg faramuci a helyzet. Főleg az én szemszögemből, ha azt nézem, szinte bármit megveszek, ha új, és a blti ár feléért van. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46630) HuMarc válasza Polemius (#46628) üzenetére


HuMarc
addikt

Dee, leesett, csak lemaradt a smiley :D Mondjuk nem értem, hogy mit is akartok, de azért a lényeg körvonalazódott. Reméltem, hogy pénzhamisítót számoltak fel, és akkor 0000001 lesz a sorszám ;]

(#46631) Atigepesz válasza Polemius (#46628) üzenetére


Atigepesz
csendes tag

Ebbe semmi abszurd nincs ez ilyen és ilyenek kel elfogadni.Tudom kicsit nehéz elhinni de ez van.Nem kérek senkitöl semmit előre csak azt h tudja mit is szeretne. :Y :R

(#46632) bitpork válasza Polemius (#46628) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Érdekes nekem nem esett nehezemre adni neki 3 konkrét típust amiből volt is a listán. :U De tudom én vagyok a hülye. Ne legyünk már ennyire kényelmesek hogy nem éri meg valakinek keresni típusokat közel fele árért! Ez nagyon visszataszító pH-s mentalitás hogy valaki adja az eredeti ár tizedéért , gyári garival, számlával-de áfa nélkül úgy hogy még a vevő tesz neki szívességet :O

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#46633) pilóta válasza Rick4 (#46629) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szerintem próbálkozz nyugodtan. Én is olyat kérdeztem, hogy "na ez tuti nem lesz, de egy próbát megér..." és van :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#46634) Rick4 válasza pilóta (#46633) üzenetére


Rick4
félisten

Nem feltétlenül saját használatra, és nem feltétlenül 20K-s értékben gondolkodtam, ez bonyolítja a helyzetet. Mindenből 1-2 éves cuccom van, ide már nem tudok mit venni, ezáltal típusszámokkal is gondban lennék... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46635) pilóta válasza Rick4 (#46634) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nembaj, azért próbáld meg. Amit én kértem az új áron 700 k...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#46636) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Na, hátha ez egy kicsit feldobja a hangulatot.

(#46637) Atigepesz


Atigepesz
csendes tag

Csak h fokozzam a kedélyeket van még OXYfa is(palánta).Az se rossz üzlet aki nagyobba gondolkozom.Ja és erről küldök listát :R :W

(#46638) Rick4 válasza pilóta (#46635) üzenetére


Rick4
félisten

Amit Te kértél, az is jó lesz nekem féláron. Pontosan mit is veszel? ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46639) Atigepesz válasza Rick4 (#46638) üzenetére


Atigepesz
csendes tag

de ha van nagy ismeredségi köröd akkor utána kérdezhetsz annak is h érdekel e valakit OXYfa palánta sok-sok db. :DD

(#46640) Agyasima


Agyasima
senior tag

Napi hülye rovatunkban ma: a kerékpáros nő. Ő a pirossal jelzett vonalon, bringával. Én a zölddel jelzetten kocsival. (kép nagyítható) Lehajt elém, amiért cserébe kapott tőlem egy csúnya nézést. Erre elkezdett még pampogni is.

[ Szerkesztve ]

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#46641) tipuka válasza Syl (#46604) üzenetére


tipuka
addikt

Az a durva, hogy még a 8cm-s kisventik is hasznosítva lettek. :DDD (Nem az én gépemben, ott jók a 20cm-esek ;] ) Pedig csak egy átalakítóért mentem. :DDD

(#46642) Atigepesz


Atigepesz
csendes tag

Egy kérdés milyen normális nyomtatót ajánlotok?
Szkennelés és nyomtatás lézer ezekhez teljesen hü..e vok.

(#46643) FoxiestFox válasza tipuka (#46641) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Na, kell valami?

(#46644) Rick4 válasza Agyasima (#46640) üzenetére


Rick4
félisten

Biztosan nem látta az útkereszteződés előtt a kis kerek kék táblácskát... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46645) Frenky89 válasza Rick4 (#46644) üzenetére


Frenky89
őstag

Az csak az olyanokra vonatkozik, akik kék háttéren bicikliznek fehér bicajjal.

[ Szerkesztve ]

(#46646) Rick4 válasza Frenky89 (#46645) üzenetére


Rick4
félisten

Ja, és nekik XX a nevük. :D Úgy érthető. Pont ezt csinálta a vén majom is, akinek a képét betettem, annyi különbséggel, hogy ő a járdán biciklizett, majd az úton (zebra híján a járda meghosszabbított vonalán) átteketve szerzett jogot az előttem való áthaladásra, és itt is ő pampogott, pedig csak egy pici dudálás volt, azért, hogy ugyan ne már leszegett fejjel közlekedjen, mert ha én nem figyelek, neki annyi, nem csak zselével lesz bélelve a biciklisgatyója..... Nem álltam le vele vitázni, asszem ez volt neki a legjobb alternatíva.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46647) Syl válasza Agyasima (#46640) üzenetére


Syl
nagyúr

Egy sokkal jobb kérdés: hová tűnt a Tesco? :D

(#46641) tipuka

Örülök, hogy segíthettem :R

(#46646) Rick4

Bringások 95%-a nincs tisztában a KRESZ rájuk vonatkozó részével.

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#46648) tipuka válasza FoxiestFox (#46643) üzenetére


tipuka
addikt

Köszönöm, de nem találtam semmi magamnak valót. :)

Syl::D

(#46649) Rick4 válasza Syl (#46647) üzenetére


Rick4
félisten

Nekem mondod? Évi 60-80 ezer km-t autózok. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46650) Syl válasza Rick4 (#46649) üzenetére


Syl
nagyúr

Csak játszottam itt a Captain Obvious-t :D

Tudom, hogy nem tartozol ezen csoportba ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.