Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46801) vizslakutya válasza Rick4 (#46800) üzenetére


vizslakutya
senior tag

A mili ,az a vastagságra értendő nem az átmérőre.
Ha jól látom ez egy gáztűzhely égőrózsája,ezt szvsz inkább kicserélném egy újra,mint ennyi gányolás után megint összerakva használni.
(mire ezekből kiszedi a beletört csavarokat,az már igen viseltes lesz,tehát nem biztonságos,de ahány ház annyi szokás,sok sikert hozzá )
Gázzal + árammal + medvével nem játszunk)

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#46802) Rick4 válasza vizslakutya (#46801) üzenetére


Rick4
félisten

Nekem nem kell elmagyaráznod, láttam már párat, inkább én próbálnám elmagyarázni neked, hogy egy 115mm-es koronggal nem fogsz odaférni a csavarhoz, mert mélyen van. Ha a vastagsága 1mm, ha 5, akkor sem. :D
Volt erre két percem, de remélem, már érthető:

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46803) vizslakutya válasza Rick4 (#46802) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Akkor neked még gyakorolnod kell a flexelgetést egy kicsit,de segítek szívesen,a közepén belevág az alsó részig picit jobbra-balra srégelve,majd egyszerűen leüti egy hidegvágóval a meggyengült fejet.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#46804) Rick4 válasza vizslakutya (#46803) üzenetére


Rick4
félisten

Bocsi, én már 12 éve is napi szinten jártam a város fémipari vállalkozásaihoz, láttam már pár ilyen dolgot, amellett, hogy idő is eltelt azóta, gyakorlatom is akad egy picike, szimplán csak anynit mondok, gondolkodj el picit azon, amit írsz, mint próbálom megmagyarázni, nem férsz oda egy 115-ös koronggal, de még egy lekoptatottal sem. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46805) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Azt hiszem ismét sikerült egy parkolórekordert találnom, nem hiszem, hogy erre így ebben formában van logikus magyarázat.

[ Szerkesztve ]

(#46806) Polemius válasza lugosi (#46805) üzenetére


Polemius
aktív tag

Attól a jószágtól még simán elfér mind a 4 környező helyen 1-1 autó. Csak neki lesz nehéz kiszedni közülük a robogót. :D

(#46807) lugosi válasza Polemius (#46806) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az igaz! Meg fölötte is elfér egy Hummer! Csak süprű és lapát kell majd a robogóhoz. :DDD

(#46808) Ted_Beneky válasza lugosi (#46805) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Az ilyet jószándékú emberek el szokták pakolni valami szűkebb, védettebb helyre :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#46809) lugosi válasza Ted_Beneky (#46808) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez jó szöveg :D

(#46810) Rick4 válasza lugosi (#46805) üzenetére


Rick4
félisten

Ha most a zsebedben lenne két motorszelep, meghajolnék előtted. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46811) lugosi válasza Rick4 (#46810) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mit hagytam ki :D

(#46812) proper


proper
őstag

Valaki ha esetleg vízhűtés fan

finom kis radiátor

(#46813) Atigepesz válasza SirRasor (#46784) üzenetére


Atigepesz
csendes tag

Azt sajna ki kell fúrni.És csavarkiszedővel ki lehet szedni.Ez van ha sajna.Ne egyszerű de nem is lehetetlen.:D

(#46815) bolcsodal


bolcsodal
addikt

T-home-os kombinált router-kábelmodemmel volt már valakinek ilyen hibája?

"Description:
The IP address lease 192.168.0.14 for the Network Card with network address" 0x00xxxxxxx" as been denied by the DHCP server 0.0.0.0 (The DHCP Server sent a DHCPNACK message)."

A desktop PC-n Windows 8.1 van gyakran belassul a net, ilyenkor csak egy router restart segít. Notin (Win7)/telefonon (Droid) semmi probléma nincs az internettel. :U

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#46816) sp3rhead


sp3rhead
csendes tag

Van vkinek tapasztalata bonus nyelviskolaval? Frissiteni kellene a magyaromon. ..

[ Szerkesztve ]

Szeretem a Löwenbräu-t :) -- sp3rhead felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#46817) pmheros


pmheros
senior tag

Ingyen elvihető sz.gépház:


Néhol kopottas, karc is van rajta. Előlapjai nincsenek meg.
9 alaplaptálca tuskó csavarokkal benne van, meg egy fdd is.

Pár nap múlva kiteszem a kuka mellé, ha nem viszitek el.

nem vagyok tökéletes

(#46818) zeg


zeg
senior tag

Gyorsba kellene nekem ddr3 ram. 1db 1gigás is elég lenne.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#46819) FoxiestFox válasza zeg (#46818) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Laptop vagy desktop?

(#46820) pmheros válasza pmheros (#46817) üzenetére


pmheros
senior tag

megvan rá a Zember.

nem vagyok tökéletes

(#46821) zeg válasza FoxiestFox (#46819) üzenetére


zeg
senior tag

Desktop.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#46822) proper válasza zeg (#46821) üzenetére


proper
őstag

ment pü

(#46823) sss válasza pmheros (#46817) üzenetére


sss
senior tag

Alku van? ;]

(#46824) lorcsi


lorcsi
veterán

mobil gumiszervizes szegeden csak ők ?

(#46825) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Slimport microUSB - HDMI adaptert hol keressek Mo.?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#46826) Atigepesz


Atigepesz
csendes tag

Ha esetleg valakit érdekel felszámolásból cuccok szóljon.Most jelenleg inkább nagy mennyiségű áruk vannak jó áron.Nem kell megvenni csak vevőket kel rá keríteni.Tőbb helyen is hirdetve ill kajálva van ha esetleg valami elkel akkor értesítek mindenkit akinek kiajánlom.Magyarán mondva szinte csak időt kel szánni rá és pénzt lehet vele keresni.Ezek számlásak hivatalos dolgok semmi illegális nincs benne.Akit érdekel PÜ.THX h elolvastad. :R
Ui.:nem kötelező

[ Szerkesztve ]

(#46827) Peter M válasza Atigepesz (#46826) üzenetére


Peter M
tag

Megnyugodtam akkor h zsákbamacska még mindig van :) no offense rossz reklám is reklám :)

https://www.behance.net/marosi-peter-k

(#46828) Rolly válasza Peter M (#46827) üzenetére


Rolly
veterán

mostmár eladni is kell azt amiről azt se tudjuk mi :D

(#46829) Rick4 válasza Rolly (#46828) üzenetére


Rick4
félisten

Nem kell, de érdemes. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46830) Rolly válasza Rick4 (#46829) üzenetére


Rolly
veterán

:) pár dolgot tuti el tudnék adni, ha tudnám miről van szó... Bár tudjuk hogy az emberek elvárásainak nehéz megfelelni (olcsón, jót, garival). Olyan ez mint a kapitalizmussal szembeni elvárás (kis kockázattal, rövid idő alatt, nagy profitot).

(#46831) Rick4 válasza Rolly (#46830) üzenetére


Rick4
félisten

Privátban azért lassacskán csorog az infó... ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46832) Atigepesz válasza Rolly (#46830) üzenetére


Atigepesz
csendes tag

Tegyél egy próbát én szívesen adok lehetőséget.Ezek nem a híradástechnikai dolgok. :R :R

(#46833) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Redőnyöst ajánljátok légyszi.
Legyen megbízható.

(#46834) totya694 válasza lugosi (#46833) üzenetére


totya694
őstag

A redőnyösök megbízhatóak csak a termékeik nem biztos. ;]

Üdv:Attila

(#46835) Ted_Beneky válasza lugosi (#46833) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Őt szoktuk keresni

Csillagkaput a Csillag térre!

(#46836) lugosi válasza Ted_Beneky (#46835) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi szépen!

(#46837) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani bútor boltot, ahol jót lehet kapni jó áron? Papp bútoráruházat és a Bellamo-t néztük, bár most hétvégén sajnos a Bellamo pont zárva volt, így csak előbbit nézük meg élőben is. Használtban nem gondolkodtunk, legalábbis ülőgarnitúra-szekrénysor-hálóba való gardrób tekintetében nem, előszoba bútor és étkező garnitúránál valami kifogástalan állapotú jó lehet. Ilyet tudtok ajánlani?
Köszi előre is :C

u.i : nagyon komoly az a körforgalom a Rókusi krt végénél, ahol a villamos is megy. Ilyet még nem láttam :Y

(#46838) Ted_Beneky válasza Vesztor87 (#46837) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Az aszfalt-led-lámpák működnek? :)

Van egy olyan gyanúm, hogy a szegedi bútorosok emeltebb árakon árulják a portékáikat, mint a kisebb városokban. Meg egy olyan is, hogy hétköznap több bútoros van nyitva. Hátha valaki tájékozottabb itt a fórumon!

Csillagkaput a Csillag térre!

(#46839) macilaci78 válasza Vesztor87 (#46837) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A Brüsszeli krt-on a Kálvária és a Béke utca között van egy bútoros (matracok vannak a kirakatban). Komplett hálószobabútort vettünk ott és a Budapestre szállítással együtt is egy 100-assal olcsóbb volt, mint bárhol Pesten ugyanaz a minőség.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#46840) Vesztor87 válasza Ted_Beneky (#46838) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Délelőtt voltunk ott, nem rémlik hogy világított volna, de gondolom nappal nem is kell neki. Az a helyzet hogy bár 10 éve van lassan jogsim, csak elég ritkán vezetek, aztán annyira figyeltem mindenre, hogy ez már nem maradt meg. Ellenben meglepően türelmesek az autósok, legalábbis Pest után azt vettem észre. A körforgalomba a pláza felől mentem, és megfogott bent a piros, aztán én ugyan elindultam a zöldnél a rókusi tesco felé, viszont a belsőbe ott maradt egy corollás, már előre tudni véltem hogy leszedik a fejét, de nem... csak villantottak rá, ennyi... másabb azért a forgalom ritmusa, azt hittem hogy majd én tartom fel a többieket, aztán folyamatosan el kellett vennem a lábam, akármilyen nagy x5 és társai jöttek 50-55-el jött szépen mindenki :) ez nem egy pesti csúcs volt, ahol 3 sávban mennek, és 70-el mész már feltartod a népet :)

(#46841) bitpork válasza Vesztor87 (#46840) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Rossz idoben jottel. Reggel 7:45-8 delutan 16-16:30 es mindezt megfejelendo a roman-szerb atmeno forgalom. Szerintem sirva konyorognel hogy vegyek el a jogsidat :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#46842) Agyasima válasza Vesztor87 (#46837) üzenetére


Agyasima
senior tag

Mi anno ezekben nézelődtünk, vásároltunk. Artn, Színfolt, Karnis.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#46843) lugosi válasza Vesztor87 (#46840) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pont ugyanez a tapasztalatom, csak a másik irányban. Amikor Pesten vagyok, tudom, hogy más piros/sárgánál ki kell lőni, mert ha nem indulok el gyakorlatilag azonnal, teljes gázzal, akkor már abajgatás van.
Valóban, itt sokkal nyugodtabb a közlekedés általános üteme (hülyék viszont itt is vannak a közlekedésben).

(#46844) Rolly válasza lugosi (#46843) üzenetére


Rolly
veterán

Nekem a tapasztalatom az, hogy szegeden nyugisabb a közlekedés, de többször jártam úgy, hogy nem engedtek be, direkt gyorsítottak ha be akartam sorolni... Pesten valóban sárga már / még zöld és tempósan kell közlekedni, de ha valaki határozott akkor beengedik nem kekeckednek vele.

Illetve míg Szegeden az 50-es táblánál 45-tel mennek többen Pesten 60-nal :( ...

(#46845) Vesztor87 válasza Rolly (#46844) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Ez az 50-nél 45-el megyek ez tényleg érdekes, a Rókusin, meg az említettt körforgalmoból a pláza irányába menve azt tapasztaltam hogy 55-el már gyors voltam a belsőben, mikor bejött egy Fabia elém azt hittem hogy pikk-pakk rálép és itthagy, aztán 50-el mentem hogy ne lépjek a nyakára... a Rókusin is az a 45... pedig nem volt dugó, fura ez nekem, mert bár Pesten csak utas vagyok a kocsiban mikor nagy ritkán nem bkv-zok, de az ahogy egymás nyakára lépve mindenki tolja neki, na az nem jött be :DDD

Szerk: láttam Edigitalban hogy ákció van, ha valaki vásárol valamit, akkor cetelemes hitelkarival 10% árkedvezmény van. Van esetleg akinek van ilyen karija? Kp-ra vennénk majd mosógépet meg hűtőt, esetleg tűzhelyet is, ez azért 200-250e ft kb., tehát 20-25e ft már nagyon nem mindegy, aztán adnék pár ezret valakinek azért a pár percért amit rám szánna a kártyájával - természetesen a kedvezményes vételáron felül :))

[ Szerkesztve ]

(#46846) veze


veze
őstag

Szegeden kik foglalkoznak redönylapuk forgalmazásával bezserelésével?
(Rolo MR-en kivül?)

(#46847) Rick4 válasza Vesztor87 (#46845) üzenetére


Rick4
félisten

Miért nem kérsz magadnak egy hitelkártyát, aztán mikor megkapod a cuccokat kedvezményesen, visszateszed rá a pénzt? Ha akarod, meg is szüntetheted.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46848) Rick4 válasza lugosi (#46843) üzenetére


Rick4
félisten

Habitusfüggő a dolog, nekem a pesti mentalitás jobban bejön, mint az itteni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46849) tipuka válasza Rick4 (#46847) üzenetére


tipuka
addikt

Erre nincs valami kártyadíj/hűség vagy valami? Lehet Ő azért nem igényli. :)

(#46850) macilaci78 válasza tipuka (#46849) üzenetére


macilaci78
nagyúr

De van egy kezdeti díj, meg egy éves fenntartási díj is. A kettő együtt sem éri el a 8k-t. Ha jól tudom.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.