Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45451) lugosi válasza HaZse (#45450) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mondom, utána kell járni. Nem azt írtam, hogy biztos, csak lehet. Fene tudja. Küldjön egy képet az akku alatt a matricáról. De mondják meg az okosabbak a topikjában.

(#45452) DarkByte


DarkByte
addikt

Ezt most nem mondják komolyan. :((( [link]
John Carmack a Facebook-nak dolgozik innentől. Ez mi már? :(
Illetve lőttek annak hogy az Oculus-ból egy olcsó és open platform lesz. Nem mostanában akartam ilyet venni, de ez most azért felcsesz.

[ Szerkesztve ]

(#45453) HuMarc válasza DarkByte (#45452) üzenetére


HuMarc
addikt

Piacgazdaság. Nem az volt a kérdés, hogy megvwszi-e valaki, hanem hogy ki és mikor.

(#45454) Rhino666


Rhino666
őstag

Valakinek HTC Desire X 40k-ért? 1 éves, T-mobile függő.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#45455) ebegab92


ebegab92
senior tag

ASRock 970 Extreme3 lap még mindig keresi új gazdáját :D

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#45456) Frenky89


Frenky89
őstag

Szegeden hol érdemes új kerékpárt venni?

(#45457) Valkűr válasza Frenky89 (#45456) üzenetére


Valkűr
őstag

Attól függ milyet és mi számit...Maniakot szeretik rendesek a srácok, de a Prológban is van választék, de van pár üzlet még. én a prológba járok az van közelebb és velem normálisak voltak mindig...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#45458) Frenky89 válasza Valkűr (#45457) üzenetére


Frenky89
őstag

Valami minimál (nem fixi minimál, csak nem kellene mindenféle csilli-villi) városi szaladgálóst.

(#45459) Valkűr válasza Frenky89 (#45458) üzenetére


Valkűr
őstag

Használt bringa nem jöhet szóba? Ha mindenképp újat akarsz akkor menj el a Heavy Pedál Kerékpárüzletbe, vagy a LaciBike-hoz...

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#45460) fecus válasza Valkűr (#45459) üzenetére


fecus
őstag

És használt bringára melyik boltot javasoljátok?

A kollégám kettőt is venne a családba. Olyan kellene ahol olyat adnak amit később nem ismer fel senki. :D

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#45461) Rhino666 válasza Frenky89 (#45456) üzenetére


Rhino666
őstag

Kb. sehol, mi is anno netről rendeltünk inkább. :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#45462) lorcsi válasza Valkűr (#45457) üzenetére


lorcsi
veterán

maniakba ritka hülyék ülnek (szerintük nincs gyári kerék...)
lacibike-nál lehúzósabb helyet ritkán találni (tuningolt matricázott camping 100k)

prolog az egyetlen ahol komolyabban értenek hozzá
pár hónapost nagyon jó áron lehet tőlük venni

amúgy meg inkább net s apród pl..ahogy Rhino666 is írja

mod:
nyílt még egy a Vásárhelyi Pál utca 16 alatt, de szerintem itt átlag ember nem tud vásárolni..ausztriai fizu kell minimum...kíváncsi vagyok meddig lesznek nyitva..

[ Szerkesztve ]

(#45463) DarkByte válasza HuMarc (#45453) üzenetére


DarkByte
addikt

Én ezt valahol kicseszésnek érzem azzal a sok Kickstarter-essel szemben akik belerakták a zsetont. De szokás szerint én vagyok naív. Egy-két iterációt még megérhetett volna az előtt hogy benyeli a Zukrosbácsi.

(#45464) MaciG válasza Frenky89 (#45456) üzenetére


MaciG
addikt

Én tavaly azt figyeltem meg, hogy a kerékpárboltokban elég drágán mérik a bicajokat pl. egy bevásárlóközpont áraihoz képest, és mivel írtad, hogy neked nem kell extra így szerintem a kerékbárbolt nem jó ötlet.
Ha meg használt is jó akkor net. Én pl. tavaly miután ledöbbentem milyen árak vannak, az Apródon vettem 15K-ért egy Kelly's városi bringát szinte új gumikkal és majdnem tökéletes állapotban és azóta is jól szuperál. :)

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#45465) Digital


Digital
addikt

Panasonic képcsöves tv eladó!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#45466) pmheros


pmheros
senior tag

Kéne egy kis infó.


Sok helyen lehet M.o.-n 8 tűs CPU táp hosszabbítót kapni. Azonban a szállítási költség több lenne, mint maga a kábel, ezért helyben szeretném megvenni.

Ha valaki valamely szegedi üzletben tud ilyet, vagy szegedi bolt árlistájában találkozott ilyennel az súgja meg legyen szíves.

Előre is köszönöm.

nem vagyok tökéletes

(#45467) maláj válasza pmheros (#45466) üzenetére


maláj
őstag

Ati kománál nincs ???

(#45468) skopy


skopy
tag

3 db sony ericsson xperia x10 mini pro kijelzővédő fólia eladó
telefonhoz vettük, közben a telefon meghalt.

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#45469) viperabácsi válasza maláj (#45467) üzenetére


viperabácsi
addikt

+1

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#45470) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Továbbra is keresek Inviteles üzletkötőt.

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#45471) ShadowX válasza regvoltrossz (#45470) üzenetére


ShadowX
őstag

Ezek csak akkor találnak meg ha nem keresed ôket :D

(#45472) Rick4 válasza MaciG (#45464) üzenetére


Rick4
félisten

az Apródon vettem 15K-ért egy Kelly's városi bringát szinte új gumikkal és majdnem tökéletes állapotban és azóta is jól szuperál.

Valaki meg siratja.....

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#45473) azbest válasza Rick4 (#45472) üzenetére


azbest
félisten

wow, lehet tényleg meg kéne néznie, nincs-e gps és jeladó az ülés alatt ;]
Legalábbis egy nagyságrenddel drágábbak az újak [link]

(#45474) Agyasima


Agyasima
senior tag

A mai parkolási verseny győztese: a rokkant sárga Suzukis playboy!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#45475) sss válasza Agyasima (#45474) üzenetére


sss
senior tag

Szilléri?

(#45476) Agyasima válasza sss (#45475) üzenetére


Agyasima
senior tag

Ön nyert. Szilléri-Dankó sarkánál, a bolt előtt. Súlyosbító körülmény, hogy a parkoló egyáltalán nem volt tele, simán állhatott volna szabályosan.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#45477) pmheros válasza viperabácsi (#45469) üzenetére


pmheros
senior tag

Olyat már láttam hogy valaki egy véleményt "+1" -el, de hogy egy kérdést ?

Persze John Mcclaine hadnagynak a Nakatomi toronyház tetejéről elnézem :)

Egyénbként Attix -al kezdtem, (majd további utána járás) és csak utána dobtam be itt a kérdést

nem vagyok tökéletes

(#45478) ST05 válasza pmheros (#45466) üzenetére


ST05
őstag

takaréktár u. 2-4 be találtam :nem ilyet, hanem 2x4pin molexröl 8 pin, másik meg 6pin röl 8as[link]

(#45479) Syl válasza Agyasima (#45474) üzenetére


Syl
nagyúr

Ilyen esetekben csak magamat tudom ismételni: [link]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#45480) stopperos válasza pmheros (#45477) üzenetére


stopperos
senior tag

A kérdés +1 et úgy szoktam értelmezni, hogy jó a kérdés, és kíváncsi vagyok a válaszra.

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#45481) pmheros válasza stopperos (#45480) üzenetére


pmheros
senior tag

Ezt így el sem tudtam képzelni. Ezidáig.

Ez esetben jelzem, hogy megkerestek privátban egy közös rendelés reményében.
Aki akar +1 -elje azt a privátot. :D vagy dobjon egyet a saját gondolataiból, és lehet szó a postaköltség harmadolásával a rendelésbe társulásról.

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#45482) Rick4 válasza pmheros (#45477) üzenetére


Rick4
félisten

Ennek a John Mcclaine hadnagynak lehet köze John McClane-hez, aki amúgy a Die Hard sorozat főszereplője volt? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#45483) sp3rhead


sp3rhead
csendes tag

nem semmi mit művel... :R

Szeretem a Löwenbräu-t :) -- sp3rhead felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#45484) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Halljátok kaptam egy üzenetet a fórumon egy spambot-tól angol nyelven. Már ide is beeszi őket a fene?

(#45485) HuMarc válasza lugosi (#45484) üzenetére


HuMarc
addikt

Moderátoroknak jelezni kell. Ha megnézed a [Miért moderálunk?] topikban, elég sok spambotot tettek már mi. Új captha-generátor kéne PH!-ra?

[ Szerkesztve ]

(#45486) viperabácsi válasza pmheros (#45477) üzenetére


viperabácsi
addikt

Akkor nézd meg a pc bontót az volt Anna presszónál.

(#45482) Rick4 Tudom nem nekem szegezted a kérdést , de IGEN Willis-ről van szó.

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#45487) pmheros válasza Rick4 (#45482) üzenetére


pmheros
senior tag

Igen, az akart lenni. Csak benne maradt a hiba. Pedig még előtte ki is gugliztam, hogy írják helyesen.

nem vagyok tökéletes

(#45488) Rawulf válasza lugosi (#45484) üzenetére


Rawulf
őstag

Futtasd le a gépeden a Hitman Pro-t, hátha talál valami csúnyaságot. :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#45489) r0by


r0by
addikt

Ilyet se mostanában láttam. Rendőrök ellenörzik a bicajok alvázszámát a belvárosi híd múzeum felöli oldalán.

(#45490) Frenky89 válasza r0by (#45489) üzenetére


Frenky89
őstag

És mit csinálnak vele? Megnézik, hogy amit épp vizsgálnak az a között a 10db körözött között van-e, amiket csak azért írtak fel, mert a delikvens nagyon erősködött, így nem tudták eltántorítani a feljelentés megtételétől?

(#45491) Rawulf válasza Frenky89 (#45490) üzenetére


Rawulf
őstag

Ha jól tudom, akkor felhívják a figyelmedet, hogy milyen kötelező eszközök hiányoznak a kerékpár szabályos használatához és legközelebb már büntetnek érte.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#45492) HaZse


HaZse
őstag

E27-es LED-es lámpára kellene, ami olyan 800 lumenes. Kb. 1-2 hete volt az Obi vagy Baumaxban, de már nem találtam ott ilyet. Aki tud ilye, az szóljon.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#45493) Kombat


Kombat
őstag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani jó szemészt szegeden?
Olyan kellene akinek nincs érdekeltsége pl. szemüvegkészítésben vagy műtétben, hanem tényleg azt tanácsolja ami a legjobb megoldás.

Lézeres látásjavító műtéten gondolkodom egyébként, de attól tartok, ha pl. bemegyek egy ofotértbe, akkor szemüvegre vagy lencsére akarnak rábeszélni.

(#45494) HaZse válasza Kombat (#45493) üzenetére


HaZse
őstag

Menj ben a szemklinikra. Dr. Dégi Rózsát tudom ajánlani. Rendkívül kedves, de irtó sokat kell várni. Ezen a telefonszámon tudsz időpontot kérni: 62/544-933

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#45495) Attix82


Attix82
őstag

Kell valakinek egy új Laptop táska? Rögtön vihető, bontatlan.

Modecom Basic 15,6" Notebook Táska Black
Bruttó 1700 Ft

(#45497) Luighi válasza Rolly (#45496) üzenetére


Luighi
aktív tag

:R

Jön valaki vasárnap DrMogácsra?

(#45498) Agyasima válasza Rolly (#45496) üzenetére


Agyasima
senior tag

Csókolom, ez önön picsanadrág? :DDD

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#45499) Kombat válasza HaZse (#45494) üzenetére


Kombat
őstag

OK! Köszi!

Ahogy látom máshol is rendel nem csak a klinikán. [link]

(#45500) bitpork válasza Rolly (#45496) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én nem értem miért vagytok oda Mogácsért :U Szerintem picit béna. Litkai so-so, és a két számomra értékkel bíró a Kőhalmi + Badár.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.