Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45051) fero02 válasza Agyasima (#45050) üzenetére


fero02
veterán

Közterület felügyelő, városgazdálkodás...

(#45052) Syl válasza bolcsodal (#45049) üzenetére


Syl
nagyúr

A kötelezőt nemvolt kötelező Viktornak adni. Csak két papírt kellett hozzá aláírni...éskész.

Egyelőre! :U
Ugye hamarosan választás, amit persze meg fognak nyerni (szerintem sanszos a kétharmad ismét) és jön újabb négy év. Kíváncsi vagyok miket fognak ez idő alatt elschmittelni :U

(#45050) Agyasima

Ha megvan mind a négy kereke és a rendszámtáblája, akkor tudtommal nem vihetik el.

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#45053) Rolly válasza bolcsodal (#45049) üzenetére


Rolly
veterán

valóban nem volt kötelező, s én nyilatkoztam is hogy maradjon meg... Majd mikor 2 évig 1 ft nem lett oda utalva - és azóta sem (,mert átmenetileg szükség van ezekre a befizetésekre) - akkor végül mikor az aktuálisan kiválasztott pénzintézet feladta akkor nyilatkoztam arról, hogy visszalépek. Fontos, hogy szerintem azóta sem kaptam meg a a reálhozamomat :( ...

(#45054) Rawulf válasza Rolly (#45053) üzenetére


Rawulf
őstag

Ha jól tudom, akkor az ING maradt talpon és akik megmaradtak, odamentek. (Persze lehet, hogy van még más is...)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#45055) ST05


ST05
őstag

ajh ez hogy fájhatott :( [link] szegény földink....

(#45056) Rolly válasza Rawulf (#45054) üzenetére


Rolly
veterán

én Erstes voltam aztán egyszer csak kaptam egy levelet, hogy akkor mi most ezt feladjuk... vagy lépjen vissza államiba vagy keressen másik nyugdíjpénztárat ... Lehet maradnom kellett volna, mert akkor ha nem leszek nyugdíjas akkor örökölte volna a törvényes örökösöm ...

(#45057) Agyasima válasza Syl (#45052) üzenetére


Agyasima
senior tag

Volt már ilyen mifelénk. Az a kocsi még csak törve se volt, csak magára hagyva. Akkor először egy piros zacsi került fel a verdára, aztán egy idő után eltűnt. Hogy pontosan mi hogy zajlott, azt nyilván nem tudom. Tulaj végül érte jött vagy a súlyadó nemfizetés miatt kivonták a forgalomból vagy más?

A szabályokat sem ismerem, hogy mikor vihetik el, de azért azon meglepődnék, ha akár évekig is ott lehet hagyni egy nyilvános parkolóban egy összetört kocsit következmények nélkül.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#45058) maláj válasza maláj (#45038) üzenetére


maláj
őstag

és kellene 1 hdmi kábel is ami ~ 50 cm hosszú :K

(#45059) martonx válasza Rolly (#45056) üzenetére


martonx
veterán

Ha jól rémlik az örökölhetőséget már azelőtt megszüntették, mielőtt erőszakkal átléptették volna az embereket. De ez csak egy rémlés.

Én kérek elnézést!

(#45060) Agyasima


Agyasima
senior tag

Hogy bánj el a köcsög parkolókkal! Vajon lehet ilyet kapni Magyarországon is valahol? :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#45061) Rolly válasza martonx (#45059) üzenetére


Rolly
veterán

úgy volt tudtommal, hogy örökölni addig lehetett míg nem kezdődött meg a kifizetés... (mert eredeti 98-as szabályban talán az volt, hogy minden örökölhető ... még akkor is ha már közben fizettek ki belőle - természetesen csak a kifizetett összeggel csökkentett érték)

(#45062) pmheros válasza Agyasima (#45060) üzenetére


pmheros
senior tag

gonosz volt a linked , mert azóta parkolós videókat nézek. Pl ez is büntet

nem vagyok tökéletes

(#45063) Rolly


Rolly
veterán

Esetleg akit érdekel indul Budapesten és Kecskeméten projekt... A projekt ingyenes kezdő előadás 1,5 órás illetve később 2 napos ingyenes oktatás is lesz a résztvevőknek, ahol tőzsdei és forex befektetési stratégiákról is lesz szó.

Az itt elhangzott információk aktív használatával október 15 és március 15 között 20%-os hozamot értem el (5 hónap alatt).

Időpontok:
• Kecskemét: 2014. április 2. 18 óra
• Budapest: 2014. április 3. 18 óra

A rendezvény ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Jelentkezni az elérhetőségeimen tudsz.

A Budapesti helyszín már megvan a Kecskeméti még egyeztetés alatt...

(#45064) bolcsodal válasza Rawulf (#45054) üzenetére


bolcsodal
addikt

Én azóta az ING -nél vagyok. A vicc az volt, hogy az OTP manyup felszámolása miatt hiába léptem át a pénzen 1 azaz egy évig ültek a rohadékok. Most januárban került a pénz az ING-hez. Ők persze kénytelenek voltak egy 0 forintos igazolást küldeni az 2013-as elszámolásként...

They drew first blood....

(#45065) Rawulf válasza bolcsodal (#45064) üzenetére


Rawulf
őstag

Nem az OTP-t védendő, de el tudom képzelni, hogy a háttérben az állami bürokrácia próbált keresztbe tenni...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#45066) bolcsodal válasza Rawulf (#45065) üzenetére


bolcsodal
addikt

Én a tájékoztatàs hiányán buktam ki. Az index-en olvastam először, hogy tönkremegy az OTP manyup...aktív tagként....

They drew first blood....

(#45067) quailstorm válasza bolcsodal (#45049) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Persze de ez nem mindenkinek érte ám meg...
De a lényeget, azaz az öngondoskodásra törekvő rendszert így is megszüntette sikeresen, mindegy hogy fogalmazunk.

(#45068) Atigepesz


Atigepesz
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Érdeklődni szeretnék h érdekelné-e valakit régi muzeális borok?Esetleg be tudnátok-e árazni nekem h mit érhetnek?
1988 Cabernet Savignon
1987 Cabernet France
1978 Egri Bikaver-/Bulls Vér
1964 Egri Leányka
1975 Egri Leányka
1976 Egri Leányka
1988 Debrői Hárslevelű
Ezekből több üveg van.

[ Szerkesztve ]

(#45069) szumoo válasza Atigepesz (#45068) üzenetére


szumoo
senior tag

Szia.

A kép alapján nem jön át, de ha címke és sorszám sincs rajta akkor szerintem nem sokat érhetnek. :(
De ez csak az én véleményem és reméljük nincs igazam. :)

Sz.

A nyúlon túl?

(#45070) HuMarc válasza Atigepesz (#45068) üzenetére


HuMarc
addikt

Ha megfelelően voltak tárolva, akár sokat is érhetnek, de egyébként mondjuk 30 Ft/üveg (betétdíj).

(#45071) Rawulf


Rawulf
őstag

Kár lenne érte, ha megcsiccsent a bor már. :B

"Please state the nature of the medical emergency."

(#45072) maláj válasza Agyasima (#45060) üzenetére


maláj
őstag

én maradok a kromónál :DDD

(#45073) Agyasima válasza maláj (#45072) üzenetére


Agyasima
senior tag

Valahogy sejtettem. :D

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#45074) Atigepesz válasza szumoo (#45069) üzenetére


Atigepesz
csendes tag

A címke a bor mellet található ki nejlonba csomagolva sor.számról meg annyit h utána kérdezek de ezek a borok egy komoly borászatból valók.Mit érhetnek?(KB)
Egy 50 éves bor szerinte csak érhet már egy pár ezrest :D

[ Szerkesztve ]

(#45075) Syl válasza Agyasima (#45060) üzenetére


Syl
nagyúr

Nekem ez a megoldás jobban tetszik ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#45076) Atigepesz


Atigepesz
csendes tag

Most kaptam az infót h a bor-labor BT által bevizsgált borokról van szó és az előírásoknak megfelelően voltak tárolva

(#45077) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Sziasztok!

Vettem én egy cípőt a Hervis-ben 2013.06 hóban, ma bettem észre, hogy 2 helyen is ki lyukadt az oránál. Bevittem és a nő felvette a jegyző könyvet, azt is mondta, hogy nekem kell bevizsgáltatnom a cípőt. Hol tudnám bevizsgáltatni a cípőt, vagy egyáltalán érdemes foglalkozni vele?
Ennek a bevizsgálnásnak mennyi a díja ?

(#45078) HuMarc válasza RaPiDsHaRe (#45077) üzenetére


HuMarc
addikt

Bizony, az első 6 hónap után már a vásárlónak kell bizonyítania a hiba okát.

(#45079) RaPiDsHaRe válasza HuMarc (#45078) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Ezt elfogadom, milyik szervez / szervekhez tudok fordulni ?

(#45080) Rawulf válasza RaPiDsHaRe (#45079) üzenetére


Rawulf
őstag

Melyik cipő márkájukról van szó?

"Please state the nature of the medical emergency."

(#45081) pepe091 válasza RaPiDsHaRe (#45077) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Erről jut eszembe, hogy most változott március 15-től, hogy a javításokat kötelesek elvégezni 15 napon belül, egyéb esetben el lehet állni a vásárlástól is. Persze ez jelen esetben nem vonatkozik rád.
Júniustól 13-tól pedig a távollevők közötti szerződésekre vonatkozó 8 munkanapos elállás 14 napra módosul majd.

(#45082) RaPiDsHaRe válasza Rawulf (#45080) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Egy Adidas Corespeed cípő.

(#45083) CSorBA


CSorBA
őstag

Trénél van iptv-s előfizetésem, amihez jár alapból egy set-top box. Igényeltem még egyet, hogy kettő legyen. Szerelő kihozta, odaadta, meg leírta a kódját egy lapra. Beállítottam, most működik mind a kettő, két készülékhelyre fel van külön-külön regisztrálva. Azonban azóta nem látom a második árát a számlán, pedig már 4 hónapja használom. Most szólnom kellene, vagy ilyenkor mi a teendő? :U Pontosabban kérdezve, ti mit tennétek?

(#45084) pilóta válasza CSorBA (#45083) üzenetére


pilóta
nagyúr

Kérdezz rá az ügyfélszolgálatra, hogy mi a teendő.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#45085) Agyasima válasza CSorBA (#45083) üzenetére


Agyasima
senior tag

Tedd félre a havidíját, biztos, ami biztos. Aztán ha egyszer rájönnek, hogy hiányzik nekik a lovetta, be tudod fizetni. Ha nem jönnek rá, nyertél. :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#45086) bitpork válasza Agyasima (#45085) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az a baj h a szolgáltatást igénybe vette, így felszámolhatnak neki kamatokat. A Jóhiszeműség megköveteli hogy szóljon.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#45087) HuMarc válasza CSorBA (#45083) üzenetére


HuMarc
addikt

Én a helyedben szólnék.

(#45088) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Érdekes cikk az indexen: [link]

Alapvetően nem is posztoltam volna be, ha ma nem találkoztam volna egy érdekes vállalkozással Pesten: Pitbull Cartell Zrt. Nem vicc. Érdemes megnézni a cég kirakatüvegét. De szerintem a cégnévből is leesik mindenkinek, hogy miről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#45089) CSorBA válasza HuMarc (#45087) üzenetére


CSorBA
őstag

Nah meggyőztetek. Szólok, az a biztos. :)

(#45090) Syl válasza lugosi (#45088) üzenetére


Syl
nagyúr

Az e-mail meg természetesen @gmail.com

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#45091) bitpork válasza lugosi (#45088) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az ilyen megérdemli hogy egyszer egy olyan parasztgyerekkel találkozzon aki először parasztlengőt oszt , és csak utána kérdezni meg hogy mit akar. Nem az a bajom ha valakin keresik a tartozását, de az ami most megy kintlevőség kezelés címen, már túl van az ingerküszöbön.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#45092) Rawulf válasza Syl (#45090) üzenetére


Rawulf
őstag

Régen a freemail volt a divat: nem egy teherautón láttam olyat. :D

"Please state the nature of the medical emergency."

(#45093) Agyasima válasza bitpork (#45086) üzenetére


Agyasima
senior tag

Alapvetően egyetértenék, ha nem a tréhómról lenne szó. Az ő balf@szságuk miatt futnom kellett pár kört tavaly, amire elment pár órám párszor. Aztán a végén kiszúrták a szemem 1000 Ft kedvezménnyel. Szóval ezért írtam, amit.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#45094) Syl válasza Rawulf (#45092) üzenetére


Syl
nagyúr

Ja igen, valamelyik költöztető kamionján még ma is ott díszeleg :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#45095) Rawulf válasza Syl (#45094) üzenetére


Rawulf
őstag

Azaz! :K

"Please state the nature of the medical emergency."

(#45096) Atigepesz


Atigepesz
csendes tag

Ezeket a borokat senki nem tudja h kivel lehetne beáraztatni vagy esetleg kinek mit érne meg??eladnám szívesen és relatív szerintem nem is kérnék érte sokat 6000ft/ü csak egy kicsit sok van belőle.

(#45097) maláj


maláj
őstag

na komák ki szeretne meglepni 1 fekete, nem működő táppal és 1 hdmi kábellel (~50cm) ???

(#45098) ST05 válasza Atigepesz (#45096) üzenetére


ST05
őstag

mennyi van? ( rá kérdezek)

(#45099) Atigepesz válasza ST05 (#45098) üzenetére


Atigepesz
csendes tag

7116üveg :DD

(#45100) ST05 válasza Atigepesz (#45099) üzenetére


ST05
őstag

komolyan ? :Y hetes-ezer? ( nevezzük palacknak inkább )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.