Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46051) Tim82 válasza mimi82 (#46040) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jó helyen tetted fel a kérdést, de mivel egyvalaki csinálja az árazást a topikban, talán néha ő is kivehet némi szabadságot...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46052) Rolly


Rolly
veterán

Ha már így árazás van akkor egy közel 2 éves Lenovo Thinkpad x230i tablet mennyit érhet? :) van még rá 1 év 4 hónap garancia... + világítós bill (ezt használtam) a gyári bill 1 hónapot volt csak használva... (igény esetén + táp is lenne hozzá) ... Persze csak jó áron válnék meg tőle... Megtetszett egy Sony Vaio Fit laptop :)

(#46053) sss válasza Luighi (#46049) üzenetére


sss
senior tag

Elvileg már találtam igen.

(#46054) totya694 válasza mimi82 (#46048) üzenetére


totya694
őstag

Elnéző vagyok mert ma lettem 1 évvel idősebb,,,
De az is rossz amikor valaki el akar adni valamit és azt mondja nem tudja mennyit érhet,majd elő áll egy kőbe vésett árral amiből hónapok elteltével sem hajlandó engedni.
Nem egyszerűbb oda írni mellé egy árat?

Üdv:Attila

(#46055) Tim82 válasza totya694 (#46054) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem azért kérdezte meg, hogy mennyit érhet, hogy a válaszok alapján alkosson egy reális képet arról, hogy milyen árral hirdesse meg a notit?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46056) Hakuoro


Hakuoro
aktív tag

Eladó cuccok:
König hangkari (7.1) 1,5k
Celeron E3200 3k (hűtő +1k)
Hibás Foxconn lap (van rajta pár púpos és kilazult kondi) 1k kb ilyen

(#46057) lugosi válasza Rolly (#46052) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha van rá árad, +komoly eladási szándék akkor írd meg, mert engem érdekelne. Éppen valami hasonlót (nem pont ilyet, de hasonlót) keresek.

(#46058) SirRasor válasza lugosi (#46047) üzenetére


SirRasor
őstag

Ráér hétfőn, el is megyek érte bárhova, csak még nem tudom mikor végzek, mert ügyvédhez is kell menni. Majd pü.ben megbeszéljük :-) Ja és thx előre is!

Make Love not war!

(#46059) lugosi válasza SirRasor (#46058) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Oké majd írd meg, egész nap netközelben leszek.

(#46060) mimi82 válasza totya694 (#46054) üzenetére


mimi82
tag

Boldog születésnapot kívánok!

Amit eladok szinte mindig megkéredzem.hogy mennyit érhet?
Vagy megnéztem a hirdetéseket itt az aprón.

Nem mutatna jól ez a 2.5 éves windows. :)
Ki kell tisztítani a belsőjét.Persze számképesen,mivel még van rá gari.

Jött egy pm,holott még meg se hirdettem. :Y

[ Szerkesztve ]

(#46061) Rolly válasza lugosi (#46057) üzenetére


Rolly
veterán

Még alszok rá egyet + megnézem a kiszemelt utódját, mert múltkor láttam a Mediában 250e-ért ... de most mindenhol 400+-ért látom :( ... így lehet marad... Hogy mennyit érhet nem tudom

(#46062) totya694 válasza mimi82 (#46060) üzenetére


totya694
őstag

Köszi :R

Üdv:Attila

(#46063) mimi82 válasza mimi82 (#46040) üzenetére


mimi82
tag

Még nem kaptam választ. :F

(#46064) FoxiestFox válasza mimi82 (#46063) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Már kaptál, egészen pontosan annyit ér, amennyiért elviszik.

(#46065) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Rendszerpartíció HDD-ről SSD-re költöztetésében van valakinek tapasztalata? Érdemes vele vesződni, vagy clean reinstall a nyerő. Jogtiszta Win 8.1-miatt kérdezem, nem tudom hányszor lehet újratelepíteni. :U

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#46066) Tim82 válasza mimi82 (#46063) üzenetére


Tim82
nagyúr

Még mindig ez áll...

bolcsodal: Macrium Reflect Free-vel simán megoldható, az SSD-nek szükséges partíciókezdet-eltolást is beleértve.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46067) bolcsodal válasza Tim82 (#46066) üzenetére


bolcsodal
addikt

Köszi! Akkor belevágok! :R

They drew first blood....

(#46068) mimi82 válasza Tim82 (#46066) üzenetére


mimi82
tag

Várok!
Nem sürgős.
Az ármester ír egy árat.
Félpénzért biztos,hogy nem eladom el.. :N

(#46069) FoxiestFox válasza mimi82 (#46068) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerintem nem fogsz érte vagyonokat kapni, ez egy Toshiba, baszki. :D

(#46070) bitpork válasza FoxiestFox (#46069) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

:U ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#46071) Tim82 válasza bolcsodal (#46067) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kis segítség, jól jöhet.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46072) Rolly válasza lugosi (#46057) üzenetére


Rolly
veterán

csere szándékom komoly lenne, de most néztem meg a sonyt és kool kis gép, de nekem nem lenne alkalmas melóra (fényes kijelző előtt nem bírok dolgozni :( ), így egyenlőre marad a x230i ...

(#46073) FoxiestFox válasza Rolly (#46072) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem is tudom, hogy merült fel benned egy ilyen csere :DDD

(#46074) azbest válasza mimi82 (#46043) üzenetére


azbest
félisten

Öreg hiba azt hinni, hogy egy két-három éves gép annyit ér, mint amennyiért újonnan adták. Egyik kolléga most vett egy Thinkpad T410-es, hasonló korú gépet 70 körül. Annak nem 130 hanem 400 körül lehetett az új ára. Aki eladni akarja, az annyiért adja, amennyiért megveszik. Ha meg túlságosan fájó, hogy milyen gyorsan avul el az elektronikus kütyük értéke, akkor meg kell tartani tartaléknak vagy egy jó ismerősnek átadni, hogy ne csak porosodjon. Ilyen az élet.

Az asztali gépeimmel pont így voltam, miután notira tértem át. Nem használtam őket, csak a helyet foglalták. A két magos egy havernak átadtam igen jó áron, csak vigye, később csak még kevesebbet érne. A négymagosnál meg arra jutottam, hogy inkább megtartom, mert ha mégis kéne teljesítmény, akkor sokkal többe lenne venni egyet, mint amennyit érte kapnék.

[ Szerkesztve ]

(#46075) Rolly válasza FoxiestFox (#46073) üzenetére


Rolly
veterán

valami designos ultrabookra szeretnék váltani :) ... de nem nagyon gyárt senki ... most a legesélyesebb a Lenovo X1 Carbon, csak az meg fél misi ... ami már szerintem a hülye aki megveszi kategória :) :(

(#46076) lugosi válasza Rolly (#46072) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Oké, megértem!

(#46077) Attix82


Attix82
őstag

Valószínű eladó lesz egy Sapphire HD7950 3GB Dual X hűtésű. Garis még hozzám, hétfőn megnézem mennyi....addig is akit érdekel jelezze.

(#46078) Ted_Beneky válasza totya694 (#46054) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Isten éltessen sokáig! :-)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#46079) FoxiestFox válasza Ted_Beneky (#46078) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jobban jár, ha magától él tovább :D

(#46080) totya694 válasza Ted_Beneky (#46078) üzenetére


totya694
őstag

:R

Üdv:Attila

(#46081) Ted_Beneky válasza FoxiestFox (#46079) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Legyen akkor a kedve szerint! :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#46082) Hakuoro


Hakuoro
aktív tag

Keresek olcsó 1150-es procit pl.: Pentium G3220/G3420

Eladó cuccok:
König hangkari (7.1) 1,5k
Celeron E3200 3k (hűtő +1k)
Hibás Foxconn lap (van rajta pár púpos és kilazult kondi) 1k

(#46083) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem tudom hanyadszorra, de megnéztem a Schindler listája-t. Hát nem most szokok le a cigiről.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#46084) SirRasor


SirRasor
őstag

Tudja véletlen valaki, hogy fa felgallyazása közterületen ütközik-e valamilyen szabályba? Panel előtt 2m-re van 3 nagy fenyő (azok is 4 méteren belül :W) és emiatt nincs valami sok fény idebent. Azt tudom, hogy kivágni nem lehet.
Esetleg egyéb ötlet?

Más: Augusztus közepén a Rasorok száma emelkedik, így a nyussznak nem sok keresnivalója lesz a lakásban. Esetleg valakit érdekel törpenyúl ketreccel, kajával (kb 2 hónapra való), alommal (kb 4 hónapra való) meg mindennel egy reális összegért? Csak szerető gazdi jöhet szóba, aki tud vele foglalkozni picit, de legfőképpen napi 1-2 órát kint lehet a nyúl a ketrecen kívül.

Pü, ha érdekel valakit.

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#46085) ShadowX válasza SirRasor (#46084) üzenetére


ShadowX
őstag

Beszélni kell a közös képviselővel, majd ő elintézteti a városgazdálkodóval. Nálunk is volt egy vadszilvafa, mindig tiszta "takony" volt tőle minden, ráadásul ránőtt a panelra. Kivágta a városgazda, majd ültetett a helyére egy másikat, úgy kb. 5 méterrel arrébb, hogy ne legyen ilyen gond a jövőben.

(#46086) Kombat


Kombat
őstag

Eladó dolgaim:

Samsung Le32C450E1W (talpa kishibás) + HAMA forgatható fali tartó
Kodak EasyShare Z8612 IS
Pioneer SE-MJ51
ZTE Blade (hátlap elég csúnya)
Gigabyte EG41MFT-US2H (kishibás)
Intel Dualcore E5200
Geil Value 2X2GB 1333MHz CL7
Enermax PRO 82+ 425W (javított)
ASRock FM2A75M-DSG Rev.1
AMD Athlon X4 750K
Scythe Shuriken B
2x4GB Kingston CL9 1600MHz DDR3
Sapphire Radeon HD4830 512MB GDDR3
FSP Aurum Gold 400

Árakat pontosan nem tudok, de ha érdekel valami privátban megbeszéljük.

(#46087) Valkűr


Valkűr
őstag

Sziasztok, sürgősen keresek olyan adaptert ami az angol konnektor villát alakitja át magyarra! Igy néz ki, persze nem baj, ha nem pont ez, csak a csatlakozás legyen ilyen angol be, magyar ki...Azonnal áttudom venni, árban megegyezünk!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#46088) Agyasima


Agyasima
senior tag

Ez mennyire nyerő lenne.
pmheros :) kedvéért: A választási ígéretek be nem tartása jogi következményekkel kellene, hogy járjon (pl. börtön) így a politikusok tényleg azt tennék, amit ígérnek, ill. nem tennének több üres ígéretet.

[ Szerkesztve ]

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#46089) bitpork válasza Agyasima (#46088) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Amióta a politika létezik ismert tézis: Ha a politikától megváltozna bármi, akkor betiltanák.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#46090) veze


veze
őstag

kb 05, - 07 literes csatos befőttes üveget lehet még kapni valahol?

(#46091) kispéé


kispéé
aktív tag

Sziasztok,
Keresek 2,5 külső HDD-t, kb. 160 GB-tól felfelé. Használt, új , bármelyik érdekel.

(#46092) maláj válasza SirRasor (#46084) üzenetére


maláj
őstag

csússzál be a Víztorony tér mögött lévő KHT-be (a lila kockás gyógyszertár ahol van) valami sarki bunker a buszmegállónál - ott tudnak segíteni ...

(#46094) FoxiestFox válasza Mikulásbá (#46093) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A doboz szebb, mint a készülék, ilyen csak a Samsungnál fordulhat elő :DDD

(#46095) ShadowX válasza veze (#46090) üzenetére


ShadowX
őstag

Vásárhelyi Pál utca, sever center mellett a gazdaboltban szerintem van. Sokféle csatos edény van.

(#46096) Mikulásbá válasza FoxiestFox (#46094) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Azért élőben inkább a telót vinnéd gondolom....... :U

[ Szerkesztve ]

(#46097) Syl válasza FoxiestFox (#46094) üzenetére


Syl
nagyúr

Mégis mit vársz egy Galaxy sorozattól? :U
Az egyetlen telefonjuk ami kinéz valahogy, az a Note 3.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#46098) FoxiestFox válasza Mikulásbá (#46096) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kétségkívül, de nem használatra :B :D

(#46099) lugosi válasza FoxiestFox (#46098) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Befektetésnek? :DDD

(#46100) DarkByte


DarkByte
addikt

Egyelőre csak igény felmérés de volna valaki itt akit érdekelne

- a Cubieboard-om? Még az A10-es egy magos procival szerelt verzió, akril plexi házikóval, kábeleivel. GPU driver támogatottsága borzalmas de headless kis seed szervernek még elmehet, főleg hogy van rajta SATA port (sosem próbáltam azt a portot megjegyzem).

- az OpenBench Logic Sniffer-em? Alapvetően azért adnám el mert rájöttem hogy nem ilyen kell nekem hanem inkább egy mintavételezésre alkalmas scope (pl. ez). Illetve sajnos tojnak a driver támogatásra Win8-tól felfelé. Bűvészkedve be lehet üzemelni de ez sem szimpatikus.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.