Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) luciferc válasza a_tesz (#1100) üzenetére


luciferc
őstag

kihagytam, hogy kifejezetten..., hiszen mehetett volna a milyen autót vegyek-be is. :)

[Szerkesztve]

(#1102) Integra válasza Goose-T (#1097) üzenetére


Integra
titán

vagy a thököly út...
egyik barátnőm sl-jében már hátul nyikorog valami a tetőnyitó mechanizmusban, a sok thököly utazástól :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1103) Integra válasza hobizoli (#1092) üzenetére


Integra
titán

jól agyonkéne téged is büntetni, ahogy az összes nyárigumisat is, talán a második 100ezres büntetés után csak megtanulnád hogy 8 fok alatt téligumival kell autót használni...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1104) fokukac válasza Integra (#1102) üzenetére


fokukac
nagyúr

ne is mondd, arra járok minden nap.
megcsinálhatnák már azt is, mint a Bartók Bélát 3 éve.... :(((

a tököm tele van egyékbént, hogy Budára valahogy mindig töb pénzt költenek.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1105) yerico válasza hobizoli (#1092) üzenetére


yerico
senior tag

Köszi. Tepersz 30 -cal az úton a nyárigumiddal, miközben bőven lehetne normális sebességgel is közlekedni, mivel a téli gumi a hóban is biztosít tapadást, a nyárival ellentétben. A 30-cal száguldozó emberkéket meg azonnal lenyomják az útról a normális sofőrök, az első adandó alkalommal meg fogják előzni, mert csak feltartják a forgalmat. Kész balesetveszély. A lényeg, hogy neked ez jó.
Amúgy a forgalom feltartása büntethető szabálysértés, egy pont is jár érte. :)

Az is tény viszont, hogy a nyárigumi akármilyen körülmények között jobban tapad száraz úton, még - 30 fokban is, kisebb a féktávolság, stb.. A téli gumi csak havas, jeges úton jobb. Akkor viszont sokkal.

Suzuki kontra Corsa. Nekem Corsám van, szüleimnek Suzukija. Amikor beleültem, komolyan mondom, hogy elkapott a minimálautó érzés. Látványosan olcsó anyagok mindenhol. DE!!! A Corsám megbízhatósága nyomába sincs a szüleim Suzukijának. Valamit valamiért.
Az új Swift a 2.050.000-es árért pedig igencsak nagyon jó vételnek tűnik.

(#1106) steve@prhw válasza Integra (#1103) üzenetére


steve@prhw
őstag

Egyetértünk!

A legjobb, aki azt mondja, úgyse sokat hajtja... Aztán hirtelen el kell ugrani 1-200 km-re, aztán csodálkozik, ha egy lefagyott emelkedőn nem tud elindulni, vagy keresztbevágódik (lásd tavaly azok a szerencsétlen munkások, akik a vállalkozó kisbuszával, nyári gumival vágódtak be egy busz (vagy teherautó) elé...).

Ez ''csak havon jobb'' szvsz hülyeség (ha nem, pls link!), szüleimnek van egy kockaladájuk, szembeszomszédnak dettó. Zsáutcában laknak, enyhén lejtős, nem nagyon tisztítják -> tükörjég. Szembeszomszéd nyári gumikkal nem tud elindulni felfelé, a miénkkel semmi gond... Eléggé sokat autózom Sopron - Veszprém - Körmend útvonalon, a Bakonyban lehetne nyárigumis teszteket nyomatni, kíváncsi lennék az eredményre...

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#1107) Integra válasza fokukac (#1104) üzenetére


Integra
titán

én ezt nem nagyon veszem észre, borzalmasak az utak itt is.
bár az tény hogy a thököly egymagában viszi a pálmát.
de akkor legalább keressünk vele pénzt és adjuk ki az autógyáraknak tesztpályának :)

más. tegnap este mentem haza, az istenhegyi úton a svábhegyi fogaskerekű megállónál 8 busz vesztegelt lefelé, nem tudtak lemenni.... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1108) Szalma válasza yerico (#1105) üzenetére


Szalma
őstag

(''... is tény viszont, hogy a nyárigumi akármilyen körülmények között jobban tapad száraz úton, még - 30 fokban is, kisebb a féktávolság...'' <- Ez itt nagy butaság. Túl kemény lesz hidegben az anyaga a normális tapadáshoz. Nem ''kenődik''.)

Szeretettel:
Szalma

(#1109) Integra válasza Szalma (#1108) üzenetére


Integra
titán

bingo.
kapásból teljesen más a téli meg a nyári gumiban a szilika adalék mennyiésge és minősége...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1110) yerico válasza Szalma (#1108) üzenetére


yerico
senior tag

Akkor magyarázd ez meg a TÜV és az ADAC tesztereinek, és azt is, hogy miért mérnek folyton rosszul a berendezéseik! :)

(#1111) luciferc válasza yerico (#1110) üzenetére


luciferc
őstag

valami link esetleg?

(#1112) plömplöm válasza Integra (#1103) üzenetére


plömplöm
őstag

Viccnek jó volt... A kalapos bácsit is meg lehetne büntetni, aki téli gumival száguld 20kpm-val, meg a télivel ugyan de 1mm profilmélységűvel. Számomra nem elképzelhetetlen, hogy bebizonyítható lenne, miszerint adott téliguminál (kushmush, debilca, nemtommi) jobb lehet egy nyárigumi (gudjir, pirelli, nemtommi). Amikor megvettem a lagunát, vettem rá kilencvenért négy gudjír esőgumit, mindez augusztusban volt, azon a télen semmi gondom nem volt, következő télre pedig inkább megvettem a télieket a bizt.kedv.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#1113) Integra válasza plömplöm (#1112) üzenetére


Integra
titán

látom megy a szőrszálhasogatás:)
ugye ez a kalapos bácsis példád, te is tudod hogy absz szélsőséges és minimális és nem ez a többség.. akinek meg 1mm profilja van, jogsit kell elvenni tőle meg rendszámot, teljesen mindegy hogy téli vagy nyári gumi..

amúgy meg megnézném a nyári gumis fasza drivereket, hogy képesek felvenni a forgalom ritmusát... ők lassítják le az egészet, mert paráznak, aztán ha ledudálják őket a picsába (jogosan) még nekik áll feljebb.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1114) Elrood


Elrood
őstag

Elnézést mindenkitől:) (Remélem még nem volt, illetve még nem linkeltem be:DDD).

Laczó Peti új kocsit vett?
(Pun népi eposz)


Megunta a Suzukiját? Cserélje le újra!
Lökhárító elöl-hátul színre legyen fújva

Az immobilájzer már benne van a ?slusszba?
Sohasem fog csalódni a Wagon R+ -ba

Beletettek ezer extrát, többet is mint akart
Leverheti félgázon az egész Párizs-Dakart

A sok extrából kettőt is kiemel a sajtó:
Forgatható kormánykerék, kinyitható ajtó

Ebben már nem pótkerék van: olyan, mint egy airbus
Jár hozzá egy felfújható full pót-WagonR+

Hegymenetbe nem szarozik, simán ez a nyerő
Ahogy tombol alatta a tizenhat lóerő

Sík terepen is odabasz: gyűrődik az aszfalt
Ha gyorsan tolod feltépi a matchbox-terepasztalt

Kirándulás? Erre lett a ?kocsi?? kitalálva
Utazhatsz bent négykézláb, guggolva vagy állva

Ülés nincsen benne, ez már futurizmus
Hogy is nézne az ki, hogy ül a turizmus?

Hely van benne bőven, pótolja a házat
Csak ne menj vele messzire mert százon eszik
százat

Két sajátossága még: az ?izomerőszervó?,
Meg a klímarendszer: ?ablakfüggő thermo?

A kesztyűtartójában van egy titkos button
Aztat kell megnyomni ha lerohadsz az utton


Akkor a műszerfal kiírja hogy:?csocsi?
Mert ebből az életben nem lesz már kocsi

Egy esélyed van még: a szupertitkos kódja
De nehogy elhidd, hogy a problémád megóggya

A hibamentesítőt aktiválnád vele
Igenám kistestvér, de hogyan írod bele?

A WagonR+ -ban az a tuti üzlet
Hogy van hozzá titkos kód de nincsen billentyűzet

Most aztán szarban vagy; nézel jobbra-balra
Hirtelen új message jön a műszerfalra:

?Szeretnék neked egy jó tanácsot adni
Indujjá el gyalog vagy itt fogsz megrohadni?

Ha WagonR+ -t vásárol számoljon a sokkal,
A kockázatokkal és a mellékhatásokkal

Amióta gyártják rajta ül az átok
Már a szlogen mögött nagy átkúrást látok

Gazdaságos motor meg metálfényű kaszni
SUZUKI A MI AUTÓNK meg is lehet baszni!


THE END

Ui:
Nem azért dobáltam a rímeket cikázva
Hogy a ?járműgyártmány? le legyen fikázva

Mert mindenki szidja de sokat nyom a latba
Hogy ez még autó magyar viszonylatba

Ezeket a sorokat leírta a medve
Hogy a Laczó Petinek jobb legyen a kedve

Ha nem érted a tréfát, annyit mondok Peti
Kívánjon meg téged hátulról a yeti.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1115) plömplöm válasza Integra (#1113) üzenetére


plömplöm
őstag

Nem, a szélsőségtelenítés megy részemről. Vannak, akik istenítik a téligumit, mintha az mindent megoldana. Ezzel az erővel kötelezővé lehetne tenni a blokkolásgátlót, a kipörgésgátlót, az összkerékmeghajtást, téli fokozattal rendelkező automataváltót, fűtött ablaktörlőt, egyebet.

viszont ez nem ''suzuki''-s kérdés, ilyenekre ott van az állatulvezetős totyik, asszem...

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#1116) fokukac válasza plömplöm (#1112) üzenetére


fokukac
nagyúr

csak egyszer menjen másik irányba a kocsid, mint akarod, és utána más lesz a véleményed a téli gumi / nyári gumi párharcról.

:(((

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1117) plömplöm válasza fokukac (#1116) üzenetére


plömplöm
őstag

Te kukacbéka, te ne kukacoskodj velem ! :) Azt mondtam, hogy nem ''biztosan'' jobb egy téligumi télen mint egy nemtéligumi. Szerinted biztosan jobb? ''Harc''-ról szó sem volt.

szerk off

[Szerkesztve]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#1118) fokukac válasza plömplöm (#1117) üzenetére


fokukac
nagyúr

én, mint már leírtam, többször is tapasztaltam, hogy milyen, amikor az előtted lévő autó símán veszi a kanyart, Te meg nem, és mindezt a nyári gumi miatt.

Szóval 3 éve már nekünk is van téli gumink, és igenis megtapasztaltam, hogy télen sokkal jobb a téli gumi. Tehát biztosan.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1119) Integra válasza fokukac (#1118) üzenetére


Integra
titán

tulajdonképpen mindig azok osztják az észt akiknek még soha nem volt téligumijuk..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1120) plömplöm válasza fokukac (#1118) üzenetére


plömplöm
őstag

Oké, megpróbálok nem nagypofájú lenni, nevezzük szerencsének talán, de eddig ilyen tapasztalaton az elmúlt 2-3százezer kilométeren nem volt. Ahol eddig elakadtam, ott felfeküdt a kocsi alja a havon.

Integra bácsi, maga olvas is, vagy csak írogat? Ha gondolja, fáradjon ide, nézze meg a lagunán a téligumit, utána kísérjen haza és nézze meg az asszony fiestáján a téligumit.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#1121) fokukac válasza plömplöm (#1120) üzenetére


fokukac
nagyúr

én nem elakadásról beszéltem, hanem veszélyes megcsúszásról.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1122) plömplöm válasza fokukac (#1121) üzenetére


plömplöm
őstag

Kanyarvétellel sose volt gondom. Az elakadást azért hoztam fel, mert ez is függ(het) a gumiabroncstól.

Jó helyen lakunk, tudok ''tanpályázni'' telente, egész jól megy már a pld kézifékkel ellengetett autó egyenesbe hozása. Az elején eléggé nem sikerült :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#1123) plömplöm


plömplöm
őstag

érdekességképpen Bővebben: link

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#1124) kymco válasza Bikeman (#1062) üzenetére


kymco
veterán

Nem akarom bántani az anyost, mert nem érdemli meg..... Egyébként, most az élménybeszámolóm elmarad, ugyanis a kislányommal kórházba kerültünk.... Most egy kemény éjszakázás után leváltottak egy kis pihenőre, és pont az anyos váltott le. De délután megyek vissza éjszakázni...... :((

www.refujvaros.hu

(#1125) kymco válasza Bikeman (#1062) üzenetére


kymco
veterán

Nem akarom bántani az anyóst, mert nem érdemli meg..... Egyébként, most az élménybeszámolóm elmarad, ugyanis a kislányommal kórházba kerültünk.... Most egy kemény éjszakázás után leváltottak egy kis pihenőre, és pont az anyós váltott le. De délután megyek vissza éjszakázni...... :((

www.refujvaros.hu

(#1126) divot


divot
veterán

Elsétáltam ma a legközelebbi Suzuki szalonba, és szemrevételeztem a kicsikét.

Nagyon tetszik. Kívül-belül ki van rendesen találva, és ennek már egyáltalán nincs gagyihatása, mint a korábbi konstrukcióknak. Ez egy autó, masszív, izmos, formás, szóval egyre inkább kacsingatok felé. A GS változatban ráadásul 15-ös alufelni van, szóval még dögösebb, mint a kisebbek.

Már csak egy rohadt töréstesztet várok. :O

(#1127) hobizoli válasza Integra (#1103) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Jaj, hagyjal ma ezzel....olyan hujeseg ennyire bizni a teligumiban, nem alpesi orszag vagyunk, hogy minden heten 20-30(-50)cm ho esik, csak elbizza vele magat az ember. Egy evben itthon hany olyan nap van amikor havas foutvonalakon vagy kenytelen menni? Egy kezem ot ujja eleg erre, hogy megszamoljam ezt a telet -az onos esos dec.17-l egyutt-, van/volt olyan ev ahol 2x is meg tudnam szamolni.



hobizoli

[Szerkesztve]

több drón kell ;P

(#1128) hobizoli válasza yerico (#1105) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Szerinted akik teligumikkal mennek azok gyorsabban mennek az utakon? Cikaznak a sorba ki-be? Letoljak, levillogjak a tobbieket (nyarigumisokat)? En meg ijet nem lattam.


hobizoli

több drón kell ;P

(#1129) fokukac válasza hobizoli (#1127) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem a hó miatt kell téligumi.

hanem azért, mert télen, ha gyorsan hűl a levegő, és kicsapódik a pára, ami megfagy az úton, az csúszik. és az hagyján, de vannak olyan helyek, ahol aztán elolvad, és vannak oylan helyek, ahová nem süt be a Nap, és ott mondjuk megmarad egy 10 méteres szakaszon, na ott a nyári gumi egy kalap szart sem ér.

nem kell ahhoz alpesi országnak lenni, hogy elszállj, mint a győzelmi zászló.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1130) Volu


Volu
tag

Jó dolog a téli gumi, de ha kopott, akkor még egy rendes nyárinál is sokkal xarabb. A bordamélység rengeteget számít. Egyébként a BKV járművein sincs téli gumi, sőt a mentőautókon sincs, pedig oda igazán elkéne, de nem jut rá sajna... :(

''A számítógépező csajok strasszkövekkel díszített iPodot akarnak és macska formájú USB-memóriát, ami bedugáskor nyávog''

(#1131) hobizoli válasza fokukac (#1129) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Aki olyan helyen lakik kozlekedik az vegyen, en nem olyan helyen lakok, kozlekedek, ugyhogy nekem jo ez. Az ijen 10-13k-s teliguminak latszo targyakat en nem vennem meg, csak hogy elmondhassam fu vazze teligumim van, mert az olyan is, sot van munkatarsam aki ujrafutozottat vesz, es szerinte az is jobb egy normalisabb fajta nyarinal...hat persze. Negy darab rendes(!) teligumi 100k koruli osszegbe faj, na az mar erne vmit, de ilyen teli korulmenyekre, ami itthon van ennyiert koszi, de kihagyom. A legpoenabb, hogy a holanc van tobbet er akarmilyen csucs teligumi szettnel...azt meg szinte utanaddobjak



hobizoli

[Szerkesztve]

több drón kell ;P

(#1132) csibor válasza hobizoli (#1131) üzenetére


csibor
őstag

Michelin nyári gumit cseréltem matador télire és nyugottab vagyok hogy gagyi téli van az auton.

(#1133) fokukac válasza Volu (#1130) üzenetére


fokukac
nagyúr

BKV-val kapcsolatban : érdemes megnézni a totalcar.hu-n a ''Buszcsapatás'' c. tesztet, amikor is buszokkal raliztak a vizes tesztpályán... hát hihetetlen... ;)
Bővebben: link

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1134) PhilBrick válasza hobizoli (#1131) üzenetére


PhilBrick
őstag

Téged még megingatni sem tudunk hitedben, nemhogy meggyőzni. :U
Azért én is megpróbálom: Kérj kölcsön egyszer 4 gumit felnivel(akár tőlünk is), tedd fel és menj egy kört száraz országúton 5 fok körüli időben! Majd menj a nyáriddal ugyanott! Ég és föld még egy ''téliguminak látszó tárgyal is''!
Ha jól olvasom, nálad a téli gumi, hógumit jelent. Ez pedig nem igaz.

(#1135) fokukac válasza PhilBrick (#1134) üzenetére


fokukac
nagyúr

én is ezt próbáltam neki magyarázni, de vele kár vitatkozni, úgy látszik, ő hisz. mi meg nem hittérítők vagyunk... ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1136) divot


divot
veterán

Emberek, a téma nem a téli gumi, hanem a Suzuki... :)

(#1137) hobizoli válasza PhilBrick (#1134) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Korabban mar irtam, hogy 4 teligumival felszerelve -ebbol ketto u.n kisteher teligumi volt- pordultem eddig a legnagyobbat...biztos voltam benne, hogy be tudok kanyarodni....es nem.



hobizoli

több drón kell ;P

(#1138) a_tesz válasza hobizoli (#1137) üzenetére


a_tesz
Korrektor

...és mint tudvalevő, a macska nem ül mégegyszer a forró kályhára, mégha az már ki is hűlt...

Viszont, hogy a témához is szóljak valamit, szerintem elég gáz ez a vevőcsalogató legalsó felszereltségi szint a Swiftnél (jó tudom, divot, téged nem érint :)) ). mert a legkisebb felszereltségűben nincs egy csomó alap dolog, pl fordulatszámmérő, nem sípol, ha bennehagyod a kulcsot, vagy rajtamarad a világítás, kapaszkodók az utastérben (ha én vezetek, jó ha van), ''feltörésbiztos zárszerkezet'' (na ez nemtom mi lehet :D). De azért lehet, hogy így is elfogadnám...

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#1139) rATdrAgOn válasza hobizoli (#1092) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Hejho!

Nos, en 4evszakossal nyomom, nos. :)
Nyaron f*s, csuszik, nem tapad, kenodik... brrr.
Esoben, paraban, hoban elfogadhato, mondhatni stabil. :)
Jeges uton meg hullamindegy, csuszik elfele mint a barom. Hajoval tegnap volt par elmenyem, hogy nem takaritott - de azert foutvonal - placcon ugy csusszantam at pumpalt fekkel a kereszten a piros lampan mint a szel. Egyszeruen igy 0 effekt, lassulas ~0 :)
Havat eldobta a gumma maga elol, de alatta ott volt a fincsi kis tukorjeg. Nem ajanlom az elmenyt senkinek sem. Igaz, nekem most epp szuksegszett van a gepen (Sava - egy fos, de ennyire tellett), mert a tutit (Michelin teli szett) okosan szetszurtak par honapja csepelen... mindet. Ez van. :(((
Ovakodjatok a piros BX-ektol. :)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#1140) rATdrAgOn válasza divot (#1136) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

... amihez csak annyit tudok hozzafuzni, hogy kosznom szepen, nem kerem. ;)
Esetleg egy vitarat vagy egy samurait siman, de stiftet, vagy vagyonort, ignacot nem, koszon szepen nem kerem. :)
Akkor mar inkabb fosszilis szar citroen. :)
Az legalabb hajo. ;)
Urhajo. :)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#1141) fokukac válasza rATdrAgOn (#1140) üzenetére


fokukac
nagyúr

ezt is elmondtad már párszor,
tehát szerinted csak 15 éves citroent szabad venni, mer' az a király... ugye? :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1142) radirpetya


radirpetya
tag

Jó estét emberek!
Most olvastam az autópiacban az új sviftről. Hát szerintem marha jól néz ki. Olyan kis sportos. Kíváncsi vagyok milyen lehet menet közben.

hófehér félfamentes A4-s rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném

(#1143) divot válasza rATdrAgOn (#1140) üzenetére


divot
veterán

Legalább fél óráig vizsgálgattam az új Swiftet. (Már kezdtek hülyének nézni, mert tele lesz a bemutatóautó az újlenyomataimmal. :DDD) Ez egy autó, semmiféle közösséget nem mutat a korábbi modelekkel. Ha melléteszel egy Ignist, akkor olyan, mint ha nem is ugyanaz a cég gyártaná a kettőt. A szalonban ráadásul egy Ignis és egy Alto között állt, hát utóbbival aztán végképp semmi rokonságot nem mutatott. ;)

(#1144) Szalma válasza divot (#1143) üzenetére


Szalma
őstag

(Nem tudsz nyárig várni? Az 1.5-ös jónak tűnik menetteljesítményben... (Láttam egy fekete C2-t, miattad jól körbenéztem és megkérdeztem a tulajdonost. Azt mondta csoda jó autó, csak sokszor kell mosni. Nekem nem jött be: olyan furcsa a hátsó ablak, meg túúúl ''keskeny''. (Tört övvonal miatt talán...)))

Szeretettel:
Szalma

(#1145) divot válasza Szalma (#1144) üzenetére


divot
veterán

Muszáj lekésőbb áprilisban autót vennünk, mert édesanyámat Budapestre kell majd rendszeresen utaztatni gyógykezelésre. Mindenesetre eldöntöttük, hogy vagy C2 VTR, vagy új Swift. Utóbbi mellett szól, hogy hátul tágasabb, mint a C2. De mindkettő nagyon tetszik.

(#1146) Goose-T válasza plömplöm (#1123) üzenetére


Goose-T
veterán

Ez egy hazánkban Daewoo ''Chevrolet'' Lacetti néven ismert automobil, semmi köze a Suzukihoz. Legalábbis szerintem.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1147) sakál válasza divot (#1145) üzenetére


sakál
tag

Várj ameddig tudsz. Pont tegnap olvastam, olyan rosszak az idei eladási statisztikák, hogy nagy árverseny várható - a hitelkamatok terén is.

[Szerkesztve]

A szépség az eszed rovására megy

(#1148) plömplöm válasza Goose-T (#1146) üzenetére


plömplöm
őstag

Igen, az, egy ötajtós lacetti, de nem érdekes? Mit keres egy suzukiauto.com-on? A suzuki az nem GM, vagy igen? Én má' nem értek semmit... Ja és S betű van az elején, meg a felniben... A gm.com-on nincs a suzuki a brand-ok között...

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#1149) Goose-T válasza plömplöm (#1148) üzenetére


Goose-T
veterán

De az Opellel erős az együttműködés, ha jól tudom. Mittudomén. Átláthatatlan ez az egész.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1150) plömplöm válasza Goose-T (#1149) üzenetére


plömplöm
őstag

Aha, a suzuki az nem gm brand, viszont tagja a ''GM Network''-nek a Fiat, a Fuji/Subaru és az Isuzu mellett. Összefonódások...

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.