Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Versus123 válasza Integra (#1200) üzenetére


Versus123
aktív tag

na nekem 240-ből megvolt 3 éve a 16-os alessio csúcs-króm felni+ rá a zsír új gumik...a lemezfelnire meg mehet a téligumi. Most úgyis tél van,azzal kell kérni.(lemezfelni+téligumi) Nyárig meg spórolni és megvenni a szép 16ost rá:)

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#1202) viharhozo válasza Versus123 (#1188) üzenetére


viharhozo
addikt

Ha nem jarsz vele, akkor valoban sokaig eleg.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#1203) Integra válasza Versus123 (#1201) üzenetére


Integra
titán

nekem mázlim volt:)
két hónapos karcmentes felniket és szőrös 3000km-t futott gumi garnitúrát vettem egy sráctól 180ezerért, ő 320ezerért vette, még a számláját is megkaptam akkoriban.
(oz racing f1 + potenza re 720)
téli cumó nekem is gyári lemezfelnin van (185/55 R14), mindig furcsa hogy ilyenkor valami rugózást észlelek :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1204) divot válasza Versus123 (#1199) üzenetére


divot
veterán

Pedig nem. Én egy 2.750.000 forintos GLX-et néztem a szalonban, élőben. Mi viszont GS-t vennénk, ami 2.950.000 Ft., és a kiállított GLX-hez képest a következőket tartalmazza: (tehát ezt kapod 200K-ért): Smart key, Fűthető első ülések, Első ködlámpa, Oldallégzsák- első és hátsó függönylégzsák, és az Alufelni.

(#1205) Versus123 válasza divot (#1204) üzenetére


Versus123
aktív tag

hát akkor kötelező GS-t venni....

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#1206) divot válasza Versus123 (#1205) üzenetére


divot
veterán

Szerintem is. Akárhogy is drágácska, de mégis a legjobb ár/érték arányú.

Azért egy töréstesztet még megnéznék, bár az bíztató, hogy a honlapon először a Swift történetében ;] részletesen szólnak a biztonsági funkciókról. Bővebben: link

(#1207) fokukac válasza Szeke (#1173) üzenetére


fokukac
nagyúr

''Hát ha az idiótaság, hogy vannak, akik nem szeretnek tucatautóban ülni...
Idióta vagyok, mert szeretem az egyediséget és relatív ritkaságot.''


hát ne haragudj, de akkor begyél Bentley-t vagy ROlls Royce-ot... :D

abból biztos nincs minden sarkon egy.... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1208) fokukac válasza divot (#1204) üzenetére


fokukac
nagyúr

mi az a smart key?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1209) divot válasza fokukac (#1208) üzenetére


divot
veterán

Parasztvakítás, offkorz: ''Ha az ajtók zárva vannak, és az elektronikus kulccsal rendelkező személy egy körülbelül méterre megközelíti az ajtókilincset, a kulcs kommunikálni kezd a kilincsbe épített jeladóval, és összehasonlítja az azonosító kódokat. Ezután a kilincs érintésére nyílik az ajtó. A rendszer ''intelligens gyújtásként''is működik. Miután az elektronikus kulccsal rendelkező személy beszállt az autóba, a jármű automatikusan felismeri a kulcs azonosító kódját, és a műszerfalon megjelenik az elektronikus kulcs jele. Ezután a motorkapcsoló benyomásával és elfordításával nyílik a kormányzár és beindul a motor.''

(#1210) DaSilva válasza divot (#1209) üzenetére


DaSilva
senior tag

sezmér parasztvakítás? apám tízéves omegája nem tud ilyet. hanem télen befagy a zár.

huss, fohászom száll feléd

(#1211) divot válasza DaSilva (#1210) üzenetére


divot
veterán

Elcserélném +10 lóerőre. ;)

(#1212) DaSilva válasza divot (#1211) üzenetére


DaSilva
senior tag

hát én nem. ha ez rendesen működik, nagyon hasznos fícsör. sötétben meg cuccokkal megpakolva nem kell a zárral buzizni..

huss, fohászom száll feléd

(#1213) divot válasza DaSilva (#1212) üzenetére


divot
veterán

Tényleg. :)

(#1214) Integra


Integra
titán

nálam az egyik kedvenc extra: az esőérzékelős ablaktörlő.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1215) Versus123 válasza DaSilva (#1212) üzenetére


Versus123
aktív tag

hát pedig inkább a +10 lóerő,hidd el:)

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#1216) Versus123 válasza Integra (#1214) üzenetére


Versus123
aktív tag

semmire nem jó,volt nekünk...sose úgy és akkor törölt amikor kellett volna.ha szakadt az eső akkor jó volt,mert akkor ugye mindegy...de amikor csak pötyögött-nem pötyögött....áhh....

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#1217) Integra válasza Versus123 (#1216) üzenetére


Integra
titán

szerintem legalább annyira különböznek a rendszerek mint az abs-ek, csak a név azonos.
egyik barátnőm mercijében (e430) vagy az új accordban istencsászár, elhiszem hogy nem minden autóban működik úgy ahogy kéne.
amiben nekem kéne, ott biztosan kiválóan működne. ha lenne benne:)
(na majd az új civicben...:) )

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1218) divot válasza Integra (#1217) üzenetére


divot
veterán

Láttam ma egy gönyörű, piros új Civic Sportot, mozgássérült bilétvála parkolni. Egyből rád gondoltam. :DDD

(#1219) viharhozo válasza divot (#1209) üzenetére


viharhozo
addikt

Ha mergad lenne, 341000 forintot kene erte leszurkolni. Tehat ennyit sporolsz! ;)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#1220) DaSilva válasza Integra (#1214) üzenetére


DaSilva
senior tag

ú az nagy fasság. főleg ha kopottak a betétek és szarabbul látsz a törléstől, mintha nem csinálna semmit. agyvérzés.

huss, fohászom száll feléd

(#1221) Integra válasza divot (#1218) üzenetére


Integra
titán

én tegnap éjjel láttam egyet feketében, jááááááájjj, sajogott is a szívem érte. modellfrissités/átdolgozás után bitang jó lett a 3 ajtós. és azok a gyönyörű 16-os felnik...
na mindegy, jó lesznekem barátosném anyjának a 6gen 3d vti-je is, ha végre megkapja a saját ctr-jét, szóval nem fogok panaszkodni :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1222) hobizoli válasza DaSilva (#1210) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Nekem meg nincs kulcslyuk, igy nem fagy bele a jeg, meg igy nem buzerlajak a zarat, mert nincs. Ja, es riaszto nyitja-zarja centralzarat is.


hobizoli

[Szerkesztve]

több drón kell ;P

(#1223) Integra válasza DaSilva (#1220) üzenetére


Integra
titán

mondom, nekem csak pozitív tapasztalatom van vele.
a civicben most még csak manuál fokozatos van (na ez az igazi idegtépő...), amiben ráadásul még fokozatmentesen sem tudom 1 és 16 sec között változtatni kedvem szerint a törlési intervallumot, anno a sunny-ban volt ilyen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1224) Integra válasza hobizoli (#1222) üzenetére


Integra
titán

nekem van, fel is nyomták, hogy basszák meg... :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1225) Versus123 válasza Integra (#1223) üzenetére


Versus123
aktív tag

egy fullos passatban volt,nem trabiban:) fogja állítgatni a tököm,amikor a kart csak meg kell pöckölnöm és már töröl is...

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#1226) hobizoli válasza Integra (#1224) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ha a kilincsben van csereld olyanra amiben nincs zar sem, nekem Tipo-n igy van megoldva, a Punto-nal meg az ajtoban van a kulcsnyilas -illetve volt-, de egy fem vakdugoszeru bigyoizevel el van tuntetve. Mindketton persze a csomagterajto zarja van meghagyva egy esteleges ''veszhelyzetre''.


hobizoli

több drón kell ;P

(#1227) Integra válasza hobizoli (#1226) üzenetére


Integra
titán

ebben úgy van megcsinálva, hogy a zárbetétet belülről rögzítik az ajtólemezhez, és a kilincs műanyag része meg kintről fekszik fel az ajtólemezre. vagyis ez nagyon nem az a vw rendszer amit csavarhúzóval betétestül kihúzok egy mozdulattal
már mindegy, két új zárbetét megvesz, rákódolták a kulcsra aztán ennyi.
szegény sárkány már úgy körbe volt törve mindenfelé, hogy nem éri meg rákölteni.
szerencsére még mindig megfordulnak utána, pedig civicből sok van.

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1228) Versus123 válasza Integra (#1227) üzenetére


Versus123
aktív tag

ez mind szép,csak nálam se a zárral szarakodtak hanem beküldték üveget azt csókolom...

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#1229) faster válasza hobizoli (#1222) üzenetére


faster
nagyúr

Nekem is riasztó nyitja a centrál zárat. 20000 volt a riasztó, én beszereltem ingyen magamnak. Ez a smart key nekem is túlkomplikáltnak tűnik. Mint a beszélő amerikai autók :)

(#1230) divot válasza faster (#1229) üzenetére


divot
veterán

De ez magyarul szól hozzád, hiszen a mi autónk... ;)

(#1231) Integra válasza Versus123 (#1228) üzenetére


Integra
titán

na azt nálam nem lehetett volna, biztonsági fólia rulz, ütögethették volna reggelig is :)
bár ha belegondolok jobb hogy nem tették, mert az még drágább lett volna....

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1232) Versus123 válasza Integra (#1231) üzenetére


Versus123
aktív tag

hehe,nekem is volt rajta,szart sem ér:) Ugyanis nem féltéglával dobkák be,hanem beroppantják körbe,és kiszedik egészben a francba:) Annyi előnye volt hogy nem kellet üvegszilánkokat takarítanom utána....

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#1233) szucsi


szucsi
őstag

Na, kilapítottak már egyet-kettőt?

Kezdek kíváncsi lenni. :)

(#1234) Integra válasza Versus123 (#1232) üzenetére


Integra
titán

már megérte, képzeld ha porszívózás után ott figyel pár szilánk még:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1235) divot válasza szucsi (#1233) üzenetére


divot
veterán

Még nem, pedig én is azt várom. De mindenféle merevítésekről és enerzsielnyelő izérkről beszélnek a suzuki.hu oldalon.

(#1236) faster válasza divot (#1230) üzenetére


faster
nagyúr

Nem azt mondom, hogy ez rossz dolog, csak azt akartam igazolni, hogy a zárnyitogatásnak nem a smart key az egyetlen alternatívája, így érthető, ha valaki a smart keyt fölöslegesnek tartja.

(#1237) hobizoli válasza Versus123 (#1228) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ja, azt nekem is eljaccottak. Az ellen nem ved semmi, meg a folia sem, az is csak 1-2 utesig jo aztan mar osszetort uveg azzal hajlik. De legalabb nem kell az uvegszilankokat takaritani, meg ha hovedos a folia az azert nem baj.



hobizoli

több drón kell ;P

(#1238) divot válasza faster (#1236) üzenetére


divot
veterán

Nekem fogalmam se volt, hogy az új Swifthez adnak ilyet is, csak néhány perce derült ki számomra, amikor az alufelni áráról beszélgetve idelistáztam, hogy mit adnak +200 ezerért.

(#1239) szucsi


szucsi
őstag

Ajánlom figyelmetekbe az alábbi ''töréstesztet'', amelynek elfogulatlansága és tudományos módszertani háttere megkérdőjelezhetetlen. :DDD

Bővebben: link

(#1240) faster válasza divot (#1238) üzenetére


faster
nagyúr

És a GS-hez adnak könnyűfém felnit? Az fontos! :D

(#1241) divot válasza faster (#1240) üzenetére


divot
veterán

Ahhoz adnak, mi szem-száj ingere. :) Bővebben: link

(#1242) faster válasza divot (#1241) üzenetére


faster
nagyúr

Hmm, kormányról vezérelhető autórádió, nekem is jól jönne.

(#1243) hobizoli válasza Integra (#1227) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Az otajtos Civic-nel a hatso ajton masmijen a kilincs?



hobizoli

több drón kell ;P

(#1244) Szeke válasza divot (#1241) üzenetére


Szeke
senior tag

Van ezzel a suzukis felszereltség-lista megoldással egy kis gondom. Színtévesztő vagyok és sajnos az összes pontot egyszínűnek látom, azaz nem tudom megkülönböztetni, melyik piros és melyik zöld, olyan aprók :(
Így aztán mindig bajba vagyok...

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#1245) hobizoli válasza Szeke (#1244) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Hm...erdekes en is szinteveszto vagyok, de latom jol. Mondjuk eddig 7-3 az allas a javamra :D



hobizoli

több drón kell ;P

(#1246) Szeke válasza hobizoli (#1245) üzenetére


Szeke
senior tag

Valószínűleg te más színekre :D
Mindegy végülis, mert a lényeget azért látom (vonal vs pötty) :DDD

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#1247) hobizoli válasza Szeke (#1246) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Hat eddig annal 3 esetnel nem volt ket egyforma orvosi megallapitas, az extrem protanomalia-tol kezdve a nagyon enyhe valtozatig mondtak eddig mindent, az SZTK-ban osszecsodult ram a szemeszeti osztaly, amikor eloszor visszamentem oda, hogy eddig En ugy tudtam Szin=OK -mert addig mindeg az szerepelt a kartonomon-, aztan egy alkalmassagi vizsgan ugy visszadobtak szintevesztesre, hogy csak neztem mi van. Akkor is, mint elotte, oda-vissza elolvastam nekik mind a ket fele pottyos konyvet, de abba a bigyoizebe amibe nezni kell, abban viszont egybol rossz vagyok. Azota is voltam vizsgalaton az SZTK-ban, mert lejart a jogsim, rutinbol elem teszik a konyvet, mondom a dokinak, ez minek, ugyis szinteveszto vagyok, rajta van mar itt is a kartonomon (szin=ok, szin=ok...szin=ok, szin=nem ok, meg utana egy bla-bla-bla 3 soros szoveg), benne van jogsimban is, ha most is jo lesz, kitorlik belole? -Nem. Aztan el is tette.

Ugy kerult ra a kartonomra, hogy egyszer felhomalyos rendeloben kellett neznem a pottyos konyvet es 1-t hibaztam, aztan kukucska abba izebe, huu de szinteveszto is vagyok, na egybol elolvastattak az egesz pottyos konyvet, de az meg jo volt (asszem vmi 40 oldala van). Ezutan mentem vissza az SZTK-ba. Na, hogy biztosak legyenek magukban, elkuldtek a Gyali uti szemeszeti nemtommarmibe, klinika az vagy vmi ijen, na ott is 3 doki elott elolvastam a pottyoskonyvet de ott hibatlanra, nem volt felig beforditva a reluxa, fel volt huzva teljesen. Neztek is hogy ez vajon, hogy is lehet. De a kukucskazos ize az megint kidobott. Aztan Ok megbeszeltek, hogy az a biztos -nekik-, hogyha rairjak szinteveszto vagyok.

Egyebkent letezik ra korrekcios szemuveg, egy magyar doki feljesztette ki, a doki neve dr Abraham Gyorgy.

több drón kell ;P

(#1248) dystopia válasza Szeke (#1244) üzenetére


dystopia
tag

''Az összes pontot egyszínűnek látom, azaz nem tudom megkülönböztetni, melyik piros és melyik zöld''
Így is adnak jogsit?

Lüke, én vagyok az APUd!

(#1249) hobizoli válasza dystopia (#1248) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Adnak, csak hivatasos sofor nem lehet sosem.



hobizoli

több drón kell ;P

(#1250) Szeke válasza hobizoli (#1247) üzenetére


Szeke
senior tag

Akkor te sokkal jobb helyzetben vagy.
Én a babos könyv 4.-5. oldala környékén elakadok, utána nem tudom elolvasni :(
Amúgy ez az életben semmiben sem korlátoz, kivéve 1-2 szakmát: hivatásos sofőr, műszerész, festő, szóval minden olyan, amihez fejlett(ebb) színlátás kell, nem lehetek.


Van az új Swifthez egy jó sztorim. Olyan kevés benzinnel szállították ki nekünk, hogy a benzinkútig (kb. 3km) se tudtunk elmenni vele! :Y
Hivatalosan legalább 5 liter benyával kéne szállítani, ennek ellenére volt benne vagy fél liter... Ezt szorozzuk be napi 30 kamionnal, kamiononként 8 autóval...
Tudom, ez nem suzuki-specifikus, de akkoris ciki volt.
Az 1.5 GS-t talán én is megvenném, mert annak tényleg jó a felszereltsége.

[Szerkesztve]

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.