Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) oceanearth válasza Sytex (#1841) üzenetére


oceanearth
őstag

hát igen. még nem kelett ahsználni a klímát, még nem volt nyár, amióta megvan:D. nekem nagyon bejön az autó. igaz volt már gyorsabb kocsink, meg jóval fullosabb, de nekem igazándiból ez jön be a legjobban. hihetetlen milyen variálható és kényelmes. még nem volt egyterűnk, de ezntúl csak egyterűm lesz az tuti. egyszerűen annyira jó, maghasan ülsz, nem kell alulról kiszállni, ahnem kilépsz, óriásira nyíilik a raktér és nagyon könnyű vele prakolni, mert rálátsz midnenre. szóval nekem nagyon bejött ez az egyterű dolog, a midenre rálátás überel midnent. igaz balra előre nem látsz ki az A oszloptól:D

(#1852) oceanearth válasza róland (#1849) üzenetére


oceanearth
őstag

hát igen mindig az a lényeg. egyébként IIes swift annyira nem is rossz, bár nekem személy szerint annyira nem jön be a formája. de ez szubjektív vélemény. ebben állítólag már van anyag is

(#1853) Sytex válasza oceanearth (#1851) üzenetére


Sytex
tag

Én meg pont az vettem észre hogy olyan mintha egy kartondobozban ülnék aminek az elejére van egy kis luk vágva. Előre:OK. Oldalra: OK. Oldalra-előre, hátra, oldalra-hátra: semmi. Meg nekem az üléstámla nyomta a hátamat.......de izlések és pofonok!!!! Az viszon jó hogy feljebb ülsz benne...többet látsz előre!

[Szerkesztve]

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#1854) divot válasza kymco (#1832) üzenetére


divot
veterán

Semmi. A biztonsági övtől maradt egy kis folt a vállamon, ami másnapra elmúlt.

(#1855) Sytex válasza oceanearth (#1852) üzenetére


Sytex
tag

Visszatérve a 2,2-es Vectrával való gyorsulásra. A 2.0-s 16V GSI (150LE)-vel megyek fej-fej mellett!!!! ;]

[Szerkesztve]

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#1856) kymco válasza divot (#1854) üzenetére


kymco
veterán

Akkor jól vizsgázott a verda... :)

www.refujvaros.hu

(#1857) divot válasza oceanearth (#1835) üzenetére


divot
veterán

Lehet, de ez egy 3 millás Swift II. GS. Ezért is lehetett 2 millióig javíttatni kaszkóval. (Így most enyém a legdrágább Swift Magyarországon. ;))

(#1858) oceanearth válasza Sytex (#1855) üzenetére


oceanearth
őstag

ja, de az B Vectra a mienk meg az őj C volt. :DDD
kanyarban úgyis elmentem volna. volt, hogy preluddel gyorsultunk, de elkedzett esni az eső és nem mert jönni a kőbányai útnál lévő nagy kanyarban én meg mentem mint a hülye, mert majd mondom az ESP úgyse engedni csúszni az autót. hát nem is engedte viszont hiába volt padlón a lábam, a fordulatszám nem ment följebb:DD poén volt. egyébként kanyarba marha jó volt a Vectra, sajnálom nagyon, hoyg eladtuk:(

(#1859) oceanearth válasza divot (#1857) üzenetére


oceanearth
őstag

hú de zsír, van egy 5 millás Swifted:D:D eladod 4ért már jól jártál:DDD

(#1860) divot válasza oceanearth (#1859) üzenetére


divot
veterán

Na ja, csak ez a fajta értéknövekedés sajna drasztikusan csökkenti az autó árát. :O

(#1861) róland válasza divot (#1857) üzenetére


róland
veterán

Hát, ennyiből már akár új Honda Civic-et is nézegethetsz 1,8-as motorral. :DDD (Nekem most nagyon megtetszett az új Civic.)

[Szerkesztve]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1862) brownus válasza róland (#1861) üzenetére


brownus
veterán

gyönyörű autó, láttad Integra linkjét? ha nem, akkor tessék: [link] :)

tényleg ezt a filmet, hogy lehetne leszedni?

[Szerkesztve]

(#1863) divot válasza róland (#1861) üzenetére


divot
veterán

Mi is erősen gondolkodunk benne, hogy a következő autónk Civic lesz. De ez még odébb van.

(#1864) róland válasza divot (#1863) üzenetére


róland
veterán

Én is nézegetem a Civic-et. Pár régebbi kiadást vezettem is (van, volt a családban), nagyon tetszettek.

Videó jópofa. :DD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1865) oceanearth válasza divot (#1860) üzenetére


oceanearth
őstag

hát ja. egyszer összetörték a Vectrán hátulját. 1 millás kár. valami régi fiat tipo szállt bele édesapámba 80al hátulról. ő állta a féken egyszr csak azt érezte megmozdult az autó. összetört a jobb hátulja elég durván. viszont a Tipo brutálisan összetört, teljes totálkár.
ekkor írtunk a biztosítójának egy kérvényt, hogy értékcsökkenés miatt adjanka pénzt, erre kaptunk 30ezer forintot:D egy vicc volt . amikor az elejét törték össze(lökő, 2 xenon lámpa, hűtő, első elektronika) akkor is kb 1 millás kárt csináltak, akkor írtunk a KÖBE-nek egy lkevelet és ők azt vaáslzolták, hogy mivel eredti alaktrészekkel lett javítva nincs értékcsökkenés, na akkor nevttünk csak igazán(vagy sírtunk)

(#1866) raczger válasza Sytex (#1810) üzenetére


raczger
őstag

nekem nincs autóm, mivel 16 éves vagyok, és nem vok elkényeztetett kis fos, mindent én veszek magamnak!

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1867) róland válasza brownus (#1862) üzenetére


róland
veterán

Pl. innen: [link] Ott pedig a Get the TV ad video podcast. Nekem elindult valami letöltés, majd megnézem mi jött le.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1868) tildy válasza divot (#1863) üzenetére


tildy
nagyúr

Az legalább jól néz ki:U Szigorúan szvsz.

Nekem nagyon nem jön be a swift2, főleg a bumfordi eleje, a lőrésablakok, na emg a hátulja+ a csomagtartó:F (inkább 1 db hátizsáknak való) ) sem, ráadásul lassan minden utcasarkon van egy belőle.(Viszont páromnak tetszik, legalábbis külsőleg ;) Belsőleg és motorikusan más autó fogott meg jobban bennünket:U ) De gondolom másoknak tetszik, úgyhogy használják/tok egészséggel:R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1869) sasa311 válasza raczger (#1866) üzenetére


sasa311
veterán

akkor nem biztos, hogy olyasvalamiről kéne véleményt nyilvánítanod, amiről nem tudhatsz sokat (lévén gondolom még életedben nem vezettél autót). teljesen mind1, hogy igaz-e vagy sem...
:U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1870) divot válasza tildy (#1868) üzenetére


divot
veterán

Köszönjük, hogy meglátogattad a topicot. :DDD

(#1871) oceanearth válasza raczger (#1866) üzenetére


oceanearth
őstag

megkérdezhetem, hoyg mit dolgozol 16 évesen amiből fönntartod magad?

(#1872) oceanearth válasza divot (#1870) üzenetére


oceanearth
őstag

:DD :DD :DD :R :C
kb most először értek veled egyet

(#1873) tildy válasza divot (#1870) üzenetére


tildy
nagyúr

:U
A régi sedan swift (oké, oké könynen törik, de szebb), és a liana nekem is tetszik:U (Kár hogy liana árban meg már kap az ember jobbat is...)
Ráadásul a lianának még a neve is szép:)
Szóval ezzela kettővel nulla bajom.
Nameg a motorjaik... UHH:D Hát, izé:B

kymco: Hát nem lehetünk egyformák. :U Nekem bumfordi az egész, és innentől akár lehet akármilyen jó is motorikusan is meg midnen, nem tudok másképp hozzáállni.
(Szerencsétlenségemre páromnak (is) tetszik:U Ahogyan a mini one is:F:Y)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1874) kymco válasza raczger (#1866) üzenetére


kymco
veterán

Hát akkor nem a tapasztalat beszélt belőled.... ;]

www.refujvaros.hu

(#1875) kymco válasza tildy (#1873) üzenetére


kymco
veterán

Hát ..... látszik, hogy más az izlésünk :)

www.refujvaros.hu

(#1876) oceanearth


oceanearth
őstag

nekem a suzukikban az nem tetszik, hogy kicsi a kerék és magasn van az autó:( (persze ez jó a magyar utaknak) pl. ott van a jwrcs Ignis és a Swift. sztem azok már kifejezetten szép autók. a nagyobb kerekek és az ültett kocsiszekrény már nagyon megdobja az autó kinézetét.

(#1877) Maranello válasza oceanearth (#1876) üzenetére


Maranello
tag

Ha a kinézet a fontos..

(#1878) Maranello válasza tildy (#1873) üzenetére


Maranello
tag

A Mini One-t nem szidni,a kompresszoros Cooper S-t meg pláne nem ;]
Azé' oké hogy neked a puttonyos csodák jönnek be,de a következő lépés a Modena lefikázása lesz,ha így haladunk..

(#1879) tildy válasza Maranello (#1878) üzenetére


tildy
nagyúr

Én nem szidtam, csak nem tetszik:);)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1880) Sytex válasza raczger (#1866) üzenetére


Sytex
tag

Akkor köszönjük hogy érdemben hozzá tudtál szólni a témához,majd ha te is több éve foglalkozol autokkal (és itt nem a .jpg-k nézegetésére gondolok), akkor talán számít majd (nekem) a véleményed. Majd ha össze tudod márka több típusát hasonlítani, dinamikusság, fogyasztás, kanyartartás, SZERELHETŐSÉG, alkatrészellátás. Emelett azt kell mondjam hogy Rally I.oszt-ban (tudod itt az első osztály nem a legalapabbat jelenti mint a középiskoládban, hanem a legmagasabb szintet), aktívan versenyeztem. És a családban több éves autószerelői és rally-versenyzői tapasztalat van....tehát lehet hogy nekem egy 16 éves véleménye egy kocsiról nem sokat jelent. Én se nyilvánítok véleményt a főzésről és a sminkelésről mert nem értek hozzájuk. Érdekelne hogy 16 évesen mit dolgozol amivel ilyen jól ellátod magad......a zsebpénzből összespórolt és megvásárolt dolgok nem számítanak ''mindent én veszek magamnak'' kategóriába.

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#1881) Sytex válasza tildy (#1873) üzenetére


Sytex
tag

Mi a baj a motorjával? A suzukinak van majdnem a legigénytelenebb motorja. (És az 1.3-as motor -még a 8Vis- nagyon sok 1.6-os, 1-8-as motort lepipál)

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#1882) Sytex válasza Sytex (#1880) üzenetére


Sytex
tag

Néhány szó kimaradt,mert siettem. De mire újra olvastam már eltünt a (MOD)....sorry

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#1883) SzalaiG válasza Sytex (#1882) üzenetére


SzalaiG
addikt

A Suzuki egy tökéletes közlekedési eszköz. Arra való amire az autót kitalálták. Olcsón elvisz A-ból pontból B-be. Nem státsz színbólum, nem vagizó verda, hanem autómobil.
:C

(#1884) divot válasza oceanearth (#1876) üzenetére


divot
veterán

A GS-t 15-ös kerékkel adják, az ehhez az autóhoz már nem kicsi.

(#1885) raczger válasza Sytex (#1880) üzenetére


raczger
őstag

A suzuki motorja, természetesen jó, csak a kasznija szar, ha rallyautóként meg van erősítve akkor jó -- ha meg nem, akkor az életeddel játszol!

Szóval nekem csak a kasznival van baja, ha egy erősebb kasznit nyomtak volna rá, akkor még egy egész jó autó islehetne!!!

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1886) divot válasza raczger (#1885) üzenetére


divot
veterán

De ugye azt tudod, hogy az új Swift megerősített karosszériával készül, ezért is lett négy csillagos a töréstesztje?

(#1887) kymco válasza divot (#1886) üzenetére


kymco
veterán

Figyi, nem érdemes... Hallotta valakitől, valamikor, most meg ezzel villog. Nem is tudja, hogy a swift 1-et már rég nem is gyártják.....

www.refujvaros.hu

(#1888) róland válasza brownus (#1862) üzenetére


róland
veterán

m4v kiterjesztésű fájlt mivel lehet lejátszani? Apple Quicktime Player 6.5 nem tudja lejátszani, már próbáltam.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1889) SzalaiG válasza divot (#1886) üzenetére


SzalaiG
addikt

Szia!
Azt hallottam, h neked Swift II van. Megosztanád a tapasztalataidat velünk?
Április-május körül szeretnék venni egy ilyet 1.3 Glx, 5a, ezüst. Ezt néztem ki.
:DD

(#1890) róland válasza SzalaiG (#1889) üzenetére


róland
veterán

Nekem majdnem pont ilyen van, csak a színe fehér. Öt személyt bőven elvisz A-ból B-be (kipróbálva). 3 főiskolás utazótáskája simán elfér a csomagtartóban (kipróbálva). A mienk úgy 3500 fölött kezdd el húzni, de asszem mindegyik 1,3-as ilyen. Elég magasan ülsz benne, így könnyű be-/kiszállni. A oszlop nagyon sokat kitakar balra (persze a jobb oldali sem kisebb, csak attól távolabb vagy, ezért kisebb a holttér. Lehet vele kényelmesen autózni, de ha elkap a szenvedély, akkor az élményautózás sem lehetetlen.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1891) bobsys válasza Sytex (#1836) üzenetére


bobsys
addikt

csak nehogy rókázzál közben ;] :D

Igazából még szerettem volna raczger-nek írni egy két dolgot, de már mindenki elmondta. Annyit, hogy én eddig csak pár autót vezettem így csak azokróül mondok véleményt. Másról nem, max hallok ezt azt, de azt nem véleményként adom elő.
Mondjuk tényleg érdekelne ez a 16 évesen ''mindent én veszek magamnak'' dolog. Mit dolgozol?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1892) Sytex válasza bobsys (#1891) üzenetére


Sytex
tag

Hagyd a rókáimat! A kocsi azóta ép (hellyel-közzel), szmöre meg még mindig ugyanott fekszik az út szélén.

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#1893) Sytex válasza tildy (#1868) üzenetére


Sytex
tag

A Logan? :) :D

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#1894) SzalaiG válasza Sytex (#1893) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ő autóra gondolt... :DDD

(#1895) róland válasza Sytex (#1893) üzenetére


róland
veterán

Hyundai (talán Accent)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1896) tildy válasza SzalaiG (#1894) üzenetére


tildy
nagyúr

A logan akkor is jó ksi autó, bármit mondtok

róland:igen, accent. El lehet férni benne, még magam mögött is, nem úgy mint a....
Sytex: a motorjával? A karakterisztikája (nekem nem tetszik). Alacsony fordulaton nincs benne erő (és energia:D)
:U de ezt már más topikban kitárgyaltuk.
Egyébként semmi baj a motorjával, másnak biztos bejön ez.
A suzuki mocik pedig nyami:D Szépek:U (GS500 rulez:D)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1897) oceanearth válasza tildy (#1896) üzenetére


oceanearth
őstag

''A logan akkor is jó ksi autó, bármit mondtok''

na ez már nagyon durva. a logan az jóval rossazbb mint egy suzuki

''El lehet férni benne, még magam mögött is, nem úgy mint a..''
azért, mert nő vagy és elöl ülsz, ha én ülnék benne mögém nem sok ember férne

(#1898) aesir válasza oceanearth (#1897) üzenetére


aesir
veterán

Tudomásom szerint tildy elég magas, és teljesen hátratolja az ülést.
A másik kérdés mondjuk az, hogy ki szokott saját maga mögött utazni?

Van saját életem...

(#1899) spirit007


spirit007
senior tag

Vezettem a multkor egy ilyen új 1.3-ast , szerintem minden rendben van benne , csak iszonyat horror az ára ...
Szóval ennyiért asszem nem lesz a ''mi autónk'' .

(#1900) tildy válasza oceanearth (#1897) üzenetére


tildy
nagyúr

180 centi az nőknél sem alacsony kategória. Párom meg 185. Koppra hátratolt üléssel is elférek jól hátul, bár általában nicns koppra hátratolva az accentben.(Suziban volt.)

oceanearth: nézőpont kérdése. Próbáld ki a pesti kátyús utakon, meg fogsz lepődni. Nagyon jó az útfekvése, mitnha ide lett volna kitalálva. Szóval a futóműve és a rugózása veri mind a swift2t , mind az accentet. :U Csomagtér jóval nagyobb,kényelem :perfekt , tágasság: szuper. Ezenkívűl a laureateban van már oldal kárpit is, míg a GS (jól írom???) , ami már egy 3 millás swift, ott még ezt is ''lespórolták''.
Nem akarok vitát, de engem jobban meggyőzött. És ne légy előítéletes.

A liana pl. tökjó lenne, ha nem 2 899 000es áron árulnák, hanem 2.2-től kezdődően:R:R [link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.