Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) divot válasza kymco (#1800) üzenetére


divot
veterán

Január 1. :D Remélem lenyomjuk a sok Lakatost meg Jónást, mert mostanában mindig ők nyerik az ÁB-bébi versenyt. ;)

(#1802) kymco válasza divot (#1801) üzenetére


kymco
veterán

Még egyszer gratula :DD:DD:DD !

www.refujvaros.hu

(#1803) a_tesz


a_tesz
Korrektor

Bővebben: link :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#1804) divot válasza kymco (#1802) üzenetére


divot
veterán

:R

(#1805) Grunya


Grunya
aktív tag

Van egy 1994-es swiftem. Már egy ideje nagyon problémásan működik a központizár. Gondolom először mechanikusan kellene rendbetenni, kitisztítani a zárakat...
El kell vinni ehhez karosszériáshoz a kocsit, vagy házilag is megoldható?
Félek lepattintgatni a kárpitot, nehogy eltörjek valamit. Valaki csinált már ilyesmit? Esetleg elláthatna egy-két jótanáccsal. Előre is köszönöm!

(#1806) Grunya


Grunya
aktív tag

UP!

(#1807) Szalma válasza Grunya (#1805) üzenetére


Szalma
őstag

(Ha kinyitod az ajtót és aláfekszel az élének, akkor finoman elhúzva láthatod, hogy hol vannak a patentek. Ekkor bátorság kérdése, hogy ki mered-e őket tépni. (Pótolhatók, ha törnek. :) ) Általában a karfa, vagy valami egyéb hely csavarral is rögzíti, de azt ráérsz a végén kiszedni. A belső kilics szokott még fogos probléma lenni, de ez már teljesen típusfüggő...)

Szeretettel:
Szalma

(#1808) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Jövőre jön a Suzuki Swift Sedan

A négyajtós kisautót várhatóan az indiai Maruti-Suzuki kezdi gyártani 2006-ban, de egyelőre legfeljebb reménykedhetünk benne, hogy később Magyarországra is jut hazánk kedvencének családi változatából.
A Swift Sedan előző változatát a mai napig gyártják Indiában, de az új Swift is készül a Marutinál, és a hírek szerint olyan népszerű, hogy a gyártás alig tud lépést tartani a megrendelésekkel. A korszerűbb lépcsős hátú hiánya azonban előnyhöz juttatja a konkurenciát. A Tata Indigo és a négyajtós Hyundai Accent hasonló áron, hatalmas csomagtartóval érkezik, ami Indiában is nagy előny. Ezért döntöttek a Suzukinál úgy, hogy az új Swiftből is elkészítik a családi változatot, és a csapott hátú modellekhez hasonlóan felszerelik a Fiat takarékos 1,3 literes dízelmotorjával is.
Egyáltalán nem lehetetlen, hogy a típus hozzánk is eljut a későbbiekben, hiszen Kelet-Európában is igen népszerűek a B szegmensbe tartozó, nagy csomagterű típusok, amilyen a Dacia Logan vagy a Skoda Fabia szedán. A Marutitól már most is érkezik Európába egy típus, az apró Suzuki Alto, amely viszonylag alacsony ára miatt Magyarország útjain is elég gyakori.

(#1809) raczger


raczger
őstag

Hi!

Most én nem azért jöttem, hogy aztmondjam milyen jó ez a suzuki. Épp az ellenkezője! :Y
Szerintem nagyon szarok és biztonságtalanok. Lehet h már az új swift egy kicsit jobb nemtom, de szarul mutatkozott de Mo.-on!
Olaszországban most kezdték el forgalmazni, és az új swiftet adják ott!

Suzuki-- a TI autótok! :((

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1810) Sytex válasza raczger (#1809) üzenetére


Sytex
tag

Megkérdezhetem hogy neked milyen autód van?

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#1811) Sytex válasza Grunya (#1805) üzenetére


Sytex
tag

Bemész az első benzinkútra és veszel WD-40 nevű spray-t. A legkisseb asszem 1decis, nem kell egyböl a félliteres. Adnak hozzá vékony csövet. Belefujsz a kulcslyukba mindkét ajtón... csodákat tud művelni.

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#1812) Maranello válasza SzalaiG (#1808) üzenetére


Maranello
tag

:O

(#1813) divot válasza raczger (#1809) üzenetére


divot
veterán

Ostoba fajankó.

(#1814) kymco válasza raczger (#1809) üzenetére


kymco
veterán

:F Érveket légyszi!

www.refujvaros.hu

(#1815) Maranello válasza divot (#1813) üzenetére


Maranello
tag

Huu de diplomatikus volt valaki :D

(#1816) kymco válasza Maranello (#1815) üzenetére


kymco
veterán

Csak egy elégedett és tapasztalt suzuki tulaj..... :)

www.refujvaros.hu

(#1817) Sytex


Sytex
tag

Hát nem tudom. Nekem suzukim van, nem mert ''csak erre futja'' vagy kényszerítettek volna rá hogy megvegyem. Hanem mert én ezt szerettem volna. (Igaz az enyémnek semmi köze az esztergomi gyárhoz). Ja és még valami a sok fikázósnak: ÉN dolgoztam meg érte, és ki van fizetve, majd ha te is elmondhatod ezeket a te autódról (már ha van) akkor beszélhetünk!!!

[Szerkesztve]

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#1818) brownus válasza Maranello (#1815) üzenetére


brownus
veterán

jaja, ezen mosolyogtam én is:)
én megelégednék egy suzukival is, de itt bp-en a bkv bőven elég (nekem)

(#1819) róland válasza SzalaiG (#1808) üzenetére


róland
veterán

Én inkább SX4-ből tudnám elképzelni a négyajtós változatot. Ahhoz a formához jobban illik egy csomagtartónyi plusz.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1820) oceanearth válasza Sytex (#1817) üzenetére


oceanearth
őstag

megkérdezhetem, hogy akkor milyen suzukid van? úgy tudtam mind1ik Esztergomban készül

(#1821) róland válasza raczger (#1809) üzenetére


róland
veterán

Igen a miénk! De neked mid van, amiot nem apuka/anyuka vett neked, hanem megdolgoztál érte?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1822) Sytex válasza oceanearth (#1820) üzenetére


Sytex
tag

Most kötekedsz vagy érdeklődsz? :F

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#1823) divot válasza kymco (#1816) üzenetére


divot
veterán

Pontosan. És mivel teszteltem (sajnos) a biztonságát is, így tényleg nem mondhatok rosszat az autóról.

(#1824) oceanearth válasza Sytex (#1822) üzenetére


oceanearth
őstag

hát sztem az érdeklődés jön le a hszemből nem a kötekedés, de egyébként téynelg érdekel

(#1825) oceanearth válasza divot (#1823) üzenetére


oceanearth
őstag

volt már baleseted vele? :( még jó, hogy nem lett bajod. írnál erről bővebben 1 kcisit?

(#1826) kymco válasza divot (#1823) üzenetére


kymco
veterán

Erről nem is tudok,... Mi történt?

www.refujvaros.hu

(#1827) róland válasza divot (#1823) üzenetére


róland
veterán

Látom már más is érdeklődött, de mi is történt?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1828) Sytex válasza oceanearth (#1824) üzenetére


Sytex
tag

Japánban készült GTi kivitel. 1.3-as 16V duplavezértengelyes motor. 2000-től húz, 3500-nél ránt egyet hogy belelapulsz az ülésbe és meg se áll 7500-ig, csak győzd kapcsolni a sebességeket. 103Lóerő. Gyári sportülések, küszöbspoiler, és sportos első lökhárító. 4 tárcsafék..... A GTi-t Magyarországon nem is gyártották.

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#1829) róland válasza Sytex (#1828) üzenetére


róland
veterán

Egy fotót láthatnánk róla!?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1830) divot


divot
veterán

Valamelyik totyikban már leírtam. De közkívánatra. :)

Szóval miután dupla családi tragédia ért, beültem az autóba, és nem igazán tudtam a vezetésre koncentrálni (hiba volt ilyen állapotban beülni). Egy betonsziget kerékvetőjére rámentem 60-al, megdobta az autót, ki jobbra, egy olyan fél méter mély vízelvezető árokba, amiben sajnos keresztbe betongerendák voltak lefektetve. Átzúztam egyen, és úgy állt meg az autó. Két első légzsák nyílt, valamint első futómű és kormánymű csere volt még, illetve az első lámpatestek, szpojeler, ilyesmi, ami sértül. 2 milla volt a javítás költsége, de jobb, mint új korában. :)

(#1831) oceanearth válasza Sytex (#1828) üzenetére


oceanearth
őstag

értem. elég lett volna, ha annyit mondassz, hogy GTi ismerem a típust.
mondjuk én ültem 1es swfitben és vezettem is és mit mondja motorikusan nagyon jó, na de a többi, hát az finoman szólva nem avlami jó:(:( nekem az nagyon nem jött be, hogy tényleg olyan mintha szét aakrna esni az autó alattad, de tényleg egyszerűen minden recseg, ropog az autóban és ez nem azért, mert 10 éves, hanem mert ki van spórolva az anyag. a méásik meg a fék, anhát az sem valami jó. nálam az első dolog,a mit nézek az autón az a fék. szvsz nem vennék autót 4 tárcsa nélkül, mert sztem az a legfontosabb, hogy minnél gyorsabban meg tudj állni.

(#1832) kymco válasza divot (#1830) üzenetére


kymco
veterán

Veled mi történt?

www.refujvaros.hu

(#1833) Sytex válasza róland (#1829) üzenetére


Sytex
tag

[link]

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#1834) bobsys


bobsys
addikt

Suzuki RULZ :DDD
Főleg, hogy én is a saját pénzemből vettem nem pedig apuci tolta alám (pedig megtehette volna, az övét vettem meg piaci ár -100K áron).
Nekem bejött. Ha szeretném akkor elindul mint gépállat (1.6, 95 LE), pedig szegényke 9éves. Viszont az idén összvissz nem került 70K-nál többe a fenntartása pedig volt rajta pár dolog cserélve (központi zár elektronika, olaj, vezérműszíj, fékek, központi zár mechanika, levegőszűrő stb.)

Sytex: lógsz egy versennyel, amit tavasszal behajtok rajtad ;]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1835) oceanearth válasza divot (#1830) üzenetére


oceanearth
őstag

lehet, hogy hüyle vagyok, de anno nem 2 millába került egy 1es Swift?

(#1836) Sytex válasza bobsys (#1834) üzenetére


Sytex
tag

Körbeautózlak ;]

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#1837) kymco válasza oceanearth (#1835) üzenetére


kymco
veterán

Az alap..... extrákról nem hallottál?

www.refujvaros.hu

(#1838) oceanearth válasza kymco (#1837) üzenetére


oceanearth
őstag

de hallottam, ahogy néztem anno a ''full-extrás'' verzió került olyan 2,8ba-3ba de lehet, hogy rossul emléxem.
sytex:
szvsz nem is rossz a 8,8 egy ilyen idős autótól. ha belegondolok, hogy 8,9et gyorsult a 2,2es C Vectránk(150paci) szvsz kiváncsi lettem volna egy gyorsulásra:D kár, hogy már nincs meg, gyorsulhattunk volna egyet. a mosatni 1,6os meriva az sajnos elég lassacskán gyorsul(olyan 13-14), de hátra berakok egy kispolszkit:D

(#1839) kymco válasza oceanearth (#1838) üzenetére


kymco
veterán

Szerintem a full extrás jóval 3 mila felett van.... de én nem jutottam el ezek részletes tanulmányozásáig...

www.refujvaros.hu

(#1840) róland válasza Sytex (#1833) üzenetére


róland
veterán

Nem is kicsit dob a nézettségi szintjén. Gratula! :DD Nagyon tetszik az autód. Bár kiváncsi lennék a SwiftII GTI-re. Volt róla szó, hogy megcsinálják, de egyelőre csak a Sport készült el.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1841) Sytex válasza oceanearth (#1838) üzenetére


Sytex
tag

Vezettem már párszor 1.6-os Merivát és sajnosazt kell mondjam hogy sehol nincs...... Viszont jó volt a klíma benne :R

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#1842) róland válasza oceanearth (#1835) üzenetére


róland
veterán

De Divot-nak SwiftII-je van.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1843) Sytex válasza róland (#1840) üzenetére


Sytex
tag

Én is olvasgattam mindeféle 1.6-os turbos, meg 2.0-s motorról, de annyi mindent mondtak hogy már nem hiszek benne.....

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#1844) brownus válasza kymco (#1839) üzenetére


brownus
veterán

(#1845) Sytex válasza brownus (#1844) üzenetére


Sytex
tag

Mit nem adnék egy 1.5 GS-ért!!! Csak most egyenlőre az iskola viszi a pénzt :O

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#1846) róland válasza Sytex (#1843) üzenetére


róland
veterán

A Sport kapott 1,6-os motort, és valamikor tavasszal talán elkezdik forgalmazni (itthon is). Meg talán idén nyárra jön a lányok álma a Swift kabrió. (Szvsz nem is lesz rossz, ebből a karosszériából egy pofás kis kabriót lehet kihozni.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1847) kymco válasza oceanearth (#1838) üzenetére


kymco
veterán

Most néztem meg egy kereskedőnél, hogy az 1.3 fullextra listás (szerintem még lehet rá pakolni) 3,2 millió, az 1.5-ös fullextra listás 3,4 millió.

www.refujvaros.hu

(#1848) oceanearth válasza róland (#1842) üzenetére


oceanearth
őstag

ezt nem tudtam. épp ma néztem az árlistát és úgy tudom az 1,5ös full extrás az olyan 3,2 milla körül van

(#1849) róland válasza oceanearth (#1848) üzenetére


róland
veterán

És sajnos azt törhette meg. De a lényeg, hogy neki nem esett baja. :)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1850) kymco válasza oceanearth (#1848) üzenetére


kymco
veterán

Lehet, hogy más a felszereltség, meg hát árverseny van.....

www.refujvaros.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.