Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) divot


divot
veterán

Ha nem kéne májusig várni a háromajtósra, azt választanám. De muszáj áprilisban autót vennünk. :O

Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#1502) Szeke


Szeke
senior tag

Most azért mert valaki szeretne egyedibb autót, mint egy Suzuki, miért kell Csernushoz küldeni? :F Ez is csak egy kifejezése lehet az illető stílusának, egyediségre való törekvésének. Nem akar különc lenni, csak nem akar beleolvadni annyira a tömegbe. Ez miért baj? :F És elsiklottatok a földrajzi helyzetet feszegető mondatom felett. Szerintetek egy Trabant az USAban nem lenne egyedi? :DDD Egy kis egészséges exhibicionizmus még nem káros... Vagy igen? Ezek szerint az optikai tuningot előnyben részesítőket is küldjük Csernushoz :F (ez már kissé demagóg volt).
Nem fikázom/tam az új Suzit sosem, mert nem rossz autó. Csak értsétek meg, hogy vannak emberek, akik nem szeretnek szürke egerek lenni. (és azok, akik emiatt nem a suzukit választják, valószínűleg másban is keresik az egyedibbet).

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#1503) divot válasza Szeke (#1502) üzenetére


divot
veterán

Nem hiszem, hogy szürke egér leszek, mert új Swiftet veszek. És életpályámat nyugodt szívvel odateszem bármelyik különleges autó tualjdonosáé mellé. ;)

(#1504) szucsi


szucsi
őstag

4 csillag

Bővebben: link

:C :C :C

(#1505) Szeke válasza divot (#1503) üzenetére


Szeke
senior tag

Most itt mindig elviszitek ilyen más irányba a dolgot. Szó sincs az emberek életpályájának megítéléséről, vagy a vevők minősítéséről. Alfát és Citroent is főleg a stílus miatt vesznek az emberek. Csak erre akartam kilyukadni. Az egyedi stílust kereső emberek nem feltétlen jobbak vagy rosszabbak a többieknél.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#1506) Szeke válasza szucsi (#1504) üzenetére


Szeke
senior tag

olvasd végig a topicot, már volt...

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#1507) divot válasza szucsi (#1504) üzenetére


divot
veterán

#1435 ;)

(#1508) divot válasza Szeke (#1505) üzenetére


divot
veterán

De a Suzukiban épp az a fincsi, hogy egyedi autót sikerült alkotnia az új Swifttel. Hiába lesz belőle sok, ez az autó egyéniség. Nálunk épp a C2 VTR-t ütötte ki a nyeregből.

(#1509) szucsi


szucsi
őstag

Persze ha már itt tartunk, belinkelem az új Focust is.

5 csillag, kategóriabajnok.

Bővebben: link


Én meg ilyet veszek, ha télleg ajándék lesz benne a klíma. Megnéztem, 2zsák, ABS, szervókormány alapban benne van a 3.150.000-ben.

56 ropi bele a CD játszós 6 hangfalas zenecucc. Még egy olyat beletolatok, aztán hajrá.

(#1510) szucsi válasza divot (#1508) üzenetére


szucsi
őstag

Egyedi-e valami, ha sok van belőle?
Filozofikus kérdés. :)

(#1511) Szeke válasza divot (#1508) üzenetére


Szeke
senior tag

Egyéniség, kis Mini-koppintással ;)
Mondjuk én is keverem kicsit az egyediséget meg az egyéniséget, pedig ugye teljesen más a kettő. A Suzuki egyéni, de sosem lesz egyedi. Egy Yaris Echo pl. egyedi, de sosem lesz egyéni :)

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#1512) divot válasza szucsi (#1510) üzenetére


divot
veterán

Egyedi nem, eredeti lehet, én meg egyéniséget írtam. :)

(#1513) szucsi válasza Szeke (#1511) üzenetére


szucsi
őstag

Igen, a Minire emlékeztet a legjobban.

(#1514) szucsi válasza divot (#1512) üzenetére


szucsi
őstag

#1508 :F

(#1515) divot válasza Szeke (#1511) üzenetére


divot
veterán

Épp a minis-mikrás-suzukis hangulata fogott meg. :)

(#1516) divot válasza szucsi (#1514) üzenetére


divot
veterán

Mert nem akartam szóismétlést, de az egyéniség az érvényes. :)

(#1517) Szeke válasza szucsi (#1509) üzenetére


Szeke
senior tag

Hol látsz új Focust ABS-el 3.150.000-ért? :F Nézem a Ford árlistáját, 3.100.000 a teljesen fapados focus, és ebben nincs ABS...
SZERK: azért ez ciki, hogy egy alsó-középkategóriás autóban nem széria az ABS... Suzukiban is már az vagy 2 éve... Yarisban, Corollában, stb, dettó.

[Szerkesztve]

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#1518) divot válasza Szeke (#1517) üzenetére


divot
veterán

Ez az, én is összedobtam egy Focust a honlapon úgy, hogy benne legyen, ami a Swift GS-ben, és mindjárt 4milla fölé szaladtunk...

(#1519) szucsi válasza Szeke (#1517) üzenetére


szucsi
őstag

Az új Focusban default az ABS, lesd meg. Az a régi, amiben nem.

itt a link:

Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#1520) Szeke válasza szucsi (#1519) üzenetére


Szeke
senior tag

Bővebben: link
Csekkold. Ambiente felszereltség. Ford Focus, 2005-ös modellév.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#1521) divot válasza Szeke (#1520) üzenetére


divot
veterán

Pedig széria. Csekkold: Bővebben: link

(#1522) szucsi válasza divot (#1518) üzenetére


szucsi
őstag

Te jó ég, mit bírtál belerakni ennyiért? :)

(#1523) Szeke válasza divot (#1521) üzenetére


Szeke
senior tag

Hát ezen nagyon nem tudok kiigazodni...
De még ha széria is, akkor a magyar honlapon NAGYON el van írva a dolog. ''2005-ös modellév'' nálam azt jelenti, hogy az ÚJ és nem a régi...

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#1524) divot válasza szucsi (#1522) üzenetére


divot
veterán

Tévedtem, 3,9millánál megáltunk. :)

Csak ami a GS-ben is van: függönylégzsák, könnyűf. felni, légkondi, ilyesmi. (És akkor a kormányról navigálható rágyót még nem említettem ;))

(#1525) szucsi válasza divot (#1524) üzenetére


szucsi
őstag

Vigyázz, májusban kosztenlósz lesz az AC, az 270k-val karcsúbbá teszi az árat. Legalább is, ha lehet hinni a fórumtárs információinak.

(#1526) Byblos


Byblos
csendes tag

Sziasztok!

Ma voltam az aszonyommal a Suzuki Ásznál hogy megnézzük az új Swiftet.

Tudni kell, hogy a barátnőm a mostani 147es Alfa Romeója előtt egy kis 1.3as GLX Swiftet hajtott. Ment vele városban, ment vele Szombathelyre, Zalaegerszegre és az egész országot bejárta vele munka miatt.
Az autó SOHA NEM HAGYTA cserben. Én is mentem vele, mikor együtt hakniztunk (munka, nem zene :P ).
Most ezt az alfát nyúzza (nekem Fiat Stilom van), lassan 3 éve.
A 60.ezres szervíz, nem viccelek, 242.600,- Ft volt. Valami keresztlengőkar csere meg fingom sincs mi volt még. És nem volt átvágás, mert ismerős vitt be minket a FIAT Boldizsárhoz. Átvágás kizárva. MEgmondta az alfás, hogy ez van. Nem magyar utakra van tervezve az olasz autó. Minden 60.000 km-es szervíz a szokásos + 80-100e Ft. Ezt hozzá kell adni az Alfa árához. Ezt persze a győriszalonban nem mondták.
Szóva meg pőróbálom rádumálni, hogy térjen vissza a Suzukihoz. Tetszik is neki, dehát azért nehéz lesz visszaülni egy Swiftbe az Alfa után. Más...
:O

De az anyagi érvek erősebbek az érzelmi érveknél.
Ja, és mivel van ismerős az Ászban, talán 1-2 évig ingyen kapjuk a szervízeket.
Nem rossz mi?

Én TUTI hogy nem ülök be újból zsír új autóba (kivéve ha keresek havi 1-2 milliót...hehe)
A Stilommal jól megszívtam. talán ki lehet cserélni a hiteszerződést. :O

Pl. Totalcaron olvastam: 2.2Millióért kapsz 4-5 éves Volvo S70-est, FULL EXTRÁSAN. Nem rossz....

De még1x mondom, pofás lett az új swift, megvan a Mini fílingje :) :C :C :C

Üdv!

Think different! (MacBook 1,83 Mhz Intel Core 2 Duo, 1 Gbyte Ram, Bluetooth Mighty Mouse :), no virus...)

(#1527) divot válasza szucsi (#1525) üzenetére


divot
veterán

Hiába, nekünk áprilisban autót kell vennünk.

(#1528) Szeke


Szeke
senior tag

Valaki adjon már magyarázatot az általam belinkelt Ford árlistára, miért írják a 2005-ös modellévre azt, hogy nincs benne széria ABS.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#1529) divot válasza Szeke (#1528) üzenetére


divot
veterán

Mert a modellév 2005, de az még a régi Focus. :F

(#1530) Szeke válasza divot (#1529) üzenetére


Szeke
senior tag

Magyarul az új Focusnak még nincs ára? :F

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#1531) divot válasza Szeke (#1530) üzenetére


divot
veterán

Dehogynem. Ott van a Fod oldalán az új Focus mikroszájt, van rajta konfigurátor, ott ki tudod alakítani a saját Fókuszodat, és megkapod az árát is mindjárt. 3,150ezerről indul a móka.

(#1532) Szeke válasza divot (#1531) üzenetére


Szeke
senior tag

Hát én full hülye vagyok. Acca egy linket róla?

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#1533) szucsi válasza Szeke (#1532) üzenetére


szucsi
őstag

Nézd meg, amit én linkeltem alább.

(#1534) Szeke válasza szucsi (#1533) üzenetére


Szeke
senior tag

Ja, hogy szerkesztetted :)

Érdekes, hogy a magyar oldalt mennyire nem frissítik :(
És hogy mennyire nem egyértelmű. ''2005-ös modellév'' nálam akkoris az új Focust jelentené. Nagyon rosszul fogalmaznak és nem tüntetik fel, hogy melyik az új és melyik a régi :((

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#1535) Blagoje válasza szucsi (#1525) üzenetére


Blagoje
csendes tag

Az ajándék klíma promo biztos lesz, de ezt nem tőlem hallottátok! :)
Ügyfelem a ford ügynöksége, és véletlenül hallottam ezt-azt... :))

Az újra házasodás az optimizmus győzelme a tapasztalat felett

(#1536) kymco


kymco
veterán

Én külön örülök, hogyha egy fabia kombival találkozom...... Nem zavar, hogy egyre több fut belőle az utakon. Lehet, hogy velem van a gond..... megyek és beveszem a gyógyszerem :)

www.refujvaros.hu

(#1537) szucsi válasza Blagoje (#1535) üzenetére


szucsi
őstag

[kép][kép][kép]


Akkor már csak várni kell a hivatalos bejelentésre. Remélem nem lesz semmi olyasmi, hogy minden századik megrendelőnk, vagy ha 35%-os THM-mel a Tolvaj&Alamuszi KFT-nél finanszaíroztatom. Vagy a készlet erejig, készlet 5 darab, amit sajnos már kisorsoltunk a munkatársak között. :)

Mindenesetre ígéretes, 270-nel megfejelve már nem annyira, de úgy sem annyira rossz azért.

(#1538) szucsi válasza szucsi (#1537) üzenetére


szucsi
őstag

Reméljük, addigra zuhan a forint is jó sokat. - anno 272 volt, amikor felvettem a hitelt a Corsára. Azóta többször utánaigazított a Tolvaj & Alamuszi a kamatlábnak, nehogy még a végén ők fizessenek nekem a kocsiért. :)

(#1539) Blagoje válasza szucsi (#1537) üzenetére


Blagoje
csendes tag

Focus ajándék klíma promoként szerepel a ''roadmap''-en.
Az ambiente kivételével az összeshez jár alapáron, tehát nem tűnne túl nagy marketing fogásnak, hogyha ahhoz adnák ajándékba, amiben defaultba eddig is benne volt a klíma. :)

Az újra házasodás az optimizmus győzelme a tapasztalat felett

(#1540) divot


divot
veterán

Most már csak egy kérdés maradt (illetve kettő, mert még a színben bizonytalan vagyok), hogy vajon megvárjuk-e a háromajtós modelleket? Mert azok még dögösebbek, viszont akkor májusig nincs autónk. :(

(#1541) a_tesz válasza divot (#1540) üzenetére


a_tesz
Korrektor

ez már a te döntésed. viszont ami segíthet, hogy később az eladások serkentése érdekében jobb akciókkal is kijöhetnek, vagyis elég valószínű, hogy ki fognak jönni. szóval ha később veszed meg, jobban járhatsz (persze ha vársz 6-7 évet, még jobban jársz, csak addig nem lesz autód :)))

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#1542) divot válasza a_tesz (#1541) üzenetére


divot
veterán

Legkésőbb május elején autót kell vennünk.

(#1543) Szalma


Szalma
őstag

(Törésteszt: Bővebben: link.)

Szeretettel:
Szalma

(#1544) Blagoje válasza divot (#1540) üzenetére


Blagoje
csendes tag

A háromajtóst a suzuki honlapja szerint csak júliustól fogják forgalmazni.

Az újra házasodás az optimizmus győzelme a tapasztalat felett

(#1545) divot


divot
veterán

Asszem megtaláltam a legjobb kereskedőt: az 1,3GS-re, 20% befizetéssel 37 931 Ft/hó. lesz a törlesztés (72hó). Jövő héten megrendelem. :)

(#1546) a_tesz válasza divot (#1545) üzenetére


a_tesz
Korrektor

azért nem semmi, hogy majd 4000 forint különbség van kereskedő meg kereskedő között... 72 hónapra az majdnem 300 000 Ft...:U

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#1547) divot válasza a_tesz (#1546) üzenetére


divot
veterán

Bezonyám. Attól függ, hogy melyik bankkal állnak szerződésben.

(#1548) luciferc válasza divot (#1545) üzenetére


luciferc
őstag

ja jól számolom, akkor ez 3,85% THM, ez tényleg elég jó. sőt.. nagyon jó

[Szerkesztve]

(#1549) divot válasza luciferc (#1548) üzenetére


divot
veterán

Szerintem is, jövő hétre be is jelentkeztem a szalonba. :)

Egyébként épp az imént láttam az első Swiftet ''saját lábán'', egy piros lámpánál várakozott, és szerelmem tovább erősödött iránta. ;)

(#1550) luciferc válasza divot (#1549) üzenetére


luciferc
őstag

mintha az arcképed is mosolygósabb lenne így szerelmesen :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.